56
Beyond Belief: Fact or Fiction?
  • Pistike 007
    #16
    Szerintem is nagyon klassz, csak kicsit tömören és hirtelen fejezik be...
    +fav
  • Aquir
    #15
    én olyan részre emlékszem (illetve csak arra), hogy a végén sitty sutty a szemembe mondták akkor azt hogy igaz volt egy olyan történet, amelyben nagyon egyenesen kijelentettek egy lehetetlen dolgot (vagyis olyat, ami a körülményeket ismerve máshogy nem történhetett meg, csak úgy, hogy az emberiség jóval nagyobb része érdekesen nézett volna akkor a TV-re :) (nem emlékszem pontosan rá, de higgyétek el tényleg nagyon abszurd volt) és egyéb kommentárt sem fűztek hozzá, csak annyit hogy igaz és akkor higgyem is el :P
  • Ron Ragm
    #14
    Tényleg nem rossz, csak eddig akárhányszor láttam mindig az egy igaz után egy hamis utána egy igaz sémát követték, kicsit unalmas úgy tippelni.
  • Picar77
    #13

    jó kis müsor, egyik kedvencem :)
    +fav
  • jefferson83
    #12
    Megírják az összes történetet azt valamelyikre rásütik, hogy igaz (egyszóval: kamu). Azonban esetenként belecsempésznek valós esetet is. Véleményem szerint.
  • ngcsnet
    #11
    én is pont erre gondolok mindig, mikor azt mondják "igen, ez az eset tényleg megtörtént, egy washingtoni író dokumentálta washingtonban", azért ennél tényleg többet is mondhatnának

    btw, én is szoktam nézni, nem rossz.
  • macselek #10
    Nem olyan rossz. De csak azért szoktam nézni, mert az Emberi történetek előtt megy.:D
  • tzsoltika
    #9
    apámmal mindig megnézzük :) csak ezt és a forma1-et nézem tévében :) +fav :)
  • Neogan
    #8
    Hát ja amatőr színészek, de néhány történet igen érdekes.
  • bigfoot
    #7
    nekem bejön,igaz a színészek tényleg nem vmi jók,szinkron hangok se vmi faják,és az igaz történetről se mondanak sok infot a végén,csak hogy lehet hogy igaz ,de attól még jó:)
  • Harly18
    #6
    Érdekes, csak azok a kisfilmek hihetetlen gagyik....A színészi játék benne a béke segge alatt van. Nem tudom, hogy honnan kotorászták elő a benne szereplő "színészeket", már ha lehet őket annak nevezni...Régen néztem általában, de ez kiábrándított kicsit...
  • Yoda001
    #5
    nekem is, miden szombaton megnézem..:D /fav
  • REALista
    #4
    Nagyon gagyi szvsz...:D
  • sweech
    #3
    ha látom megnézem, de a legtöbbet nem hiszem el, hiába állítják hogy igaz :|
  • vegicsek
    #2
    Engem idegesít egy kicsit a csávó.Amúgy nem rossz, de szerintem mondhatnának több infót az igaz esetekről.
  • Neogan
    #1
    A Rejtélyes Igazságok, eredeti címén "Beyond Belief: Fact or Fiction?" 1997-ben indult útnak a FOX csatornán. Minden epizód öt történetet mutat be, amelyek túllépnek a józan ész határán, ám néhányuk igaz történéseken alapszik. A műsor végén felfedik az igazságot a történetek igazságtartalmáról. A történetek igazságalapja Robert Tralins kutatásaira épül. A showt James Brolin, később Jonathan Frakes közvetítette.
    Kezdetben kultuszsorozat volt hazájában, később mérsékeltebb rajongás övezte.

    A sorozat hétköznaponként és szombaton 19:05-kor, vasárnap 13:45-kor látható a Viasat-3-on

    Várom a véleményeket, nekem nagyon bejön.