134
Irjatok történeteket hogy miket vesztettetek el az életetek során
  • fery02
    #94
    De sok telefonotok van nektek :D Legalább van mit elhagyni. Nekem szerencsére nincs túl sok mesélnivalóm, kivéve egy hatalmas értéket. Egyzser még alsós koromban mentünk ebédelni osztálytársakkal, mindenki vitte a hátitáskáját, és az enyémben volt egy (már nem tudom miért :)) műanyag (szal ne élő) dinoszaurusz. KB 200-at ért. Na és ezt menet közben ellopta valaki aki mögöttem jöhetett. És az a furcsa, hogy úgy emléxem, hogy mögöttem (nem nagyon akarom, de muszály leírni) egy roma kölyök jött :)
  • Gabesz amd64
    #93
    rakat lakáskulcsot,már nagyon nagyon régen
  • OrioN the S
    #92
    1 komplett pénztárca ,2 személyi ,sok pénz, józanész,fonál,türelem és 1x a piercingem... hjam eg 2 telefon
  • macselek #91
    Ha nem mentetted el akkor buktad...
  • VinylToy #90
    a fonalat
  • Axl Rose
    #89
    Nekem is -0,75ös szemüvegem van.

    Szóval itt a válasz a kérdésedre...
    Nekem pl. jó lett volna...
  • Pheaper
    #88
    kocsikulcsomat :S(meglett 2 hónap után de akkor már csináltattam másikat),Diákomat,ellenörzőmet,
  • HTS s3rg1nh00
    #87
    hm,egy régi oszt.társ suliban hagyta el télen a 20 centis hóban a 3310esét,még téli szünet előtt...márciusban mikor elolvadt a hó,megtalálta,és semmi baja nem volt,csak lemerült az akksi:D
  • degenerator
    #86
    egy hasonló gyanúsításért engem konfliktusmegoldó, és előítéletmentesítő táborba akartak küldeni

    on:általában kulcsot, vasúti igazolványt (az a ciki, hogy kicseréli a képem, és egy véig ingyér utazik) diákot, személyit, pénzt, mp3 lejátszót.....egyszer egy üveg vodkát:(
  • Drephis
    #85
    :D
  • zoolee
    #84
    WTF?
    Ez milyen vicc má?
  • zoolee
    #83
    Ezért szeretem a telet...:)
    Mivel nincs pénzük ruhára, otthon maradnak:P
    És nem b@sztatják az ember nyakát a buszon 1 tollal...
    (Ha lett volna még valaki velem akkor beugattam volna, de 4v1 az nem a legjobb:S)
  • tzsoltika
    #82
    használld egészséggel :)
  • AntiHero
    #81
    Én még egyszer a K510I telómat is elhagytama a saját utcánkba eshetett ki a zsebemből mikor mentem haveromhoz(biciklivel) ÉS nem adták vissza pedig aki megtalálta biztos ismert mivel képek is voltak a telóba rólam meg a haverokról is. Ennyit az emberekről...
  • AntiHero
    #80
    hé az az enyém volt! holl találtad?:D
  • Szeszmester
    #79
    OFF:

    nemrég találtam egy kb. 100.000 Ft értékű digitális fényképezőgépet, vmi fa alatt. Volt rajta közel 100 kép egy ránézésre 2 éves kisgyermekről.

    Szóval, tszoltikának küldeném a következő dalt ;)
  • SötétBarom
    #78
    Sok a pesszimista itt.. Jópár éve még volt egy M35ös siemensem, amit 2x hagytam el. Egyszer azonnal hozta hozzám az arc, hogy nem az enyém-e, második alkalommal pedig a moziban maradt, rá egy napra hívták ősöket h találtak egy telefont..

    Ha találok valamit akkor én is visszaadom.. (vendéglátásban dolgozom, hagytak már nálunk fényképezőt, mobilt, pénzt, mindent. Öröm nézni az emberek arcát amikor visszakapják:) ) Ezzel a photoapparattal az a gáz, hogy ha jóindulatú is az ember aki ráakadt, nem tudja kideríteni úgysem, hogy kié volt..
  • V43 1105
    #77
    Én egy 2003-as eredeti, autogrammal elátott Jordan F1-es baseball sapkát
  • toysoldier
    #76
    #71
  • dav1d
    #75
    még 2088383829299x elsütik itt ezt a poént...szánalmas
  • roli613
    #74
    a szüzességemet egy forró éjszakán
  • NEOreg3
    #73
    egyszer a Balatonnál az úszószemüvegemet:O

