740

  • bujcsik555
    #219
    én azt is szoktam csinálni hogy megfogadom hogy a suliba figyelni fogok de ez kb 5percig tart utána megy a levelezés a többiekkel
  • gyuri12
    #218
    a "kapcsiból" szó és "azt mindig igazítgattam,h a lehető legtökéletesebb legyen" után megfordult a fejemben,hogy viccből megkérdezzem-e,hogy buzi-e vagy. úgy döntöttem,hogy megkérdezem:
    buzi-e vagy?:S
  • DeToX17
    #217
    Ja még az is a rossz szokásom, hogy ha megkapom a fizut, el is baszom az egészet :)
  • gyuri12
    #216
    engem is idegesít:D
  • hunbasser
    #215
    baszd meg,rokonlelkek vagyunk :D és nem gyengén -.- ez az elakadás nálam is elő szokott jönni,vmi miatt stresszelek,ha vmit fontosat akarok mondani.az a legrosszabb,ha kigondolom,hogy mit fogok mondani.ha csak spontán mondok a dolgokat,úgy,h eszembe sem jut,mit akarok mondani,hanem kapcsiból mondom,akkor minden gond nélkül normálisan beszélek.

    hajamat nem nagyon szoktam baszkurálni,mert rövid hajam van,de régen kicsit hosszabb volt,és azt mindig igazítgattam,h a lehető legtökéletesebb legyen -.-
  • Mirk
    #214
    akkor ne csináld
  • zeli
    #213
    Jah, nekem is egyik rossz szokásom, hogy mindne mondat végére hangulatjelet teszek -.-
    Annyira idegesít... xd
  • gyuri12
    #212
    azé,te sok xDDD-t is raksz:/
  • John Cena
    #211
    én nem lépek a repedésekre abetonon ha kockákba vannak le téve akkor 1ik lábammal lépek csak oda:D
  • Csero90
    #210
    Olvasgattam és meglepődtem mert nem gondoltam volna h más is "küzd" ilyen "gondokkal" mint én xDDD De ugyanazokat csinálom amiket leírtatok...a csempébe belelépek, a hűtőt nyitogatom (de erre csak most jöttem rá) a repedés a járdán is stimmel h mindig 1et lépjek bele...én azthittem h csak én vok ilyen hülye xDDD de azért érdekes nem? h külön-külön ugyanazok a kényszerek "fejlődtek ki" xD csak emberből vagyunk ebből is látszik...tökéletlen emberek xDDD nagyonnagy ez a topic xD
  • Pistike 007
    #209
    Túrod az orrod?
  • contego
    #208
    megvan az a rossz szokásom hogy alreg vagyok
  • zeli
    #207
    :D ja xd
  • gyuri12
    #206
    az
  • Pistike 007
    #205
    Egy napig nem voltam, és a toplista első helyéig nyomtátok a topkiot! Na ez egy szokás:D
  • PeeTeR
    #204
    ez a minimum azok utan amit elozoleg irtal
  • baxxterboy
    #203
    rágom a tollamat...
  • halexandra
    #202
    Szandékomban ál!!!
    Ha minden jolmegy a szilvesztert mar ott tartjuk!
    Az tuti h utána kiveszek 1 het szabit
  • csgery
    #201
    Fogalmazásban első...
  • gyuri12
    #200
    nekTEK is van sok rossz szokásotok?
  • PeeTeR
    #199
    akkor egy hazibulival ados vagy
  • halexandra
    #198
    Sziasztok!

