740

  • zeli
    #580
    Ja, amiket itt írtunk azok inkább idegesítő szokások, vagy hogymondjam, de attól még nem biztos, hogy rosszak...
  • Pistike 007
    #579
    Hejj!
  • Fantomlovag
    #578
    Mi számít "rosz" szokásnak? Van egy haverom akinek a szórakozás az üldögélés egy sötét szobában, csöndben... Egyszer mikor még ezt nem tudtam, elhívott és résztvettem egy ilyen "bulin". Optimista voltam, gondoltam, ez csak a kezdet és jön majd a szokásos... De nem. Ez ment végig. Tehát ami nem rombol, nem árt a társadalomnak, nem tesz lumpenné és a többi embernek sem árt, addig tegyük amihez kedvünk van!
  • Fresh Duke
    #577
    Figy, ha akarsz valamit gyere le, azt a cigányok sorsára kerülsz.
    Másrészt ő akarta megnézni, hogy milyen "gecikemény" vagyok, akkor miért én mennyek hatvanba? Nincs kedvem 200+ km-t utazni, amúgy meg van jobb dolgom is. (Nem úgy, mint egyeseknek, akik otthon a gép előtt vakarják egész nap a seggüket.)
    Én sztem, ha v.ki akar v.mit v.kitől, akkor a v.ki mennyen oda a másik v.kihez. (Na ezt jólmegaszmondtam.
  • Pistike 007
    #576
    Inkább többet kapjanak mint kevesebbet...
    Persze az észszerűség keretein belül:)
  • zeli
    #575
    Nem tudom, én is mindig megszórtam nekik :DDD
    Aztán másnap délután is ott volt a kaja XD
  • bujcsik555
    #574
    Karácsonyra kapott a család egy akváriumot, és anyám szerint túl adagolom a kaját a halaknak. de én csak azért is többet adok nekik. ez rossz szokás?
  • Pistike 007
    #573
    Na, emberek, nem kéne...
    (:
  • csgery
    #572
    Hallod, nem kell vérpistikének lenni, megnézném hogy egyáltalán szólni mernél e 1 darab rétinégernek is. Ja és nemértem, miért Hunbasser menjen Nagykanizsára? Ha olyan kemény vagy, miért nem mész Te Hatvanba? Simán elmehetnél, ha csak úgy rúgdosod a familiárisan hiperpigmentált egyedeket...
  • hunbasser
    #571
    meg volt adva,hogy hol lakok,csak egyszer az ismerd fel a képről a várost topikban én tettem,és pont szülővárosomat,Hatvant tettem,így kivettem.

    Nagykanizsán tényleg így kordában tartják a népet? majd meglesem egyszer.
  • Fresh Duke
    #570
    Ez is egy jó taktika. "Többet ésszel, mint erővel!"

    Husbasser: Gyere le Kanizsára (btw, látom te nem merted megadni, hol laksz -.-) azt fessed be magad feketének. Meglátjuk meddig jutsz el. XD
  • hunbasser
    #569
    fuha,te ilyen gecikemény lehetsz akkor nagyon.

    megnézném,hogy mennyi igaz abból,amit mondasz -.-
  • bujcsik555
    #568
    eldob közélyük 10 forintot és amig veszekednek kilyélegyen addig csapja öket le:D
  • gyuri12
    #567
    mint=mind
  • gyuri12
    #566
    húúúú a tapasztalt öreglegény:D
    és ha késsel jön mint a 12 gyerek?
  • Fresh Duke
    #565
    És Jászapátin is megtenném.
    Ha csak egy cigány van az utcán, elég ha belerugsz, azt összecsuklik. Viszont ha már 12en jönnek (egy cigány családban ennyi kb a gyerekek száma) jobb ha előveszel egy viperát! Bár nem feltétlen szükséges, a romák nem v.mi nagy harcosok.
  • gyuri12
    #564
    voltam valami fos koncerten nyáron,és voltak ott nagyon kemény 50 kilós rokkerek. a cigányokat szídták, és odase mertek hozzájuk menni,de egy részeg cigányasszonyt viszont olyan "keményen" megrugdostak,hogy csak na. inkább szánalmas volt,mint "fasza"
  • gyuri12
    #563
    DE ő faszagyerek,megcsinálná
  • fery02
    #562
    Jászapátin nem mernéd.
  • ColdFire
    #561
    szerintem meg gyurit Fresh 5x szájbabaszná
  • Pistike 007
    #560
    Szerintem meg inkább faszagyerek
  • gyuri12
    #559
    14-18 között

    inkább hazudós vagy
  • Jaffa 2843
    #558
    ez miota rossz szokás
  • Fresh Duke
    #557
    Ha meglátok egy cigányt az úton, akkor belérugok.
  • fery02
    #556
    Főleg fogmosás közben, mikor öntöm a pohárba a vizet, általában rázom a poharat, hogy gyorsabban megteljen. XD
    Meg mintha a szomszédom kezdene rászoktatni a Rihannára, meg a Nelly Furtadóra, ami a haveri körömen kissé égő volna
  • ColdFire
    #555
    nm
  • Pistike 007
    #554
    Tövig.
    :D
  • bujcsik555
    #553
    kend be sz.rral, akkor leszoksz rola
  • banok
    #552
    rágom a körmöm. de nagyon. tövig. :(
  • Pistike 007
    #551
    Még jó hogy ezt megtudtuk.
  • GTheo
    #550
    ugyanezek kb. megvannak, utsó nem wowban hanem másban ált...
  • ColdFire
    #549
    kidugom a faszom az alsógatyámbol, és mindenki happy -.-
  • zeli
    #548
    :D:D
  • csgery
    #547
    Egyszerűbb, mint a zsepivel szöszmötölni...
    ColdFire, ha meg nem sértődsz: hány nap után váltod le a kék alsógatyát?:D
  • gyuri12
    #546
    felveszed,és bele az alsógatyába?:S
  • ColdFire
    #545
    van egy kék alsógatyám, és ha azt veszem fel kiverem a faszt -.-
  • Pistike 007
    #544
    fulladásveszély
  • ColdFire
    #543
    én meg néha rágóval a számba... :D
  • bujcsik555
    #542
    Miota megvan azuj mobilom(SE W300i)azota gyakran ugy alszom el hogy a füles a fülembe van és megy a zene:D
  • Pistike 007
    #541
    Ezért szar a laptop. Nincs mozdítható egér -> Repül a gép:D