519



Will Smith vámpírfilmje
  • Soldiers
    #439
    nem lehet még tudni a megjelenésről?,
  • Mike65
    #438
    Ha ennének szarvasokat akkor azok is kihaltak volna a városból ;)
    Ok, nem zombik, de az 100 hogy semelyik vírus nem tudná az ember csontját olyan erőssé tenni, hogy gond nélkül kifejelsz egy plexit, és autókat sem borogatnál "betegségedben" :P
    jó film, de azért nem kell annyira beleélni magad mintha lenne valami valóságalapja.
  • stargatelost
    #437
    legalább öt osztálytársam váltig állítja hogy a filmben zombik vannak...
    mondom, hogy lennének azok zombik te úristen? de nem képesek megérteni...

    vámpírok, nem igaz? vagy legalábbis ahhoz hasonlóak, de semmiképp sem zombik...
  • Seten
    #436

    Igaz, hogy már vagy 50-szer elmondtuk de nem baj.

    - Nincsnek a filmben zombik
    - Látható volt egy Honda gyártmányú benzinüzemű generátor
    - Nem tudjuk ugyan ennek a vírusnak/fertőzésnek a pontos élettani folyamatát de miért kell azon csodálkozni, hogy az egészséges húst eszik?
    - Honnan tudod, hogy nem eszik meg a szarvasokat? Mert nem mutatták? Illetve szted melyiket nehezebb utolérni egy embert vagy egy szarvast?
    - Van UV-fáklya is

  • Mike65
    #435
    Jó film, csak a zombikkal szerintem kicsit elqrták, érdekes témával foglalkozik.
    Pár ellentmondáás :) :
    -Ha mindenki meghalt akkor ki dolgozik az erőművekben, hogy van áram? :P
    -Azt soha nem értettem az ilyen zombis, filmekben, hogy miért mindig az egészséges embereket akarják megenni, miért nem egymást? Miért nem a szarvasokat a városban? Ha will smithre rátámadnak a fertőzött patkányok, kutyák akkor a fertőzött emberekre miért nem?
    -Ha megették már az összes sembert, akkor mitől élnek ezek 3 évig?
    -Mitől bántja őket a napfény/UV? Ha az UV bántja is őket attól a sima lámpa biztos hogy nem, meg a fáklya sem mert ezek nem adnak ki UV fényt.

    Ezek feltűntek filmnézés közben
  • Soldiers
    #434
    szerintetek mikor adják ki dvd?
  • Adam II
    #433
    I am weasle!
  • Sland
    #432
    Következő rész címe szerintem "You are Legend" lesz

    De lehet hogy "I are Legend"
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    RosszPC XD

    Boccs, de ezt nem tudtam kihagyni :D
  • kenderzen
    #431
    akkor az lett volna cim ,hogy : iam evil:DD
  • kék
    #430
    :-) Biztos nem ez lesz.
    Ha cserbenhagyást akarsz látni, akkor: 28 héttel később
  • kék
    #429
    Lásd #425. ;-)
  • Seth
    #428
    amiben will az örjöngő tömeg elé löki a csajt meg a gyereket, hogy őmaga kényelmesen elmenekülhessen (na ez az ami soha nem történhet meg, hiába a filmes etikákat be kell tartani :( )
  • kék
    #427
    Nos, DVD-n még nekem sincs meg. Sőt, ha jól tudom még ki sem adták.
    :-)))

    Azonban nézd meg a 2. trailert a trailer.blog.hu-n, ott láthatsz az alternatív befejezésből egy rövid részletet.
  • kenderzen
    #426
    megnézném csak nincs meg dvd-n . felrakhatnád divixbe ha unatkozol :DD
  • Seten
    #425

    Mivel nem egyedül a gránát robbant. Ezért is kellett a plexin túlra vinnie, hogy az ott tárolt anyagokat is detonálva menjen szarrá ez egész labor! :)

  • Nagydög
    #424
    En inkabb azt szeretnem, hogy az ilyen tuz-, es langozon granatokrol leszokjanak mar a nepek. Minden egyes rohadt robbanasnak langvihart kell eredmenyeznie...
  • kék
    #423
    A lényeg, hogy időt nyert a csajnak és a fiúnak. Akinek ez a befejezés nem tetszett, az nézze majd meg DVD-n az alternatív végét. :-)
  • grizzly21
    #422
    szerintem meg azt mondta a csaj kerdesere hogy miert nem jon, hogy ot kovetnek barmerre megy, gondolom igy legalabb egy darabig elcsocsaltak azon ami maradt belole
  • kék
    #421
    Mert akkor még nem is hallott semmiféle kolóniáról.
  • kék
    #420
    Most gondolj bele, hogyan is működik egy gránát és megérted. :-)
  • kék
    #419
    A vírus működését szerintem sem kellett volna ennél jobban megmagyarázni. Amíg sokan olyan hülyék, hogy azt sem tudják melyik a jobb vagy a bal oldal (pedig ki van írva) felesleges mindenféle kémiai képlettel teletömni egy filmet.
  • Adam II
    #418
    Én azon se lennék meglepve ha az előzményeket mutatná be a 'folytatás'.
  • cucmalajmc
    #417
    én Vin Diesel-re, vagy Bruce Willisre gondoltam (Chuck Norris csak hab a tortán)
  • bertino
    #416
    lehet, csak milla a kezdetektől volt harcos, ez a nőszemély meg nem épp harcosnak született a filmbéli image-je alapján.
  • Bokafix2
    #415
    Mért nem lehet a csaj a főhős? Az ilyen "zombiképző vírus kipusztítja az emberiséget, húú mi lesz mostmá itten" típusú filmekben igenis előfordul női főhős, lásd: Resident Evil.
    Ott is Milla úgy írtotta az élőhalott elvtársakat, mint az elektromos Raid a szúnyogokat egy nyári éjszakán.
    Miért lenne tehát probléma egy női főhős? Az is lehet, hogy bedobnak valami új keményfickót, mondjuk Steven Seagal-t.
    (Jujj, ez csak vicc vót)
  • cucmalajmc
    #414
    mert ki lesz a főhős? nem hinném, hogy a csaj
  • akyyy
    #413
  • cucmalajmc
    #412
    második részben majd chuck norris megmenti az emberiséget.
  • Adam II
    #411
    Ezt én se nagyon értem.

