134
Irjatok történeteket hogy miket vesztettetek el az életetek során
  • orsi871106
    #134
    hát ez elég jellemző,én is találtam már pénztárcát pénz nélkül:D a kabátom már nekem is tűnt el és az volt a legbosszantóbb benne,hogy előtte kb egy héttel vettem meg,és álmaim kabátja volt...ráadásul egy merrell dzsekiről volt szó...úgyhogy azóta 5ször is meggondolom,hogy mit hova teszek
  • The Protector
    #133
    Én egy buliban hagytam ott a kabátomat.volt a zsebében egy alma.
    Másnap felhívtam az ottani portát h nem adtak-e le egy kabátot aminek egy alma volt a zsebében:)
    Mondták h almát találtak a takarítónők de a kabátot nemXD
  • vajo
    #132
    én a szüzességem
  • TommyC
    #131
    én kabátokat és sapkákat
  • Mike at home
    #130
    én mindent ismerősöknél haveroknál hagyogatok el, sapka, bicajos kesztyű, pénztárca! nem egyszer, de ezek ugye mindig megkerülnek
    most így visszagondolva leginkább esernyőket hagytam el ténylegesen
  • Mike at home
    #129
    1. ellopták és elhagytam nem ugyanaz
    2. fehérek is lopnak, nem csak a barnák
  • Mike at home
    #128
    na ezt hívják előítéletnek
    lehet, hogy ő tette, de korántsem biztos, sőt, akárki tehette, ellopom, úgyis a cigányra fogják felkiáltással
    vagy le is bukott?
  • [HUN]FaTaL
    #127
    sajnos nem
  • tzsoltika
    #126
    mindenki meg csak én nem a digit... de már van új és sokkal jobb :P
  • zeli
    #125
    Na, mivan gyerekek, mindenki megtalált mindent?:D
  • Skynet723
    #124
    és hol? :O
    :DDD
  • roli613
    #123
    Egy dobznyi szexújságot. Jutalmat fizetek a megtalálónak!
  • zeli
    #122
    Nekem -4,75 a dioptriám :S
  • zeli
    #121
    Ebben igazad van. Én is mikor elhagytam valami nagyon fontsat, és meg lett hát annyira örültem:)
    De van sok f**z, aki meg elveszi.
    Erről egy idézet jut eszembe a Kútfejek című filmből: "Fel nem foghatom hogy vihet el valaki olyan dolgot, ami nem az övé."
  • [HUN]FaTaL
    #120
    :/
  • gyuri12
    #119
    :O
  • Czdano
    #118
    OFF: örülhetsz hogy ilyen gyenge még a szemüveged..nekem 3as körül mozog mindkettő lencse és 15 leszek aug.ban
  • Freedom88
    #117
    én is erre gondoltam:D
  • [HUN]FaTaL
    #116
    És ránézésre megmondod egy szemüvegről hogy mekkora?:D Azért elenyészően vagyunk ekkora szemüveggel szerintem. Meg nem tudom találok egy szemüveget nem rakom el az tuti (mondjuk mást se). Szerintem jó érzés látni az emberek hogy örülnek amikor visszakapnak valamit. Dehát valakinek az a jó érzés ha elvehet valamit...
  • CheAteR88 #115
    személyi meg sok sok pézz:SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  • tzsoltika
    #114
    lol
  • joebacsi
    #113
    olyan undi korcsi korlátolt vagy
  • zsolesz92
    #112
    én kb 8 éve a teljes kulcscsomómat. azóta sincs meg, bár már nem ott lakunk...
  • ZilogR
    #111
    A fene egye meg, most zárták be, érdekelt volna, mit szóltok hozzá!
  • McGrady
    #110
    nekem egyszer asszem 8-9 éves koromba volt egy ilyen kis Halálcsillagom, kinyithatós, mindenféle figurával, meg miniatűr Millenium Falconnal...nagyon szerettem, főleg a Milleniumot, aztán egyszercsak eltűnt...néha még ma is elkezdem keresni, ha olyan helyet találok ahol esetleg nem néztem meg :-D
  • TommyC
    #109
    http://www.hoxa.hu/?p1=szavazas&p2=168

    de szerintem is sokkal jobban néz ki :P, aszittem ly
  • _Atti_
    #108
    pedig sokkal jobban néz ki ly-al én mindig azzal használtam és azzal is fogom:)
  • fery02
    #107
    Jóvammá :D Rég volt már nyelvtanóra, rég voltam már iskolában :D
  • The FlashBack
    #106
    muszáj pontos j
  • jhetedikj
    #105
    Én mikor pizzafutárkodtam elhagytam egy ötezrest,aznapi keresetem ugrott:( Egy hónapja Londonban az East Croydoni vasútállomáson a hátitáskám,szerencsére csak egy 2 literes Fanta volt benne és pár font,aki megtalálja küldje vissza,mert már megszomjaztam.
    A telóm folyton ott hagyom valahol,de eddig mindig megtaláltam.:)
  • Gabesz amd64
    #104
    elvesztettem a tékelési lehetőséget
  • Gabesz amd64
    #103
    hát ez sucks
  • MaSzKa
    #102
    elvesztettem 3000ftot hamiltonon a brit nagydíjon :-(
  • Czdano
    #101
    Én eddig csak kabátot hagytam ott suliba, ezis alsóban volt még, akkor nem annyira gáz xDD
  • Unreal1942
    #100
    ték
  • minigirl
    #99
    Jah, azóta szemüveget hordok (bulin meg inkább félvak vagyok, bár csak -1es a szemcsim)
  • minigirl
    #98
    Hát, én bulin voltam, és nem emléxem, hogy is történt a dolog... Lehet, pogo közben repült ki... :D
  • zeli
    #97
    jáj, kontaklencse az húzós :C
    nekem olyan volt, hogy betettem, egyet pislogtam azt kiugrott a szememből.de legalább nem hagytam el:S
  • minigirl
    #96
    fülbevaló, nyaklánc, személyi, diák, napszemcsi (ő tóba fulladt), kontaktlencse (ne is kérdezzétek), józan ész (talán sosem volt), pasik (nem is bánom), ruhák (fesztiválokon), műköröm (az exem arcában :D)
  • zeli
    #95
    lol:D
    Én is elhagytam már 1-2 dolgot, volt egy telefon, amit motorozás közbe' hagytam el:S
    Aztán egész este kerestük, nem lett meg.
    Meg sokszor a kabátomat hagytam suliban. Kedvencem az volt, mikor Hittan órára jártam kiskoromban, pulcsiba mentem és kabátban jöttem haza :D:D