19
  • sathinel
    #19
    Pont erről beszéltem( Attól hogy vannak személyi kérdések, attól még nem áll meg az élet. Ha te lennél a tulajdonosa egy cégnek, és két igazgató marakodása miatt megálna a cégben a munka, akkor te mit csinálnál mindkettővel? mégha igaz is amit mondtok attól még dolgozni, gondolkozni kéne és nem más dolgokra terelni a figyelmet. Szomorú hogy átragad az átlagemberekre is ez a hülyeség. Bár valamit akkor tudnak eladni ha van rá vevőkör.
  • Picizöldfül
    #18
    Én Kóka helyett Koka-t ovlastam hirtelen,bekokainozott mobilosok gyááá:DDDD
  • robertone
    #17
    Mégis mit vársz egy olyan cikk után, aminek a címe:"Kóka várja az olcsóbb mobiltarifákat"???
    Aztán a cikk fele ennek az alaknak a demagóg kiszólásairól szól, hogy ő mit vár kitől és az milyen jó lesz má a népnek he...

    Minden hónapban kiderül valami mocskos ügye, de még mindig a helyén van a tettestársaival együtt, akkor most ne beszéljünk erről?
    Hanem "húdejó jönnek az olcsóbb roamingtarifák amire csak az ingem megy rá nem a gatyám hurrá Kóka, hurrá Kóka!"
    Ez így megfelelt a kényes ízlésednek?

    Kinek kéne itt felnőni?
  • Komolytalan
    #16
    Ja persze, keménykedjünk a multikkal - és akkor a következő választási kampánynál ki tol 1-1 húszezrest a cigók zsebébe hogy meglegyen a 4%-os küszöb (lásd Pécs környéki full SZDSZ falu)?
  • Komolytalan
    #15
    Szerintem hadd válogassam már meg hogy kiben is bízok. Lehet hogy te akkor is megbízol valakiben mikor már 3x átb.szott a palánkon, de én ilyen kis bizalmatlan vagyok hogy nem. Az hogy kettőnk közül melyikünk a naív, és melyikünknek magasabb az értelmi színvonala az megint más lapra tartozik.
  • Ronny
    #14
    azt hiszem ez egy normális dolog, amikor az ország legfontosabb pozícióiban államférfiak helyett csaló gazemberek ülnek. Mégis milyen konstruktív beszélgetésre gondolsz amikor a polgári kezdeményezésekre amúgy is magasról tesznek?
  • maestro85
    #13
    Kicsit érdkes, hogy ebben bízni kell. Valahogy rájuk kell hatni, amihez már van hatalma egy miniszternek, akkor tegye. Nem bízni kell, meg szép szavakkal kérni őket.
  • sathinel
    #12
    Szép(((( KB ilyen nállunk minden amiről beszélnek. Politika előtérbe kerül, és már nem is a tényekről van beszélgetés, hanem politikai köpködés megy. Így tényleg nehéz bármit is megoldani itthon. A legnagyobb gond hogy fikázás megy személyek mitatt, a tényleges vita pedig a témában már teljesen értelmét veszti mivel a továbbiakban már csak fikázás, személyeskedések jönnek. Vagy nem állunk velük szóba mert nem tetszik.... Egyszer felnövünk még vagy mégjobban továbbsülyed az értelmi szinvonal?
  • braeburn
    #11
    Ezért aztán, majd amikor eljön az ő ideje, nem is gyilkolják majd meg, hanem kiiktatják. :)
  • selyem
    #10

    egyébként ő inkább sikkasztott (akkarom mondani sikkaszt) mintsem lop.
  • Komolytalan
    #9
    Én egy olcsóbb Kóka-tarifára várok. Mondjuk lopjon el évi 1 milliárdot, de többet ne.
  • Griphons
    #8
    Neki? Még az anyját is eladná, ha tehetné, csak hogy még több pénze legyen. Egyébként neki aztán télleg nem mindegy, annyit van külföldön, hogy akár a magyarságáról is lemondhatna (szerintem gondolatban rég le is mondott).
  • Munch
    #7
    Kókának nem mindegy???!
  • braeburn
    #6
    Always Cóca Jones! :)
  • scorpeeon
    #5
    Jaja. Jól kiszámolták, hogy mikor kell csökkenteni. Augusztus vége után ugyanis nem sokan fognak kimenni nyaralni egy ideig. Most jöttem haza külföldről és bizony nem volt olcsó mulatság a telefon onnan.
  • AgentKis
    #4
    "A Pannon GSM és a T-Mobile is augusztus 29-től csökkenti tarifáit" Azért még az utolsó "cseppeket" kiszívogatják a külföldön nyaralóktól...

    Különben meg sokkal egyszerűbb és olcsóbb külföldön venni egy ottani valamilyen sim kártyát és arról beszélni haza, olcsóbban mint esetenként az itthoni tarifák. Még az az előnye is megvan, hogy csak azok érik el az embert akiknek megadta a külföldi számát. 4 fő esetén 1 hét időtartamnál szépen megéri a dolog. Én romániában próbáltam ezt...
  • Gerygrey
    #3
    A számból vetted ki.
  • zidder
    #2
    Vodafone Passport...
  • Matt0123
    #1
    nektek "kínáltak már fel" olcsóbb tarifákat?