    Rossz szokások hm…van nehány:
    Ha otthon vagyok a hütönyitogatas az alap de minek azt nemtom,
    Iszonyat sokat cigizek,munka mania (karrierista alkat vagyok) oly anyira h ez a maganelet rovasara megy,amikor haverok hivnak bulizni en inkáb megyek dolgozni (egy idiota megrögzödés nalam hogy tanc helyett inkáb penzt keresek)!Bár van elönye is:nehány honap mulva saját lakast veszek hitel es anyuci apuci finanszirozasa nelkül.Sztem ez kiraly,pláne ha azt nézem h majusban még csak a 22. életevemet töltöttem.Igaz gürizek is erte anyit h a rosznyavaja kitör!
  • 89
    #197
    "tv-gombját rágcsálom"
    ezt hogy?? bekapod a távirányítót? :D
  • dienesoft
    #196
    Hátlapot a telón folyamatosan leveszem, a tv-gombját rágcsálom, Forma 1 közbe általában (most is :D)!
  • ColdFire
    #195
    utolsó :D
  • Atti12
    #194
    tv távirányítójával én is szoktam szórakozni :|. Nemtom olyan jól esik nyitogatni tv-zés közbe :D
  • DeToX17
    #193
    én rágom a körmeimet, nyitogatom a hűtőt :D , 5percenként rágyújtok :), rendmánia, meg itthon idegesítek mindenkit, hülyeségeket mondok, kötekszek :D
  • csgery
    #192
    MInden olyan dolgot szeretek leszedni telefonról, meg távirányítóról is, mint pl az elemtartó rekesz műanyag teteje, vagy mi. A tv-nem oda van szikszallagozva, mert eltörtem a kinyítópöcökszerűséget, annyiszor nyitogattam:D A házimozinak meg le kell húzni:D azt is annyiszor húzgáltam, h már el van kopva, és ha visszanyomod, vissza leesik:D Le kéne errő szokni, mert nem lesz egy értelmes távirányító majd a házamban...:D
  • gyuri12
    #191
    én is mindig piszkálom az orrom(nem túrom!!) és mindenki drogosnak néz:D
  • asdfjkl
    #190
    néha elfekszek az a szönyegpadlón,nézem a plafont,és élvezem h elszédülök.mármint nem alapból,hanem akarnom kell.mindig megnézem h nincs e lehúzva a sliccem,akár még nyilvános helyen is.mindig vakargatom az orrom ha zavarban vagyok.el szoktam felejteni h milyen évben vagyunk :S
  • F1re
    #189
    en a Tv taviranyitoval szoktam addig trukkozni meg lenem ejtem midnig erzek ien kenyszert hogy olyyat csinalok ami veszelyes lehet vagy vaminek baja lehet XD de csak ithon volt lakasba volt 1 ien fa rud 2 ajto kozott arra mindig fel kellet kapaszkodnom es atbujni a labaim kozott pedig tudtam hogy barmikor eltorhet es akkor fejre esek azt meghalok de vami mindig kenyszeritett :D voltak ien rohamaim volt hogy ha'tra szaltot akartam a foldrol ugrani az a'gyra :D az lett belole hogy orombol minden fele frocsogott a ve'r a tobbit mar nem meselem :D
  • F1re
    #188
    en meg mindg azt szoktam hogy 2 repedes kozott csak 1et lephetek azt neha mar hulyenek neznek a jarokelok ha ramjon ien roham hogy kb spargaba lepek :D
  • balintka
    #187
    Mikor megyünk kocsival a fák aszfaltra vetülő árnyékára összekoccolom a fogamat, csak ezzel az a baj, hogy egy idő után fárasztó meg fáj is :D
  • csgery
    #186
    Unokatesóm a tóparton mindíg köpköd, és mindíg van a szájában fogpiszkáló, még akkor is, ha nem evett semmit...:D
  • dienesoft
    #185
    Én kaja után (ha kell ha nem) fogpiszkálót nyomok a számba :D (Főleg nehéz, vasárnapi ebédnél)
  • PeeTeR
    #184
    rendszamtabla nalam is meg van. minden rendszambol probalok asszocialni valami ertelmes magyar vagy angol szora.
  • Panzerfaust
    #183
    Néha magamban motyogok, ritkán fölcserélek betűket, van amikor még fejben, oylankor tudom korrigálni. De azért elég érdekes dolgok születnek belőle. Pláne, hogy van egy enyhe beszédkényszerem, és állandóan én pofázok. Amúgy alapból nagyon jó a beszélőkém, szinte mindent ki tudok magyarázni. Amúgy van még itt valaki aki rendszeresen rág fogpiszkálót?
  • cucmalajmc
    #182
    tekerem a hajammindig igazgatom a szemüvegem, mert úgyérzem lecsúszott. hűtőnyitogatás az alap. meg járkálok körbe-körbe a szobába. meg mikor rapzenét hallgatok (mindig) mintha én nyomnám mozgatom rapperesen a kezem.
  • zeli
    #181
    Olyat haverom csinált, dobálgatta vagy két méter magasba, egyszercsak másik nekiment oldalról, leesett a földre, azt darabokra tört
    Aztán összerakták, ment xD
  • lpmaskmancick
    #180
    én néha rágoggatom a körmöm,unalmamban rendet rakok a szobámba és takarítok :D