33
  • avman
    #33
    nem érdekes, úgy tesznek, mint akik buzik. és ezzel reklámozzák a buziságot. és minél inkább reklámozzák a buziságot, annál inkább több buzi lesz. és minél több lesz a buzi, a normálisok annál kevesebben lesznek és annál jobban kell figyelniük a seggükre, nehogy őket is megbuzítsák. valamint megfigyelések tanúsítják, h a buzik számával egyenesen arányos a pedofilek, pederaszták száma is. mert a buziság betegség, egy génhiba, melyet az ufók hoztak a földre, a liberálisok segítségével, de tudósaink már keresik a gyógymódot.
    inkább leírom most: irónia-
  • spydee
    #32
    Ti megnéztétek az idemellékelt előzetest????!!!!
    az első dolga Adam Sandlernek, hogy beleszeret egy NŐ-be. A brokeback mountain volt buzi film, nem ez...grrr
  • avman
    #31
    nyomi. irónia, mint olyan? nyaldkihotep értette, ki is kattant :D
  • HJPOWER
    #30
    Attól még, hogy valaki meleg, lehet rendes ember, csak élje az életét diszkréten. Egyenlőre ilyen világban élünk.
    Eléggé toleráns vagyok.
  • Komolytalan
    #29
    Nevezzük aminek akarjuk, lényeg hogy defekt, ahogy pl a pedofília is. Végülis azzal sincsen semmi gond, míg nem kap el egy gyereket. De akár a gyilkosságra való vágy, az se betegség. Ha megteszi, akkor végülis válaszol a természet a túlnépesedésre.
    Úgy általában sokmindennel nincs gond, míg másnak kár nem okoz. Ezt mondja a liberalizmus, az pedig milyen jó (lásd Kóla, puska, sültkrumpli).
  • HuAn82
    #28
    De őszintén, mi a francra olyan büszkék a buzeránsok?!
  • xizor
    #27
    azért te is kiteszel néha magadért, hogy beolvadj közéjük :)
  • DjDano
    #26
    A hozzád hasonlókkal mindent meg lehet etetni. A kutató biztos Hitler egyik leszármazottja
  • DjDano
    #25
    A buzizik az idióta, erre nincs jobb szó....
  • Librarian
    #24
    Szerintem a homoszekszualitás nem betegség.
    Mint hozzánemértő... az jutott eszembe, talán a természet válasza a túlnépesedésre. A buzikat én is undorítónak tartom, de most mit lehessen tenni? Ettől még elfogadom őket. Tény, hogy az ember, mint olyan, szeret gyűlölködni...
    Azért tényleg gáz, hogy micsoda primitív kommenteket látok itt.

