778
A gengsztersztori folytatódik...
  • landor00
    #658
    jah értem, akkor az egyszerű kössz
  • gfreak
    #657
    el kell foglalnod egy uzletkörüket...ajánlom a gyémántos üzleteket először, és akkor lesz golyóálló mellényed ;)
  • landor00
    #656
    am a küldetés így szól: Weaken Granados and Tony Rosato: Take over 1 of their crime rings
  • landor00
    #655
    jah és ahogy floridába értem megkellett menteni egy embert hogy le ne lőjék és azután a küldi után mit kell csinálni? valami ojan h átkell vinni egy társunkat az ellenséghez vagy nemtudom nembisztos.
  • csokasxp
    #654
    Sziasztok!Floridában vok és már mindent elfoflaltam de nem engedi a Granados Compoundot most mit kéne tennem.
  • Morfi
    #653
    Boltfelrobbantás nincs benne, az sima pénzes meló.
  • Richardix
    #652
    összefoglalva: felveszed a kulcsos küldit... ez lehet:
    ölés
    verés (nem szabad megölni!)
    boltszétverés
    boltfelrobbantás
    rablás (széf)
    és írja utána h Kill Condition for Made Man.
    ha elvégzed az adott feladatot, megkapod h kell megölni egy ellenséges családtagot.
  • gfreak
    #651
    majd ha a kulcsos küldit megcsináltad..az lehet megveretés,megölés,rablás vagy egy üzlet szétverése...ha megcsinálod, megkapod eyg made man kill conditionjét...na ezután lehet kinyírni a tagot a kill conditionben leírtak szerint ;)
  • landor00
    #650
    jah értem akko azt a made mant megkell keresni valahol és ki kell nyírni?
  • Cyrus666
    #649
    Hoppá. Sorry! Itt nem lehet saját hszt, törölni?
  • Cyrus666
    #648
    1.A kulcsos küldetések a made man-ek meggyilkolásának a módját adják meg. Szal vmi olyasmi van kiírva, h kill condition for made man. Azaz, ha megölöd azt az emberkét akit kell, v szétvered a boltot, v akármi, akkor megkapod, h hogyan kell megölni egy családtagot.
    2.Amit tenned kell, rámész az egyik felesleges emberkédre, ott alatta kiválasztod, h upgrade(asszem) ott a legutolsó fülre mész, kiválasztod h meghalhat ha megtámadják. Azután rámész, remove from crew, így kivehed a csapatból és nemes egyszerűséggel főbelövöd pl egy magnummal. A tag kiiktatva és felvehetsz egy újat.
  • Cyrus666
    #647
    A kulcsos küldetések a made man-ek meggyilkolásának a módját adják meg. Szal vmi olyasmi van kiiírva, h kill kondition for made man. Azaz, ha megölöd azt az emberkét akit kell, v szétvered a boltot, v akármi, akkor megkapod, h hogyan kell megölni egy családtagot.
    Amit tenned kell, rámész az egyik felesleges emberkédre, ott alatta kiváalsztot, h upgrade(asszem) ott a legutoldó fülre mész, kiválasztod h meghalhat, ha megtámadják. Azután rámész, remove from crew, így kiveszhed a csapatból és nemes egyszerűséggel főbelövöd pl egy magnummal. A tag kiiktatva és felvehetsz egy újat.
  • landor00
    #646
    cső én elakadtam new yorkban valami ojat ad ki hogy megkell keresni az ellenséges csapatnak azt a "kulcsos emberét" egy ember aminek a feje fölött egy kulcs van és ellenség vagyis a Carmine családból való. Valaki nemtudja hogy holtalálom???
  • laller0077
    #645
    Jó oké.
    Csak az a probléma h pl: Floridában vagyok és vann olyan küldetés amikor Clarence Pucci megkell ölnöm akkor kikel vágni a keritést h bejussak hozzá.És nincs emberem aki kivágná...
    Ja és még az a kérdésem van h elfogadok egy kulcsos küldetést...oda megyek a helyre (most pl az egyik üzletre gondolok) és nincs ott az akit megkéne h öljek...keresem mindenhol kimegyek ott sincs...de a piros pont a házba mutat...utána felrobantom a házatt akkor elvileg megkéne hogy haljon ha bent van de még mindig ott van a piros pont...valami Mad Man-es a neve...De 1 csomó kulcsosnál ez a név van...:S
  • Richardix
    #644
    az h van melette hely, az nem jelenti azt h fel is vehetsz embert... tudod ahogy haladsz a sztorival egyre több embered lehet a családban. ha kérdőjel van mellettük/felettük akkor tudsz felvenni.
  • gfreak
    #643
    nem értem akkor a problémádat...ugyanúgy veszel fel embereket mint eddig...dumálsz velük, aztán welcome 2 da fam ;)

