1288
  • DarkSector
    #1088
    Az ami asszem a dino crisis 1-ben (vagy a második részben) asszem leépítette a T-rex-et a játék végefelé?
    És olyan mintha taréjos lenne, nem?
  • Prince of Máté
    #1087
    A PC guru tesztjében az szerepelt, hogy van egy bizonyos Gigantosaurus dínó amivel csak egyszer találkozhatunk...
    ti láttátok már?
  • DarkSector
    #1086
    ...az egyetlen is.
  • timantes
    #1085
    iszonyatosan jó jték lett , legjobb Turok game , legjobb dínós game
  • mama2
    #1084
    4. kép durva. a T-rex hamarabb megesz, minthogy leölnéd a többi dínót:D.
  • DarkSector
    #1083
    Hát az areában pl ami a főmenü hátterében ment animáció. asszem valami helikopter pörgöt-forgott a képen.
    Azt kitörölte és ott éppenséggel helyrejött.
    Nem mondom hogy itt is megoldás, de lehet hogy segít.
  • The Protector
    #1082
    Egy kiskedvcsináló.A késbajnok.Fullon.




  • Micsu
    #1081
    háttéranimációt?

    pontosan mire érted?
  • DarkSector
    #1080
    egyik haveromnak volt az area51-nél és ki kellett törölni asszem a háttéranimációt.
  • Micsu
    #1079
    neekm elindul de szokásos hiba ami már 3 unreal 3 engines játéknál előfordult

    kurva lassú a menüben kb 5 mpenként reagál a gép, valaki találkozott már ilyennel?
  • gsg16
    #1078
    üdv!nekem változatlanúl nem indúlt el,mindenféle driver frissítés után sem.úgyhogy uninstall.további jó játékot mindenkinek.
  • mama2
    #1077
    DarkSector Írtam neked privit. Olvasd el.
  • DarkSector
    #1076
    Örömmel közölhetem, hogy a mai nappal az X-fire-ban kijavították a Turok játék hibáit.
    Mostantól nem kell kilépni az X-fire-ből ha játszani akartok!
  • JackSparrow88
    #1075
    thx, azóta már megcsináltam, sőt pusztán shotgunnal és azzal a kis gépfegyverrel ki tudtam nyírni, rakétát nem is lőttem bele, mind1...
  • cicai
    #1074
    shift+fire
  • JackSparrow88
    #1073
    csak annak örülnék ha vki elmondaná hogyan kell a shotgunnal ilyen világítós szart kilőni h eltereljem a t-rex figgyelmét, a többit már tudnám, csak ez az egy kéne...
  • JackSparrow88
    #1072
    ja bocs, félreértettem, de arra gondoltál h nem tudtad megcsinálni és megnézted mi a vége, aha, értem....
  • JackSparrow88
    #1071
    De ezt nem értem. Mér ne kéne kinyírni a rexet, hiszen az a feladat?
  • davidka003
    #1070
    Én azt csináltam, hogy megnéztem youtube-on a játék végét.
    A T-rex-et én sem tudtam megölni. Belelőttem 10 rakétát és meg se halt.
    Annyi a vége, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jönnek érted űrhajóval és elvisznek.
  • JackSparrow88
    #1069
    Lécci segítsetek mer már mindent próbáltam de nemtom kicsinálni az utolsó pálya t-rexét. Megnéztem youtube-on a videót de nem értem h a shotgunnal hogyan lehet elterelni a figyelmét. Hiába lövök így a levegőbe, le se szarja és csak üldöz aztán meg felfal később. Naon hálás lennék egy jó tippnek...
  • DarkSector
    #1068
    Na bazzeg akkora rotty ez a singleplayer, hogy már a menüben megunom a játékot.
    Nagyon gáz.
    Az elején roty....aztán bekeményít....és utána meg dög unalom......

