740

  • Fresh Duke
    #620
    Ne búslakodjatok ifjú padawanok. A szerelem fasság.
    Egy idézet:

    "...Could it be for love?
    Illusions Mr. Anderson, vagaries of perception. Temporary constructs of a feeble human intellect trying desperately to justify... an existance that is without meaning or purpose. And all of them as artificial as the Matrix itself. Although, only a human mind could invent something as insipid as love."

    Gondolom egyértelmű mindenkinek, kitől és honnét származik az idézet. :)
  • gercse
    #619
    így van, jól megfogalmaztad...
  • bujcsik555
    #618
    Az a legrosszabb mikor látod valaki mással a lányt. Egyböl elkezdesz gondolkodni mivel lehet jobb nálad, és megpróbálsz hasonlitani arra. Dehát egy szó mint száz a viszonzatlan szerelem az egyik legrosszab dolog. És ezt sajnos sokan megtapasztalják. De hát nincs mit tenni, várni kell hátha a jövöben öszejösz valaki mással.
  • gercse
    #617
    kihagyom inkább most...
    van már egy kb. 1 éves kapcsolata.., talán a tudatalattim azt várja, hogy annak legyen vége és akkor eljöhet talán az én időm,
    de sajnos mivel velem egykorú a csaj, így nem sok valószínűsége van az egésznek...rosszkor születtem :D

  • hunbasser
    #616
    háát,akkor azt tudom mondani,hogy dobd be magad! talán ezért nem tudod elfelejteni,mert úgy érzed,hogy több is lehetett volna köztetek.

    most dobd be magad igazán,OSTROMOLD,és ha így sem,akkor hagyd,majd lesz más,akit talán még jobban fogsz szeretni,mint őt,sőt,tuti,hogy lesz még ilyen.
  • gercse
    #615
    és tavaly szeptember óta fősulira járok, ő máshova, gondoltam csak elfelejtem valahogy, de tévedtem...
  • gercse
    #614
    tavaly előtt októberben kezdeményeztem, (miután egész nyáron szenvedtem, hogy mit kéne tennem) mert gondoltam hátha, de azt mondta, hogy nem...
    ezután elkerültem még a suliban is(osztálytársként nehéz volt), ezt persze ő is észrevette, aztán megbeszéltük, hogy ez elég ovodás módszer, én meg mondtam neki, de hát másképp nehezen felejtem el, erre nem tudott mit mondani, csak annyit hogy legyünk barátok, én látszatként belementem akkor, de inkább hagytam az egészet, soha nem viszonyultam barátként felé, inkább akkor sehogy sem, de még mindig szeretem, csak nem tudom megmagyarázni, miért...
  • hunbasser
    #613
    és úgy gondolod nincs esélyed nála?
  • gercse
    #612
    nálam is így volt, de amint egyedül maradok csak pár pillanatra is, máris ő jár a fejemben
  • minigirl
    #611
    Igazából, amikor nekem ilyen problémám volt, hát felkerestem a barátaimat, és velük lógtam egyfolytában, bulizni jártam, stb.

    Mindent megtettem azért, hogy eltereljem a gondolataimat, aztán egyszercsak feltűnt, hogy már nem is gondolok annyit az illetőre. :)
  • gercse
    #610
    hát ja, én sem nevezném szokásnak, hisz magától jön az egész, nem én akarom, sőt én az egészet nem akarnám, de mégis, ez van
  • fery02
    #609
    De ez az egész nem igazán rossz szokás, mert ez ugye nem szokás, de az igaz, hogy elég kellemetlen. Én már csak nagyon tudom.
  • zeli
    #608
    váz, ebben is hasonlítunk sokan :|
  • gercse
    #607
    próbáltam, nem ment, meg igazán másra nem is tudok úgy tekinteni mint rá...
    az időtől talán egyszer csak elmúlik, de nehéz lesz, ha mindennap ott van a fejedben...
  • fery02
    #606
    Bizony, ez nem megoldás :(
    Tulajdonképpen erre megoldás, nagyon nincs is.
  • zeli
    #605
    bakker, ezt olvastam:
    "erre sajna nem tudok ajánlani paraszt..."
  • Fantomlovag
    #604
    Őőőő... Kétlem hogy megoldás lenne.
  • minigirl
    #603
    erre sajna nem tudok ajánlani tapaszt...

