778
A gengsztersztori folytatódik...
  • Richardix
    #578
    káár.. stukiba jó lenne kicsit több golyó...
    most kicsit ababhagytama játékot mer gondoltam, ha már elmulasztottam 3 éve, msot kitolom az első részt elöbb :)
  • gfreak
    #577
    nálad lesz több lőszer, a fegyver kapacitását nem befolyásolja
  • Richardix
    #576
    jah és bocsi a dupláért, de a + töltényyel több lőszer lesz nálam, vagy a fegyver kapacitása nő meg?
  • Richardix
    #575
    de mért akarod h ne legyen? + töltény sose árt (főleg Tommy-ba)
  • gfreak
    #574
    robbantsd fel az egyik gyémántosracketedet xD
  • npali99
    #573
    NEM.úgy hogy ne legyen rajta.
  • gfreak
    #572
    gondolom úgy akarod eltüntetni, hogy ne látszódjon, de azért ott legyen az emberen...na hát azt nem lehet
  • npali99
    #571
    csak úgy.valahogy lehet?
  • bajsz
    #570
    miért akarod eltüntetni?nem is értem.
  • npali99
    #569
    Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy a golyóálómellényt vagy a löfegyver övet hogy lehet eltünteni az emberröl ???
  • Morfi
    #568
    Vagy elküldöd egy öngyilkos akcióba, Ő lesz az első áldozat. Én így szoktam :D
  • gfreak
    #567
    a legegyszerűbb, hogy halálra jelölöd, majd "add to crew" és szépen szétvered ;)

    a családból eltávolítani embereket máshogy nem lehet ;)
  • fapipa
    #566
    Lehet-e más módon levenni a listámról egy embert,mint hallal jelölni ?
    Kéne a tüzes ember,de nincs helyem.viszont van két öklösöm.
    Már az egyik kapott halat,de még mindig ott van. Kb.mennyi idő kell,hogy eltünjön ?
  • fug2e
    #565
    Sziasztok!
    Nálam bizonyos pontokon megáll a képernyő és nem mozog tovább. A hangokat hallom továbbra is (ha menüt előhozom stb.), ha alt+tab-al kilépek és vissza akkor már a lefagyott képet sem mutatja csak a hang van. Ha valaki tud rá megoldást, írjon.
  • Morfi
    #564
    Jaja. Mondjuk nekem most még van 1 hetem a 6 hetes leállásból, szóval volt időm játszani vele. Szerintem az első részben igaz csak egy város volt, de az jobban tetszett mint a 2-ben ez a 3 város. sokkal több placc, a nehezen bevehető raktárak és a családok villái... Viszont az hogy vannak embereid az nagyon tetszik benne. Amint kijön Magyarországon is meg is veszem és elkezdem még egyszer. Éljenek a tisztelet pontok és keményebb leszek mint valaha :D
  • gfreak
    #563
    most futok másodszor, és már florida az enyém megint...pedig még időm sincs játszani nagyon...szóval tényleg rövid, és eléggé könnyűre is sikeredett...persze az angol azért kell hozzá, de nem vészes...jópofa cucc lett, bár nekem hiányoztak a "nagy" városok kicsit...igazából NY nagyon jó volt az elsőben, kár hogy itt csak egy köpetnyi ;)
  • bajsz
    #562
    mikor az ember tudja mit hogyan csináljon,úgy biz tényleg rövid:D
  • Morfi
    #561
    Én is unatkoztam, ezért már kétszer végigjátszottam :D De rövidnek tűnt akkor az a 10-12 óra játékidő.
  • Morfi
    #560
    Azt valaki nem tudja, hogy a magyarországi megjelenés az mikorra várható?
  • bajsz
    #559
    végig játszottam:D
    Ahogy az elődje ezis eléggé élvezhető kis game lett:D

    Csak ajánlani tudom,Maffia 2 remélem hamar itt lessz:D:D
  • Cyrus666
    #558
    Hát ezzel sok embernek segítettélm az tuti. Nincs vki aki tud csinálni bannert? MEg alá kirakni a FAQ-ot? Mert oda be lehetne rakni, és nem kellene mindig beirogatni az emberkéknek h mit kellene csinálniuk.
  • Morfi
    #557
    Érdekesen fordít :D De jobb mint a semmi és így nem kell újra ide beírnom annyi mindent :)
  • G3gI
    #556
    koszi
  • danny94
    #555
    Webfordítás
  • danny94
    #554
    köszi már vágom... ;)
    köszi morfi a listát ez yool jön...
  • G3gI
    #553
    ezt a segitseget ha elkuldened nekem magyarul is megkoszonnem :D
  • Morfi
    #552
    Egy kis segítség hogy kit hogyan kell megölni.

    Carmine Rosato
    Clyde Lando: Run him over with car.
    Franklin Credi: Strangle the life out of him.
    Jimmy Guidalatto: Throw him into the East River.
    Norman Rossi: Execute him with a pistole.

