101
Márka + típus!
  • pszihopata
    #21
    Tudod te mi jellemez egy olajat?Neked látom az a fő különbség,hogy hol veszed.Mint az ásványvíz!-vigyázz a tescostól beteg leszel!
  • ZsirosKenyer
    #20
    Először azok a gerilla-marketing 7UP reklámok amivel teleszórod a topikokat, utána meg egészen véletlenül neked pont a legújabb EDGE motorolajat ajánlották (aminek a propagálása minden eddigi azonos termékét jelentősen túlszárnyalja), aztán meg "véletlenül" pont ráakadsz a reklám videójára..

    mennyit kapsz mindezért? ;)

  • bigfoot
    #19
    hát akinek nem kell másra a verda minthogy a ból b be jusson annak elég a tesco olaj is,azt ne csodálkozzon hogy nem megy 200e km a kocsija generálás nélkül!!
  • csm
    #18
    Carex :D
  • armageddon666
    #17
    humoros képek videók topicba vele xD
  • hallertos
    #16
    Rákerestem google-ban a Castrolra és erre akadtam :)
    CSAJOZÁS
  • vegicsek
    #15
    Egyértelmű.Amelyik kijön a ruhából, ha 60 fokon perwollal mosod
  • pszihopata
    #14
    Na most lehet dobálózni a márkákkal!Ez az olajkérdés túl van lihegve.Milyet?Elő van írva a teljesítményszint,meg a viszkozitás!Mit kell ezt ennyit ragozni?

    Aki szereti szórni a lóvét 'kedvencére" az vehet agyonreklámozott drága olajat,de még a tesco-stól sem lessz semmi baja,ha a két előbbi dolognak megfelel.

    Gyertya topicot is nyithatunk,de ott sem a márkanév az elsődleges,hanem a hőérték.

    Egy szar hasonlat az olajra /bocsi/:'ihatsz kékkútit,vagy evian-t igazából nem különbség,viszont ha egyik sincs hamar szomjanhalsz"
    Így vagyok az olajokkal is!

  • Mirk
    #13
    Flóra(napraforgó)
    100% jó minőség és nem károsítja az érrendszert
  • Z
    #12
    Mos' mé? Opel, sosem kopel...
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Amúgy, ha eltolod a verdát egy Shell kúthoz teszemazt, nekik is van táblázatuk, hogy mibe mi kell, kinézik neked (ragaszkoggyá hozzá), veszel tőlük egy pitlivel (csak bontatlant, győződj meg róla, mert MINDIG csalnak) és utána máshol ugyanazt szarérhúgyér beszerzed nagyobb mennyiségben (vmi. nagykerben). Én így tettem automataváltó olajjal is (azaz én hülye fejemmel akkor vettem náluk sokér, mert vasárnap éjszaka nem túl nagy a választék, ha elfüstölt a váltód).
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Astrába jó a pakura is szvsz., még az is túl jó abba a ... :D
  • Spaw
    #9
    ehe igazad van félreértettem, ezek szerintem a legjobbak. az astrába nem feltétlenül ez kell persze. és nem reklám volt.
  • Taranov
    #8
    Szerintem az Opelnek a Castrol úgymond a partnere, tehát őket hirdetik.
    Véletlenül sem akarom leszólni az Opelt, mert tökéletes autó, csak szerintem nem hajtod annyira, hogy a legolcsóbb olaj ne feleljen meg.
    A motor komoly igénybevételénél, illetve sportos hangolású autóknál van szükség spéci olajokra szerintem, de hangsúlyozom, hogy nem vagyok szakértő.
  • Spaw
    #7
    attól függ ki ajánlotta.ha megvan a szervízkönyv, akkor kukk bele és ott le van írva milyen kell bele.
  • Taranov
    #6
    Az ilyen állításoktól érdemes lenne tartózkodni, mert csak félrevezeted a topiknyitót, ráadásul azt hiszem, hogy sem a Mobil 1, sem a Selénia nem fizet neked a reklámért.
    Természetesen a Seléniának is többféle motorolaja van, kifejezetten olasz autókhoz fejlesztik őket, de ugyanúgy létezik utcai használatra való autókhoz is Selénia motorolaj, mint versenyautóhoz. A márka ezesetben nem sokat jelent, az a kérdés, hogy az adott típus "mit tud".
  • hallertos
    #5
    Nekem miért a Castrolt ajánlották mi lehet az oka?
  • Spaw
    #4
    Mobil 1 vagy Selenia bár az utóbbit inkább rally autókba teszik.Egyik sem ólcsó.
  • bodrisa
    #3
    Hello!

    Szerintem jó lesz hozzá az az olaj, egyik ismerősöm is ezt a fajtát használja a Toyota Corollájához.
  • Szabi1991
    #2
    mi az Opel Astra (F) I-hez az Opel saját motorolaját használjuk :)

    (iet lehet venni az Opel Szervizekben.. :)
  • hallertos
    #1
    Sziasztok!

    Kezdő autótulajdonos vagyok és nem nagyon vágom mi lenne a legjobb.
    Opel Astra Classic II-m van és ehhez a Castrol EDGE-t ajánlották mi a véleményetek?


    Előre is köszi!