3817
  • MerlinW
    #3697
    A megatextura csomag.
  • Shep
    #3696
    Akkor hiba nincs, tudsz játszani.
  • johny85
    #3695
    csak a legutolsó mentés volt rossz,a többi megy.
  • johny85
    #3694
    a kiegészítő nem működik a régi mentésekel ezen ,hogy lehetne javítani?
    pecs?
    vagy egyátalán nem fog menni?
  • Evin
    #3693
    Crysis 2 SDK/Cryengine 3: ~1.2GB
    Unreal Development Kit: ~1.8GB
    És azt hiszem mindkettőben vannak források, sőt az UDK-ban van egy teljes mintajáték is.
  • mester1987
    #3692
    Általában a Tool Kit nem képet, hangot esetleg ikonokat tartalmaz, vagy a forráskódját is benne felejtették? :D
  • Evin
    #3691
    Mi a fene lesz abban 35GB?!
  • johny85
    #3690
    aham akkor berakjam a mentést,a fejlődés megmarad az alap gameből?
  • Shep
    #3689
    Az első helyszínnél (ahol a küldetéseket kapod a legelején) kell hátramenni a garázshoz és ott szól majd a tag, hogy mi van.
  • johny85
    #3688
    nekem van vigigjátszott mentésem,ha beteszem elérhető lesz?
    Ha igen akkor hol?
  • Shep
    #3687
    De az az alap, a DLC majd 1-2 óra múlva lesz aktuális.
  • Skypack
    #3686
    Majd később de asszem még az elején belefog kapcsólodni a story a dlc-be.
  • johny85
    #3685
    Most honnan tudjam hogy a kiegel játszok vagy az alap gammel?
    Egy űrhajón kezd ,egy hibernálóba,ahol mindenki hallott .
    Ez nem az alap game?
  • mester1987
    #3684
    Jöhet a Cseljabinszk Bash TV.
  • grebber
    #3683
    RAGE Tool Kit coming to Steam today

    Hm.Remélem valaki csinál hozzá valami jóságot!
  • mester1987
    #3682
    Ott valami inkompatibilitási probléma lehet vagy szimplán nem kompatibilitis a játék valamiddel. Megjegyzem én is először 2 magoson játszottam. A második frissítés után nem volt gond bármely ATi driverrel. A jelenlegi a harmadik, ami ugyebár tartalmazza a DLC-t is. Ezzel kaput.
  • NiGhTM4R3
    #3681
    Mit nem értesz? pont azt írom, hogy akinek régebbi, gyengébb gépe van annál jobban fut ez a fos mint egy modern gépen.

    Nem tudom, vegyem ki a RAMjaimat meg kukázzak valami 3-4 éves ratyi ATI VGA-t, butítsam le a gépemet, hogy jól fusson rajta ez a játék?

    Amúgy meg az is érdekes, hogy megjelenés után pont ATI tulajok panaszkodtak arra, hogy játszhatatlan, várni kellett a 2. peccsre hogy elinduljon ez a hulladék. GJ ID! :D
  • Ombika
    #3680
    Inkabb a kiegeszitot akarom beszerezni....
  • mester1987
    #3679
    Akkor következő az Ultra Nightmare :)
    Én Hard-on vittem és mindig a legjobb fegyvert használtam (távcsöves karabély ill. robbanós íj), bár idővel picit könnyű volt így is.
  • Ombika
    #3678
    VEgigtoltam, KURVARA ELVEZTEM!!!!!!! Semmi grafika bibi, full-fullba----
  • steweee
    #3677
    ez nem igaz. nálam AMD 7750 X2 (2009.márciusban véve) - 2x2 GB RAM - gigabyte 7770 - 1 GB tökéletesen fut SSD-ről. és még annyira se röccenne meg futtatás közben, ha 2 GB-os lenne a vidkari.
  • NiGhTM4R3
    #3676
    Ezért okádék a játék optimalizációja.

    Faterom gépében egy régebbi 2 magos proci van (enyémben Core i7 2600), nála 4GB RAM (nálam 8GB), HDD-ről futtatja a játékot (én SSD-ről), egy generációval jobb VGA-m van OC kiadásban és nálam játszhatatlanul undorító ezzel a textúrabetöltéssel, addig ő nála elviselhetően muzsikál.

    Szóval igen, Carmackék hülyék és ez egy fos. Nincs még egy olyan játék ami ennyire játszhatatlan lenne az ostoba, kiforratlan újítások miatt, talán ha nem különcködtek volna jobb eladásokat produkált volna a játékuk.
  • Ombika
    #3675
    Fejedelem autora miert nem tudom feltenni a raketakat autok ellen,mikozben bevasaroltam belole..minden mas automra feltudom tenni,de ennel meg se jelenik a raktarkeszletben?!?!?
  • mester1987
    #3674
    Hát ha az egyszemélyes mód taktikázásait felül lehet még múlni, akkor ki fogom próbálni!
  • grebber
    #3673
    Coop adja meg az igazi zamatát ott nehéz szinteken rendesen taktikázni kell ,mert pikpak kinyírnak ha nem!
  • mester1987
    #3672
    A harcot, a mesterséges intelligenciát szerencsére nem lehet másolni. Ezért egyedi.
    Jó kis játék, de a hosszú fejlesztési idő miatt többet várt az ember róla, aki meg nem is tudott róla, annak szerintem fel sem tűnt. Így jár aki sokat tud :D

