1038
Építsd meg és vezesd a fantasztikus ferrari f2005-öt
  • Nano27
    #1038
    Ferrari F2005 1:8 arányú modell autó sűrgősen eladó! Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 0620/9935-863
  • vetzl
    #1037
    Szevasztok nekem kellene 1 és a 12 szám most rakom össze és sajna igy nem lesz kuplungom ha valakinek van vagy tud olyan helyet ahonnan beszerezhetem jelentkezzen a [email protected] nagyon sürgös lenne köszönöm előreis
  • rcferrari
    #1036
    Sziasztok! Régen csináltam egy oldalt, ami ezzel a kocsival foglalkozott, ha valakinek kell segítség, számíthat rám.
  • sajtburger
    #1035
    Engem a rádió távirányító illetve az autóba beszerelendő vevő készülék érdekelne, aki rendelkezik ilyennek és szívessen eladná, kérem írjon itt rám. Előre is Köszönöm.
  • Boktam
    #1034
    Keresem a 66, 73, 74, 76-os lapszámokat.
    Emailcím:[email protected]ú
  • Barell
    #1033
    Ha valaki tudna adni egy "összeillesztés szakasza" című cikett a 32. és a 38. számból, azt megköszönném :D
  • krisztiankope
    #1032
    ELADÓ az alábbi lapszámok alkatrésszel:
    21,23,26,28,28,31,32,32,33,33,34,34,35,35,36,36,37,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,48,50,51,53,55,56,
    57,59.

    érd.:[email protected]
  • greg benz
    #1031
    Az újsághoz adtak egy szelvényt,amivel meg tudod rendelni a távirányítót..utánrendelni számot nem tudom pontosan hogy/hol lehet,asszem az újságban leírták valahol azt is
  • marcinger
    #1030
    Még lehet hiányzó számot rendelni? Mert a 63-as alkatrészét nem találom:'(
  • marcinger
    #1029
    Sziasztok! Olyan távírányítót (vagy hasonlót) neten hol lehet rendelni mint amilyet az előfizetők kaptak?
  • bon
    #1028
    Köszi a videót, jó volt látni műkődni a Ferrarit.
  • Mickey122
    #1027
    Sziasztok!
    Ma volt az első próbafutam!!! Akit érdekel ezen az oldalon megnézheti a videókat. Sajnos a kormányszervó tönkrement és ezért csak negyedórányi élvezet jutott. De így is szép volt!
    <b>Megépítettem és vezettem a fantasztikus Ferrarit!</b>
    Részemről ezzel befejeztem (e-mail cím a honlapomon, ha kérdeznél valamit), búcsúzom.
    Üdv mindenkinek: Mickey122
  • Mickey122
    #1026
    Végre sikerült bejáratni!!!
    Tegnap előtt a végére jártam. Mostmár csakugyan szabályosan jár, bár egy kicsit magasnak tűnik az alapjárat. De biztos, hogy jó, mert most egyáltalán nem fog a kuplung, levegőben sem mozog a kerék. Persze nem ítélhetek egy igazi motor alapján, mert az nem 30 ezret pörög, hanem 5-öt, 6-ot.
    Az utolsó tankot már fél óra alatt pöfögte el és szinte alig volt a kipufogó alatt olajfolt (újságot tettem alá, amit minden tank után cseréltem, hogy lássam a "pazarlást"). Sőt, háromszor adtam neki full gázt és valóságos csoda történt: ekkor kezdett el szabályosan pöfögni. Állítás nélkül is csökkent az alapjárat és sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb azóta. Jövő héten lesz a próbafutam, ha tudok, akkor készítek videót és kb. 1 hét múlva felteszem.
    Fantasztikus a hangja: alapjáraton halkan duruzsol, de kövér gáznál pontosan olyan, mint az igaz F1-es (persze csöndesebb ).
    Norbi56:
    Nem tudom mennyit eszik, állítólag verseny közben 5 percig elég egy tank. Az üzemanyag tényleg rohadt drága (2,5 liter 4500,-), de ez 33 tankolást jelent! Úgy azért mégsem olyan rossz.