    Tony Rosato
    Clarence Pucci: Strangle the life out of him.
    Jerry Gallo: Hurl a glass bottle at him for the final blow.
    Jimmy Vecchio: Put a bullet between his eyes with a headshot.
    Richard Ciechi: Tenderize him with a melee weapon execution.
    Bill Ciompi: Choke him with the garrote wire.
    Philip Giotti: Toss him off high ledge.
    Gary Lamberteschi: Brutalize him with a punch execution.
    Leroy Castellani: Tenderize him with a melee weapon execution.

    Granados
    Bruce Rivera: Bloody him up using only your fists.
    Harry Reyes: Put a bullet between his eyes.
    Thomas Ramos: Toast him with any kind of explosive.
    Paul Morales: Let a Bruiser shank him from behind.
    Anthony Espinoza: Get a clean shot with the sniper rifle.
    Johnny Salazar: Serv him a Molotov Cocktail.
    Theodore Ruiz: Go clubbing - kill him with a melee weapon.
    Stanley Jimenez: Strangle the life out of him.

    Almeida
    Baltasar Barreto: Serve him a Molotov Cocktail.
    Pablo Benitez de Lugo: Make him eat lead with any automatic weapon execution.
    Jaime Fesser: Bash his brains onto a casket.
    Raul Limonta: Crack his skull with any melee weapon execution.
    Juan Mazon: Execute him up - close and personal with a rifle.
    Ramon Valiente: Shoot him in the knees, then show him no mercy.
    Payo Saavedro: Make some holes with a shotgun execution.

    Mangano
    Guccio Ferrara: Slam him against a wall until hi dies.
    Jacopo Vanni: Drop him with a Magnum execution.
    Giovanni Corbinelli: Get a clean shot with the sniper rifle.
    Luchino Uliari: Make it look like a "traffic accident".
    Baldo Campi: Revoke his license by killing him with car.
    Doffo Spini: Slam him into a wall until he croaks.
    Giorgio Strozzi: Break his bones with any melee weapon execution.
    Provenzano Porco: Teach him to fly - toss him off a high ledge.
  • gfreak
    #551
    bárhol találsz igazából, szinte minden egyes racketben van, sőt még az üzletekben is ;)

    a palit meg jól meg kell verned (mondjuk a baseballütővel), majd egy F-et nyomva kivégzed ;)
  • G3gI
    #550
    holtudok venni ? :D
  • Morfi
    #549
    Vascső, spajszer, baseball ütő....
  • G3gI
    #548
    tenderize him with a melee weapon execution.
    van 1 ember akit igy kell kinyirni ezt hogy csinalom honnan szerzek ilyen melee-t ??
  • Richardix
    #547
    na figy:
    Don's view-ben (Tab) odamész az ellenséges családhoz és amit kiír Kill condition-nek úgy kell kinyírni...
    Van akit meg kell fojtani, van akit a folyóba dobni, van akit el ekll ütni autóval, van akit ki kell végezni közelharci fegyverrel, stb...
  • Cyrus666
    #546
    Nekem úgy rémlik, h nincs az emberkék feje felett semmilyen jel, ami arra utal, h hogyan kell kinyiffantani őket. Kivéve, amikor nem madeManről van szó, hanem egy kulcsos küldiről, azaz akkor kapod meg a kill conditiont, ha kinyírod a tagot, akinek a feje felett van egy piors célkereszt (na, sztem te erről írtál az imént).
  • danny94
    #545
    nah még 1 kérdés:amikor megvan ez a kill conditions, akk. odamegyek, ahhoz a made manhez és nemtom, h hogyan kell megölni, mert, ha csak simán lelövöm, akk. azt írja a neve alá, h recovering és kis idő múlva megint újraéled... nem naon tok angolul, gondolom ami a kill conditionshoz van leírva, úgy kell kinyírni... nah most ennek a feje fölött egy célkereszt van, de hiába lövöm le, újraéled...
  • danny94
    #544
    köszi
  • gfreak
    #543
    kulcsos lehet még a lopás is ;)
  • Morfi
    #542
    Úgy ám. A kulcsos feladatok lehetnek, valaki megverése, de nem megölés; a célt szemtanúk nélküli likvidálása és szabotázs. És ha elfogyott az összes amde man akkor pénzt kap érte az ember.
  • gfreak
    #541
    igaz, most kapcsolok én is...általában az pénzes vagy a korrupt tisztségviselők adnak ilyeneket még...
  • Morfi
    #540
    Biztos, hogy az kulcsos feladat? Mert ilyet nekem soha nem adott be, csak is a pénzes mellékküldetéseknél. Amúgy a Favorban visszamondhatod a küldetéseket, ha nem akarod mondjuk felrobbantani a saját üzletedet.
  • gfreak
    #539
    arra hogy megkapod a 'kill condition'-t, ami azt mutatja hogyan búcsúzhatsz el örökre az ellenséges család made menjeitől ;)

    hogy elkerüld a saját épületeid felrobbantgatását (bár nem mindig lehet), vállald be a kulcsos szívességeket, aztán foglalgass el üzleteket (pl amikor nem robbantani kell hanem szétverni, vagy ellopni a széf tartalmát, akkor ha nem folgaltad még el azt az üzletet, mindjárt el is foglalhatod: a klasszikus két legyet egy csapásra ;) )