740

  • PeeTeR
    #420
    veszpremi vagy? :D
  • Twetr0x
    #419
    Ezzel egyetértek. Köpni tahó dolog, akárhol van az ember. Ezalól egy kivétel van, ha vmi nagyon rosszat evett/ivott az áldozat.
  • Mr_no_NaMe
    #418
    Ja azt szaladgáljanak nyakig a turhában, aztán a labdát amit fejelgetnek az is legyen jó turhás...ugyan olyan tajparasztság ott köpködni mint az utcán.
  • zeli
    #417
    Ja hát igen ez ismerős:(
    Régen jártam úszni egyik haverral, és volt ott egy kisgyerek, szerintem még óvodás volt. Engem "Tahóparaszt"-nak becézett, meg nagyon dúrván beszélt. Aszondja a kurva anyád. És így rendesen :O. Mondom milyen ember lesz ez, ha felnő...
    Meg egyszer úgy köszönt, hogy szevasz bazdmeg.
    Igaz én is káromkodok sokat, de le kéne szokni róla.
  • Mirk
    #416
    veszprémben az újszülöttek is káromkodnak
    az első szó nem anya vagy apa, hanem kurva:)
  • szurop
    #415
    De az se jó, ha egy férfi minden 5. szava bazdmeg. Felénk bazdmeg, sok ilyen van bazdmeg. :)
  • Garcia
    #414
    na még eszembe jutott valami...

    a köpködés... utcán köpködni a tajparasztok szoktak, meg ha valaki cigizik és azért köpköd, akkor szokjon le... viszont sokan kérdezik hogy a focisták miért köpködnek, de a kézilabdázók, kosarasok miért nem... szerintem, a FÜVES pályán lehet köpködni, mert ott a nyál, slejm, turha elenyész, ráadásul ha náthás valaki és zavarja a meccsen hogy felgyülemlett akkor köpje ki... viszont a kézilabdázók meg azért nem köpködnek mert a parkettán, vagy műanyagon amin ők játszanak ottmarad és csúszásveszélyes...

    a másik ami idegesít, amikor lányok káromkodnak... jó ha orraesik akkor megértem hogy kicsúszik, de ne legyen az állandó beszédstílusában a "bazdmeg" és a hasonló szavak...
  • zeli
    #413
    A ... nekem is nagyon gyakori.
    Ja meg a csávó szót én is nagyon utálom:S
    Aztána többi már megvolt mindnekinek XD
  • Garcia
    #412
    most találtam a topicot és visszaolvastam...

    a hűtőszekrény nitogatás az nálam is megy... meg álandóan megnézem a hőmérőn a kinti hőmérsékletet, akár napi 8x is... vagy a sliccemet egyfolytában ellenőrzöm h nincs-e lecsúszva, ezért mostanában gombos sliccű farmert veszek a cipzáras helyet...
    mindenen témában mindig tudok mondani egy poént, még ha szar akkor is elmondom... ha fóumon vagy msn-en gépelem a szöveget, a mondatot, gondolatot három ponttal szoktam befejezni, mint most is... ezért néha visszaolvasásnál törölgetni szoktam ezeket, de most nem...

    köszönés nálam: jónapot, de a jót elharapom, majdnem csak napot mondok... öregebb nőknek meg lehet mondani h csókolom... mert az a csókolom a kezit-nek, vagy a kezit csókolom rövidítése... de aki nemszimpatikus annak mehet a "napot"!!

    az órámat is sűrűn megnézem... de van olyan helyzet ahmikor nem illik, olyankor csak sutyiban ha nem figyelnek...

    ja és idegesít ha valaki "csávó" szót használja... én jobban szeretek magyarul beszélni, mint cigányul...

    most ennyi jutott az eszembe
  • qper
    #411
    ismeretlenekkel is így beszélsz a telefonba? azt azért nem hiszem
  • fery02
    #410
    Ja, jut eszembe, hogy mikor nyűgös, fáradt vagyok vagy mikor rettentő mód unatkozom, akkor szoktam olyat, hogy séta közben, leginkább lépcsőn lejövet, súrolom a falat. Nem tudom, hogy ez miért jó, mindenesetre jó volna leszokni róla, mert nem egy helyen látszódik már a nyom a tapétán
  • Jeti2
    #409
    ilyen már nekem is volt :D
  • hunbasser
    #408
    néha velem is előfordul :)

    mondjuk nekem a viszhall is kicsit cink,legszívesebben viszonthallásrát köszönnék,csak arra meg nincs idő -.-
  • hunbasser
    #407
    ez meg a másik :D nagy dilemmában vagyok,amikor mondjuk meglátom a közel 30 éves angol tanáromat az utcán,én simán lehellóznám,de nem tudom,h mit reagálna rá.egyik osztálytársam járt hozzá 7 évig különórákra,és hát simán tegezte,meg sokszor le is baszta a tanárt :D ennyire jó viszonyban voltak.úgyhogy suliban marad a "Jó napot!",iskolán kívül,meg ami jön :D (pl egy halk,mosolygós jó napot,vagy néha-néha egy szia)

