1288
  • Seth
    #1128
    Oda kéne menni hozzá a mindentölő késsel mikor kifekszik :)
  • kryst
    #1127
    A végén a Dínót, hogy lehet megölni? Mert van hogy egy idő után összeesik, de utánna újból fel kell.
  • farad66
    #1126
    lehet,hogy a hűtéssel lesz a baj!?
  • Ny Papa
    #1125

    A konzolt hogyan lehet lehozni. Valaki legyenszives leírni. Ha egyáltalán lehet.

    Előre is köszi. Pista
  • do2
    #1124
    Hát igen, amikor neked kellett itt vmi sirtál, én direkt privibe kérdeztem rá, de ahogy láttam téged nem érdekelt, azért irtam ezt, és szerintem érthető is... De nemérdekes már, te ilyen vagy aztán ennyi:)
  • grebber
    #1123
    Te irtál nekem privátot a repülő bogaras részről ??
    Ha igen akkor olvass vissza én is úgy csináltam de akkor is csak mákkal sikerült.

    És igen tényleg bunkó vagyok mert SG-n soha senkinek nem segítettem persze egyértelmű.
  • do2
    #1122
    azért te nem vagy semmi, te itt sirtál hgoy segitsenek neked, mert nem tudod megcsinálni az egyik részt.. Aztán ha tőled kérnek segitséget baszol rá... Igazi bunkó gyerek vagy.
  • grebber
    #1121
    Na a végére értem.A végén szendvedtem kicsit a kicsivel :D
  • DarkSector
    #1120
    Háát ilyet énse. de még hallomásból is csak most.
  • saiyanjin
    #1119
    Hi,

    Abszolut nem indul,sőt hibaüzenetet küld kis ablakban, a védelemre hivatkozva.És ez csak egy felbontás váltás és készre is vágja az installt.
    Kipróbáltam 3x mert nem hittem a szememnek.Ilyet még sehol sem tapasztaltam...Tehát a Chaingun a lángszóró...jó tudni thnx...bogár ellen tüz:)
  • grebber
    #1118
    A srácok már elmentek repülővel nálam is :D
  • Prince of Máté
    #1117

    SOpiler!

    Nem, ott lesz még egy jó nagy harc skorpiókkal és raptorokkal, majd megmenekültök repülővel.
    pontosabban a főhős nem akar még menni, mert látja, hogy Kane (az ellenségünk) elmegy, és el akarja kapni.
    Na itt tartok én, csak abbahagytam tegnap.
  • grebber
    #1116
    Igen? Azthittem még nagyon sok van belöle.
  • davidka003
    #1115
    Kb még egy óra és vége.
  • grebber
    #1114
    Na csak átvittem ezt a részt!
    Innen sok van még?
  • Prince of Máté
    #1113
    Shift + bal gomb
  • grebber
    #1112
    És a minigunt hogy rakom le mert sose vittem magammal ilyet?
  • Prince of Máté
    #1111
    Lerakod a minigunt, akkor az lövi az ellent de a töltény nem fogy belőle...
    Én azt csináltam hogy megvártam míg a minigun szétölte az ellent, aztán késsel elrohantam.
  • grebber
    #1110
    Nincs lángszóróm.Minigunt ha lerakom mit érek vele?? Hiába lövöm őket sosem fogynak el!
  • Prince of Máté
    #1109
    leraktad a mingunt?
    Ha kell öld őket lángszóróval!
  • grebber
    #1108
    Hiába futok hiába lövöm őket kurvasok van.Amíg a szembenlévőket lövöm a hátsók kinyirnak :(
    Ha futok akkor meg a létráig jutok majd azon nyirnak ki!
  • Prince of Máté
    #1107
    na igen az nehéz...
    Az a lényeg, hogy legyen nálad chaingun + lágnszóró!
    A minigunt lerakod a pálya közepére, lángszóróval meg simán szétégeted a szúnyogokat...
    Vagy azt is lehet tenni amit én csináltam:
    Egyszerűen csak elfutsz! késsel a kezedben gyorsabb vagy.
    Egyébként én most az utsó pályán tartok.
  • grebber
    #1106
    Csalni nem akarok.De kurvára idegesít hogy már 3 napja ott szopok kb mindig a 10. halásom után olyan idegbeteg leszek inkább tolom mással :(
    Remélem azért egyszer sikerül majd kijutnom innen!
  • davidka003
    #1105
    Rám azok a lények nem is támadtak. Felszereltem a bombát és húztam onnan.
    Ha nagyon nem megy akkor próbálj ki egy trainert.
  • ricsa008
    #1104
    üdv
    elakadtam nem tom bug-e vagy nem de egy liftes résznél vagyok tegnap elértem a checkpoint-ot . most ahogy beléptem úgy jön be a játék hogy zuhanok földetéréskor pedig nem tom elhagyni a lift-et és ezt írja:
    Destroy the blast door override
    itt mit tok csinálni?
  • grebber
    #1103
    Na eddigi legnehezebb részemhez értem :(
    3 bombát kell felszerelni és visszajutni ahonnan jöttem de lehetetlen mert annyi repülö bogár jön hogy hihetetlen.
  • DarkSector
    #1102
    egyeltalán nem indul, vagy csak egy fekete képernyőt látsz?
  • do2
    #1101
    segitsetek pls amikor a 3 bombát el kell helyezni és jön az a sok rohadék madár. Azt a részt hogy lehet megcsinálni ? mert felszereltem a 3 bombát de képtelenség kijutni annyi rohadék madár vesz körül!
  • saiyanjin
    #1100
    Hi,

