778
A gengsztersztori folytatódik...
  • Morfi
    #498
    #496 első sor.
  • Krisztofer45
    #497
    és azt nem tudjátok hogy mért nem enged be a birtokra? elakarok menni a Almeida birtokhoz de zárva van az ajtó és így nem tom felrobbantani a birtokot?
  • Morfi
    #496
    Az almeida család a főküldetés szálón megy, szóval csináld a zöld X-eket :)

    fapipa: Vagy mondjuk addig nem mész ki New Yorkból amíg ki nem irtod a családokat (érdemes a fő küldetésszálat nem nagyon bolygatni, mert akkor nem nagyon fognak támadni). Az mindegy, hogy egyesével likvidálod a családtagokat vagy a végén a családi birtokot robbantod fel. Ha egyesével irtod ki akkor nem fognak támadni, mert az AI nem mászkál a Donnal. Floridában is meg tudod ugyan ezt csinálni. Mikor átmész Kubába ott már nem ilyen könnyű lesz a helyzet.

    Amúgy Floridában van egy olyan ember akinek 2 képzettségi szintje van és azt hiszem expert fegyver kezelése, őt érdemes majd under bossnak tenni. Meg gondolom azt észrevettétek hogy NY-ban basic, Floridában advenced és Kubában vannak az expert fegyver használók.
  • Cyrus666
    #495
    Nos! Hát érdekes a szitud, mármint h nem boldogulsz. Lássuk csak... Én úgy oldottam meg, h ne vegyék el a házaimat, h maxra toltam fel az őröket, igaz így keveset kerestem, de másból bejött a pénz, így tudtam fejleszteni az emmbereimet. Amikor eleinte Floridában voltam akkor volt,h én is visszakúsztam NYba védekezni. Aztán felvettem komolyabb emberkéket és őket küldtem csak oda, volt, h csak 1 ember volt mellettem a többit mind elküldtem védekezni, ilyenkor mentem embereket kinyírni, v terepszemlézni, v magasabb szintű emberkéket keresgélni. A fontos, h Floridában a gyémántos placcokat gyűjtsd be, így lesz mellényed, nem csak neked, hanem az összes emberednek is, ergo nehezebben foglalják el majd a placcaidat. Meg az sem árt, ha azt is elfoglalod (legalább egyet) ami az extra lőszert garantálja. Most így hirtelen ennyi jutott az eszembe.
  • Lacee86
    #494
    Hali! Van, akinek nem Reloaded verziójú tört játéka van? Egy másik cracknek nagyon örülnék.
  • fapipa
    #493
    Tipp ? Kössz.
    - NY.-ban megvan minden épület bandatagok kinyírva egyenként,ház fölrobbant.
    - Floridában a reptér körül minden az enyém + 1 safehouse.2tag kinyírva.
    Gond 1.):Az elfoglalt házakba hiába vettem katonákat(min 5db),de állandóan visszafoglalják.Ha mindig visszavédem, nincs időm új házakra,meg tagot nyírni(már van +2 kill tippem is)és ráadásul NY-ban a Tóni nyúlja vissza a helyeimet.
    Ha elküldöm védeni az embereimet, mindig kórház a vége.Ha én megyek Floridában van gáz.Szal mi a jó SORREND ?
    (robbantsam fel az épületeimet,vagy az övékét ha elfoglaltam ? akkor lóvé nyista)
    - (+1 ?: ha velem van a 3emb.lehet külön 3 pozícióba hagyni őket a ház körül,(pl.bejárat,szoba,bár)vagy csak a 3om egyszerre megy ?
  • xbox360funn
    #492
    ja télleg xD
    a legeslegvégén amikor az A házba kell bejutni azzal azt érti h midnen zöl házat elkell foglalni
    vagy még az embereit is kikell nyirni mert nm engedd be :/
  • Morfi
    #491
    Emlékezz arra, hogy hogyan távoztál az elején Kubából. És azt ne feledd, hogy miért vagy most épp Kubában. Ja és ne használd előttük a fegyvert, az embereid se :)
  • xbox360funn
    #490
    cubában vagyok és amerre megyek csak ugy megtámadnak a rendörök:|
    miért?:D
  • Lacee86
    #489
    Jah, ez nekem is feltűnt. :D
  • Tom01
    #488
    Nem tudom ki hogy vette észre nagyon vicces, ha lelősz valakit a kocsiba ráhajol a korlátra és a fejével nyomja a dudát. eddig rendbe is van de ha beakarok ülni akkor nem rángatom ki hanem ráülök és eltűnik XD
  • JaSoN HuNTeR #487
    nem érdekel a kritikájuk. Nekem tetszik a játék és az a lényeg:D
  • xbox360funn
    #486
    köszi megis van :)
  • Morfi
    #485
    Kell egy verőember. Szép ököl a jele, azzal kell megöletned.
  • SovereignX
    #484
    Valakinek volt már olyan, hogy ha visszatölt akkor az XP kidobja a kék halált? A számítógép védelme érdekében a rendszer leállt vagy mit mond és indíthatom újra a gépet. Ha már sacc ötödszörre töltöm vissza a játékot akkor ez történik. Vmi ötlet?
  • szargame
    #483
    köszönöm szépem, a segítséget ;)
  • gfreak
    #482
    majd a kesobbiek folyaman tudsz uj embereket hozzaadni a csaladodhoz, mindig "szol" a jatek ha van ures helyed ;)
  • xbox360funn
    #481
    mert nincs hely ha erösebb leszel meg nagyobb akor tucc felvenni több embert ha a kis négyzetek sárgák lesznek akkor tucc embereket felvenni
  • szargame
    #480
    Sziasztok! Segísteke plsplspls nemtudok felvenni csapattársakat :S eddig 2őt engedett :S többit ne engedi csak annyi van h mi a specialitása akkor a le nyíl akkor kilép és a jobbra nyíl.... az nemtom mi pls segítsetek
  • xbox360funn
    #479
    azt tudom h hogy kell megölni de nm értem szal azt irja h egy gorillámat oda kell küldenem ha fekszik a fldön és ö majd megöli de ezt h kell elérni h ö oda menjem külön képességet kell neki adni?
    vagy mit kell nyomni??:D
  • smusher
    #478
    Ezt a játékot nem péeskettőre akarták kiadni eredetileg? Ilyen grafikával jönnek 2009-ben?
  • Morfi
    #477
    Ha rámész a családfákra, kiválasztott a kívánt célpontot és ott van mellette a kill condition. Ha úgy ölöd meg ahogy oda van írva akkor meghal. Egy kis angoltudás jó ha van.
  • Krisztofer45
    #476
    hát az értem azokat azt nem értem hogy akiket kikell nyírni nem mind 1 hogy nyírod ki vkit megkell lőni vagy felrobbantani és ezeket nem értem
  • Morfi
    #475
    Fogod magad és nekiállsz a városban mászkálni, és ha látsz olyan embert aki felett egy kulcs jelenik meg azzal kell beszélned. Miután elvállaltad a munkát amit adott és meg is csináltad jól akkor majd látni fogod, hogy kit hogyan kell megölni.