  • norbi56
    #1025
    Egyébként normál esetben mennyit iszik?Elég drága egy ilyenbe az üzemanyag.:(
  • bon
    #1024
    Kíváncsian várjuk a fejleményeket.
  • Mickey122
    #1023
    Sziasztok!
    Ma jutottam el a motor bejáratásáig. Hát, mit mondjak: nem egy sétgalopp! Először beindult, de olyan vadul pörgött, hogy a kuplung is fogott, kúszott a kocsi. Azután állítottam rajta, akkor meg leállt. Nem is tudtam beindítani. Kezdtem előről az összes beállítást.
    Végül az bizonyult jó módszernek, hogy bekapcsoltam a távirányítót és a trimmerrel finoman hangolgattam (plusz persze a csavarokkal is). Az első tankot úgy nagyjából 2,5 perc alatt elfüstölte. A második már tovább tartott, de a kipufogó alatt szabályosan nedves lett a beton. A 3. tank kitartott kb. 10 percig, de közben szinte folymatosan szabályozgatni kellett, mert vagy nagyon pörgött, vagy leállt. Nem tudom, hogy fog ez szépen szabályosan működni. Eddig jutottam, erre rá is ment a ma délután. Szerintem csak jövő héten tudom folytatni.
  • czapi
    #1022
    A "díszkasznival" nekem is a versennyel még nem próbáltam.
  • CéZé
    #1021
    Megjött a hiányzó alkatrész (korrekt). Most meg kormányzásnál beleérnek a kerek az első légterelőbe. Pedig minden a helyén van
  • Mickey122
    #1020
    Ha csak ennyi, akkor még "szerencsés" vagy (persze így is bosszantó). Nekem több alkalommal is kellett telefonálgatni különböző problémák miatt.
  • CéZé
    #1019
    Elkezdtem összerakni, erre az első futóműhöz van 3 felső és 1 alsó villám. Remek.
  • Mickey122
    #1018
    No akkor minden megérkezett végre! Megkaptam az "ajándék" távirányítót (dehogy volt az ajándék, szép kis összeget fizettem a járgányért, belefér ez is!).
    Ugyanakkor megjöttek az apróságok is. Már csak idő kellene a befejezéshez. Ahogy látom, ez a hétvége ugrott, csak jövő héten tudok hozzákezdeni. Még elég sok meló lesz vele, mert "szárazon" raktam össze: csak a difiben és a teleszkópokban van kenőanyag. A többit szét kell szedni és megzsírozni. Aztán bejáratni a motort és közben elkészíteni a karosszériát. Szóval most eltart 2-3 hétig, mire minden összeáll (ha semmi nem jön közbe és lesz időm!).
  • Mickey122
    #1017
    Természetesen! Innen.
  • greg benz
    #1016
    Hali!
    Meg tudnád mondani honnan rendelted az "apróságokat"?
    Köszi
  • Mickey122
    #1015
    Kb. 156 ezer, amit csekken befizettünk (ez attól függ, ki melyik számmal kezdte a kedvezményes előfizetést).
    Viszont ma rendeltem még néhány apróságot (üzemanyag, teflon-zsír, after run olaj, festék) úgy 13 ezer forint értékben. Pedig nagyon alaposan válogattam, törekedve az ésszerű kompromisszumra.
    Eddig ennyi, de én nem akarom rendszeresen használni. Aki versenyezni is akar vele, annak egy 5 literes üzemanyag 9-12 ezer között lesz, plusz az egyebek (kopás, törés, kenőanyag, stb.).
  • soma22
    #1014
    Ha valakit még érdekel a távirányító eladó!

    8 pénzért vihető.
  • solo
    #1013
    Nem akarok személyeskedi stbstb..De pontosan mennyiből jött ki a pakk?
  • Mickey122
    #1012
    Tegnap megérkezett az utolsó szám is, a 78. Meglepetten látom, hogy nincs benne sem a távirányító, sem a vevő. Pedig korábban azt ígérték, hogy ezzel küldik, mert ekkor kezdődik az 1 év garancia. Telefon a Ferrari Vonal-nak: ja, igen, már előjegyeztük, vagy ezen a héten, vagy a jövő héten ajánlottan postázzuk. De ez a válasz olyan sokáig tartott (és közben olyan sok volt a kérdés), hogy szerintem akkor írta be az adataimat a kedves munkatárs. Na, mindegy. Lényeg, hogy megérkezzen!
