196
WorldShift
  • Thanatos
    #156
    nem sok rts-el játszottál ezek szerint :)
  • donoki
    #155
    warez
  • Optimus Prime
    #154
    Épp olvasom a játék hivatalos fórumát. Úgy néz ki e hó 26-án jelenik meg az angol verzió a Playlogic-tól Angliában!
    Infó
  • Optimus Prime
    #153
    Warez, eredeti vagy demó?

    Z kategóriás RTS? Ez az eddigi legjobb RTS, amivel játszottam szvsz. Persze csak a SW Galactic Battlegrounds után. :)
  • donoki
    #152
    Mit lehet tenni, ha azt írja, hogy
    A problem was encountered!
    ?
  • Thanatos
    #151
    szvsz semmiben, sajnos maradt ugyanojan z kategóriás rts mint amilyen a bétában volt :/
  • Agamemnon69
    #150
    // Kép frissítve :) //
  • Agamemnon69
    #149
    Az open beta-val én is játszottam, de kiváncsi lennék, hogy a lentebb említett teljes verzió miben lett más mint a beta volt.

    // Ha megtalálom, hogy hova is mentettem ezt a képet ami itt a fejlécben van, akkor lehet hogy frissítem az újra, ami a honlapon megtalálható, mert régen, amikor csináltam itt a fórumot, akkor még ez a kép szerepelt a honlapon. //
  • Optimus Prime
    #148
    A kedvencem ez a fórum.
    Linként a kép
  • Optimus Prime
    #147
    Csak szimplán klikk a az Easy AI-ra és Strong AI lesz. De az igazi móka a co-op mód. Ott lehet rewardokat gyűjteni és fejleszteni a fajod.

    Itt egy in-game screenshoz a demóból, majd full grafikán:
  • Agamemnon69
    #146
    Valaki igazán seedelhetné :P hiába vannak több százan seed-leech-ben, nem nagyon akarja letölteni :'(

    És egy-két saját képet a full verzió campaign-ből igazán betehetnétek.... :D
  • Tibbor
    #145
    Nagyon hülye lesz a kérdésem, de a demóban hol lehet nehézséget állítani?!Egyébként Tibbor (vagy Tibor...:D) néven regisztráltam.A honlapodra rákukkantok majd, kösz a helpet!
  • Agamemnon69
    #144
    juppppíííí:

    Also, now WorldShift has already been officially released in four languages: German, Russian, Spanish, and Italian. We expect the English, French, and traditional Chinese versions to be released this month.

  • Agamemnon69
    #143
    Na, akkor rákeresek arra az angol warezra :P bár igazán kiadhatnák már.
  • Optimus Prime
    #142
    Klikkelj Gallery-re fent, és hidd el, tényleg olyan szép a játék.

    Tibbor: milyen néven vagy fent? Én NemesisPrime és van már némi tapasztalatom, február óta játszom. Practice-nél nincs gyűjthető artifact, csak Deathmatch-ben, de az sajna nincs a demóban. AI ellen érdemes először, sokszor easy-n játszani és először a Humans fajjal kezdeni. És persze minél több Xenolite kirtályt elfoglalni, azaz extractort építeni rá a Commander segítségével. Majd ezt fejleszteni, illetve egységeket gyártani.
    A honlapomon összegyűjtöttem pár képet, videót utóbbiakat érdemes végignézni részletes kommentálják mit hogyan kell.
  • inter94
    #141
    képeket pls
  • Tibbor
    #140
    Okés, megvan az első győzelem, kezdem érezni a taktikát...!
  • Tibbor
    #139
    Tegnap telepítettem a hivatalos angol demót, egyelőre csak a Practice-nál tartok.Kérdésem: már a demóban is lehet a gyakorló pályán(a gép ellen játszom egyelőre) tzárgyakat találni?!Merthogy én még ilyenekkel nem találkoztam.Másik: elég sok RTS-el játszottam már, de olyan még sosem fordult elő, hogy eddig EGYETLEN EGYSZER SEM nyertem.Fogalmam sincs, honnan gyárt ekkora sereget az AI, amellyel rendszeresen lerohan l0-15 perc után...?Tippetek?Tapasztalatotok?Gondolom, itt nem lehet nehézségi szintet állítani.Mármint az 1v1 practice-ban.
  • mama2
    #138
    Ebben amúgy nincs idő lassítás? Mert mintha láttam volna már róla videót hogy lassítják az időt.
  • Mikiller
    #137
    Leszedtem, müxik DT-vel (lite) mountolva, de vmi nem az igazi eddig.
    Csak megyek a kapott csapattal és tisztítom az utat.Elsütök néhány varázslatot a kapott magusokkal vezérekkel útközben.Lesz ebben építkezés vagy vmi "érdekesebb"?
  • Optimus Prime
    #136
    Sci-fi fantasy MMO-RTS. De nem kell sokat keresni, csak klikk a bannerbeli 'Game Information'-ra, hamár ilyen designos fóruma van a játéknak. Tényleg, ki és miért tervezte ilyen pöpecre majd halt ki?

