3817
  • DarkSector
    #3617
    üdv egy röpke kérdés.
    Most vettem meg a Rage-et, elvileg steam-ről a legfrisebb változat van peccselt, de bármit állítok mégsem jó a textúrabetöltés.

    HD6670-es karimmal van 1GB ram...ez sem elég neki?
    Mert régen a 8800GTS-emmel az első erre vonatkozó peccsel megoldódott a gond, most erősebb karival elvileg ujabb peccsekkel meg driverekkel miért szarakodik a cucc?

    AMD-knél kell még állítanom valamit?
  • grebber
    #3616
    Sreenshotok topikba belenézhetsz legtöbb atombrutál kép sajna nem elérhető már, de akad 1-2 belső teres.Lehet jönni ellenpélda belső terekkel amik szebbek.
    Crysis amire emlékszem az volt olyan hogy volt szép fegyver meg víz meg talán a járművek aztán kb minden más rakás fos kidolgozatlan szarság volt belső tereitől kb hánytam!
    Itt meg fasza letisztult szép.Az igaz vannak olyan textúrák amik kb paintban csináltak de az összkép fasza!
  • Shep
    #3615
    Ó azért az új patch óta a fullos textúrákkal belül is elég korrekt sőt.
  • totya4
    #3614
    Ha valaki igénytelen, vagy alig lát a szemére, akkor tényleg nincs...
  • broman191
    #3613
    Single, pár új küldetést tartalmaz különböző új belső helyszíneken, közben autókázva ide-oda köztük, az alapjáték első nagyobb szabad területén. :)
  • kill3r21
    #3612
    valaki leirná tömören, hogy miez az új DLC?
    single dlc?
  • grebber
    #3611
    Semmi baj nincs vele beltéren!
  • totya4
    #3610
    Ne túlozzunk, beltéri megjelenítésben kevés ocsmányabb játékot találni ennél.
  • broman191
    #3609
    Ha minden igaz mehet rá rögtön, nincs szükség az előzetes frissítésekre!
  • milos620
    #3608
    Ez az 1.3-as update mehet egyből mehet rá az alapjátékra?
    Nem kell telepíteni először az update 1 és 2-es verziót?
  • broman191
    #3607
    Távolról legalábbis...közelről nem feltétlen. Persze lényegesen több van a technikájában, mint amennyit egyelőre kihoztak belőle...majd az új Doom-ban talán már kiteljesedik az új grafikus motor, mert valljuk be, a Rage-be még nem sok "next-gen" látványelem került be, a jelenleg elterjedtnek mondható hardveres színvonal korlátai miatt... :)
  • grebber
    #3606
    Hidd el nagyon sok game csak szeretne úgy kinézni ahogy a RAGE!
  • broman191
    #3605
    Hogyan csináljuk 2D-s objektumokból 3D-seket - id Software mesterkurzus ingyen! :D

  • broman191
    #3604
    Az általános DLC színvonalhoz viszonyítva határozottan élvezetesre sikeredett, a Rage fanoknak megéri rászánni azt a másfél/két órát! :]
  • milos620
    #3603
    Szia mester1987!

    Honnan van a 3601-es hsz-ben lévő kép?

    Nagyon komoly!
  • milos620
    #3602
    Sziasztok!

    Rég jártam erre!

    Van egy kis infóm ami lehet más oldalakon már korábban megjelent de az 1.3-as update fellett töltve az ncore-ra 2012/12/19 00:16:46-kor!

  • mester1987
    #3601
    RAGE DLC arrives next week on PS3, 360, and PC!



    Return to the Wasteland in The Scorchers, an all-new RAGE add-on from id Software – arriving on 360, PC, and PS3 next week for $4.99 (or 400 Microsoft Points).

    In this brand-new adventure spanning six all-new areas, you will fight alongside new allies to defend the Hager Settlment from a maniacal bandit clan known as The Scorchers. Along the way, you’ll participate in a new season of Mutant Bash TV, encounter new mini-games, and wield the overpowering and brutal Nailgun.

    In addition to the new content, this DLC includes ‘Ultra-Nightmare’, a new high difficulty mode, as well as an ‘Extended Play’ option that allows you to play past the original ending of the game – giving you the opportunity to finish collecting items and achievements.
  • grebber
    #3600
    RAGE: The Scorchers DLC hit PSN next week

  • mester1987
    #3599
    idtech 4-gyel is voltak sajna ilyen gondok.
  • grebber
    #3598
    Ezért várom már a Doom 4-et hogy abban mit alkot majd a graf engine. Bár ott javarészt zárt területek lesznek szerintem.
  • totya4
    #3597
    Nem Carmack vagyok, és állítólag az ez a jövő :)
  • NiGhTM4R3
    #3596
    Jaj, már értem a teszt-csúszkát. Nekem mindig 'maximumon' van ezért nem láttam, hogy most mit kellene nézni. Hülye megoldás.

