277
megjlent!!!
  • zoli1083
    #277
    van kiegészítő a játékhoz?
  • StrikeOfTheFox
    #276
    Sziasztok, lenne egy kérdésem. Most töltöm az SS08 at, és a kérdések: Lehet hajót venni, elnevezni v ilyesmi?
  • mk452001
    #275
    Sziasztok, lenne egy problémám!
    feltettem az 1.4.2-es patchet, hogy az új kiegészítőket feltehessem, erre kéri a New Horizont serialját, de amikor beírtam azt, amivel anno működött, nem fogadta el.
    Esetleg tudtok adni valami tippet? (az újratelepítésen kívül)
    Előre köszi.
  • piszkakuki
    #274
    Sziasztok most raktam fel a Ship Simulator 2008-at és nem indul el mert valamien kódot kér de találtam egy kódot elfogadta uttánna meg elsötétül a képernyő és nem tudok vele játszani léccives valaki segitsen már

    előre is köszi!!
  • luber
    #273
    Sziasztok!
    Az SS08 editorban, hogy lehet a AI mozgását megcsinálni? Próbáltam a leírást követni, de nem történt semmi. Kérlek benneteket segítsetek.
  • gabcsi13
    #272
    Sziasztok!
    2 nap probálkozás után sikerült beindítani a new horizins-ot.
    Játszok kb 5 percet és ilép a játékból.
    Tudna valaki segíteni?
  • Davideos
    #271
    hellotok valaki nem tudna nekem ell kuldeni a new horizont serialjat?
  • coolcar
    #270
    Sziasztok!
    A ship sim 2008-hoz lehet letölteni hajókat?
  • fityusz
    #269
    Torrentoldalakat javaslom a problémára ( http://thepiratebay.org/ )
  • vipera12
    #268
    csak azért kérdem mert a 2008 demo-t nem viszi csak a 2006-ot.
  • vipera12
    #267
    helló. honnan tudom leszedni a ship simulator 2006-ot. tudom, hogy ez nem jön ide,de az oda tartozóban már egy éve nem léptek be. köszi norbi
  • PLackó
    #266
    Hát igen,ezek nagyon hiányoznak a játékból.
    Sajnos a 2010-es változatban sem erre fognak gyúrni ahogy látom.
    Egyébként nekem is megvolt a Titanic Adventure Out of Time, szintén 2cd-s változat,viszont nekem emlékeim szerint gond nélkül futott xp-n,de hogy hogyan azt ne kérdezd :(
  • delfin39
    #265
    lécci irjátok le a telepítő kódot mert nem találom sehol!!!
  • Willenbrock
    #264
    Valaki ismeri a: Titanic Adventure Out of Time c. programot?A hajó fedélzetén utazó angol titkosügynököt kell benne alakítani-szerepjáték.De abban nagyon szépen ki van dolgozva szinte az egész hajóbelső,bejárható az összes fedélzet.Nem egy mai játék de szép mégis.Most sikerült letöltenem de XP alatt nem sikerült elindítanom.2 CD tartalma van Rar-ba csomagolva.Az 1 CD-t Daemon Toolssal megnyitottam és így felinstalláltam,de mikor indítanám a játékot CD-t kér.Nem ismeri valaki ezt a játékot,hogy kell elindítani?
  • Willenbrock
    #263
    Sajnos ez egy nagy hátrány a szerintem,hogy nem készíthetők hozzá modok.Én csak a Titanic miatt szereztem be,szépen meg van csinálva de 1-2 dolog feldobná a játékot:Az egész Atlanti óceánon át lehetne kelni,éjjel jégyhegyek közt...Tartani kéne a menetrendet stb.Bejárható lenne a hajó egész belseje,emberek is lennének rajta,tiszteknek parancsokat lehetne kiadni,stb.
  • mk452001
    #262
    Sziasztok!
    Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudnék felmenni a multiplayerre?
    Előre köszi
  • sebokmark
    #261
    helló honnan tudnám letölteni???
    mert ami allúl van link nem jó
    lécci linket előre is köszi
  • fityusz
    #260
    Te vagy a nagymenő mi, aki még arra se jött rá, hogy hogy kell fel patchelni a gamet! Grat...
  • Norbikamion
    #259
    de nekem a Ship Simulator 1.0 van meg és azon semmien patch nem megy.mit tegyek?
  • Pistike 007
    #258
    thx, na látod norbika, ennyi lett volna.
  • Captain Brain
    #257
    Atyaisten, de megszaladt a topic !
    1 GB RAM a minimum, miheztartás végett és egy jó tökös gép más vonatkozásban is. Menteni F11 -gyel lehet. Ellentétben a Microsoft Flight Simulatorral és Train Simulatorral, nem nyílt a fejlesztői felület, csak a VSTEP -től lehet új hajókat (elvileg fizetősen) beszerezni. Pl. New Horizons add-on, de azóta is jelent meg egy-két új hajó.
    Minden patch -t erősen ajánlott telepíteni, ezek ingyenesek. Különben komoly zűrök lehetnek.
    Sajnos az egész Ship Simulator 2008 egy nagy tákolmány ...
  • Pistike 007
    #256
  • snowkid16
    #255
    Lol, hajrá magyarok!
  • Pistike 007
    #254
  • Norbikamion
    #253
    na pá balfasz.én játszom
  • Pistike 007
    #252
    Ezeket felírom:D
  • Norbikamion
    #251
    igen nyitottam mert azt hittem hogy ilyen nics.azt megtaláltam.de te nem kellesz ide hogy ronds a levegőt...
  • Norbikamion
    #250
    mire nevetsz?arra hogy a gyíkod kisebb mint a szemed?hát eléggé ciki.ssssszz
  • Pistike 007
    #249
    Hallod? Nem tudom mit feszülsz, nem is tőled kérdeztem. Nyitottál egy topikot, bezárták, linkeled a képeidet ide, hogy kinek és minek azt nem tudom... Aztán meg kötsz.
    Nyugi!
  • Norbikamion
    #248
    bocs de a te P3 gépeden biztos nem megy.
  • Pistike 007
    #247
    :D
    Felnevettem
  • Norbikamion
    #246
    hát akkor meg nézzé magadba egy kicsit!!!!
  • Norbikamion
    #245
    hát akkor meg mire vársz?egyátalán megvan neked?
  • Pistike 007
    #244
    Tudom mi az, de kicsit csukd már be az arcod, nem tudom mire vagy nagylegény. Én tudom használni mondjuk a keresőt.
    Pszt.
  • Norbikamion
    #243
    hátha tudnád hoigy miaz a SS08 akkor tudnád hogy egy pár hajónak is van gépigénye xD.ja és csomó oldalon rajta van.lusta vagy megnézni
  • Pistike 007
    #242
    Szerinted minek?
    OMG.
  • Norbikamion
    #241
    Mutassak még képeket?
  • Norbikamion
    #240


    itt meg ahogy kikötök és ahogy látszik lehorgonyoztam tök szép a lácn meg a hajó.ez a leg gyorsabb.képes 100Kn-nel menni vagyis (100 csomóval menni).a két motorja összesen 2000Rmp-re kéépes vagyis (1000-1000 fordulat/perc)nagyon cool
  • Norbikamion
    #239
    és lehet a camerával menni a hajón így.most kinn vagyok a ezető fülke elött és hátra nézek.
  • Norbikamion
    #238

    ez nagyon gyorsan megy ez egy motorcsónak.