184
CoD4
  • naturalcorps
    #184
    Sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy a PB-met túlfrissítette a PB frissítő és a szero amin játszani akarok azon öregebb a pb és emiatt folyton kidob ... keresgéltem manuális frissítést de nem találtam... mit tudok tenni ??
  • 66zio
    #183
    CSá ha codos újdonságokat akartok látni kattintsatok ideide (itt az összes codról hírek vannak pc illetve konzolra is. (nagy Codos közönség nagy a klánok listája ráadásul szervert is lehet kapni ott... mellesleg lehet nyerni cod 2/4 orgit
  • cser
    #182
    helló lenne egy olyan problémám h mi most váltottnk Fibernetről UPC-re és akárhányszor be akarok lépni egy szerverbe(xfire-el) időtullépést ír...
    nagyon kéne a segítség...
  • ateso
    #181
    meik az a bind ami a napot 360°fokos szögbe állitja?:D
  • roland2293
    #180
    Sziasztok nekem is ugyanez a bajom :S hogy játszok és 1 perc mulva kiirja hogy Punkbuster kicked with reason : RESTRICTION: disallowed program / driver [122088] :S
  • Vraaanyek
    #179
    hello emberek nem tudtok valami megoldást arra hogy amikor neten játszok a cod 4-el akkor valami punkbuster miatt kickel ezt írja :Punkbuster kicked with reason : RESTRICTION: disallowed program / driver [125118] ...

    nem tudtok valamit előre is kösz,
  • pronyó
    #178
    Sziasztok!

    Itt egy laza kis csipa összeállítás, nézzétek meg: CoD4 Sniper movie
  • akyyy
    #177
    éljen a konzol LOOOLLDSA:DAS:DASDSA:
  • akyyy
    #176
    xboxra nem létezik valami magyar mod?:( mert igy kicsit rossz, hogy alig értem mi van:D
  • Zuluka
    #175
    Hello ! Keresek FragFx megvé[email protected]
  • Jocex
    #174
    http://www.meridox.hu rendeljetek olcsó és laggnélküli szervert nállunk!
    Mi a minőségre adunk! http://www.meridox.hu gyertek és játszatok profin a szervereinken!
  • brodix
    #173
    ok.
    thx!
  • Darth Razor
    #172
    A Game of the Year-hez van egy kód, amivel ingyen letölthetsz egy amúgy fizetős map pack-ot. Tudtommal semmi több extra nincs benne.
  • brodix
    #171
    hello!
    mi a különbség a game of the year,és az original edition között(a borítón kívül)?
    thx előre is!
  • Tyler Durden
    #170
    Értem, köszi a választ, lehet marad a kontroller (:
  • HAF Rigel
    #169
    Igen van . Én meg vagyok vele elégedve PC hez szokott kezemnek jó , bár progikhoz kell hangolni és fordulni vele ( mármint a hátad mögé fordulni egy 180 fokot ) nagyon lassú . De egyébként jó , de sajna nem tökéletes :(
  • Tyler Durden
    #168
    Rigel, ha jóltudom neked van Fragfx-ed, mik a tapasztalataid vele? Főleg CoD4 miatt szeretnék beruházni 1re, de a fórumokat olvasgatva elég vegyesek a tapasztalatok..
  • HAF Rigel
    #167
    Ez a konzolos topic ezért itt nem hiszem hogy tudnak válaszolni , nekem ps3 tökéletesen megy :):)
  • danika0
    #166
    Sziasztok szerintetek mene a cod 4 X1650PRO vidi kari 1 gb ram ?nemnagyon értekhozá
  • S8DJ
    #165
    sztem ez ban :/
  • tele
    #164
    [moderálva]
  • mathexx
    #163
    ajjajj..látom semmi élet errefele...pedig én sokat cod4-ezek:) Aki gondolja vegyen fel mert elgem van az angol klánomból;)
  • aricsi
    #162
    de loool xDDDDD
  • benzin187
    #161
    sziasztok lécci segitsetek honan tudom letölteni a cod 4 be az 55 szintet mert leveszitetem az egészet és nem akarom ujra visza szerezni vagy aszt a chitet amin átok nézni a falon lécci degitsetek és minél elö bitjatok
  • bubu13
    #160
    Mountolás xboxon vagy ps3-on?! ez új dolog nekem
  • moho
    #159
    Sziasztok!

    Hogy lehet az, hogy a legujabb DT Lite -al próbáltam nem történik semmi (ugy értem mintha be sem mountolná az adott meghajtóra) YASU-t letöltöttem azzal sem (vagy nem tudom használni a YASU-t). Szerintetek mi a megoldás?
    Cod4 - Razor 1911

    Előre is köszi
  • mongoose80
    #158
    nagyjából megtudtam!kössz
  • mongoose80
    #157
    thx
  • Gabe18
    #156
    Kérdezd meg itt,ez a fórum jobban pörög: katt...
  • mongoose80
    #155
    nem
  • bubu13
    #154
    nem tudod mi az?
  • mongoose80
    #153
    az fasza,akkor jó h.írtál!
  • mongoose80
    #152
    ték???
  • bubu13
    #151
    segíteni nem took
  • bubu13
    #150
    ték
  • mongoose80
    #149
    tényleg kellene az a segítség!
  • mongoose80
    #148
    ennyire nem lehet döglött ez a fórum!!!
  • mongoose80
    #147
    erre esetleg tudsz valamit?
  • mongoose80
    #146
    van olyan is:host ended the game!de nekem azt írja:this game closed!
  • Gabe18
    #145
    Kilép az az ember aki a host (akihez a többi játékos csatlakozik) és ezért kell új játékot inditani.