    ha meg van feljebb is üres hely, akkor kattints a promote-ra, aztán lesz még egy capo-d :D
  • laller0077
    #642
    Van hely...a legalsó sorban van 3 ember összesen...és még melette van 1 üres hely és felette is van üres hely.
  • gfreak
    #641
    csak akkor tudsz felvenni embereket ha van üres hely a családodban...ha nincs, akkor pl. az egyik bombásat jelöld halálra, öld meg, és a helyére tudsz felvenni másik embert
  • laller0077
    #640
    Halii.
    Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudok felvenni embereket? Van két bombás és egy gyujtogatós emberem de nem tudok rájönni h kell felvenni pl akinél ököl van meg aki széfeket tör fel meg akinél fogó van...pls help
  • danny94
    #639
    háát jah, az rohadt yoo lenne...
    szentem azért lett ilyen kicsi a pálya, mert sokáig tartott kidolgozni a térképet, de a Test Drive Unlimitedbe is hasonló térkép van, viszont ott sokkal nagyobb az egész pálya...
  • DeenQa
    #638
    kormányom aza van de nincs bedugva a gépbe...
  • gfreak
    #637
    joystick? controller? kormány?
  • DeenQa
    #636
    hali,

    az mitől lehet, hogy pörög a kamera? nem nyúlok semmihez és pörög az ember körül... így nem lehet irányítani. help
  • gfreak
    #635
    persze...a bankokban újraterem a pénz xD

  • Richardix
    #634
    kúl.. akkor visszavehetem az összes őrt, és 100% profit :)
  • Morfi
    #633
    Pontosan. Akkor az összes élő embere a villában marad.
  • Richardix
    #632
    lenne egy kérdésem:
    ha egy család midnen üzletét elfoglaltam, akkor már nem próbálják megszerezni egyiket sem?
  • Batmanci
    #631
    Köszi!
    Csak türelmetlen voltam.
    Aztán láttam, hogy kezdik építeni.
    Most már ki is pucoltam.

    Lehet mégegyszer majd?
    Kis mohó vagyok.
  • gfreak
    #630
    Türelem bankot terem...mivel nem a te épületed, így nem is kell felépítened újra, felépül magától, csak kicsit soká tart...addig rabold ki a floridai bankot..vagy a kubait ;)
  • Batmanci
    #629
    Hali!
    Felrobbantottam a bankot New Yorkban - én hülye -, de nem akar újra kinyitni, csak lángol tovább. Többé nem lesz bank New Yorkban?
    Hiába rebuildingelek, csak a saját épületeimet állítja helyre.
    Most mi van?
    Ki akarom rabolni, vazze!!! :)
    Ha tudja vlki, írja.
    Köszi.
  • gfreak
    #628
    Abban bízok lesznek új küldetések..bár a játékmechanikához nem fognak nagyon hozzányúlni az tuti ;)

    Még pár új város, új típusú küldikkel..na az lenne afasza ;)
  • danny94
    #627
    rem. lesznek új feladatok + térképek, mert így elég rövid, a pályákat csinálhatták volna nagyobbra is, mert naon kicsi a bejárható terület...
  • fapipa
    #626
    Lábon lövöd letérdel,közelítsz hozzá és amikor elég közel vagy megjelenik az EXECUTE felirat,na azt a gombot megnyomod.
    (nézd meg a kill condition - ben milyen fegyverrel kell kinyírni,és ha execute is van akkor így.mert ha nem,csak korházba megy és kezdheted elölről a missiont)
  • laller0077
    #625
    Haliiii
    az lenne a kérdésem hogy annál a résznél vagyok hogy megkell ölnöm Norman Rossi-nit egy építkezésen és elvileg "lekell lönnöm".
    De hiába lövöm le egyszerűen újból az a feladatom...próbáltam már közelről shotgun-al kispisztolyal de semmi...valami megoldás??
  • JaSoN HuNTeR #624
    Xbox360an miért jobb a grafika? me nagy külömbség van
  • Richardix
    #623
    REMÉLEM ÍGY VAN
  • gfreak
    #622
    örömködés ;) új feladat nincs, igazából azt csinálsz amit akarsz innentől kezdve...bár a neten szárnyra kapott pár híresztelés DLCkről ;) új feladatok, térképek, stb...de ebből vajon mennyi igaz?
  • fapipa
    #621
    Akim van mind fullos,igaz a fegyver eng.-ekben nem mindenki.
    (már most sem tudtak lenyomni,akkor meg mi értelme és mit érek el vele?
    Most van 1.033.000 $-om,folyamatos heti 76.000 bevétellel.
    Lesz új feladat,vagy csak az utcán kóborló mellékküldik?
    Vagy ez már csak olyan örömködés?

    Lécci választ.
  • Prince23
    #620
    Fejleszd fel az összes emberedet, meg magadat is, ha nem tetted meg.
  • fapipa
    #619
    Én is. És most akkor mit lehet még ?
    (Lehet még bankot rabolni,meg melékküldiket csinálni lé-ért.
    De még maradt több mint 1 mill. dodóm)
    Érdekes javaslat ?