    Nincs ATI-m, nVidia GTX670 2Gb-m van és persze SSD-m.
    De mivel látom a késleltetett megjelenítést akkor az SSD se elég gyors neki, ismét hülye megoldás.

    Amúgy a grafikával nincs bajom - igaz pár percet játszottam csak mert megőrjít, hogy 'valós időben' töltögeti nekem a grafikát.. Carmack úr, mi a szar ez?
  • totya4
    #3595
    Nekem kiírta hogy az milyen eredménynek minősül, neked ATI kártyával igen gyenge eredményt fog adni.
  • totya4
    #3594
    A gyorsítótárat (játékopció) kell nagyra állítani, de az is csak akkor segít ha már egyszer körbefordultál. Nem vészes szerintem megszokható. A késleltetett megjelenés amiatt van, hogy nem a videókártya memóriája tartalmazza a szükséges 3D tartalmat, hanem a HDD-ről tömöríti ki folyamatosan.
  • NiGhTM4R3
    #3593
    Másik dolog, hogy a menüben van tesztelés opció. Kapok egy számot, meg egy színskálát

    A probléma az, hogy qrvára nincs bejelölve, hogy a kapott pontszámom mégis hol helyezkedik el a skálán, vagy mi a szart ér a tesztelés. Magasabb pontszám a jobb az oké, na de mi a fenét kezdjek azzal, hogy 100 pontot vagy 350 pontot kaptam? pfej.
  • NiGhTM4R3
    #3592
    Van megoldás arra, hogy ha mozgatom az egeret akkor ne lássam ahogy épp körberajzolja a textúrákat?
    Iszonyat zavaró fos dolog.

    2 javítás feltéve, Win 7 64 bit, a gépem meg erősebb mint ami MerlinW-hez van írva, csak nekem nem Ati kártyám van.
  • milos620
    #3591
    Köszi az infót!
  • MerlinW
    #3590
    Nincs, nem is lesz.
  • milos620
    #3589
    Sziasztok!

    Rég nem jártam ebben a topikban,és csak annyi lenne a kérdésem, hogy adtak-e ki újabb patch-et,mert én csak kettőről tudok?
  • totya4
    #3588
    Nekem teljesen jól ment egy nem túl erősnek számító gépen.
  • Pares
    #3587
    Ismerős. Már azt se tudom, mikor jött ki ez a kaki, de ATI kártyákon még mindig játszhatatlan, legalábbis szémoddolás meg faszomtudja mi nélkül én nem tudtam játszani velem még mindig, a gépem meg BŐVEN elég rá.
  • Gabesz026
    #3586
    Szisztok!
    Feltelepítettem a játékot de miután lemegy az intro állókép fogad .
    ATI kártyám van a 12.6-os driverrel a gépem 4 magos i5 azzal nem lehet gond felraktam mindkét update-t. Már az elején a hang is akadozik és kb. 3 másodpercenként jön be egy betü ami kiírja hol vagyok valakinek volt ilyen problémája és ha megoldódot hogyan csinálta pls help köszi.
  • MerlinW
    #3585
    Inventory-ban kell lennie valahol.
  • Ombika
    #3584
    Hogyan tudom a szerelot hivni radion, mert sehol se talalom azt a nyamvatt radiot?!
  • Majestic01
    #3583
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy amikor a játékot elindítom, a bal alsó sarokban lesz egy zöld ki négyzet, és a kép meg full fekete. Hallom az intrót stb-t is, és utána csak a fekete képernyő fogad.
    A játék eredeti, steam-en aktiváltam is.

    Mi lehet a gond?

    Legújabb catalist, C++, dX
  • Ombika
    #3582
  • MerlinW
    #3581
    Később lesznek más járműveid, tuningok. Majd azokkal:)
  • Ombika
    #3580
    Most kezdtem el a jatekot, eddig nekem nagyon bejon, plane a grafika..
    Ami kerdesem lenne, hogy 1-2 ugrato vagy domb mellett a levegoben van vmi kek villamot szoro bizbasz,de sehogy se erem el. Ez mire jo?
  • totya4
    #3579
    A legalsó szinten ahonnan jöttél a beugrón lesz egy ürge aki kérésre visszataxiz az első térképre.
  • jocking
    #3578
    Lenne egy kérdésem a játékkal kapcsolatban. Egyelőre csak a főküldiket viszem, most kerültem át subway town-ba. Lesz rá lehetőségem, hogy visszamenjek az 1. területre befejezni az ottani mellékküldiket a főküldik befejezése után?