    Ja... és SIMPSONS RÚLZ!!! :D
  • Komolytalan
    #23
    El lehet menni, ha nem tetszenek a magyarok. Lehet nyitni Bécsben kávéházat. Adjak még tanácsokat? :-)
    Egyébként meg ha a buzikról filmet csinálnak, csinálhatnának más fogyatékosokról is, hogy az milyen vicces. Egy betegséget kiröhögni sem szép dolog, de hypeolni meg egyenesen undorító.
  • cabzedo
    #22
    Ez a Férj és Férj nem arról szól, hogy egy életbiztosítás miatt melegnek játszák el magukat. Azt hitték, hogy bemennek az okmányirodába ott lerendezhetnek mindent, de a történetek az újságok címlapjára kerül és onnantól kezdve megpróbálnak buzik lenni, de mindakettő hetero.
  • Mister
    #21
    3 db 3. rész = Pók3, Shrek3, Kalóz3
  • Mister
    #20
    Így van.
    Node ezt már kitárgyaltuk itt az SG-n, hogy a producerek a világfájdalom és a zokogás mellett a 3 db 3. résszel is kaszáltak 1 milliárd dollárt otthon + másfelet "külföldön" :D
    A HP5 nem lesz a legrosszabb HP film, ez 100%.
  • Nyarlathotep
    #19
    Örülök, hogy ennyire véded a buzikat! Gondolom más sok férfi nemiszerv megfordult végbeledben, és a picike szádban...
  • csgj
    #18
    hülye vagy te?! moderáld már magad légy szíves...!
  • 1488
    #17
    menj vissza a román köcsögjeidhez, antimagyar fasszopó...
  • avman
    #16
    homokszekszualitás akart lenni, meg nemi élet a végén
  • avman
    #15
    tudtad, h legújabb kutatások szerint a homoszekszualitás cseppfertőzéssel is terjed? szóval ha majd tüsszent egy buzi a buszon, nagyon vigyázz majd a gyerekedre... de azért a köz érdekében megkérnélek, használj a jövőben óvszert, h hibás genetikai állományod még véletlenül se örökítsed másra. de tippem szerint még pár év úgyis elválaszt az aktív nem élettől...
  • Zealot
    #14
    Sztem jó film lesz az az Adam Sandleres, már csak Jessica Biel miatt is érdemes megnézni
  • Zealot
    #13
    Sztem jó film lesz az az Adam Sandleres, már csak Jessica Biel miatt is érdemes megnézni
  • daneelolivaw
    #12
    nah, most, hogy kibeleztük a homofilmet, inkább rátérhetnénk a simpsons mpvie-ra! mo-n aug. 9-én fogják bemutatni, ln már nagyon várom!
  • zemy
    #11
    Primitív, buta és suta, avagy látszik, hogy magyarok...
    Nyugodtan költözz át másik országba, senki nem tart vissza...
  • Nyarlathotep
    #10
    Nézd, ez a film is arra épül, hogy fogadjuk el a buzikat, semmi másra! Majd ha a gyereked is buzi lesz, az ilyen filmek hatására, akkor majd zavarni fognak a buzik! Az pedig, hogy humorba teszik azt, hogy két férfi eljátsza, hogy szerelmesek, na az már kurvára beteges is!
  • Csaba42
    #9
    Mennyi primitív ember jár az SG-re! Kész csoda, hogy ezeket a felhasználókat engedik, hogy hozzászóljanak a hírekhez. Primitív, buta és suta, avagy látszik, hogy magyarok.
  • Broafka
    #8
    tudod egyáltalán miről szól a film? vagy belenéztél az első videóba?

    csak az első 1 percig juss el

    nah mind1, igazából engem nem zavarnak a melegek, csak ne vonuljanak föl!
    majd én is felvonulok mint hetero, azt megcsókolom az összes közeledő nagymamit!

    de az egy másik téma! :D
  • kandeláber
    #7
    Hát kedves Tibaor, látszik, hogy a HP-nél semmi mást nem néztél, csak az előző hétvégi, meg a mostani hétvégi számokat. Esetleg megnézhetted volna, hogy 12 nappal a premier után melyik HP filmnek mennyi volt a bevétele, akkor észrevetted volna, hogy a Főnix Rendje az első 207,5 millióval, utána a Tűz serlege 205,5-del, majd a Bölcsek köve 192 millióval, az Azkani fogoly 166 millióval (mellesleg ez a sorozat legkisebb bevételű darabja 249,5 milliós észak-amerikai összbevétellel, amit a Főnix nem tud alulmúlni, túl közel van már hozzá), és a Titkok Kamrája 154,5 millióval az utolsó.

    A másik: a visszaesés jóval kisebb lett volna, ha nem ezen a hétvégén kerül boltokba a Halál Ereklyéi könyv, a sorozat záródarabja.

    Mellesleg a film világbevétele 559 millió dollár eddig, amivel a 4. helyen áll az idén bemutatott filmek között. A Shrek 3-at valószínűleg egy hét alatt lenyomja. A Pókember és a Karib nehezebb felet lesz, majd meglátjuk.
  • RedStorm
    #6
    LOL.
  • Mr Csé
    #5
    elegem van a buzikbol
  • CSOCSO
    #4
    lattam mindket film bemutatojat mar a tv ben de ennel spoileresebb bemutatokat ki se tehettek volna erre a moviewebre.... gusztustalan.. ruhellem az ilyet
  • avman
    #3
    nem is 'tom. alapban a látensek némi péniszirigységgel megverve szokták legjobban utálni azt, amivé válhatnának.
  • tttttom
    #2
    jaja több SZDSZ több buzi
  • Nyarlathotep
    #1
    Buzifilm, buzikról, buziknak...