139
Minden a szigetről és az ottani zenei életről
  • Atleey Jacksohn
    #139
    Szuper!

    No akkor:

    -Mennyire beszélnek angolul a "helyiek",
    -Mire kell odafigyelni,
    -Mennyire bonyolult eljutni a reptérről Ibiza városba,
    -Mennyire nehéz bejutni a klubokba?

    Félreértés ne essék, nem csak a buli miatt megyünk - imádom a tiszta vízben úszást (félig hal vagyok), meg a szigeteket. Vettem egy útikönyvet, de az élménybeszámolók szerintem többet segítenek.

    Most így hirtelen ez, de még biztos eszembe fog jutni más is (meg asszonynak is csak még nincs itthon).
  • pyrohun #138
    lehet :)
  • Atleey Jacksohn
    #137
    Helló! Lehet még kérdezni Ibizáról, vagy kihalt a fórum?
  • TothLaci
    #136
    Csinálj egy vállalkozást, vagy klubbot.
  • lippet
    #135
    Az engem is érdekelne...
  • Trantorius
    #134
    Munka ügyben hol lehet érdeklődni?
  • csillagggg
    #133
    egyebkent ha valaki megy junius 28 es julius 6 között, szivesen vennem ha felvennenk a kapcsolatot :) email:[email protected]
  • csillagggg
    #132
    Szia.semmikepp se menj utazasi iroda által....repülöjegy: www.lufthansa.com szallas:www.booking.com mi is igy inteztuk es sokkal olcsobb:) minek utazasi iroda?? a 21.szazadban vagyunk.mindent el lehet intezni a neten...
  • lippet
    #131
    Hali srácok!

    A Playa D'en Bossa-n utazási irodán keresztül mennyibe jönnek ki egy 7-8 napos nyaralás?
  • lippet
    #130
    Hali!

    Nyári munka érdekelne engem is, tudtok segíteni létezike-e magyarok számára ilyen? Takarítás, felszolgálás meg hasonlókra gondolok!

    Köszi!
  • pyrohun #129
    Igen, ezzel a beszámolókkal mindig hadilábon állok :)
    Természetesen nagyon jó volt, mint eddig mindig. Rengetegen vannak most a szigeten, mert a hotelek és utazási irodák a válságra hivatkozva iszonyat alacsony áron kínálnak egy hetes nyaralási lehetőségeket, de fizetőképes turista viszont szinte nincs is. A szállodák és a tengerpartok dugig vannak, de az üzletek, éttermek (főleg a közép és felső árkategóriába tartozók) meg panganak az ürességtől.

    Amúgy pár képet feldobáltam a clearbox 3 demo oldalára, bár csalás, mert nem mindegyik most készült :)

    Többi képet is majd felrakom, de először a saját oldalamat kellene végre megcsinálni...
  • Verseghy
    #128
    Minden este más étterembe mentünk. Csak reggelit kértünk a hotelba.

    Neked milyen volt? Be se számoltál!:D (#121)
  • pyrohun #127
    na zsír, örülök. miket ettetek? :D
  • Verseghy
    #126
    Kurvajó volt. Bár bulizni nagyon nem jártunk el, mert tesómat nem tudtam rávenni:D (Rockerlélek) De amúgy kurvajó éreztük magunkat az egy hét alatt. Jó volt az idő is körbenéztünk a szigeten is autóval meg minden.:)
  • pyrohun #125
    tényleg, milyen volt??
  • Verseghy
    #124
    Mi is ott laktunk a Goletába. Arra van elég sok diszkó, de ibizán semmi sincs mssze. 15 perc séta a városközpont.
  • pyrohun #123
    A Bossán van az ugyanilyen nevű nyitott nappali diszkó a parton, egyébként arra készüljetek fel, hogy ott éjjel-nappal nagy az élet.
    Közel van a Space club is, de az nem hiszem hogy olcsó lenne, lévén az az egyik legjobban menú klub most ibizán. Salsa helyet nem nagyon ismerek sajnos.
  • Susenn
    #122
    Sziasztok!

    Másfél hét múlva indulok barátnőimmel Ibizára.