    Ráadásul a multi is baszakodik.
  • gsg16
    #1067
    üdv!leszedtem a játékot,telepítettem,eljutok benne odáig,hogy ki kell menekülni a lezuhant űrhajóból,akkor csinál egy checkpoint mentést,és kilép a játékból.a razoros verzió van meg.tudja valaki a megoldást?megköszönném!
  • Prince of Máté
    #1066
    Nem, nagy mákom van, most kipróbáltam és az uccsó checkpointtól folytatom :)
    Asszem többet nem mentek :D
    Amúgy fennt vok hamán.
  • Prince of Máté
    #1065
    Én mennék!
  • DarkSector
    #1064
    Ha van aki nyomna hamachit, az jöjjön fel, mert 2-en lennénk, de úgy kicsit unalmas.
    Jelentkezzetek be és ha minimum 4-en leszünk akkor csinálok szervert.
    Vagy ha valakinek nagyobb a feltöltése, akkor átadom ezt a megtiszteltetést az illetőnek.
  • cicai
    #1063
    dede:S
  • Prince of Máté
    #1062
    Fúú de bugos ez a játék...
    Elvittem egy darabig, most öltem meg a viziszörnyet, egyszer meghalok és úgy éledek fel h a létrán vagyok és nem tudok mozogni :/
    Remélem nem kell újrakezdenem a pályát mert kurvahosszú :@
  • JackSparrow88
    #1061
    Ok, most már tom h kell, megnéztem youtube-n...
  • JackSparrow88
    #1060
    Ja amúgy szeretnék egy kis segítséget: Egy T-rex-et kéne kinyírni(ez rögtön azután van ahogy kinyírtam azt a fekete hajú szakállas csávót a késemmel). Tom azokkal a rakétalövőkkel kéne de egyszerűen mire odaérek és lövök a rex már ott van előttem és pár mp múlva már meg is halok. A lehető leggyorsabban menekülök előle, próbálok a fedezékek mögé is bebújni néha de akkor is elkap. Vki tud vmi jó trükköt hogyan lehetne könnyen és hamar a másvilágra küldeni? thx előre is
  • cicai
    #1059
    okés, megpróbálom:)
  • JackSparrow88
    #1058
    Egyébként azóta rájöttem a megoldásra hogyan lehet orvosolni azt a billentyű/egér beragadásos hibát: egyszerűen csak a "load" kell menni és az adott pályát( jelen esetben a lávásat) kell újrakezdeni és aztán utána már jó lesz elvileg...
  • cicai
    #1057
    Nekem se müxik a billentíű meg az egér annál a küldetésnél, mikor a mesterlövészt szemenlövik egy nyillal és a T-rex megjelenik. ( a vulkános meg lávás pályánál)
    Gözömsincs mi lehet:S
  • JackSparrow88
    #1056
    Sztem azt elég könnyű kinyírni, csak egy picit gondolkodni kell : A lángszóróval azokba a lávalyukakba kell lőni akkor amikor gőz jön ki belőle és a szörny épp "felette van". Ezt kell megismételni egy pár alkalommal még és nemsokára már a másvilágra is küldtük a fenevadat...
  • cicai
    #1055
    kössz:D
  • cicai
    #1054
    Itt egy vidi róla, aki nem tudná, h kell kinyírni:)
    Katt
  • grebber
    #1053
    Pont akkor kell amikor fölötte vagy nagyon kicsit mellette van a feje!És kb 5-8 x kell megcsinálni de pontosan nemtom.Nem volt nehéz meghalni nem igazán lehetett csakha télleg valaki egyhelyben állt! :D
  • cicai
    #1052
    Nincs valahol egy video h h kell kinyírni a viziszörnyet?
  • cicai
    #1051
    én se tom kinyírni:D
    Pedig lövöm a repedéseket és be is lobbannak:D
  • csabika1982
    #1050
    Köszi,közben én is rájöttem.
  • grebber
    #1049
    Picit gondolkozz.Szeritned disznek van ott az a 4 vagy mennyi kis nyilás a talajon??
    Állj mögéjük és mikor odadugja a fejét a lény lödd meg a nyilást ami ekkor berobban.Párszor eljátszod és vége!