    xbox360funnTe is csináld ezt és majd meglátod, hogyan kell megölni.
  • Curesz
    #474
    a promote az előléptetés, az upgrade-del fejleszteni lehet az emberek képességeit vagy mit
  • Krisztofer45
    #473
    hali nem tudjátok hogy van e olyan honlap vagy vmi amik segít abban hogy hogy kell kinyírni pl a Almeida család embereit??
  • xbox360funn
    #472
    rosszat másoltam ki :S:S
    eza jo XD
    sziasztzok
    nm tudja vki h kell megölni paul moralest???????
    néztem képet meg minden de h kell oda küldenem az emberem????
    lécci vki válaszoljon :)
  • xbox360funn
    #471
    a Don nézetben a piros épületek már az enyémek? a zöld és a sárga mit jelent? :D
    lécci vki válaszoljon :D
  • Cyrus666
    #470
    Igen pirossal van jelölve ami a tiéd a többi meg... hát nem a tiéd. Ha rámész az egérrel, akkor kiírja h melyik család tulajdonában áll. Igen az upgrade gomba arra való. De ne lepődj meg, tudsz majd a capová előléptetett emberkéd helyére újat felvenni, DE 1xre csak 3 tag lehet a csapatban (crew). A többi katonaként küldözgethető a megtámadott épületek védelmére.
  • koj
    #469
    ja és előléptetni valakit az a családfán azzal az upridge gommbal lehet?
  • koj
    #468
    a Don nézetben a piros épületek már az enyémek? a zöld és a sárga mit jelent? :D
  • xbox360funn
    #467
    sziasztzok
    nm tudja vki h kell megölni paul moralest???????
    néztem képet meg minden de h kell oda küldenem az emberem????
  • Cyrus666
    #466
    Nos! Most azért írtál be, hogy segítsünk neked? Vagy csak közölni szeretted volna, h totál analfabéta vagy? Ha segítség kell, akkor konkretizálnod kellene a dolgot. Ha meg tényleg totál koki vagy hozzá, akkor olvass vissza, szinte mindenhonnan vannak problémák megkérdezve, amiből össze tudod rakni, h mit kellene csinálnod. Addig sem unatkoznál.
  • morgomedve
    #465
    sziasztok

    elakadtam a játék legelején, semmit nem értek :)

    egyébként komolyan mondtam...
  • piamania
    #464
    JAh ige,egy ököl a csávó jelképe.
  • piamania
    #463
    Olyan embert kell felvenned aki ebben a Bruiserben jó.Vele kell leütni.Lényegében ő egy verőlegény.
  • kovacs111
    #462
    Hali!
    Kellene egy kis segítsék mert megakadtam. Hogy kell megölni Paul Morales-t??
    Ezt irja kill conditionnak: Let a Bruiser shank him from behim.
    Szerintem valami olyan lenne h el kell veretni a testőreimmel. De hogy???
    Remélkem tudtok segíteni. Előre is thx.
  • Morfi
    #461
    Ha így akarod végig vinni akkor nem fog sikerülni.
  • Soldiers
    #460
    srácok mivan akkor ha csinálom a főküldiket és nem nyírom ki a családokat??
  • SewerRat
    #459
    A Godfather 1 egy rakás szr volt... na a kettővel nem játszottam sokat, de egész jóra sikeredett... mindig hiányoltam a bandám megszerkesztését, és lám, pont az eretnek EAtól kapom meg. Pofátlanság, de azért örülök:) Még tesztelgetem.