    Nekem érdekes ahogy felteszem a felbontást 1152x864-re kiugrik és nemindul soha többé csak a reinstall segít.Hagytam 1024-ben és tökéletesen megy fullba, hmmm ez érdekes...

    Játékmenetbeli kérdésem, amikor felrakjuk a 3db töltetet azt hiszem a genereator roomban, akkor nagyon sok döglégy jön és nem tudok visszacsúszni a létrán, csak vánszorog a forma.Itt nincs lecsúszás mint más hasonló létrázós gémekben?Sztem kár ezt amúgy is beletenni, ez fps nem tps...na mind1. rémlik társaink is mondanak vmit közben vmilyen ajtóval kapcsolatos beragadást vagy mit.
    hlp pls. előre is köszi.tehát akkor visszafelé???
  • Dave00
    #1099
    El tudod küldeni priviben hogy hol találtad meg?:)melyik fizetős oldalon?:)
  • mama2
    #1098
    Még tudjátok melyik játék volt jó ps1-en? Jurassic Park Warpath:D. Az sose felejtem el. Karácsonyra kaptam, és csak azt nyomtam:D. Nem lehet leszedni valahol pc-re? Kerestem, de fizetős helyeken volt csak:S.
  • mama2
    #1097
    A sponosaurus is gyorsan elintézte a Rexet a JP3-ba.
  • Dave00
    #1096
    jaja én láttam egy párszor:) azt élvezet volt végigvinni egy párszor:)jó kis gém:)
  • DarkSector
    #1095
    Tyranosaurus Vs. Gigantosaurus
  • DarkSector
    #1094
    Na bakker megvan!!!
    Ez az amit kerestem a GIGANTOSAURUS, amiről ti is beszéltetek.
    Na ez zúzta porrá a T-rex-et a dino crisis 2 végén gondolom láták egy páran azt a jelenetet.
    Na íme a G.:
  • DarkSector
    #1093
    Az vagy nem az.
    De viszont az tuti, hogy létezett a Trex-nél erősebb, nagyobb dinó, csak a nevét nem tudom.
    De az tuti, hogy vagy taréj van a fején, vagy valami daganat szerű hupli....
    Na eszt jólmegmontam....
  • Dave00
    #1092
    Nem egyszer küzdünk vele de a leírtak alapján a T-Rex a giganto!aztán hogy ebből mi igaz és mi nem azt én sem tudom:)
  • mama2
    #1091
    Dehát ha a T-Rex a Giganto, akkor az hogy "csak egyszer találkozhatunk vele" hülyeség, mert nem egyszer fogunk megküzdeni vele. Vagy igen?
  • Dave00
    #1090
    The T-Rex model below was the first successful model to come out of pre-production. Although the model never went into the game it became the basis for all of the large theropod models such as ‘Scarface’ and the ‘Death Valley T-Rex’ (which is actually a Giganotosaurus). Ha jól olvasom eszerint a T-Rex a Gigantosaurus:)
  • cicai
    #1089
    Nincs ezek között az a dino?