84
Megjelenés:Augusztus 14
  • Cicakaka
    #84
    Hali! Nem tudja valaki hogy mitől lehet az hogy madden pár napja minden meccsről kidobál a windows-ba mondván a mainapp.exe hibát észlelt ezért leáll. Minden meccsemről kidob, már pár hónapja csinálja de akkor 1-1- meccsen csak most 3 napja minden meccsről kidob és nem tudok játszani. Újra lett téve a windows is, a játék is és a documents and settings-ből is törölve lett minden tehát mindent újra csináltam és ugyan olyan.
    Az eseménynaplóba ezt írja:
    Hibás alkalmazás: mainapp.exe, verzió: 1.0.0.0, hibás modul: mainapp.exe, verzió: 1.0.0.0, memóriacím: 0x00330ad1.

    További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

    Ha valaki tudna valami megoldást annak nagyon megköszönném! Üdv
  • Bil Ur Sag
    #83
    Hát sokat sajnos nem tudtam. De ha van bármi kérdésed a jövőben csak nyugodtan írd ide ;)
  • papivi
    #82
    én is erre gyanakszom... most wanted se fut...:P köszönöm a segítséged :)
  • Bil Ur Sag
    #81
    Ezen valószínű azért nem megy el, mert már túl jó neki :D
  • papivi
    #80
    ge force 9600 gt
  • Bil Ur Sag
    #79
    Milyen videókarid van? A Madden nem igazán éhes vidkari terén.
  • papivi
    #78
    ACE mega codecs pack és ac3 filter-t használok! Szerintem a videókártya nem stimmel kezdek belenyugodni... várom a 10-et:D
  • Bil Ur Sag
    #77
    Nekem k-lite-val többször ütközött game. Ha ilyened van fent lehet ez zavar be.
  • papivi
    #76
    Kodek packnek milyet ajánlasz?:)
  • papivi
    #75
    Pcről van szó!A hibaüzi a szokásos.A gépigény az megvan most lett felújítva esetleg a videókártya...(Geforce 9600 GT)Krekket már ami a dvd volt azzal is próbáltam meg netről is töltöttem egyet de egyikkel se jó még a kodeket megpróbálok cserélni! Köszönöm a segítséget :)
  • Bil Ur Sag
    #74
    Melyik a 08? Pc, vagy konzol? Ha leírod a hibaüzit lehet hamarabb meglessz a probléma. Ha a szokásosat írja ki "a rendszer hibát észlelt stb..." akkor valószínű hogy a rendszerkövetelmény nem megfelelő neki, ami a legvalószínűtlenebb, inkább az hogy nem jó a Krekk, (ha eredeti nem szóltam), illetve olyan kodek pack van fent a gépeden amit nem szeret a game. Az is megoldhatja a problémát ha leszeded a játékot, könyvtárostul,save-gamestül mindenestül együtt, és újrarakod. Lehet a telepítésnél hagyott ki valamit.
  • papivi
    #73
    Sziasztok! Most telepítettem újra a játékot és az a problémám hogy amikor elindítanék egy meccset mikor tölt kijön egy hibajelentés és leáll! Ha valakinek volt ilyen problémája lécci írja meg hogy hogy oldotta meg! Köszi
  • Bil Ur Sag
    #72
    Szerintem lehetséges. Ha indítasz egy online bajnokságot, szerintem nem szab határt semmi annak hogy egy adott csapattal indulsz neki, vagy pedig egy általad összerakott roster-ral. Persze ez talán csak abban az esetben igaz ha te csinálsz egy online bajnokságot. De abban sem biztos. Csatlakozni meglévő online ligákhoz, vagy egyszer quick match-eket játszani valószínűleg nem fog engedni vele.
  • BeatOmen
    #71
    hallihó! az volna a kérdésem h nem lehet-e vhogy azt megoldani pc-s madden-ben h saját frenchise rosterrel jáccani network-be? a válaszokat előre is köszi
  • Bil Ur Sag
    #70
    Ez konzol topic bár a forgalom sűrűségét tekintve szerintem senki sem bánja ha segítek benne. Itt nézz körül ;) Itt találsz roster-t hozzá. Ez a link rögtön oda is visz.
  • allen11
    #69
    Pc-re esteleg valami?
  • Bil Ur Sag
    #68
    Hello

