740

  • zeli
    #700
    inkább igekötős ige :Dd

    ték:o
  • Pistike 007
    #699
    Bármi számíthat rossz szokásnak, ha már betegesen csináljuk...(:
    -->SG:D
  • bujcsik555
    #698
    Ilyet énis ismerek, minden mondatába legalább 2szer van ez a szép kötöszó
  • banok
    #697
    hozzám képest ez egy egész jó arány.
  • szurop
    #696
    Van ismerősöm, ha számolnánk, legalább minden ötödig szava a b@zdmeg volna. Ez már elég rossz szokás.
  • zeli
    #695
    Tényleg, a káromkodás lehet rossz szokás? Mert én is gyakran káromkodom, s nem szeretem, vhogy le kéne szokni :S
  • Jaffa 2843
    #694
    gépezés közbe káromkodás ha valami nemjön össze
  • Pistike 007
    #693
    Legalább a távirányító nem törik el:D
  • banok
    #692
    körömrágás.
  • Robicsek
    #691
    ömm...eltört az egyik távirányító -,-
  • Pistike 007
    #690
    Nem rossz szokás, dícsérendő (:
  • Panzerfaust
    #689
    És az rossz szokás, hogy mindig elküldöm magyarul a picsába a ciprusi konyhást, mert csak görögögül beszél? Mert az biztos az, hogy folyton iszunk itt.
  • fery02
    #688
    Ezek nem rossz szokások, míg még nem esik baja a távirányítónak :D
    Az inkább rossz szokás, hogy mostanában naponta 1x eszek, meg néha elszívok pár szál cigit. :)
  • Robicsek
    #687
    amikor zenét hallgatok,mindig úgy csinálok mintha gitároznék vagy dobolnék...és ha dvd-n hallgatom a zenét akkor távirányítóval dobolok
  • Pistike 007
    #686
    [én is]
    :DDD
  • bujcsik555
    #685
    Akkor megnyugodtam. :D
  • fery02
    #684
    Az sohase.
  • bujcsik555
    #683
    egy csaj lehet rossz szokás?
  • Jaffa 2843
    #682
    ejj ezis jovolt..
    már 2 napja 3 orat aludtam. tegnap 6kor mondom lefexem egy kicsit délután, aztán hajnali 2kor felkeltem...lál? :D
  • fery02
    #681
    Az szép :D
  • Jaffa 2843
    #680
    jaja ismerösek a délutáni rémálmok XD
    pénteken lefeküdtem délután 7kor, mondom alszok este 9ig...jah... másnap reggel 9kor keltem fel :D
  • fery02
    #679
    Az igen, ez már szép. Én 6.20-kor kelek, és mondjuk én is elhúzom néha kicsit az elalvást, tegnap pl éjfélkor mentem aludni (osztálytársakkal játszottunk egy kis multit :)), és így meg vagyok halva iskolába. Ha akkor feküdnék le, mint ma te, nem is tudom mi lenne velem, ez már azért durva. :D
    Nekem is kellett ma aludnom délután, de szüneteltetni kéne, mert ha délutánonként alszom olyan hülye rémálmaim vannak, hogy pl ma is olyat álmodtam, hogy most is reszketek. Mindjárt keresek is egy "Rossz álmok" topic-ot, ezt meg kell osztani a néppel :P
  • Jaffa 2843
    #678
    jaja énis így vagyok vele :D
    pl most fexem le hamarosan, és 6kor kelés..
    suliba zombulok, délután ha ugy lesz akkor alszok kicsit, aztán kezdödik megint.. :D
  • gyuri12
    #677
    Jaaa!
    Akkor neked nem is olyan rossz...
  • Molnibalage
    #676
    STOP! Nem azt mondtam, hogy nem alszom ki magam, csak én ÍGY alszom.

