1288
  • Phoenix007
    #1208
    Közben visszaolvastam, a kérdésem tárgytalan :)
  • Phoenix007
    #1207
    Üdv!

    Látom másnak is sikerült a játékban elakadni, nem csak nekem :) Mielőtt még kérdeznék, ehhez a screenshothoz nekem is lenne hozzáfűznivalóm, ugyanitt elakadtam én is, de ezt megoldottam. Tehát: kis barátunknak be kellene oda mennie, amit be is nyilaztatok, de képtelen erre, mert ügyetlen módon leesik egy sziklaszirtre, ahonnan nem tud továbbmenni. Le kell ugrani mellé, lelökdösni, letolni valahogy a szikláról, és ha már ismét olyan helyen van, hogy az útkeresés magára talál, akkor szépen szalad tovább oda, ahol lennie kellene.

    Na de aztán elakadtam egy másik helyen is, aminek már nem volt türelmem kisilabizálni a nyitját: van az a barlang, ahol először kapunk lángszórót, és meg kell keresnünk Slade-et. Amikor aztán megtaláljuk, jön az a nagydarab vizirohadék. Na azt addig sikerült lesebeznem, amíg a csápjaival kezd el csapkodni. Utána mit kell csinálni?
  • nesto
    #1206
    heló. elakadtam viszonylag az elején, amikor az ellenség bázisára érkezünk és bemegyünk az ajtón. a társam a jobboldali ajtón halad tovább, nekem pedig a baloldalin kéne, de minden ajtó bezárult. ???
  • Prince23
    #1205
    Patch kéne, nem hunositás:D
  • ApPa123
    #1204
    Hy akkor nem tudja valaki hogy van-e magyarítás hozzá vagy lessz-e???thx
    :D
  •  Evil
    #1203
    Odamegy a sarokba a csapattárs teis odamész mellé és jön a kövi map. Ott ahol mutat a nyil kb ott:
  • sparrow35
    #1202
    Én is itt hagytam abba pont ma, mert a végigjátszás szerint itt a bal sarokba futva be kellene indulnia a scriptnek ami a pályát lezáró animációt indítja, de mivel ez bugos, így végigjátszhatatlan lesz a game... Ötletem sincs hogy miért van ez a vicces, h én friss winnel, és driverrel jártam így... Szánalom ez a játék.
  • pzs
    #1201
    Na mgé 1 x :
  • pzs
    #1200
    IMG]/forumkepek/2008_06/ScreenShot00001.jpg[/IMG]
  • pzs
    #1199
    IMG]/forumkepek/2008_06/ScreenShot00001.jpg[/IMG]


    Erre gondollok ha valaki tud help
  • grebber
    #1198
    Ha jól emlékszem ott egy résznek ki kéne robbannia a sziklákból és arra lehet tovább menni.De lehet keverem mással.
  • pzs
    #1197
    Sziasztok

    Köv problem 1 olyan helyen akadtam el amikor 1 helikopter leszűlló pályánál nem todok semmere sem továbbmenni , 1 uj arc csapodott hozzám.
    Ha valaki tudja , hogy melyik részről beszélek és tudja a megoldást azt előr is köszönöm , ha leírná.
  • ApPa123
    #1196
    Hy a játékhoz van magyarítás???
  • jaki88
    #1195
    Amúgy itt találtok egy-két videót: jaky.blog.hu , A t-rex legyőzéséhez, kane, viziszörny legyőzéséről is találtok videókat.
  • jaki88
    #1194
    http://www.indavideo.hu/video/Turok_Down_and_Out_palya_viziszornyenek_legyozese ---> Szia, itt van egy teljes videóm a viziszörny legyőzéséhez, csak nézd meg és akkor egyértelmű lesz, hogyan kell legyőzni.
  • csabika1982
    #1193
    pedig azt kell lőni mindig akkor mikor pont fölötte van
  • zsolti977
    #1192
    sziasztok. azt a rohadt vizi szörnyet nem tudom kinyirni az istenért sem hiába lövök a gejzirekbe! tud valaki segiteni? köszi
  • Carp Hunter
    #1191
    Hello!
    Van egy kis problémám. A Razor-os verziót telepítettem, kérte az első dvd-t, megadtam aztán kérte a másodikat azt is megadtam aztán kért még egyet, a disk %d-t. Fogalmam sincs mi lehet ez. Tudtok segíteni?
  • Shep
    #1190
    Közben, rájöttem, megöltem. Nagyon gyenge lett ez a játék, bár nekem személy szerint egyik Turok rész sem tetszett igazán, de a többi részben legalább volt valami újítás, itt meg minden közepes volt.
  • Shep
    #1189
    A tetves T-rexet, a végén, hogy lehet megölni, állandóan elkap, mivel 2x olyan gyors mint én, futni egyébként nem lehet ebben a harmatgyenge játékban?
  • Prince of Máté
    #1188
    Lángszóróval bele a gejzírekbe mikor füstölnek és a ziziszörny odanyújtja a fejét.
  • Sam87
    #1187
    Mit kell a barlangos pályán csinálni, amikor a kőhidat áttöri a hidraszerű lény! Hogyan lehet elpusztítani, vagy a hídon átjutni?
  • Prince of Máté
    #1186
    Na én is végig vittem!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége brutál volt, mikor szétrobbant a T-rex feje :D
  • davidka003
    #1185
    Ha azt akartam volna, hogy vegyen új kártyát akkor az írtam volna, hogy VEGYÉL ÚJ KÁRTYÁT. Gusztustalan dolog volt kiforgatni a szavaimat.
  • davidka003
    #1184
    Engem se érdekelsz kis taknyos. Segíteni próbáltam, hogy írtam, hogy rakja újra a drivert. Te meg idejössz kötözködni meg offolni, mert segítség a részedről semmi nem volt.
  • Prince of Máté
    #1183
    ok vitatkozz még, magasról szarok rád
  • davidka003
    #1182
    "laptopba is lehet VGA-t venni, szal ne okoskodj."

