832
  • Benny04
    #832
    up
  • zsolesz92
    #831
    xD oké, vettem :D:D:D
  • zsolesz92
    #830
    Na feldobok egy kontesztet, hátha lesz kedve másnak is alkotni. Nekem sajna nicns gépem még, költözés miatt, de ha lesz csinálok rá mégegyet.

    Legyen a konteszt
    NIKE reklám


    Akinek nem jön be a Nike, az csinálhat más reklámot is
  • zsolesz92
    #829
    Régen nem láttam :(
  • braaa
    #828
    jönnék én is, bár már én is elszoktam a fórumózástól...
    Shiwo?
  • zsolesz92
    #827
  • zsolesz92
    #826
    Beadtam első müvemet a freakingnews-hoz:

    hát a contest szintje hasonlít a phéntekhez :D
    contest

  • zsolesz92
    #825
    meg talán braaa is jönne, nem tom...
  • zsolesz92
    #824
    eddig 1 xD
  • Benny04
    #823
  • zsolesz92
    #822
    bassz, tényleg a fény hiányzik. fél órán keresztül néztem a képet, hogy miért ilyen élettelen.

    Köszi :)
  • berlinboy6329
    #821
    Lehetett volna javitani rajta.A majomnk jobb oldalára egy kis fééényt rakni.
  • zsolesz92
    #820
    Volt braaa-nak egy felvetése nyáron!

    "mit szólnátok hogy ha kicsit megváltoztatnánk a topik profilját? mert elég kihalt...:(. Ha mondjuk olyan saját témák lennének itt időnként feldobva, mint annó a phéntekbe? Akinek nincs kedve órákat boltolni (vagy még nem ért hozzá annyira), de vannak jó ötletei, az jöhetne ide. meg az is aki unja a "Photoshop munkák"-at. Szóval ha valaki rakna témákat szerintem én ide nézegetnék azért...Még valaki? Na?!?!???????"


    Szóval mit szólnátok hozzá? mert tényleg nagyon kihaltunk...
    Nem igérem, hogy mindig aktív leszek, mert mint észrevettétek(remélem xD) eltüntem a forumról, mert sok a tanulás :S, de mindig vki dobna fel egy témát, akinek kedve van, aztán aiknek kedve van meg ideje, az meg csinál rá :)
    Ha gondoljátok megpróbálhatjuk, én benne vagyok
  • zsolesz92
    #819
  • zsolesz92
    #818
    csináltam 2 db képet, worthre a héten.



    a másik meg szarlett, azt nemtezsem be :) sztem ez sem lett tul jó de a helyezés szerinmt elég jó :D
  • Benny04
    #817
    :o
  • braaa
    #816
    ne
  • JackMeadow
    #815
    rakjuk a témákat a munkákba...
  • zsolesz92
    #814
    énis, csak mostanában nincs ötletem se, de lehet h lenne olyan téma amire lenne kedvem :)
  • braaa
    #813


    egyébként egy olyanhoz mit szólnátok hogy ha kicsit megváltoztatnánk a topik profilját? mert elég kihalt...:(. Ha mondjuk olyan saját témák lennének itt időnként feldobva, mint annó a phéntekbe? Akinek nincs kedve órákat boltolni (vagy még nem ért hozzá annyira), de vannak jó ötletei, az jöhetne ide. meg az is aki unja a "Photoshop munkák"-at. Szóval ha valaki rakna témákat szerintem én ide nézegetnék azért...Még valaki? Na?!?!???????
  • zsolesz92
    #812
    5 napja volt egy éves a topik, yeee, H.B.
  • oO VinyuS Oo
    #811
    Pontozzátok a képemet légyszi!
    Köszi!
  • Aquir
    #810
    ha befér, lehetne hátul polc vagy vmi hogy szép élethű legyen, esetleg akkor az ernyőt is végig pirosozni
  • oO VinyuS Oo
    #809
    egy kicsit még változtattam rajta:
  • Aquir
    #808
    szvsz jó lett :)
  • oO VinyuS Oo
    #807
    Erre a pályázatra készítettem ezt:
  • zsolesz92
    #806
    diszkvalifikálva
  • zsolesz92
    #805
    Na itt is régen jártunk :)

    alkottam a worthre és elb@sztam.
    Kicsit álmosan félreértettem a témát, bébiknek kellett volna cuccot, de hát én kicsit idősebb korosztálynak csináltam :)
    természetesen utolsó vagyok vele:

  • JackMeadow
    #804
    hat mikor utoljara neztem 11/22 volt elég gáz:S
  • zsolesz92
    #803
    amit ps munkákba raktál csillogós, sokkal jobb lett
  • zsolesz92
    #802
    Nekem túl sötét... meg nem tom mit lehetne csinálni a bőrével, de látszik hogy nem igzi... ugy látom, aztán nem biztos, hogy volt egy meztelen nő, és arra vagy vmi elefánt, orrszarvú bőrét tettede, vagy csak szimplán repedéseket.
    nekem naon ez jön le. lehet kisebb méretben nyerőbb lenne...
  • JackMeadow
    #801
    Orcs and trollsra nyomulok
  • zsolesz92
    #800
    Köszi, hajrá a képekkel
  • robos
    #799
    Thx a szavazatod, de meglepően rosszul teljesít a képem, jobbra számítottam...
  • braaa
    #798
    mostanában nem is nagyon nézegetem a worth1000-et, vhogy nincs hozzá hangulatom vagy mi, meg mostanában ezekre a dizájnos cuccokra vagyok ráállva, de majd megpróbálok valamit ide is...csak most tanulás megy...
    (gillianre ment egy tizes...)
  • robos
    #797
    grt a helyezésért...

    Most én is kint vok 2 témában is, a Stitched Up 2, ill. a Detouching 9-be

    Remélem a kis Gillian-em jó helyen végez...
  • zsolesz92
    #796
    Boldog Új Évet mindenkinek!

    amit előző hszemben tettem képet, kaptam csillagot rá, meg volt egy másik képem is ami 35. lett asszem, arra is kaptam csillagot.
    Mostmár jöhetne más is alkotni szem mostanában egész jó témák vannak
  • zsolesz92
    #795
    hatodik lett a képem a Color Blind Contesten.


    ezzel a képpel:
  • zsolesz92
    #794
    már rájöttem hogy kell befizetni magam csak mivel nem volt advancedhez elég kreditem fel sem ajánlotta, azért csodálkoztam hogy hát miért nem tudok fizetni
  • Shiwo
    #793
    saját magad akkor tod, mikor beküldöd a képet..hogy másokat hogy kell, azt nem tudom..de sztem ahhoz direkt fizetősnek kell lenni..vagy legalábbis sok kredittel kell rendelkezni