740

  • motyodlee
    #259
    nem... :D
    csak az illető általában ugy érzi, mintha hülyéhez beszélnék...
  • hunbasser
    #258
    én csak akkor szoktam,ha érthetően mondom 2x is,és mégsem érti meg a másik,mert valószínüleg nem figyel eléggé...csöppet ilyenkor bepöccenek,de utána lehiggadok
  • Pistike 007
    #257
    Én ilyenkor hozzáteszem a "érted má vaze??" kifejezést :D
  • hunbasser
    #256
    birkanyírók :AS?FD_:AFASF [viccel csak]
  • motyodlee
    #255
    nekem az van, hogy ha vkinek modnok vmit és elsőre nem érti meg, akkor másodszorra emelt hangnemben ismétlem meg. általában nem tetszik a másik félnek :)
  • Pistike 007
    #254
    A királyi udvar borbélyai
  • gyuri12
    #253
    nekem most kb 4 centi,nyár elején szokták levágni
  • Pistike 007
    #252
    Nekem most akkora:)
  • gyuri12
    #251
    volt már akkora hajam:D
  • bujcsik555
    #250
    nem is :):):):):):)
  • Pistike 007
    #249
    Te meg rászoktál :D
  • bujcsik555
    #248
    megint irtal smileyt nem sikerül leszoknod:)
  • hunbasser
    #247
    elég vicces lehet :)
  • bujcsik555
    #246
    nem hát. a multkor megfog egy csajtelkezd neki beszélni valamit a csaj 5 perc halgatás után szól neki hogy: bocs de nem én vagyok a barátnőd
  • Pistike 007
    #245
    Szemtengely ferdülés? Vagy csak TRENDI? :D
  • Mirk
    #244
    na az egy szar szokás
    nem lát semmit remélem:)
  • bujcsik555
    #243
    meg egyik haverom ha elmegyünk valami buliba hozza a napszemüvegét és abba van egész éjszaka
  • Mirk
    #242
    hú nekem váll alá érő hajam volt
    de már levágattam én is most egykét centis
  • csgery
    #241
    ennekem is ugyanez...:D a smilyeikkal.
  • hunbasser
    #240
    akkor várj,keresek egyet.
  • zeli
    #239
    [ikszdé]
  • bujcsik555
    #238
    nincs magadról egy képed italian style hajjal ? megnézném
  • hunbasser
    #237
    amúgy a smiley nekem is mániám :D vhogy úgy érzem,ha nem rakok pl egy személyes kérdés után smileyt,akkor cinikusan,vagy szurkálódóan kérdeztem,pedig nem ez a célom,csak én érzem a kérdés hangvételét ilyennek.

    de mostmár megpróbálok leszokni róla [most is tett volna smileyt,de inkább nem tesz.és megint tett volna ez után is]
  • hunbasser
    #236
    hát mostmár nekem is rövid hajam van/lesz jóidejig,én olyan 3-4 hetente szoktam vágatni.hát amúgy nyakcsigojáig leért a hajam,de nem volt annyira hosszú,inkább csak amolyan italian style volt -.-
  • zeli
    #235
    Jah, szóval ebben semmi buzis nincs :\
    De Gyuri, akkor nézz be a Metroszexuális topikba -.- xD (lol, megin hjelek )
  • bujcsik555
    #234
    vállig érő haj gecc én 2 hetente vágatom de már egy hét után ugy érzem hogy hosszú de ez is egy rosz szokásom
  • dienesoft
    #233
    Én is állandóan basztatom a hajam, nekem is van , focizni is szoktam, ezekszerint buzi vagyok? :D
  • hunbasser
    #232
    majd ha egyszer hosszabb hajad lesz(úgy vállig érő elég is,nekem is akkora volt),akkor majd tudni fogod,h nem vmi jó érzés végigmenni az utcán,h a hajad össze-vissza áll,és úgy nézel ki,mint egy bohóc...na,hát ezért kell megigazítani.egyébként nem tudom mit kattogsz ezen,nem tudom miért fura az,ha egy férfi megigazítja a haját.
  • hunbasser
    #231
    fuha,nagyon vágod ezt a beszédet.no most akkor melyikünk is beszél így? :P

    amúgy a kapcsi szót elég sokszor használják "vasárnapi focisták" is...akkor ők is mind buzik?
  • bujcsik555
    #230
    meg állandóan billegek a székkel de ez nálunk az egész oszt.-ra kiterjed de tőlem indult
  • gyuri12
    #229
    így is jól vagyok a lányokkal,nem kell nekem "kapcsiból" meg igazgatni a hajam...
  • zeli
    #228
    Ja, a káromkodás nálam is probléma, arról is próbálok leszokni:S (no szausz park)
    Bakker most nézem megint hangulatjel pibe már :D
  • gyuri12
    #227
    lol

    #224: szted,miért kértem bocsánatot,és miért írtam azt,hogy "ez is egy rossz szokásom",hm?
    a kapival nem is lenne bajom,de a "kapcsi"... "kérek egy kis üdcsit,meg egy kis kajcsit, egy kevés szalvcsival,hogy kapcsiból be falizzam őket,oké szivcsi?"
    no,ha szted ez nem buzis(természetesen nem egy lány szájából),akkor mi a buzis?
  • bujcsik555
    #226
    ja én meg ha focizok és valamit elrontok káromkodok de van hogy több percig is
  • hunbasser
    #225
    biztosan szokatlan neki,de majd később ő is kicsit többet fog magára figyelni...és akkor már érdekelni fogja a külsője,főleg,ha lányoknál akar majd bevágódni.
  • hunbasser
    #224
    miért,abban mi a rossz,ha vki a "kapásból" szót úgy írja,h "kapiból" vagy "kapcsiból"?ez olyan,mintha nem mondhatnék iskola helyett sulit,vagy nem tudom.nincs vele semmi baj szvsz...

    az,meg h igazítgattam a hajam,csak rossz szokás volt,nem tudom,én nagyon hajmániás vagyok,ezért is vágattam le,most 1 cm-es hajam sincs,így nincs vele gond.
  • zeli
    #223
    Mit vársz egy tizenkét évestől?:D:D(jó, Gyuri, tudom, hogy tizenhárom:D)
  • hunbasser
    #222
    tv-zés közben én is szoktam a távirányító hátlapját csúsztatgatni :D

    meg rossz szokásom,h pl focizás közben sokat köpködöm.régen 5 mp-ként köpködtem kint a pályán,ezt most olyan 3-4 percre redukáltam :)
  • gyuri12
    #221
    ez is egy rossz szokásom,bocsi...
    egyébként nem vagy buzi.csak sztem ezek a dolgok,amikoet te itten írkáltál,kicsit lányos.
  • hunbasser
    #220
    most eléggé megsértettél...