57
  • sanyiute
    #57
    kl
  • Carmageddon
    #56
    aha
  • sanyiute
    #55
    rz
  • Klub
    #54
    zt
  • sanyiute
    #53
    jf
  • Vass Gábor
    #52
    asbs
  • sanyiute
    #51
    gdgg
  • Klub
    #50
    Akkor jó.
  • sanyiute
    #49
    kk
  • tommygear
    #48
    igen ott voltam énis
  • Vass Gábor
    #47
    xdxd
  • sanyiute
    #46
    fsda
  • Vass Gábor
    #45
    Mi ez az üresség?
  • Csucsu2030
    #44
  • Csucsu2030
    #43
    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WQWw0Fpt67I&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WQWw0Fpt67I&hl=en&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • BlackLabel
    #42
    ndgmk
  • aDannyBoy
    #41
    http://www.last.fm/listen/event/77148
    ezt csekkoljátok :)
  • GregSB
    #40
    Azt azért érdemes tudni, hogy idén először nem kapott a fesztivál állami támogatást. Ezért nőtt drasztikusan a jegy ára.

    Gery: Kedvezményes jegynek én is örülnék :D Bár én újpesti vagyok de ide is simán el lehet hallani :P
  • Attie
    #39
    Hát ennek a cikknek meg mi köze az SG profiljához? :-O
    Mindenhol ez folyik, erre még itt is ezt kell néznem. :/
  • aDannyBoy
    #38
    dél európában ingyenesek is
    de itt ha ingyen lenne, akkor a sok dürhő söpredék ellepné és tönkretenné
    8000 egyébként tényleg sok, de azon gondolkodtam most én is, hogy kapsz érte legalább 2-3 koncertet amit megnéztél, illetve egész nap el lehet molyolni és biztonságban vagy. így nézve megéri,
    persze másik oldalról meg rablás itthon ennyit kérni, de ígyis ellepték a külföldiek, ha még olcsóbb lenne, akkor még nagyobb konvojokban jönnének
  • huuu
    #37
    LGT. hmmm
    Olyan szintről amin voltak, a mai médiába süllyedni??
    Ehez már tudás kell. Presser-el az élen.
    Vicc.
  • huuu
    #36
    Ja és tutira nem érzed jól magad, ha kimész.
  • huuu
    #35
    8000-ért bámúljam a sok részeget.
    hihi.
    Egy ilyen fesztiválnak ingyenesnek kellene lenni.
    Esetleg jelképes összegbe kerülni.
    Túlságosan nagy biznisz lett belőle.
  • ebuk
    #34
    és a killers?
  • Gerygrey
    #33
    Hogy jön ide a Grammy? Mondd azt hogy neked jobban tetszik és le van tudva, ne azért tartsd nívósabbnak mert kapott valami fiszemfaszom díjat. Amit tudtommal ilyen Black Eyed Peas szintű műanyag hulladéknak is odaadtak, innentől kezdve akármilyen jó a NIN, a Grammy nem túl mérvadó számomra (megjegyzem, Youtube-on nézelődve találtam pár NIN számot ami nem rossz, de ez a belinkelt nekem akkor se jön be ha huszonöt akármilyen díjat szed össze)

    Egyébként csak azért utálom a Szigetet mert itt van rohadtközel, bezzeg az egynapos BP Parádét beszüntették, mert a belvárosi "elitet" zavarja, Angyalföldnek mindegy az az egy hét. Igazán adhatnának alanyi jogon kedvezményes jegyet a környező kerületek lakóinak, cserébe a kellemetlenségért :)
  • Seppo
    #32
    Csak a Satyricon érdekelne. De 8000 pénz sok érte. Tuska-t akkorse veri a sziget:P
  • Reyes
    #31
    AMire simán elmennék:

    The Chemical Brothers, Faithless, Nine Inch Nails, Manu Chao.

    De idén sem fogok, majd egyszer.
  • GregSB
    #30
    "Inkább ezer Kispál mint egy ez... De ez csak saját vélemény."

    Azért ez kicsit erős :D A NIN mégis csak kétszeres Grammy díjas és most fognak Mo.-on először fellépni. Nem utálom a Kispált, de őket minden második héten lehet látni valahol. Szal ez az 1000 Kispál kijelentés nekem erős :S
  • GregSB
    #29
    Én sem neveztem és nem is fogok, csak gondoltam itt az SG-n megfoghatja pár ember fantáziáját :) Millió más program van kint ami jobban érdekel.
  • Gerygrey
    #28
    Nem mondtam hogy más nem bulizhat Belgára vagy akár Pinkre, csak leírtam a SAJÁT véleményemet. Peace :)
  • Cat #27
    ott van a cikk végén, hogy Sziget.hu :)
  • Balage74
    #26
    jó lenne egy link a részletes programra....(tudom, hogy valahol fellelhető, de azért mégis, ha már ennyire kitaglalta...)
  • Darth Sith
    #25
    Dave Clark és satoshi nincs is említve..
  • szacsi
    #24
    jó, nem írtad hogy szar, de más még bulizhat belgára, mint ahogy tapasztalatom szerint szoktak is azért elég sokan.

    nyilván a feszt nem elégítheti ki mindenki igényét vagy nem tehet csak a te kedvedre. én például éveken keresztül itt szarszigeteztem, hosszú ideje az idei felhozatal az, amiben találok olyan nagyszínpados fellépőt, ami érdekel is. más/te meg most nem. jövőre meg majd megint én nem. ez van. :C
  • Gerygrey
    #23
    És mondtam én hogy szar? Nem, csak annyit, hogy szerintem ezek kicsit langyos zenék (leszámítva Pinket mert az szerintem - vagyis saját, szubjektív véleményem szerint - egy kommersz fos, Manu Chao monoton borzalmától pedig a hideg rázott már 10 évvel ezelőtt is, amikor még sláger volt)

    Például nagyon bírom a Belgát, netezés vagy játék közben, vagy a metrón ülve. De nem az a kimondottan bulizós, tombolós zene, nem hinném hogy valaha is elmennék egy koncertjükre vagy fellépésükre a Szigeten.
  • szacsi
    #22
    eee...attól, hogy neked nem tetszik, attól még nem feltétlenül szar...éljen az objektív véleménynyílvánítás.

    nekem például a szigeten való nfs liga az a program, amit a hátam közepére nem kívánnék.
  • Gerygrey
    #21
    Végigbogarásztam a videókat, ha ez a Sziget, akkor legfeljebb aludni lehetne ott, valahogy nem kapott el az az őrületes partyfeeling :) (persze tudom, nem ez a sziget, legalábbis ide Angyalföldre erősebb dolgok hallatszódnak át, de nem értem miért a leglangyosabb fellépőkről kellett videót feltenni)

    az elcsépelt Kispál, végül a mindent túlélő amerikai Nine Inch Nails
    Inkább ezer Kispál mint egy ez... De ez csak saját vélemény.
  • sathinel
    #20
    Manu Chao Live Acustico TV

    érdemes az előző videó után:D
  • sathinel
    #19
    Manu Chao rulez!!!
  • oasis UK
    #18
    The Killers whááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!:):)