    de talán keressetek vígaszt másnál...
  • Fantomlovag
    #602
    És ha nincs esélyed arra hogy beteljesüljön, csak marcangolod a saját szíved... Az rosz szokás.
  • gercse
    #601
    de rossz szokás, ha nincs értelme rágondolni, és még fáj is...
  • minigirl
    #600
    nemis rossz szokás, ha arra gondolsz, akit kedvelsz/szeretsz!!!!

    van egy másik Rossz Szokás, de az sem rossz szokás... mindegy, ez bonyolult, és kevesen ismerik XD
  • Fantomlovag
    #599
    Haldoklunk fórumilag?
  • Fantomlovag
    #598
    ÚGyláccik rosz szokás, először nem szeretni akit később igen.
  • hunbasser
    #597
    :DDDddddddddd
  • Fresh Duke
    #596
    Hát, akkor ne csinálj magadból viccet. ;) Sztem a te hitetlenkedésed is rossz szokás lehet. :P
    Na, de télleg haggyuk az offolást.

    #595: Sztem csak vágd el a kötelet, és minden megoldódik.
  • csgery
    #595
    Én az exemet még sajna mindig szeretem... pedig amiket mondott, már rég megöltem volna (na yo nem teszek ilyet, de olyan súlyosak voltak a kijelentései)... és még mindig köt hozzá vmi:S
  • gercse
    #594
    azta, micsoda átfedés :D,
    az elején én is utáltam, és később lettem szerelmes belé...
  • bujcsik555
    #593
    Ez nekem is ismerös. Sajnos. Már vagy 10 éve ismerem a lányt, kezdetben nagyon utáltam. Ám idővel ugy belezúgtam hogy állandoan rajta jár az eszem.
  • Pistike 007
    #592
    Újévi fogadalmak?:))
  • gercse
    #591
    Köszönjük, és a legjobbakat neked is! :)
  • Fantomlovag
    #590
    Megnyugtat hogfy nem csak nekem van van meg ez a "rosz szokásom". Hát barátaim, iszom az egészségetekre, és arra hogy megoldódjon ez az apró kellemetlenség!
  • gercse
    #589
    nálam is ez a gond...már több mint egy éve, lassan 2...
    nem tudom mi van velem...
  • Pistike 007
    #588
    Ez az SG is egy nagy rossz szokás. Csupa bigfaszláma ember ide jön elkúrni az idejét.
    [viccel]:D
  • Fantomlovag
    #587
    Uh, és jutottál valami nagy felismerésre?
  • zeli
    #586
    Rossz szokás, hogy most végigolvastam a topikot elejétől?:DD
  • Fantomlovag
    #585
    Nem tudom hogy ez az-e, de ha igen, akkor hazudtak nekem, mert azt mondták a szerelem szép dolog... De remélem ez csak valami, férekapcsolódás az agyba. Eddig még nem találtam rá gyógyszert mondjuk, de próbálkozom.
  • fery02
    #584
    Detto, sokszor miatta nem tudok tanulni, ami elég idegesítő, egész nap rá gondolok. Sőt, néha még álmaimban is megfordul, lassan már halálra idegesít, pedig tudom, hogy nincs semmi esélyem sem nála, de azért sem tudom elfelejteni :S Ezt hívják szerelemnek? :P
    Csak mert akkor valagba rúgom azt, aki kitalálta ezt a szerelmet, mint dolgot, mert nagyon fájdalmas. :)
  • Fantomlovag
    #583
    Nekem a legroszabb szokásom egy bizonyos nő, akihez folyton visszatér az agyam, és ez halálra idegesít.
  • Pistike 007
    #582
    Kíváló ötlet.
    Az is egy rossz szokás hogy nem tudjuk abbahagyni az offot:)
  • csgery
    #581
    Na figy, fejezzük be az OFF-ot, nekem nincs kedvem vitatkozni hüeségekről... egyébként meg télleg aki 14-18 között van, az sztem nem vereget csak úgy cigányokat az úton, hogy az összecsuklik, meg hasonlók.. ne röhögtessük már ki magunkat... na de mindegy, fejezzük BE!!