    Waiting 4 DOOM
  • steweee
    #3671
    nahát megvolt. úgy 20-25 óra. sajna nem néztem meg a végén aztán le is töröltem mert kell a hely. szuper volt. összességében elmondható talán, hogy akik fanyalogtak vagy úgy nyilatkoztak hogy ez egy fos és carmak egy idióta, na az a hülye.

    volt benne egykét laposabb rész és kissé furcsán olyan félbefejezése volt sztem a dolognak, de azt hiszem hogy jön majd a történet folytatása vagy vmi. néhány dolog volt csak kiforratlan, minden más hozta azt a szintet, ami nemhogy elvárható, hanem meglepő és van benne újdonság is. a motor nagyosz szépen dolgozik, egyedüli kivétel a szűk belső tereknél ami ahol kissé torzít, de nem vészes mert ilyen alig van pl: a prof laborja sivatagban

    a bumeráng eszméletlen ötlet, nem mintha más játékban nem lett volna hasonló, de akkor is nagyon illik az egészbe, és elég brutál, nem csak egy kacat.

    az utolsó küldetést 3x vittem végig hogy emlékezetes maradjon, igazából ha tudja a játékos mire kell számítani, hardon megse tudtak karcolni már 2.ra sem. pl a poprocket a legjobb a félpáncélos ugrálós mutik ellen.

    kissé indiana joneszos fílingem volt pár részén a játéknak, pl a koponyánál a tűzteremben meg még pár helyen, szégyenszemre elsőre megégtem, de akkor már vagy 8 órája játszottam nonstop és fáradt voltam :)

    aki még nem próbálta tegye meg, lejjebb leírtam hogyan. a singularity-t, a timeshif-tet meg pár hozzjuk hasonlót most vissza kellett néznem hogy emlékezzem rájuk mi volt benne, ez a játék sokáig megmarad akárkiben...
  • mester1987
    #3670
    Én Hard-on (Crimson Elite páncélzattal) toltam ki, de így is picit könnyűnek éreztem, mondjuk legtöbbet a robbanó íjjat és a második gépfegyvert. Sokat számít azért a páncél is
  • steweee
    #3669
    ennek örülök. elég valószínű volt amit leírtál hogy iylesmi probléma.

    amúgy kb. a felénél járhatok úgy érzésre a játéknak. nagyon bejövős, aki nem próbálta az ne hagyja ki. de egyébként két hónapja vettem vidkarit a 7770-et, és hát egy értelmes ember nem volt a vidkari topicokban hogy szóljon hogy inkább a 2 GB vramosat vegyem. mindenki lebeszélt róla hogy lassabb meg drágább meg felesleges meg ilyenek. hát a faszom pont jól jött volna pár ezer pluszért hogy fusson rajta szépen ez.

    egyébként biztos vagyok benne hogy direkt így fejlesztették a játékot, hiszen lehetett volna úgy is hogy kisebb területhatáronként tőtizik mint a többi, az sokkal kevésbé zavaró ha néha ott megakat, mintha állandóan "keresi" a textúrákat. bár nálam SSD-ről egész gyorsan megcsinálja, alig látható, de akkor is

    a bumeráng hatalmas 5let, az autók irányítása is jó, hiába szidtam, de akkor még nem volt kifejleszve csak alap kocsik. azok tényleg bénán irányíthatóak, sokkal bénábban mint kellene, de utólag mindegy. a fegyverek tökéletesek a sokféle lőszerrel, nagyon jó kombinációkat ki lehet találni a túlélésre. nálam a kalasnyikovszerúség a shotival, dual barrel sho(r)tival és a farmer pistollal a nyerő néhány helyszínt leszámítva. kala alap középhatótávolsági sok lőszerrel, páncélozott ellenek ellen is van lőszere, shoti normál lőszer épületharcra, pistol fat mammassal+binokularral nagyobb távolságra, de közelre is jó ha épp lerohannak, duplacsövű pop rockettal boss ellen, vagy tömegoszlatásra néhány helyszínen

    hardon kell játszani, vagy ha elég jó a gép a tökéletes futtatáshoz akkor nightmarén. ott van már esély meghalni, ritkán kell menteni a program által ajánlottal ellentétben, és akkor van tétje a meghalásnak. nagyon jó helyszínek vannak, ahogy szinte érezhető hogy kb. mikor és hol fognak lecsapni a mutik, de ugye a gyarkolati megvalósulás első játékra mindig okoz meglepetéseket vagy átgondolandó taktikát.
  • pogií
    #3668
    Sikerült megoldani, szedtem le új drivert a videókártyához és már el is indul. :)
  • steweee
    #3667
    :(

    sztem nézesd meg hozzáértővel, mert akkor lehet más játék is ezt fogja csinálni később. biztosan windóz probléma, mert a játék ezen verziója már tökéletesen kell futnia.