    Engem az érdekelne, hogy valóban lehet-e olcsóbban belépőjegyekhez jutni, ha igen, akkor mi a módja! Mi a Playa D'en Bossa-n fogunk lakni, esetleg a környéken van-e valami nem túl drága, de mégis jó bulihely ahova érdemes menni?

    Másik kérdésem pedig arra irányulna, hogy tud-e valaki kifejezetten salsa helyet ajánlani?

    Segítségeteket köszönöm!
  • Verseghy
    #121
    Érezd jól magad! Majd számolj be!:)
  • pyrohun #120
    Ma indulok... :))) Majd megpróbálok írni, ha találok ingyenes wifi hálót :))
  • Verseghy
    #119
    1 hét, és fogalmam sincs.:)
    Majd megnézem, apám intézte az egészet.
  • pyrohun #118
  • pyrohun #117
    Mennyi időre mész / mentek és pontosan melyik részére a szigetnek?
  • Verseghy
    #116
    Én július 7.:) Kurvára várom!!:)
  • pyrohun #115
    Nagy általánosságban NEM igaz. Am. én is megyek megint június vége felé.
  • Verseghy
    #114
    Hello
    Én majd most nyáron megyek arrafelé és azt akartam megtudni, hogy igaz-e az a pletyka, hogy kicsit veszélyes az este mászkálni az utcán?
  • balogh2003
    #113
    Cafe Del Mar,Ibiza 2009:
    http://www.youtube.com/watch?v=-FQZl6irRdI
  • sanyixxl
    #112
    merre vagy ibizan?ettol tartok en is.ird majd az uj hireket.kivancsi vagyok ra ,hogy mennyi turista lesz.ibiza mar nem a regi ezert foleg a egyes spanyolok tehetnek.
  • gmorion
    #111
    friss hírek...
    másfél hónapja vagyok itt újra és igencsak megváltozott a helyzet...
    nagyon nehéz munkát találni, és a NIE sem egyszerű... szóval semmi jó hírem nincs...
    ibizán is meglátszik a válság.... :S
  • gmorion
    #110
    Közkívánatra :
    msn - [email protected]
    ;)
  • sanyixxl
    #109
    ezt jo hallani bar evek ota kevesebb a turisa.en san antoniba meloztam 2 szezont te hol?jo lett volna osszefutni.magyar nem sok van kint.a facebookon fent vagy?mikor utazol vissza?en lehet majusba de mag hollandian gondolkozok.van ott ismerosod?
  • gmorion
    #108
    én is csak nemrég jöttem vissza...
    Valamire rohadtul készülnek mert brutál fejújításokba kezdett itt mindenki...
    szerintem jobb lesz az idei év mint tavaly... Persze ez a magán véleményem...
  • sanyixxl
    #107
    koszi a valasz!most ibizan vagy?ott huztad ki a telet?en san antoniba szoktam melozni de barhol valalnek melot.kicsit agodok,hogy sokkal kevesebb angol lesz.minden evbe kevesebb de ezert a spanyolok is tehetnek.pl.rendori brutalitas,after megszuntetese stb.es szerintebb most meg tobb kulfoldi megy le melozni szerencset probalni.
  • gmorion
    #106
    hát eddíg nem sok semmi van ibizán...
    nyitogatnak az üzeletek de melóból nincs túltengés...
    de ha hallok valamit szólok....
  • sanyixxl
    #105
    szia gmorion.voltam ket nyarat ibizan .majusba megyek vissza.ha hallasz securitys melot kerlek ird meg .szoba es erdekel .elore is koszi szepen
  • sanyixxl
    #104
    szia ,mit meseljek mire vagy kivancsi.reg latogattam erre a forumra
  • gmorion
    #103
    Hotel Algarb...
    Comidor vagyok.... ez lesz a 2. év....
  • pyrohun #102
    eláulod mi a fix melód és hol? mióta dolgozol kint?
  • gmorion
    #101
    jah épp azt keresek...
    bár a fix melőm nyit 3 hét mulva de addíg is kellene valami...
  • pyrohun #100
    Mit csinálsz kint? Meló?