    [spoiler]Mondjuk a kutya halála után is öngyilkos akart lenni a kolónia létezésében meg nem nagyon hitt.[/spolier]
  • Bandee1987
    #410
    A végében az a baromság, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi a szarnak áldozta fel magát? Fogta a granyót és azzal együtt befutott a zombik közé. Nem lett volna elég odadobni? Ha a gránát így elpusztitotta a zombikat, akkor elég lett volna csak odadobnia, majd berejtőzni a csaj mellé. Felesleges, értelmetlen halál volt.
  • grizzly21
    #409
    nekem is tetszett. eleg nehez uj story-t uj nezopontot kitalalni, en mostanaban nem is szoktam elemezni ilyen szempontbol a filmeket, egyszeruen van egy hangulatok, egy erzes ami bennedmarad miutan megnezted, esetleg valami mondanivalo:)
  • Adam II
    #408
    Nem értem miért érte annyira sok negatív kritika a filmet. A kritikusok és nézők szinte úgy szétmarcangolták mint zombik az áldozatukat pedig nem volt annyira rossz.
    Sokak írják ,hogy a film utolsó szakasza és befejezés szar lett. Ezek az emberek mit vártak? Neville egész filmen keresztül mászkál New Yorkban aztán egyszercsak bumm kiírják vége vagy Neville megőrül és valahogy meghal és nem menekül meg az emberiség?
    Mások azért hőbörögnek ,hogy nem magyarázták meg kellőképpen a vírus működését. Bár én se értem egy vírustól miért változna az ember agyatlan öldöklő falmászó napallergiás zombivá elfogadom ,hogy így van és így sokkal jobb mintha egy KITALÁLT vírus működésére próbálnának egy gyatra KITALÁLT tudományos magyarázatot adni. Ennyi erővel jogos a kérdés ,hogy hol van Középfölde és ,hogy lehetnek ott egyes fák élő mozgó gondolkodó lények miért nem magyarázzák meg biológia felépítésüket és evolúciójukat?
    Az ilyen stílusú filmek sosem arról szóltak ,hogy reálisan mutassák be az eseményeket.
    Ami aztán már végképp sírjak vagy nevessek kategória volt ,hogy egy kritika hozzászólásaiban nem azon vesztek össze ,hogy a film jó volt-e vagy rossz hanem azon ,hogy valyon fognak-e ennek a csúnya filmnek hatására tömegesen vásárolni németjuhász kiskutyákat és így túltenyésztik szerencsétlen fajtát aztán valaki elkezdte fikázni a németjuhászokat aztán jött a flém.
    Amiben egyetértek a kritikusokkal a CGI gagyi főleg az elején a gumioroszlánok.
  • Adam II
    #407
    [spoiler]Azért lövik szét ,hogy az átváltozott emberek ne tudják elhagyni a szigetet.[/spolier]
  • oneal1
    #406
    hali!

    Eléggé tetszett a film!NEmtudjátok h készitenek ebből valami pc-s gyilkolászást?:D
  • bigfoot
    #405
    lesz alternatív folytatás a dvd-n,lehet úgy folytatják 2ben
  • cucmalajmc
    #404
    nem kellet volna meghalnia a dokinak. akkor most a nő lesz a főszereplő?
  • bertino
    #403
    jó, csak ugy írtad, mintha a 28 héttel később tök értelmetlen volna, közbe meg teljesen logikus :)
  • cucmalajmc
    #402
    a legenda vagyaok 2. részének kezdésére vagyok kíváncsi. félreértettél ?!
  • bertino
    #401
    láttad a második részt ?
    akkor elég egyértelmű, hogy miért kezdődik ugy, nem ?
    minden el van mondva benne, ami némi logikára mutat a történetben.
  • cucmalajmc
    #400
    a második részt kíváncsi vagyok, honnan folytatják... mert a 28 nappal később végén ugyanúgy tombolt a vírus. a 28 héttel később meg már azzal kezdődik, hogy már nincs vírusveszély.