    amúgy észrevehető, hogy mennyi elemet átvettek a fallout sorozatból. nem mintha baj lenne, sőt igazán kellemes fílinget tud okozni. és sokkal jobbak a szinek, az alap fallout iszonyat egyszinű volt. oké hogy atomháború után vagyunk, de akkor is...
  • pogií
    #3666
    Letöltöttem ezt a változatot amit ajánlottál de ennél is ugyan ez.. Indítom.. fekete képernyő 2-10 másodpercig aztán jön a szokásos szöveg hogy a Rage működése leállt.. Kezdi elvenni a kedvem a játéktól...
  • steweee
    #3665
    egyébként iszonyat rákaptam, az utóbbi idők leglebilincselőbb játéka, annak ellenére hogy a bugyuta vagyok, mutatja a térkép merre menjél mit csináljál kategória ez is. kellően jó a sztori, hard alatt értelmetlen nekikezdeni, ez gondolom a konzol miatt van. viszont egérrel nem nagyon lehet mellé lőni aki már sokat unreal vagy quaké-zott. azért pár helyen nehéz tud lenni, sőt meg is lehet benne halni így.

    a kocsi irányítása nem tetszik, mármint a fordulókban ahogy viselkedik, hiába írja a teszt hogy nagyon jó, egyáltalán nem az, de sztem éppen direkt nehezítésként rakták bele. azért meg lehet találni rá a megfelelő billbeállítást a versenyhez is, de időt kell rá szánni.

    még hadd ajánljam a Jericho-t annak aki esetleg nem próbálta, kurva jó, most játszottam végig. anno nem tetszett, de akkor még nem hasított úgy a régi gépen, illetve normalon akartam játszani. kivételesen azon játékok egyike, ahol az easy fokozaton lehet élvezni a játékot, mert még úgy is kellően nehéz és sok halál lesz benne. érdekes, mert ha ÉN normalon abbahagytam, akkor vajon ki játszott vele hard fokozaton ? :)
  • steweee
    #3664
    1440*900-ban tolom 1680*1050 helyett, full screen 4x AA, vsync - on, texture cash - small, anizotrop - fejből nemtom.

    így majdnem ! tökéletesen megy amd 7750 x2 dual core + hd 7770 + 4 GB ram vincseszterről. picit, tehát picit látni azt a jelenséget ami miatt írtam pár napja hogy utótőtizi a textúrákat, de egyáltalán nem vészes már. kipróbálom még SSD-ről is rackban, és úgy is hogy rádugom az SSD-t az alaplapra.

    ha nem javul meg a játék annak ellenére sem, hogy úgy csinálod ahogy leírtam, akkor a vindózban lesz a hiba. én egy hete tettem új win7-et, de mivel az a gép még nincs interneten, így jópár játék hibaüzenettel nem indul(t) el. de azóta felraktam pár játékot, és telepítgetett új dirX-et, dotnetfix 4.5-öt, Microsoft Visual C++ 2010 Redistributablé-t meg mittomén, így már van ami elindul, van ami nem. az anarchy edition alapból feltesz mindent ami kell neki ha neten vagy.

    remélem tudtam segíteni...
  • steweee
    #3663
    torrent-finder.info

    keresőlécbe : rage

    ezt a találatot keresd feltöltési idő szerint, de amúgy is az elején a páradik :

    Rage Anarchy Edition v1.0.34.2015 + Scorchers DLC [Rip] - R.G Games - 13.49 GB

    ez már a schorchers kieget is tartalmazza, a fűrészelt shotit és a szögecses kesztyűt meg a kocsifestést, de ami a legfontosabb hogy alapból peccselt és csak 1 exe-t kell indítani a teljes telepítéshez.

    arra figyelj, hogy amit most használsz abból mentsd ki az angol nyelvi fájlt, mert ez előbbi kizárólag orosz. kicsit keresgéltem, vhol az első mappákban van amit ki kell cserélni. az orosz részét töröld, az angolt meg bemásolod. ha nem megy később pontosan leírom hová, de ez most egy másik gép fejből nem tudom.

    nekem az alap rage volt meg, arra nem ment fel az 1.3 peccs + schorchers ki tudja miért, így letöltöttem a javallottat, de az meg orosz volt. a kettőből összehoztam egyet, igazából az alapjátékból csak a nyelvi fájlra van szükség.

    így lesz egy angol peccsel + DLC-zett anyagod kb. 17 GB helyet foglal.

    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/rage_orvossag_elso_kezbol

    ez a beállításokat taglalja, nyilván csak a vége az érdekes a peccselés miatt.

  • pogií
    #3662
    Az se segít sajnos..
  • Ombika
    #3661
    Nekem fel ev alatt mikor ezt csinalta, egy PC restart megoldotta....
  • pogií
    #3660
    Nem tudom mi a baja... fel raktam az 1-es updatet de még így se indítja el.. Indítanám és kapásból kidobja hogy rage működése leállt blablabla...
  • mester1987
    #3659
    Azzal tökéletesen mennie kéne, nekem Sapphire van.
  • pogií
    #3658
    Igen. Ati 5770 kártya