  • solo
    #1011
    Haver holnap behozza suliba a motort és összerakjuk xD
  • Mickey122
    #1010
    Sajnos én erről már lekéstem, mert már összeragasztottam. De azt nézegettem, hogy végülis van olyan oldala, ami egészen elfogadható. Talán érdemes volna matricázni.
    A másik ötletet pedig a legújabb lapból merítettem. Úgy látom a fényképeken, hogy a versenykasztnit gyakorlatilag majdnem olyan szépre meg lehet csinálni, mint a kiállításit. Úgysem akarom én cserélgetni ezeket, tehát lehet, hogy megéri plusz időt és energiát fektetni egy mutatós versenykasztniba, ami megállja a helyét vitrinben is.
  • greg benz
    #1009
    Akkor mégiscsak kyosho-éknál volt a gond,jó tudni:)

    Egyébként nagyjából összepróbáltuk bátyámmal a kiállítási kasztnit,és hát azt mondtam neki,inkább adjon egy kis időt,és megcsinálom normálisan,mert ez ami rajta van festés elég silány..meg a sok sorja,öntési hiba,váá..zavarja a szememet:) Úgyhogy arról le lesz szépen maratva a festék,és újrafestem,aztán matrica,végül lakk:)
  • Mickey122
    #1008
    Mintha csak a sajátomat látnám! Gratulálok! A csavarral nem csak Nektek van bajotok. Szinte vért izzadtam némelyikkel, pedig még tenyérbe illő, ergonomikus csavarhúzóval is próbáltam. Ráadásul a magam 150 kilójával nem vagyok egy kimondott apróság. Szerintem amit én megfogok, annál jobban már csak satuval lehet rögzíteni...
  • Mickey122
    #1007
    Nem tudom. Én most a 76-77. számokat kaptam meg, ezért azt hittem, hogy az utolsó 2 hét múlva esedékes.
  • czapi
    #1006
    Az utolsó számról nem tudtok valamit?
    Az újságos azt mondta nem kapták meg.
  • soma22
    #1005
    Ha esetleg valaki nem előfizuval csinálta végig, annak van egy elado távirányítóm. sajna honapok óta el vagyok maradva, és ma megküldték az ajándék távirányítót.
    ár megegyezés szerint
  • greg benz
    #1004
    Jól tette,hidd el
    Akármennyire szép meg nagy meg jó,ennyi pénzből sajnos akár 2 fullos RC is kijön Csak azokat nem lehet így "részletre" venni.. meg ez azért valamennyire egyedi darab,üzletben tényleg nem kapod meg
  • norbi56
    #1003
    Ó h apám miért nem akarta gyüjteni...:( Pedig volt róla szó:D:P
  • greg benz
    #1002
    Alakul a molekula



  • greg benz
    #1001
    Akkor sorry,túlságosan magamra vettem
    Nem tudom,akkor viszont ha nem mindegyikünknek van ilyen gondja lehet nem a modellel van a gond..bár nem nagyon tudok több elfogadható magyarázatot arra,hogy herkulesi erő kell 1-1 csavar behajtásához
    A lazulástól nem igazán félek,a zsír ellenére is k*a nehezen mentek be a szemét csavarok:P
  • czapi
    #1000
    Picit félreértettél. Nem hülyének néztelek és a világért sem akartalak megbántani, csak írtam hogy én zsír nélkül behajtottam. Bár utólag visszagondolva lehet jobb lett volna egy kis zsír, mert így kihajtásnál lehet kiszedi a menetet viszont ha zsíros könnyebben kilazulhat. Na mind1, most már nem szedem ki bezsírozni XD
  • greg benz
    #999
    Figy,azért full hülyének ne nézzél már,tudom hogyan kell behajtani egy csavart,elhiszed?:) Nem a levegőbe beszéltem h k*anehéz becsavarni..de egyébként már megoldódott,kenőzsír kellett hozzá,meg kitartás,meg kézerő Csak gondoltam megemlítem a dolgot,mert fura...