519



Will Smith vámpírfilmje
  • Seten
    #359

    Gondolom azért lett így reklámozva mert azt hitték, hogy követi a regényt. Abban ugyanis vámpírok vannak.
    A rekordköltségvetés meg valószínűleg Will Smith rekordja. :)

  • Pretorian
    #358
    "Will Smith rekordköltségvetésű vámpírfilmje"? ? ?

    150 millió dollár az elég messze van a rekordtól, vámpírból meg szám szerint nulla darabot lehet látni a filmben...
  • bertino
    #357
    ahhahahahaaa :DDD
  • Shiwo
    #356
    akkor könnyü lett volna elintézni őket..elzárkóznak házba, melyet jól telifinganak..már csak alákell gyújtani, és bumm :)
  • Seth
    #355
    azt csak én írtam poénból, amúgy én sem hallottam egy pukkanást sem
  • Sland
    #354
    a you can't smoke -on kívül honnan derül ez ki?
  • Sland
    #353
    ez honnan derül, ki hogy folyamatosan finganak?
    egy egy eleresztett galambot sem hallottam :)
  • Seth
    #352
    promo candidate No1:

    you cant hide
    you cant run
    you cant smoke

    (természetesen mindezt halálosan komolyan azzal az amcsi promós hanggal)
    érti aki érti
  • bertino
    #351
    :DD
  • Prof William
    #350
    "Az anyagcseréjük pedig meglehetősen egyedi, így folyamatosan SZELELNEK, amit nem kérhetsz hosszú ideig a színészektől, mert elájulnak."

    Had ne mondjam mi jutott eszembe erről a mondatról. :)

    A vírus mellkhatás hogy nagyon szelesé teszi a fertőzöteket... Jó büdös lehet éjszaka a vársoban .:)
  • mac83
    #349
    Bob Marley & The Wailers - 11 - Redemption Song

    ( film végén )
  • akyyy
    #348
    nézd meg a 28 nappal későbbent meg a folytatását. én mos téztem meg és tényleg dúrva :D
  • overlocker
    #347
    Én tegnap láttam ezt a csodát! Hát le a kalappal!! Ez iszonyat jo film!! Sok ilyet még!
  • Sland
    #346
    Még 6 hónap és jön Will új filmje, a Hancock

    Remélem az is jó filmje lesz, akárcsak ez.
  • MrSpock
    #345
    Ugyanígy voltam vele,az első félóra..huh ebből nagy film lesz,lekötött,figyeltem,érdekes volt..de később valahogy már nemtetszett.
    Ahogy megjelentek a fertőzöttek,és színrelépett a nő is..hmmm..elvesztette varázsát számomra.És vártam,hogy végelegyen:-(
    Tényleg igazi kultfilm lehetett volna..a város,nemvolt senki..az egyedüllét..de a végét meg lezavarták.
  • bigfoot
    #344
    első félóra hatalmas,engem nagyon megfogott!! Will Smith nagyon jól játszik ebben a filmben is,egyik kedvenc színészem:)
    sajnos azonban nem lett klaszikus a filmből pedig igen nagyon esélye lett volna rá
  • magus
    #343
    kiindulva Will Smith előző szerepeiből, gondoltam vmi jó kis popcornzabálós film, ami alatt tökéletesen el leszek asszonnyal, ehhez képest kb minden 10. percben azthittem szívrohamot kapok, és amúgy elég para film, nem csak a zombik/vámpírok/mutánsok miatt, de úgy általában az egész egyedüllét.
  • D4nY
    #342
    amikor kiugrik a kocsi elé attól énis megijedtem xD xD
  • cucmalajmc
    #341
    tegnap úgy ültünk be a moziba, hogy nem tudtunk a filmről semmit. haver azt mondta, hogy laza kis akciófilm Will SMith főszereplésével. ahoz képest ő 5 perc után az Őzek(!) látványától majdnem letörte a karfát...
  • grizzly21
    #340
    epp eleg az:)
  • Hardstyl3r
    #339
    na de ez mitől vámpírfilm?? mert én ezalatt arra asszociálok pl mint a "Penge" ezeknek a hiper-szuper gyorsan mozgó lényeknek csak annyi közük volt a vámpírsághoz hogy nem bírták a napfényt azt kész.
  • Sland
    #338
    És akkor mi nem stimmel? :)
  • vadmotoros
    #337
    "Dede, szerintem is előbb visszafogja őket, majd hatalmas vigyorral ráuszicccsssa Neville-re a kutyulikat."
    A kutyákat a nyakuknál fogva fogja vissza őket, legalábbis lassítva úgy látszott
  • grizzly21
    #336
    huu mar nemtom, majd utananezek.
    koszi az infokat
  • Beast Machine
    #335
    Three little birds az, amelyiket akkor énekelte, amikor a kutyust fürdette.