    Korábban Mike is ezt kérdezte. Berakod a 08-at a box-ba és a menüben rámész az xbox live fülre. Csatlakozol, és amikor fent vagy akkor lessz majd olyan lehetőség ott hogy quick match. Itt válaszd az unranked-et, és amikor rámész erre, felteszi a legfrisebb rostert a boxod-ra. De ez leginkább online roster, szal a szezonnal egyidejű dologkat is kicserélték benne. Pl. Brady sérült kapásból. "sima" roster-t nem találtam még, ami csak a játékosállományt rakta volna rendbe.
  • allen11
    #67
    hali!
    valaki nem tud az nfl 08-hoz friss rostert? ha igen írjatok előre is köszi!
  • Bil Ur Sag
    #66
    Amúgy ha kérdésed van a game-ről nyugodtan kérdezz.
  • Bil Ur Sag
    #65
    A 08-hoz csak pc volt szerencsém. Ott volt olyan hogy practice, és skill drill ahol nagyon sok dolgot el lehetett sajátítani. Nézz körül hátha találsz ilyeneket a játékmenüben.Itt taglalja a gép a gombkiosztásokat minden. Tanácsokat ad stb...Érdemes ezeknek mindig nekiszaladni, mielőtt belekezdene az ember mondjuk egy bajnokságba.Asszem meccsek közben is van opció hogy a gép adjon segítséget. Help gomb. Ha a szabályok okoznak gondot, akkor nincsen más hátra mint hogy körülnézz mondjuk ezügyben az www.nfl.hu oldalon. Itt van amerikai foci szabálykönyv. De sok helyen találhatsz a neten.
  • Mike65
    #64
    kib**tul fogalmam sincs hogyan kéne et játsani tehettek volna bele valami tréning módot, mer annyira semmi nem egyértelmű benne. nehéz lesz megtanulni
  • Bil Ur Sag
    #63
    A 08-al még pc játszottam így sajna nem tudom. De nézve ezt
    az oldalt, van hozzá. Gondolom a lényeg ugyanaz lehet. Xbox live fül, majd azon belül quick match és letölti a roster-t. De szerintem ez megint csak online lessz. Single player (franchise-hoz) nem tudom hogy van-e hozzá. Tedd be a 08-ad, és menj az xbox live menüpontra. Azon belül keresgélj. Lehet lessz ott olyan hogy letölthető tartalom. Downloadable content stb... Akkor ott nézz körül. Engem is ez zavar hogy általában a roster frissítés az online meccsekre - ligákra korlátozódik :( De egy próbát megér ha megnézed. Ha pedig kerested már ahogyan mondtam, és nem volt akkor nem tudom. Akkor 08-hoz is valószínűleg csak online gameing adatbázisfrissítés van.
  • Mike65
    #62
    csak nekem a 08 van meg, azzal akkor már nem is foglalkoznak ilyen szinten? elvileg abban is lenne ilyesmi
  • Bil Ur Sag
    #61
    Szia Mike

    De igen lehetőség van rá. Az a lényeg ha berakod a madden 09-et, akkor menj a főmenűben az xbox live fülre majd azon belül lessz olyan hogy quick match. Válazd ezt, és ekkor automatikusan letölni a legfirsebb rostert a progi. Egy gond van vele, hogy fojton frissítik és nem csak a rosterbe nyúlnak bele hanem, a sérülésekbe stb...amik a valóságban is évközben bekövetkeztek. Pl. Brady kiesése a Pats-ből, vagy Nalen kiesése a Broncos-ból stb...Szal a baj ezzel a roster-rel szimplán annyi hogy leginkább online-ra van, hogy nagyjából a szezon-nal válvetve játszhasd. Sajnos olyan roster amiben a friss leigazolások vannak, nincsen. Mondom folyton bővítik és leginkább online játékra van kihegyezve. Jó lenne egy szimpla roster update is franchise-hoz. De ha netán létezne sima single gamehoz roster ne fogjátok vissza magatokat! De én nem találtam. Mellesleg valahol láttam a neten, hogy készül egy pocakosabb update a madden 09-hez. Gene Upshaw logo a sisakokon (G.U), az időjárásba belenyúltak, illetve ez tartalmaz roster-t is. (Pl. Favre a Jetsben, Shockey a Saints-ben stb...)Remélem lessz belőle valami. roster update online Itt azért megnézheted az online átigazolásokat.
  • Mike65
    #60
    nem lehet a 2009-es draftolásokat, valahogyan leszedni xbox live-ről?
  • bariihighzor
    #59
    :D:D akkorelnézést:D
  • bubu13
    #58
    akkor topikot tévesztettél:D
  • bariihighzor
    #57
    őő.pcn:D szal én pcn jáccok(=
  • bubu13
    #56
    xboxon vagy ps-n van xfirer?
  • bariihighzor
    #55
    üdv.
    eléggé unatkozok valaki jöhetne egy meccsre(=
    írjatok msn vagy xfire(=
    xfire:nyisdki
    msn:[email protected]
    ty:D
  • stingfan
    #54
    Hy, a 09 nem jön ki PC-re, valaki nemtud új Rostert a 08-hoz, ahol a 2008/2009-es szezon eleji igazolás van rajta?
  • zsilka péter
    #53
    Hali

    Hogy lehet a 08-ban igazolni? Franszisz módban? Mert eddig csak a "Trade" opcióban tudtam cserélni, de igazolni még nem. Megmondaná valaki, hogy hogyan kell? Előre is köszönöm!
  • trick daddy
    #52
    Yeah lesz madden 09 remélem sokat fejlödöt jóirányba a 06-hoz képest. De a 06 is naon bejött
  • bubu13
    #51
    ja ugyanugy látja
  • Sippie
    #50
    ezt a játékot hogy lehet egy konzolon ketten játszani? Ha hívok egy playt, ugyanúgy látja az aki ellen játszok
  • bubu13
    #49
    Kérdezd a pc-s topikban
  • Krisz018
    #48
    Helló!!!

    Megszeretném kérdezni hogy van a MADDEN NFL 08 hoz PC magyaritás???

    Előreis köszönöm
  • bubu13
    #47
    azt hiszem Rt
  • FoReWeR
    #46
    Valaki Játszik a MADDEN NFL 08-al X-BOX 360 konzolon, mert ez egy nagyon hülye kérdés lesz, de most vettem a konzolt.
    Szóval a játékban melyik gombbal lehet gyorsítani, vagyis gyorsan futni, mert nem tudom.
    Kérem valaki segítsen.
  • bubu13
    #45
    konzolos topikba minek irod be?