519



Will Smith vámpírfilmje
  • Seten
    #399

    Mad Max - The Road Warrior? :)

  • FL Zoli
    #398
    Hello bocsi ha már volt téma nem olcóvastam végig a topicot
    de nekem akkora Deja vu-m volt amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csaj megérkezik a falu-erődbe mintha ugyanezt ellőtték volna egy másik filmben..ugyanígy nagy vaskapu kitárul kocsit kinn hagyja bennt katonák várnak...melyik filmben volt még ilyen ?


    A filmmel meg csak 1 bajom volt... túl rövid..másfél órába belegyömöszölték a sztorit
  • Seten
    #397

    Hagyd. Csak provokátor. Ne válaszolj rá.

  • LasDen #396
    vhol pedig ezt olvastam.....nah mind1... :D
  • winnie
    #395
    nem biztos, hogy lesz és még nem is írták meg. még könyvben sem. szegény író 80 éves és az utóbbi 5 évben egy könyvet írt.
  • LasDen #394
    lesz....és azt is az író írta.......
  • akyyy
    #393
    minke jössz ide ha nem tetszik?
  • saw123
    #392
    azt ne mond hogy lesz 2. rész
  • cucmalajmc
    #391
    Tuti mindenre választ adnak ami az elsőből nem derült ki pontosan.
  • PhoenixKnight
    #390
    Nemtom ezeknek mi közük van a filmhez .. mármint már alapbol hülyeség az hogy :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (1 levegőben terjedő virus miatt mér lövik szét a hidakat? pl a képen a tower bridge, vagy a filmben a new yorki hidat...:D )

    9/10 nálam a hangulata miatt.. szeretem az ien filmeket remélem a 2 arrol fog szolni hogy hogy terjedt el a virus....:)
  • akyyy
    #389
    de te csak arra vagy kiváncsi hogyan éli mindennapjait egyedül... hid el ha csak erről szolna előbb utobb nagoyn unalmas lenne:D
  • Tinman #388
    A BK-ben átlagos, unalmas, gagyi, limonádé helyzetek vannak... 1 bolygón, pár ember már kevésbé unalmas szitu.
  • Tinman #387
    Naná!
  • Tinman #386
    Az emlékek már csak ilyenek... sorry.
  • LasDen #385
    az a kókusz egy röplabda volt........
  • Zillo
    #384
    tervezem h megnézem.ajánljátok?
  • akyyy
    #383
    hogyan él meg minden?:D aztn meg jönnének hogy fuj barátokközt:D
  • Tinman #382
    Pont, hogy Tom Hanks játszotta a Cast Away főszerepét, ahol a kókuszhoz beszélt, majdnem az egész filmben. Eléggé egyedül volt nem? :-)

    Nekem nagyon bejött az I am legend... biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb bekövetkezik egy ilyen extrém helyzet, persze nem "zombikkal", de hogy lepusztulunk az csak idő kérdése /vírus, háborúk, nuke, aszteroida tök mindegy, lesz ilyen is/.

    Értékelés: 9/10.
    Azért nem 10/10, mert ez a zombiagkkk téma már kezd lerágott csont lenni.
    Egyszerűen egy olyan film kellene már, mint amilyen ez a film volt, kb. az első 45 percben.
  • saw123
    #381
    há mi vót ez?

    rakásszar. 10/2 de csak mer bejönnek az apokalipszis filmek
  • Seten
    #380

    Pedig a "28 nappal később"-ben is irtó sok butaság van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A londoni, jóformán fegyvertelen túlélők, vagy mikor az apa elindul a védőfelszerelése nélkül az útra stb.


    A "28 héttel később" meg pláne. :)

  • adam first
    #379
    Ma sikerült végre megnézem feliratosan a filmet. Összehasonlítani max. A 28 nappal később című filmmel lehetne. Hát fene tudja, Will Smith iszonyatosan jól játszotta az elhagyatott doktor, egyedül az emberiségért szerepet. Ember-kutya kontaktus, majd kutya meghal, pont akkor jön egy anya a gyerekével…A befejezés tipikus hollywood-i, egydimenziós. 28 nappal később sokkal jobban bejött. Összetettebb, profibb.
  • fernando torres
    #378
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    torrentről huztam
  • Sland
    #377
    kéne
  • cucmalajmc
    #376
    sztem a 28 nappal később aés a 28 héttel később jobban sikeredett alkotás. a számítógépes műzombikkal rontották el szerintem.
  • fernando torres
    #375
    I Am Legend OST
  • Skiper
    #374
    xDD
  • Seten
    #373

    Nem szabad állandóan csak a tv/monitor előtt ülni!
    Néha menj el sétálni vagy sörözni, olvass könyveket stb. :)

  • Sliders
    #372
    Én már azon is elfilóztam, hogy mi van akkor hogyha a nő igazából csak színészkedett Neville előtt, és tulajdonképpen a sötétség uraival van? Mi van ha az ellenszer rossz kezekbe kerül(t)?
    Szerintetek?

    Illetve szerintem ha lesz második rész akkor, az alternatív befejezés alapján fogják folytatni, bár az első bekezdésemben említettek alapján is tudnák folytatni, szóval vannak lehetőségek.
  • bigfoot
    #371
    hát igen elég sok színész eltudta volna jól játszani,de BP et nem tartom jónak ehhhez a szerephez

    hát már láttam egy párat,de az az alakítás sztem nagyon ott volt
  • w77d
    #370
    igaz nincs sok ilyen film, de kétségtelen, hogy Tom Hanks a világ legnagyobb szinésze!
  • winnie
    #369
    "hát nem tom sztem BP esélytelen lett volna erre a szerepre..."

    miért lett volna esélytelen? simán, csuklóból eljátssza, mint ahogy több 100 holywoodi színész is megoldotta volna.

    "egyebként Tom Hanks játszotta el legjobban eddig a magára maradt ember szerepet"

    egyébként eddig hány filmet láttál, amelyben volt magára maradt ember?
  • Seten
    #368


    Miért, most nem ment? :)

  • Winz
    #367
    Azért Pitt se gyengény nyomatja,pl:12 majom,Blöff,Érzelmek vihara,Kalifornia,Figh club..

    Különösebb gondot nem okozott volna neki,és gázsiban sem lett volna sokkal drágább,arról ne is beszéljünk,hogy mennyi buxa ment volna el a moziba jálát csorgatni :)
  • grizzly21
    #366
    mert Tom Hanks minden idok legjobb szinesze. szerintem
  • bigfoot
    #365
    hát nem tom sztem BP esélytelen lett volna erre a szerepre...

    egyebként Tom Hanks játszotta el legjobban eddig a magára maradt ember szerepet
  • Winz
    #364
    El tudtam volna képzelni ezt Brad Pittel is,vagy Clive Owennel.
    Pitt jól előtudná adni a megzakkant szörvájvört.
  • Seten
    #363
    hagyjuk
  • grizzly21
    #362
    mert a vampir minek sziv vert, kedvtelesbol? az nekik a taplalek.
  • Seten
    #361

    Szó nincs a filmben vámpírokról (az a könyv). A vérről nekik élelem jut eszükbe. Hogy az UV-sugárzás káros, az a betegség tünete. A vírus pedig levegőben és/vagy harapással terjed.

  • Skiper
    #360
    mindegyik fertőzött vámpír: vérre mennek, megöli őket a napfény, ha megharapnak valakit, az is vámpírrá változik.

    szerintem is a legjobb vámpírfilm, pont azért is, mert többeknek nem is esik le, hogy ezek definíció szerint vámpírokká alakultak.