    Az a warez verzió melyik kiadás? Ki a kiadója? Csak tudni szeretném hol jött ki végre angolul. Mert elvileg Ausztráliába is e hóba jelenik meg, a Playlogic meg elvileg a harmadik negyedévre teveezi.
  • Prince23
    #135
    Ez egy fantasy rts.
  • davidka003
    #134
    Olyan.
    Talán használni kéne az a kurva GOOGLE-t.
  • Maxtreme
    #133
    "Ez milyen játék akar lenni?"

    Számítógépes
  • mama2
    #132
    Ez milyen játék akar lenni? Olyan mint a Time Shift?
  • Thanatos
    #131
    de ujdonság mert ez angol, német verzioval megszenvedjen akinek két annya van :)
  • Optimus Prime
    #130
    Ez nem újdonság, már május óta van warez. Németül. De én eredetibe akarom, angolul és ha lehet Collector's Edition-be, Score CD-vel.
  • Thanatos
    #129
    viszotn cserébe nem lehet mountolni dt-be, gondolom procyon elbaszta imaget... :S
  • grebber
    #128
    Ez van itt WorldShift CLONEDVD-PROCYON 4.40GB
  • Agamemnon
    #127
    Mi van hol?
  • lalakov
    #126
    Itt van.:)
  • Optimus Prime
    #125
    Nagy kár, mert remek kis játék... lesz. Ha végre kiadják felénk is. Addig is ott a demó, már majdnem mindent aktiváltam a techtree-n. Még egy saját fan lapot s készítettem - hamár a hivatalos kudarcba fulladt - WorldShift.extra
  • Agamemnon69
    #124
    Hát úgy tűnik ez a játék eltűnt a süllyesztőben...
  • Agamemnon
    #123
    De most már rátaláltál :P
  • Optimus Prime
    #122
    Na, erre nem is gondoltam, hogy eme elfeledett játéknak is van itt fóruma. Nekem a tavaly decemberi cinematic előzetese óta favorit. Kár hogy nem találtam rá előbb a fórumra. Nyomtam a zárt és nyílt bétát, és most a demót is. NemesisPrime néven vagyok fent, ha valakit még érdekel. Bár látom sokaknak nem volt türelme, vagy nem vizsgálódtak elégé. Single-ben van checkpoint, igaz ah kilépsz az törlődik, dea küldetések annyira nem nehezek, csak gondolkodni kell. A multy nagyon jó! Az elején sokat laggolt, talán gép és net függő is. De a deathmathc jó móka, vagy gyors vagy hosszú. Én például majd 1 órán át szívattam az ellenfelem mire lenyomott. :)
    A co-op is nagyon jó csak fő hogy tudja ki milyen egységeket válaszon. Egyébként királyak az egységek és a fajok képességei.

    A megjelenés májusra tolódott németben is. Sajna máshol semmi híre. Néemten kívül elvileg a Playlogic forgalmazza majd. Pech, hogy a német kiadás német nyelvű, azon felül hogy piszok drága még eBayen is. Pedig a zenei CD miatt nagyon kéne.
  • Agamemnon69
    #121
    Lehet, hogy akkorát buktak a német verzióval, hogy az angolt már ki sem adják?
  • valaminick
    #120
    német verzió már kinnt van.. angol még sehol
  • Agamemnon69
    #119
    Kipróbáltam, nekem tetszett.

    Kár, hogy csak multiplayer a demo, de ízelítőnek ez sem rossz.
  • NeBby
    #118
    Nah , toltam vele még 1 kicsit , talán mégse olyan vészes (Bár még bugos)
  • Agamemnon69
    #117
    Este leszedem a demót és kipróbálom. Szerintem jók a képek. Thx.