    Amit a csajnak mutatott, az az Is this Love.

    a castingra nem emlékszem, mi volt a szövege?
  • grizzly21
    #334
    na jolvan ezek meg is vannak:)
    a Three Little Birds amit a kocsiban is hallgatot, meg amit a csajnak mutatott a lejatszoban ugye? (es a vegen amikor a cast megy ott melyik szol?)
  • Beast Machine
    #333
    több is van[Marley fan:)]:

    Is this Love

    Three Little Birds

    I shot the Sheriff (ezt csak dúdolja)
  • ZsirosKenyer
    #332
    I Am Legend : The Awakening

    Sacrificing the few for the many

    isolation
  • grizzly21
    #331
    melyik Bob Marley szam van a filmben?
  • bigfoot
    #330
    az igaz,de gondoltam beírom:)
  • akyyy
    #329
    wikipédiát csak az em módositja aki nem akarja:D:D:D
  • bigfoot
    #328
    ezt sokszor felvetették itt hibának a filmben, hogy CGI

    A forgatás megkezdése után egy héttel Francis Lawrence úgy érezte, a fertőzöttek, akiket maszkírozott színészek játszottak, nem voltak meggyőzőek. Döntése, miszerint számítógépes animációt fognak alkalmazni, az utómunkálatok elhúzódását és a költségvetés emelkedését jelentette. A rendező magyarázata szerint „Szükség volt arra, hogy az alakításukban legyen egyfajta fesztelen viselkedés, amit az éjszaka közepén forgató, mezítlábas emberekből nem lehet kihozni. Az anyagcseréjük pedig meglehetősen egyedi, így folyamatosan szelelnek, amit nem kérhetsz hosszú ideig a színészektől, mert elájulnak.”

    forrás: Wiki
  • Macccy
    #327
    És elég vadul, mert a nap már kezdett feljönni mire hazaértek, a nő azthiszem mondja is csak nincs lefordítva ...
  • bigfoot
    #326
    ott végülis csak követték őket azért találtak rá a házra sztem
  • Shiwo
    #325
    valahogy sokkal jobb a novella sztorija.... különleges, nem olyan tucat-zombifilm szagu
  • dronkZero
    #324
    Kérdezi a picsát, hogy megvárta-e a reggelt, az meg mondja, hogy _nem_, mert nagyon vérzett a lába.
    Amikor beájulás előtt magyaráz a doki, akkor sem említi a körbefertőtlenítést.

    Vagy nem jól látom?
  • Macccy
    #323
    Hehe ... akkor velem van a baj. Szerintem a macska is buta. De ez már nagyon OFF :))
  • dronkZero
    #322
    Igen, a könyv kifejezés zavart meg. Rövid novellák nem szoktak magukban megjelenni... De 160 oldallal már esélyes. Mondjuk egy másik hasonló méretűvel egy kötetben...

    "Hát szerintem nem csak kijelenti :) Ha megnézed egy jólfejlett kecske szintjét ütik meg, mindennek fejjel rohannak, de azt nagyon. És harapnak is ezerrel. Grrr. Erre nem kell kijelenteni, hogy hülyék, ezek nagyon annak tűnnek. Én legalábbis nem állnék le velük sakkozni."

    Naja, de csak azt a viselkedésüket tudjuk megfigyelni, amit Neville látókörében művelnek.
    Olyan, mintha egy egér próbálná a macskák viselkedését kutatni. A macska: gyors, erős, és rettenetesen agresszív. De ha nincs egér a környéken... csak azt az egér nem tudhatja.
  • Hoz_Hun
    #321
    Én magam nem láttam, de állítólag az első publikus teszt vetitésen azzal a véggel ment le és nem tetszett senkinek. Túl hálivúdos volt. Gyorsan átírták egy kicsit Darkosabbra.
    Meg volt benne még egy szex jelenet, de azt is kivágták (nagyon helyessen, mert nem paszolt volna a filmbe,.. szerintem). Neville valamikor az esti támadás előtt meghúza a csajt.

    póráz: nekem is meg kéne néznem, de úgy rémlik volt póráz.
  • ZsirosKenyer
    #320
    persze, hisz a végén mikor hazaviszi a csaj pont így szívják meg. A csaj nem tud róla hogy fel kellene locsolni a környéket így találnak rá a vámpírzombik.