740

  • hunbasser
    #380
    ahogy én is egyre idősebb vagyok,én is kezdem lesziázni a 40 éveseket,10/9-et nem zavar,látszik rajtuk.nőknél meg pont az van,h minél idősebb lesz az ember,annál fiatalabb nőknek mondja,h "kezét csókolom",akár még a 20 éveseknek is.
  • qper
    #379
    hát igen, ezek gázos dolgok. Én pl. már 28 vagyok, van egy csomó régi arc, aki most 50 körül van, és egész életemben tegeztek. Viszont most már kezd nagyon zavaróvá válni hogy jónapotozok egy felnőttet, az meg lesziáz, úgyhogy jóideje most már aki nálam idősebb férfi és lesziáz izomból visszasziázom.

    mondjuk azért a nőkkel ezt nem teszem meg.


  • hunbasser
    #378
    reggel sztem nagyon kevesen tudnak enni.nálam a következő esetek fordulhatnak elő:1.reggel felkelek,kib*szott éhes vagyok,de egy falat nem menne le a torkomon,majd később már nem leszek éhes,és délig nem is eszek semmit sem.2.reggel felkelek,és egyáltalán nem vagyok éhes,és simán kihúzom délután 2-3-ig(úgy,hogy mondjuk 8 körül kelek fel)

    meg olyan is volt már,h reggel megettem egy joghurtot,délben egy kis levest,és ennyi volt az egész napi kajám.egyébként én ebédelni utálok,vmiért délben sosem vagyok éhes(max 4-5 óra körül)

    a legjobb a vacsora,akkor általában mindig éhes vagyok,és elalvás előtt jó enni :) múltkor annyi pizzát behaszeltam,h aludni nem tudtam tőle -.-
  • Pistike 007
    #377
    Velem is így van. De a gáz az hogy éhes vagyok, csak nem kívánom a kaját
  • fery02
    #376
    Ja, rossz szokás, ez még lehet, hogy nem hangzott: reggelente nem vagyok éhes, pedig reggel is enni kéne :(
  • hunbasser
    #375
    ezzel a tegezős-magázól dologgal nekem is gondom van,pl egy 35-40 éves embert most tegezzek vagy magázzak?nekem is van olyan ismerősöm,aki 50 éves,és tegezni kell -.- nem tudom,hogy miért nem szólnak az ilyen 40 körüliek,hogy "tegezzél nyugodtan".olyan fura,amikor ilyen 40-nél fiatalabbakat kell magáznom.meg az is rossz,amikor apám/anyám vmelyik ismerősének kell köszönni,és nem tudom,hogy jó napottal,vagy sziával köszönjek,mert hogy középkorú,de még nem látszik idősödőnek.
  • Pistike 007
    #374
    Akkor Téged mindenki szeret:DD
  • Okos Fiucska
    #373
    Nekem is van h csak be meek a konyhába és benézek a hűtőbe és becsukom,én pl mindig beszélek még magamban is van h muterom megkérdi h kivel beszélek, képzeljétek magammal,köszönés nekem is megvan halkan köszönök még szinte én se hallom,én még azzal vo bajba h kit tegezzek me kit nem anyám munkatársát magázom,multkor egy 50 ves csávó zt mobdta tegezzem ezért vok bajba h mit köszönjek mert vannak olyan türhők aki zokon veszik ha tegezem őket...de myv*p,i*iw oldalakon 10 évvel fiatalabbnak írják magukat főleg nők de akkor örülni kéne h fiatalnak nézem őketjah és van olyan szokásom h jáccok egy játtékkal megunom kilépek de utána vissza lépek és jácok 1 órát,ez már géppel is megtörtént kikapcsoltam mert fáradt voltam lefeküdtem de akkor már nem voltam álmos visza kapcsoltam gépeztem 1 órát,nekem is szokott zokni gatya szerte szét a szobámban de legtöbbet a mosatlan amit kajolok 1-2 napig míg nagymuterom,muterom ritkán én le nem viszem...nah olvassatok:)
  • Okos Fiucska
    #372
    én is ugyan így vagyok!
  • zoli91
    #371
    én meg nemtudok úgy elaludni, h ne menjen a tv
  • Fruta
    #370
    Hüttőnyitogatás itt is megvan, emellett néha képtelen vagyok úgy elaludni hogy ne legyen a kezemben a tvkapcsoló. Kényszeres kézmosás, és az egeret is napjában többször megtisztítom.
  • bujcsik555
    #369
    ismerek valakit akit ugy hivnak turha ......
  • Pistike 007
    #368
    Nem vagy egyedül:)
  • Kandurex
    #367
    lusta vagyok
  • Pistike 007
    #366
    Túrha Rulez
  • hunbasser
    #365
    turházni is szoktam -.- de azt már tényleg csak akkor,ha nincs senki a közelben,mert ez már azért gusztustalan,meg cinkes is...
  • Pistike 007
    #364
    Ne mond hogy még egyszer sem csináltad hogy hgrrrrrrrr :D
  • hunbasser
    #363
    pfúúújj :D én nem turhára gondoltam -.-
  • Pistike 007
    #362
    És nem kell pénzt kidobnod zsepire ha náthás vagy
  • hunbasser
    #361
    hát,ha társasház egyik erkélyéről köpsz le,az nem túl jó,mert 1.,sokan láthatják 2.,ha nem is látták,a járdán történő csattanásra úgyis felfigyelnek,és azt mondják:"ekkora parasztot" :D

