56
Beyond Belief: Fact or Fiction?
  • ForzaInter
    #56
    most vettem észre, hogy a lifenetwork adja.

    régen a viasaton néztem, nagy kedvenc volt.
  • BradHawk
    #55
    Sziasztok! Itt hamarosan meg lehet nézni az összes részt magyarul!!!
    http://www.youtube.com/user/BeyondBeliefHUN
  • nflbandi
    #54
    HI !
    nem tudjátok annak a címét vagy videóját beágyazni amelyikben egy kozmetikus csaj elátkoz valami hülyét és rondának látja magát !? (az a kép kellene amikor rondának látja magát)
  • Yoda001
    #53
    jah értem
  • Neogan
    #52
    tegnap nem láttam, ma meg nem volt :) Sokkoló videók extra volt helyette
  • Yoda001
    #51
    mi volt tegnap? ma már tuti nézni fogom
  • Neogan
    #50
    Csak az első sztorit láttam mert dolgom volt, de az egész epizód témája a katasztrófák voltak. Az első részben egy pár szerepelt akiknek álmában összeforrt a jeggyűrűje, így nem értek el egy hajót ami később elsüllyedt.
    Szóval megmenekültek. Aztán egy híres zeppelinen utaztak (a nevét sajna nem tudom) ami felrobbant mielőtt leszállt volna. Szóval nem lett happy-end :(
  • Yoda001
    #49
    valaki elmondja mi volt ma? pls
  • Neogan
    #48
    Megvan! Arról a sztoriról olvastam már amelyikben egy férfi írt egy regényt ami egy Titán nevű hajó elsüllyedéséről szól. Mindezt sok évvel a Titanic katasztrófája előtt. Az hajók adatai alig különböztek egymástól és a regény szerint a Titán is jéghegynek ütközött éjszaka.
  • Neogan
    #47
    Valamelyik nap volt 1 sztori amiről már olvastam, de nem jut eszembe, de majd utánanézek.
  • Yoda001
    #46
    azon kivül volt még egy :DD
  • Neogan
    #45
    az tényleg groteszk volt
    volt még 1 hasonló sztori, abban egy gyönyőrű nő csak az év 1 napján volt gyönyörű, aztán tiszta ragya lett az arca
  • Yoda001
    #44
    na és az a taxis történet se jobb -.-
  • tzsoltika
    #43
    Szerintem csinálljunk egy olyat hogy amit mondanak hogy megtörtént, azoknak nézzünk utána. Ha többen leszünk akkor esetleg többet el is érhetünk. Szerintem az marhaság volt hogy az a gengszter főnök húzta be a pasit a kemencébe... Esetleg betört valami rabló az üzletbe és az dugta be oda hogy égjen el vagy valami, szerintem az hihetőbb :)
  • Pistike 007
    #42
    Szeritnem hihető.
  • Yoda001
    #41
    hazugság mint ahogy a mai összes történet :D
  • Pistike 007
    #40
    Fú ez a csajos-krémes cucc jó volt
  • Neogan
    #39
    na ez a rejtélyes igazság!
    "Az esemény valóban megtörtént Magyarországon 2007-ben, Yoda001 rögzítette." :D
  • Yoda001
    #38
    lol? nem értem.... megnéztem a tvmüsorba és télleg egész héten volt (legalábbis tegnap meg csütörtökön tuti)
  • Neogan
    #37
    Szerintem a sztori sem arról szólt hogy a kutya okozta volna az emberek halálát, csak a babonás lakók hitték azt.
  • Frozen Whispers
    #36
    én láttam, és szvsz az a pókeres nagy baromság nem hiszem el, hogy igaz, az állatosra még azt mondom, hogy esetleg...
  • CsepeLee fiú #35
    A mai rész nekem tetszett.
    Elvis motorja emlékezetem szerint igaz volt.
    A kutyát én nem hittem el. Hülyeségnem tartom. Megérzi, de semmi köze hozzá. ^^" A sztori végét egyáltalán nem értettem.

    De amúgy nagyon jó ez a műsor.
  • Yoda001
    #34
    ez komoly?én még a tvmüsörba se láttám hogy lesz hmmm :o
  • Neogan
    #33
    Igen. Ugye más is látta? valaki álljon már ki mellettem :)
  • Yoda001
    #32
    mai??????
  • Neogan
    #31
    Elvis motorja-sztori: hamis - ja, pont az uccsó percben telefonál anyuka
    vonyító kutya: igaz - Állítólag az állatok megérzik az ilyesmit, azért a végén Frakes mellett is vonyít, mondom anyááád :D
    csodaszarvas: hamis - Ennek sem volt sok értelme
    varjú: hamis - Naná, varjú-papa gyilkol...
    halott pókeres: igaz - Persze-persze csak hasonmás volt, ha 1902-ben volt bíró hogyhogy nem kapott sokkot a kocsiktól?

    Egyszóval mai nem volt annyira izgalmas.
  • Pistike 007
    #30
    De azért ban plz :D
  • Yoda001
    #29
    meg esik
  • Neogan
    #28
    Most kezdődött, de akkor lehet hogy a hiba az én készülékemben van :)
    Amúgy igaz, elírtam, a vasárnapi epizód a szombati ismétlése.
  • Inquisitor
    #27
    A műsor nem lenne rossz, de a narrátor! :D
    Nem a sznkronhangra gondolok, mert szegény hozott anyagból dolgozik.
    Ez a csóka egyszerűen borzalmas szinész. a StarTrekben is volt kb. 2 vagy 3 féle nézése és kész. Annyira műmájer.
  • Pistike 007
    #26
    VAJON IGAZ? VAGY CSAK FIKCIÓ?!?!?! Van egy nézése :DD
  • vmvr
    #25
    én a nézhető kategóriba sorolnám a műsort, de egyébként nem rossz.

    de az egész dolog csúcsa a műsorvezető manus, azon az emberen szakadni szoktam:D
  • soulhunter
    #24
    még jo,h nem nézek tv-t (kivéve rém rendes családot), ha akármit is tni akarnék, arra ott a net (hirek, hirportálok)

    de köszi a válaszokat
  • Pistike 007
    #23
    Kérdezd Neogant, ő írta
  • Yoda001
    #22
    hát "hétköznaponként" én még egyszer se láttam sehol.. de mind1.. és vasárnap is csak ismétlés
  • Pistike 007
    #21
    #1: "A sorozat hétköznaponként és szombaton 19:05-kor, vasárnap 13:45-kor látható a Viasat-3-on" :)
  • Yoda001
    #20
    csak hétvégén van de mind1
  • Kiado
    #19
    Szerintem ez ritka nagy hülyeség, néhányszor előfordul max, nade, hogy mindig ez legyen...


    Egyébként én is nézem mióta hétköznaponként megy és tényleg jó.
  • Pistike 007
    #18
    Olyasmi, csak itt a végén kijelenti hogy: 1. A-a! Rosszul gondolták. Ez csak a fantázia műve. Vagy 2. Igen, ez az eset megtörtént Floridában, 1978-ban.
  • soulhunter
    #17
    ez olyasmi, mint az Y akták?
    (nem X aktákra gondolok)

    mert az Y aktákban legalább emberien megmagyarázták azt, ami tényleg lehet (jelenleg ismert ember által alkotott eszközökkel), és csak az maradt lezáratlanul, amit állitolag nem ttak megmagyarázni emberi eszközökkel...

    az X aktákat most hanyagoljuk, ott több évadon át max 6 rész volt lezáratlan :D