    100.000 Ft-os Asus kártyájára gondolsz? Ja tényleg lehet, de az csak egy külső kártya.
    De te kezdtél el okoskodni, mert nem tudsz szöveget értelmezni.
    Ha neked abból az jön le, hogy vegyen új kártyát akkor láma vagy.
    Odaírtam, hogy rakja újra az Ageia drivert. Az hogy én vettem új kártyát az egy mellékes megjegyzés volt.

    "Város: Budapest" meg sem lepődök, egy újabb pesti talán irigy vagy? Vagy miért kötözködsz? Érdekes módon csak te értelmezted úgy, hogy vegyen új kártyát.
  • Belucz
    #1181
    Full minimumon minden lowon,billinear, 1024*768 a minimum felbontás!
    Eddig minden ment a gépemen, crysis is eldöcögött azért, meg a dirt is!Nehogymár pont ez nem, pedig ez annyira nem néz ki jol mint azok!7600os laptop geforceszal azért el kéne mennie!Normális driverem van fenn!Dual core proci 1,8as, szal mennie kéne szerintem, de hát nem nagyon megy!
  • Prince of Máté
    #1180
    Hmm ott vmi szoftveres hiba lehet...
    Milyen felbontáson futtatod?
    Nekem 1280-ban megy textúra high, world mediumon.
  • Belucz
    #1179
    Hát gyerekek!Vicc!Minimum grafikán is lassu a játék,szaggat!10-16 fps!Nevetségesen optimalizálatlan!:)Eddig minden game ment a gépemen!Na mind1!
  • Prince of Máté
    #1178
    Hát persze, még neked van igazad :)
    Ne vesézzük ki egymás szavait, azt írtad és kész, egyébként meg laptopba is lehet VGA-t venni, szal ne okoskodj.
  • Belucz
    #1177
    Köszi az irásokat de sikerült megoldanom!Ujra raktam simán a gamet és a vitalityssel jo lett hirtelen!Érdekes na...
  • davidka003
    #1176
    "hát az, hogy win reinstall + új VGA."

    Beszoptad, mivel laptopról ír. Abba meg nem lehet kártyát venni.
    Nekem winreinstalltól javult meg a játék az csak mellékes, hogy új kártyát vettem.
  • davidka003
    #1175
    Belelátsz mások gondolatába?

    "Ezt írtad, szted neki ebből mi esik le?"
    Az, hogy letörli az Ageia drivert és felrakja a legfrissebbet.

    "hát az, hogy win reinstall + új VGA."
    Persze rögtön rohan a boltba és új kártyát vesz. nc

    Winreinstall-ba meg nem hal bele. Ha nem indul a játék sehogy sem akkor winreinstall segíthet, ha fontos neki a játék.

    "34-ért már van 512 megás 8800GT is ;)"

    És? Kit érdekel a szar 8800 GT? Lehet, hogy 10%-al gyorsabb, de másban egy nagy szar.
  • Prince of Máté
    #1174
    "Újraraktam a Windowst és vettem egy új VGA-t és az segített csak."
    Ezt írtad, szted neki ebből mi esik le? hát az, hogy win reinstall + új VGA.
    34-ért már van 512 megás 8800GT is ;)
  • davidka003
    #1173
    Mondtam én, hogy vegyen új kártyát? Nem.
    Leírtam, hogy nálam új működött csak. De biztos elég lett volna egy sima win reinstall is új kártya nélkül.
    34k-ért nem volt sok egy csúcskártya és minden játékot maxon visz.
    Ez lesz most 3 évig nálam. Úgy vagyok vele, hogy az is jó ha low-on nem szaggat egy játék.
  • Prince of Máté
    #1172
    PErsze ha nem megy kell venni egy új VGA-t :DDD
  • davidka003
    #1171
    Állítólag az a megoldás, hogy letörlöd az Ageia Physix-et és letöltöd a netről a legfrissebbet. Nekem ez nem segített. Újraraktam a Windowst és vettem egy új VGA-t és az segített csak.
  • Belucz
    #1170
    Hali!

    Valaki segitsen please!c:\Program Files\Touchstone\Turok\Binaries\ >>>>ide másoltam a razoros crackot és nem indult el(general protection fault) és kiirja a hibát!Akkor feltoltam rá a vitalitys crackot de ugyanugy kiirta ezt a szart!Nos?Hogy lehetne megoldani a problémát?
    Tán az lehet a probléma, hogy már xp sp3-am van és nem sp2???
  • Ari18
    #1169
    Már megvan.