    és még sok fiatal tanár van,akikkel így vagyok.mondjuk az elég géz,h a 26 éves újonc tanár magázott bennünket :DDDD 2 évig tanított,jövőre már nem ebben a suliban fog tanítani,mer túl sok a tanár már,és elküldték,pedig jó tanár volt.
  • fery02
    #406
    Ez teccik
  • zeli
    #405
    Jah, csak miután leteszem mondom bakker elkúrtam....:D
  • DeToX17
    #404
    én úgy veszem fel a telefont, hogy nem isk öszönök, csak mondom hogy "mivan?" ha meg rakom le akkor annyit mondok hogy "jóvan". rámragadt ez a stílus, de nem zavar
  • csgery
    #403
    Az nem rossz szokás, csak figyelmetlenség:)
  • zeli
    #402
    Én azt vettem észre, hogy a telefonba viszhall helyet viszlátot mondok
  • Minstrel
    #401
    az még furcsább lenne ha a többiek is apának szólitanák
  • csgery
    #400
    Egyik rokonom (nő) ugyanott tanított, ahol én tanultam, és hát ugye a tanárokat nem tegezhetem a suliban, még ha 20 éves, akkor se:S... szépen rászoktam, hogy hamgázom, meg minden, miközben a férjét meg tegezem!:D
    Most képzeljétek el a suliban, jönnek befele, a nő tanítani ugye, a férj meg hozza a kölköt, meg egyebek, és úgy köszönök, hogy "csókolom", "szevasz Öcsi":D... még a tanárok is néznek/néztek...:D
  • szurop
    #399
    Ez itt nem a gumiszoba. Baaazdmeg.
  • Mirk
    #398
    késő bánat, ezt már nem magyarázod ki:D
  • DeToX17
    #397
    nehogy elhidd
  • Mirk
    #396
    :D
    loál
  • DeToX17
    #395
    egyébként turkálok a seggembe, megkóstolom, és tudom hogy mikor fog rámjönni a szarás, és addigra nem csinálok programot...
  • DeToX17
    #394
    ha a érje is ott van, és köszönsz a nőjének hogy szia, akkor azt hiheti hogy veled csalja :D
  • hunbasser
    #393
    ilyen nekem is van,csak nem a szomszéddal.a férfit tegezem,de a nőt már nem merem,mert az nem mondta,h tegezhetem :\
  • mike0013
    #392
    nekem a szomszéd mondta, hogy tegezzem nyugodtan (35 év körüli, nő)
    de mi van akkor, ha ott van a férje is:|
    Két köszönés:D
    Jónapot, szia:|
    nem fognak hülyének nézni:D
  • hunbasser
    #391
    engem meg 2 50 körüli ismerős is lebaszott,h miért magázom :DDDD
  • Attila8805
    #390
    Erre a magázós tegezős dologra.
    Anyukám úgy tanított ha valaki idősebb.
    Itt nem egy két évvel gondolom,akkor annak csókolom(ez kiskoromban ugye:D)
    vagy jónapot de ha rámszól hogy tegeződjünk akkor nyugottan.
    Ja az előző edzőm apám régi nagy haverja és magáztam aztán fejbevágott és azt mondta hogy ne magázzam pedig van vagy 40:D
    De most már nincs gáz az edző tegezésével mert apám az,viszont furcsa hogy a többiek meg Attila bázzák.
  • Okos Fiucska
    #389
    Ez a netes tegezős nekem is megvolt, 1 hete mikor tr***anoztam egy csávó a csapaunkból írt h felvesz msn re megakart beszélni 1 két dolgot fel vett tegeztem mindig aztán mondta h 30 valahány éves mostmár viccből csókolomot köszönök neki, és magázom !!
  • Okos Fiucska
    #388
    Én ma se tudtam mit köszönjek hellót csókolomot, aztán nem köszntem semmit...De voltak fiatalabb csávók azoknak hellót, én még azt rühellem h megyek vlhol az utcán és a felnőttek basznak kikerülni én nem mek arréb belémjönnének és nekik áll feljebb már volt h belegondoltam neki kéne menni...
  • qper
    #387
    várjál, azért a net az egy kicsit más :)


    felnőtt ember vagyok, nem szeretem ha valaki csak úgy közvetlenkedésből letegez.. megint más mondjuk az azonos korosztály, mert ott mindenki tegez mindenkit, és különben is asszem kicsúsztam már abból az életszakaszból amikor egy idősebb fószer letegezzen. igenis adja meg a kellő tiszteletet, én sem mennék oda egy 60 éves faszihoz hogy helló
  • hunbasser
    #386
    miért vagy megsértődve,ha 28 évesen letegeznek? :DDDD

    még 35 évesen is lazán letegeznélek -.- sőt,most is tegezlek :)
  • qper
    #385
    de az már nem rendszertelen, hanem túl rendszeres
  • bujcsik555
    #384
    az a legegészségtelenebb ha egyfojtába eszel
  • qper
    #383
    állítólag ez a legegészségtelenebb a rendszeretelen étkezések közül :(

    én mondjuk akkor nem tudok enni reggel, ha este valamilyen oknál fogva kajálok (nem nagyon szoktam). Ilyenkor reggel tök szarul érzem magam, és egy falat sem megy le a torkomon.
  • bujcsik555
    #382
    ez nálam ugy van hogy legtöbször korán kelek(8 óra)és mire oda jutok hogy reggelizzekmár kb 11 óra van és "közel" az ebéd ugyhogy már nem akarok enni
    ha késön kelek akkor már csak ebédre térek magamhoz:)
  • qper
    #381
    az a legérdekesebb, hogy volt már párszor olyan hogy pl. egy 60 körüli ffi lesziázott, én meg izomból vissza: szevasz. Látszott az arcán hogy ez annyira neki nem tetszik. Émmeg gondoltam magamban, a f*szt tegez egy közel 30 éves embert...