    meg a tolltartómat álatlánosban, pedig tele volt értékes tescos ceruzákkal
  • Brolly
    #72
  • Aspyrin
    #71
    Mikor és hányan voltak a fiúk?
  • Yoda001
    #70
    hát ez ritkaság, de jo látni h vannak ilyen emberek is
  • jefferson83
    #69
    Én biztos nem a képeket sajnálnám :O
  • Aquir
    #68
    most természetföldrajz terepgyakorlaton elvesztettem a tollam valahol a Maros mellékágainál :S :)
  • Spaw
    #67
    bár én csak majdnem vesztettem el az irataimat/pénztárcámat de a sztori tanulságos:Tegnap történt. Gyereket pakolom be a kocsiba,és mivel mindkét kezemre szügségem volt felraktam a kocsi tetejére a pénz/irattárcámat.Elindulunk,megyek 200 métert,megállok a pirosnál és a visszapillantóban látom hogy egy 140 kilós srác szalad a kocsi után a 40 fokban.Odaér,leveszi a kocsi tetejéről és beadja az ablakon.Komolyan mondom nem győztem neki hálálkodni,minden papírom benne volt.Vannak még ilyen emberek is!Ezúton is köszi neki!!
  • Beast Machine
    #66
    ésszel kéne létezni, mégha igazad is van.
  • martinho040150
    #65
    ******** * ******** *
    * * * *
    * * * *
    * * * ***** *
    * * * * *
    * * * * *
    ******** * ******** *
  • martinho040150
    #64
    #54 EGYETÉRTEK
    sok a ci-ci-ci-cigány
    ezt most nem azért de ők szoktak lopni
    mert nincs pénzük cuccokra és elveszik mástól
    ezért nem szeretem őket és azt csinálnám velük hogy ***************************************************** és azt a ********
    meg a ******************************************
  • Yoda001
    #63
    #54
  • martinho040150
    #62
    ja és 1xer elhagytam 1xer ellopták a diákigazolványom
  • martinho040150
    #61
    hát én sok cuccot hagytam el
    1 Barcelonás sapka
    1 mp3 lejátszó (valami cigány lopta el a kabátomból ami a szekrényben volt,ez suliban történt)
    2-3 pulóver
    2 póló
    pénz(ek)ujabb cigány lopta el a tolltartómól(2000ft volt(ebédpénz))
  • recon12
    #60
    Hát a nekem is nagyon örült a telefonom a balatonnak(motorola v3) de hála isten megjavúlt.Egyszer meg úgy vesztettem el 1 kabátot hogy röhögtünk a balettosok edzőjén (orosz volt kész poén volt ahogy számolt:D) letettem 1 aztán aztán szépen jó kedvűen kisétáltunk.de már lopták el telefonom meg kb 6-szor vesztettem el diákigazolványt...
  • [HUN]FaTaL
    #59
    Tegnap hagytam el a szemüvegem Hévízen. Nyaralásból jöttünk haza levettem a buszmegállóban, mivel marhára megizzadtam mondom megtörlöm magam, leraktam a párkányra. Ittam aztán jött a busz és elfelejtettem visszavenni, mivel nem túl erős szemüveg (-0.75) ezért csak a buszon vettem észre hogy nicns rajtam. Keszthelyről visszamentünk de már nem volt ott. Kérdem én ki a jó francnak kell és mire megy egy dioptriás szemüveggel?
  • zaki
    #58
    Szerencsére rég nam hagytam el semmit.
    De régebben sokmindent elhagytam.
    PL kulcsot. Sapkát. Kabátot. Kesztyűt. Arany nyakláncot (ezt azt hiszem meccs alatt hagytam el, valószínűleg leszakadt a nyakamból...).
    Legdurvább esetem, mikor a pénztárcámat lopták el a saját csapatomból egy szekrényből, amit direkt arra a célra használtunk, hogy betegyük az értékeinket. Volt benne kb 8k, ott volt a mobilom, benne volt a tárcámban az arany kar, és nyakláncom. Hát mit mondjak, alig mertem itthno elmondani, 100k-t simán értek így együtt... Volt egy undorító cigány a csapatunkban, nem is kérdés, hogy ki tette...
  • _Atti_
    #57
    középiskolai szalagavatós gyűrűmet kb 1 hónap után.. ráadásul valahogy az ujjamrol hagytam el..

    még régebben a nets-es siltessapkámat :(
  • Apus
    #56
    Bírják a vízet? Nekem van egy SX1-esem, na azt elég 5 méterre az elzárt vízcsap mellé rakni, attól is beázik :)
    ON: Elvesztettem egy tízezrest egyszer, rá 3-4 napra meg egy húszezrest. Pázze mindkettőt a Dózsán az aluljáróban :S
  • joebacsi
    #55
    szüzességemet