    Régen mikor sok órám volt és még mellette röpizem péntek délutáni szunya nálam is kötelező program volt.
  • gyuri12
    #675
    Én sem tudom kialudni magamat. Nehezen alszok el,nehezen kelek,és alvás közben is sokszor felébredek,vagy csak félig alszok.
    Már arra is rászoktam,hogy iskola után tente le az ágyba,1-2 órára,vagy végkimerülésben pusztulok el. Nagyon szar,de kezdem megszokni...5-6 óra alvás az átlagom amúgy.
  • fery02
    #674
    Az első fele ismerős nekem is :)
  • hunbasser
    #673
    nálam akkor van ez,ha pl korán kell kelni,és még csak véletlenül sem akarok elkésni...bennem van a félsz,hogy elkések,ezért reggel is egyből ki akarok pattanni az ágyból.na,ez annyira jól sikerült csütörtökön,hogy felkeltem 3-kor,és úgy,mintha egy percet sem aludtam volna.megnéztem mennyi az idő,tente vissza...aztán 6-kor felkeltem az ébresztőre,és akkor is ugyanígy pattantam ki.délután meg minden bajom volt,fáradt voltam,rázott a hideg,fájt a fejem...

    meg egyszer(szintén csütörtökön) felkeltem magamtól fél 2-kor,és azt hittem,hogy ébresztőre kelek,és már vettem ki a cuccokat a szekrényből nagy kómásan,ám sietve.apám meg benyit,hogy mit csinálok,miért nem alszok,én meg mondom neki: "menni kell iskolába",és válaszol: "fél kettőkor???" :DDDDDddddd na,utána örültem,és feküdtem vissza :) aztán persze még felkeltem 5-kor meg fél 6-kor ugyanezen a hajnalon.
  • fery02
    #672
    Velem is ez van mostanában, bár valamennyivel több órát tudok azért aludni. Nem-e attól lehet ez, mert izgulósak vagyunk? Én például az vagyok. :S
  • hunbasser
    #671
    ez nagyon szar :SSSS
  • Molnibalage
    #670
    Én 4,5 éve képtelen vagyok 4 óránál többet egyhuzamban végigaludni. Lehetek BÁRMENNYIRE K.O akkor sem megy. Évente 4-5 nap van amikor a 6-7 óra össszejön, de már nem is emlékszem olyanra, hogy csak akkor ébredjek fel, mikor felkelek. Hozzá lehet szokni...
  • fery02
    #669
    1: Mostanában nagyon nincs étvágyam. Tegnap pl rekordot döntöttem, amire nem vagyok büszke: délben ettem 2 tányér levest, meg délután kettő kiflit kockasajttal. :S
    2: Nálunk a WC tartály pont a WC fölött van, fejmagasságban, és ha nagyon álmos vagyok, akkor csinálok olyat, hogy huggyozás közbe fejjel nekitámaszkodok. Ilyenkor kicsit dőlt helyzetben vagyok. Ha pedig ideges is vagyok, akkor ütögetem a fejemmel. XD Néha felül ki is jön egy kis víz a fejemre :D
  • fery02
    #668
    Ike
  • bujcsik555
    #667
    Ez-e az?
  • fery02
    #666
    Azaz, Csipkés Zoltán :P
  • hunbasser
    #665
    :DDdddddddddddddddd mekkorraaaaaa :DDDD

    "Egy foga van,azt is tombolán nyerte" :DDddddd
  • bujcsik555
    #664
    Melyik az a videó? A köpköd a vámpír, sinter vagy?
  • zeli
    #663
    Küldj Gyurinak egy tockost a nevembe, htx :D
  • fery02
    #662
    Akkor nem ismered azt a Mónikás videót. Abba van ilyen "nógrádmegyei vámpír"-ozás, ami azóta néhol szállóigévé vált, de akkor te nem ismered. Nem baj végülis :)
  • gyuri12
    #661
    Lehet:O
    Az is lehet,hogy egy barátom vagy:O