740

  • TomBond
    #660
    Nem, sőt ha belvárosban vagy akkor látlak is.

    :-)
  • gyuri12
    #659
    Akkor nem vagy messze:O
  • TomBond
    #658
    Vasútállomás toronyház
  • gyuri12
    #657
    belváros, jószar
  • gyuri12
    #656
    Merrefelé laksz?
  • TomBond
    #655
    Én is szolnoki vagyok! :-)
    Ez is rossz szokás.
  • bujcsik555
    #654
    Melyik részén laksz Szolnoknak?
    Én Szajoli vagyok
  • gyuri12
    #653
    Mé' pont Nógrád megyében?!
    SZOLNOK!!!
  • fery02
    #652
    Merre laksz te Nógrád megyében? :D
    Te...nógrádmegyei vámpír :P
  • gyuri12
    #651
    az keserű(bár finom...)
    de a vér jobb,meg jobban kiüt:D
  • fery02
    #650
    friss nedűhöz - igyá Unikumot, asse rossz :D
  • gyuri12
    #649
    még viccnek is rossz:D
    én csak a sebeimet vágom szét(mert ugye az nem látszik) vagy a számat rágom széjjel,hogy a friss nedűhöz jussak:D
  • fery02
    #648
    Jáj, keci, visszaolvasva most enyhén kirázott a hideg. Milyeneket nem tudok én írni
  • fery02
    #647
    Jaja, vér rulz
    Énis van néha, hogy pengét fogok, felhúzom a blúzom ujját, mosdó fölé tartom, és egy tölcséren keresztül pohárba gyűjtöm az anyagot, majd megiszom. (na jó, csak vicc)
  • gyuri12
    #646
    Harapd le onnan,egy kis gyakorlás,és menni fog!:D

    Talán rossz szokás,de szeretem a vér látványát,és a vér ízét:(
    (magamat is meg-meg csapolom...néha...)
  • fery02
    #645
    Anyám, ki is tudod venni? :D Én csak érzem a nyelvemmel, hogy cafatokban van, de valahogy kiszedni nem tudom. De durva :D
  • szurop
    #644
    Én is rágom. Le szoktam rágni egy hosszú darabot, és vagy összerágom, vagy kiveszem az ujjamra és azzal szaggatom szét. Elég elmebetegek vagyunk.
  • gyuri12
    #643
    Ne is fajulj el idáig:)
  • fery02
    #642
    én ott még nem tartok. :)
  • gyuri12
    #641
    én is azt szoktam. néha túl mélyre rágok,és vérzik:(
  • fery02
    #640
    Úgy, hogy a fogammal rágcsálom az oldalát a számnak belülről. Hát ez msot normális? :D
  • csgery
    #639
    Azt hogy csinálod?:D
  • fery02
    #638
    Rágom a pofám belsejét -.-
  • bujcsik555
    #637
  • Pistike 007
    #636
    Valamelyik barom mindig ír...
  • zeli
    #635
    Nem, nálam is ott van, sőt néhány zárt is :DD
  • bujcsik555
    #634
    Az rossz szokás hogy ezt a kihalt topik a kedvencek között van?
  • Attila8805
    #633
    Örüök nekiXD
    én is jól szórakozok magamon.
    Engem nem idegesít csak a környzetem:D
  • ColdFire
    #632
    nah ez az a pont, ahol már sírok :DSdsadsa
  • Attila8805
    #631
    Mondjuk ez inkább suliban van meg is merősök közt.
    Buszon megpróbálom elfoglalni magam nézek kifeli vagy halkan csinálom.
    Sunyi fingXD
  • hunbasser
    #630
    sosem értettem,hogy mi a finom a körömben :S szerencsére én sem szoktam rá. de azért mondjuk egy kultúráltabb környezetben elképzeltem amit mondtál....:D
  • hunbasser
    #629
    fu,nem tudom,akkor fáraszd ki magad :) felülések,fekvőtámasz,kis gyúrás(mondjuk csak otthon súlyzóval),és ha elfáradtál gyorsan megfürdesz és mész tentézni :) ha elfáradsz,akkor szerintem nem nagyon fogsz felkelni 5 körül.

    az a lényeg,hogy próbálj valami olyasmit csinálni,amitől rendesen kiütöd magad(nem azt mondom,hogy rúgj be vagy tépjél be,de ezek sem rossz ötletek...:D)
  • Attila8805
    #628
    Most mé nekem ez a rossz szokásom.
    Inkább mint hogy rágja ma körmöm.
  • hunbasser
    #627
    :Dddddddddddddddd hülye! :DDDDdddddddd
  • Attila8805
    #626
    Nálam most az az újdonság hogyha szabad mind két kezem összeteszem a két tenyerem és elkezdek finghangot csinálni vele míg valaki rám nem szól
  • fery02
    #625
    Így van, előbb nem megy. Már csak azért sem, mert a család többi tagja sem hagyna ebben, mert nálunk elég sokáig megy a TV, ami engem zavar például az alvásban, addig pl nem tudok elaludni. Erre én is gondoltam, hogy ha így folytatódik, akkor végülis így megoldható lenne a 8 óra alvás igen, ha pl 9-kor feküdnék le, az jó volna :) A reggeli készülődés nem számít, az nálam 5 perc alatt megvan kb :)
  • hunbasser
    #624
    és előbb meg nem tudsz elaludni,nem igaz? mert az meg már mondjuk frankó lenne,ha 9-kor lefeküdnél,5-kor meg magadtól felkelnél,és akkor reggel jó sok időd lenne elkészülni,no meg azért az már 8 óra alvás lenne.
  • fery02
    #623
    Régebben, kb 1 éve nekem is ilyen bajom volt, valami köztes állapot nem volna rossz, mert ezt a szöveget is kb 4x kellett átszerkesztenem legépelés után, hiba javítás céljából, annyira nem vagyok toppon.
  • hunbasser
    #622
    bárcsak nekem lenne ilyen problémám mondjuk csütörtökönként...:) akkor úgyis korán kell kelni.velem az a baj,hogy hajlamos vagyok visszaaludni ébresztő után és párszor már megszívtam ezzel.
  • fery02
    #621
    Elég idegesítő probléma állt fenn mostanság. Az utóbbi egy hétben nem tudom miért, de nem alszok normálisan. Ezt úgy értem, hogy akármikor fekszek le éjszaka, valahogy mindíg felébredek reggel fél 5, vagy 5 óra tájban, azután már csak fetrengek az ágyban, visszaalvás már ki van zárva. Emiatt olyan fáradt vagyok egész nap, hogy majd össze esem. Nem tudom másnak van-e ilyen szokatlan problémája Végülis szokásról nem beszélhetünk, azért is bizonytalankodtam, hogy beírjam-e, de végülis miért ne, rég írtak már ide. :)