    köpködni én is szoktam,de inkább csak este köpök,amikor senki nincs már az utcán,meg sehol sem,és akkor is a fűbe köpök.egyébként a köpködés is rossz szokás,de szól mellette érv is:egészséges,ugyanis ezzel a szádban felgyülemlett sok szennyt meg bacit kiköpöd
  • moralosan
    #360
    muszáj pontos j

    Például ez egy rossz szokás, hogy szeretek kijavítani másokat, de írjunk már helyesen bakter.
  • Guilty01
    #359
    ja,meg irodalom szöveggyűjteménybe jó belerajzolni a szőrös versLÁBakat... Néha még stopliscipőt is kapnak:)
  • Guilty01
    #358
    #357: dettó
  • Jeti2
    #357
    én az angol könyvemet mindig telerajzolom :D
  • STurmGewehr
    #356
    az ének könyvbe is jókat lehet rajzolni
  • balintka
    #355
    Ha emeleten vagyok, mondjuk egy erkélyre tévedek, nagy késztetést érzek arra, hogy köpjek egyet milyen messze van a föld, persze ha alattam nincs senki/semmi :)
  • csgery
    #354
    Ez nálam is így van néha... Ülök, vagy éppen fexek, és vki szól hozzám, én bólintok, még ha nem is látja, és ülök tovább...:)
  • PíszLávJuniti
    #353
    van hogy nekem sincs kedvem megszólalni, de attól még elvagyok
  • Blacksheep333
    #352
    én is mindig összefirkálom a könyveket. az előző évben megkaptam unokatesom könyveit aki csak egy évfolyammal jár fölöttem, ő is nagyon sokat figyel órán. az ő alkotásain mindig röhögtem:)
  • hunbasser
    #351
    pff,ugyanez :D

    tényleg,egyszer talán hiányoztam egy hétig iskolából,mert beteg voltam,és vkinél ottmaradt a kémiakönyvem,mert tanulni akart,hogy meg ne bukjon,könyve meg ugye nem volt,és hozta volna vissza nekem.mikor visszajöttem egy hét múlva,közölték velem,hogy az egész osztályban körbe lett küldve órán,akkora nagy sikerei lettek a rajzaimnak -.-

    angol könyvbe lehet még jókat firkálni,meg irodalom könyvbe :)
  • csgery
    #350
    ????
  • Rena11
    #349
    1
  • csgery
    #348
    Be kéne szkennelnem a 8.os törikönyvben lévő rajzokat... azok vmi fergetegesek:D
  • csgery
    #347
    az vmi fergeteges lehetettXD
  • bujcsik555
    #346
    hát nekem is volt egy olyanrajzom ami nagyon jo volt csak hülyén nézettki az f1 ferrari a petöfi életrajza melett
  • Panzerfaust
    #345
    Én hetedikre leszoktam a könyvfirkálásról: )
  • Twetr0x
    #344
    Könyvfirkálás az a legjobb. Valami olyan szinten sikerül belefirkálnom a könyvembe, hogy tőlem jobbra-balra 2-2 ember dől a röhögéstől
    Egyik osztálytársam detto ugyanilyen.
  • Twetr0x
    #343
    "Ha gépezek muszály lenni az asztalomon egy pohár innivalónak, amit iszok még akkor is ha nem kivánom:)amint kifogy töltök újat."

    Ugyanez. Mondjuk szerintem ez nem rossz szokás, kivéve akkor, ha pont ivás közben tör rám egy köhögésroham (volt már rá példa), és utána egész nap a billentyűzetet tisztíthatom
  • Mirk
    #342
    nekem az osztálytársam egyszer belevágott körzővel a németkönymbe így fogtam az én körzőmet meg az ő könyvét és szétszabdaltam az egészet
    utána persze az enyém is tropára ment
  • zeli
    #341
    Ezt én is szoktam :D:D
    A német könyvem nyolcadikba meg hetedikbe hogy nézett ki :D:D
    Telerajzoltuk mindne fassággal xd