1288
  • derdani
    #1248
    Aki tudja csak az válaszoljon!
  • derdani
    #1247
    te egy nagy fos vagy
  • w77d
    #1246
    ha utálod akkor ne akard...
  • davidka003
    #1245
    Akkor nézz youtube-on videókat.
    Utálod a csalókat de te is csalni akarsz? lol
  • derdani
    #1244
    Idióta,csak ki akarom próbálni egyszer!Én is utálom a csalókat.
  • w77d
    #1243
    úgy, hogy kiugrasz az ablakon.....
  • davidka003
    #1242
    Szánalmas vagy. Az összes multis csalót lekéne
  • derdani
    #1241
    Tudja valaki hogy lehet Multiplayeren csalni?
  • w77d
    #1240
    egyébként szerintem nem olyan rossz játék ez... egyes részei kifejezetten hangulatosak...
  • w77d
    #1239
    Megoldódott!! az a pályarész bugos volt....
  • w77d
    #1238
    akkor továbbjátszok de rohadt idegesítő. Pedig kimondottan szép grafja van...
  • davidka003
    #1237
    Megoldás nincs. Rég játszottam vele de úgy emlékszek, hogy majd elmúlik.
  • w77d
    #1236
    és megoldás nincs?? vagy majd idővel elmúlik???
  • davidka003
    #1235
    Nyugi ez a játék hibája. Az összes ismerősömnél ez volt és nálam is.
    Szar bughalmaz az egész.
  • w77d
    #1234
    csak ennél produkálja, és ami furcsa, hogy a játék előrehaladtával egy bizonyos pont után.. az előtte pályarészeken nem...
  • Prince of Máté
    #1233
    Csak ennél a játéknál produkálja? A legújabb VGA driver van fennt? Amúgy lehet, hogy VGA túlmelegedés.
  • w77d
    #1232
    az a baj, hogy sejtésem sincs mi a halál lehet... Ilyet még nem is láttam, egy rohadt gyakran bevillódzó fehér csík, van amikor megszakadozva.... Amíg ez nem oldódik meg nem megyek tovább a játékkal, pedig kezdtem már élvezni :(
  • SrAta
    #1231
    én nemtok mitmondani szerintem szarjáték volt ien egynyári...
    nekem nem volt ilyen pedig már a végénél voltam amikor vin resetup volt:D
  • w77d
    #1230
    senki nem foglalkozik már ezzel a game-el???
  • w77d
    #1229
    No máris van egy kis problémám. Ott tartok, hogy kiértem abból a barlangból, ahová a T-rex elől menekültem. Innentől kezdve egy vékony fehér csík villog itt-ott a képrnyőn. Azt hittem, hogy VGA hiba, de ha visszatöltök egy előző részre, ott nincs ilyen!!! Mi a fene van?? Mindíg ugyanattól a résztől jelenik meg.....
  • w77d
    #1228
    én most vette meg a játékot. Ott tartok, hogy bementem valami geci nagy erődbe.. Eddig tetszik, csak ez a rohadt sok katona már kezd kicsit monoton lenni....
  • Prince23
    #1227
    Lol te, a ME-et kellett volna megvedd, nem pedig ezt a trutyit xD
    ez csak limonádé játék, ennyi. Jövőre mindenki elfelejti, vagy már lehet most...
  • Prince of Máté
    #1226
    Először letöltöd, végigviszed, és ha tetszik megveszed. Így kell csinálni, és akkor szart tuti nem veszel.
  • Kongy
    #1225
    Már megtettem. Semmi változás. Ugyanolyan kalap szar az egész... ha ezt tudom,akkor inkább a Mass Effectre költöm a zsebpénzemet.
    Mi a frászért kell félkészen kiadni a hanyag portolást?!
    Igaz is. Mit várok a Disneya Interactive-tól...
    ja,és TUROK SUCKS!!!!
  • davidka003
    #1224
    "HÓT EREDETI A GÉM!!!"

    Hülyeség volt ezt a szart megvenni. Totál bugos az egész.
    Frissítsd az Ageia drivert.
  • Kongy
    #1223
    Elegem van ebből a szarból! Még nem is töltődik be a gém,és máris befagy! A protection errorral! De könyörgöm! HÓT EREDETI A GÉM!!! MI A FENE A BAJA?! A rendszerem is elég jó hozzá...

    Windows XP Service Pack 2
    Intel Core 2 Duo 2.4GHz
    nVidia GeForce 8600GT
    1 GB RAM
    Egyedül a hangkártyám rossz.. az DX8.0-ás. Lehet,hogy ezért fagy állandóan. Nincs valami patch hozzá?!
  • Kongy
    #1222
    Crysis12: Találsz ott shotgunt,gránátvetőt,és azokkal próbáld kinyírni. Amikor már látod,hogy alig áll a lábán,akkor egy kicsit megnyugodhatsz,mert már nem sok van neki hátra. Egyszer csak összeesik,de nem hal meg magától,aztán kicsivel később fel kel.Ne hagyd ezt neki. amikor fetreng menj hozzá a késsel,és akkor vége.
  • Crysis12
    #1221
    ?
  • Crysis12
    #1220
    Tehát ezt is addig kell lőni amíg meg nem hal? De hogy lehet kikerülni hogy ne kapjon el hiszen az sokkal gyorsabb!
  • Prince of Máté
    #1219
    Pálya szélén vannak fegyverek és töltények.
  • Crysis12
    #1218
    Próbáltam a szájába küldeni robbannivalót meg a hordókat is felrobbantottam mellette lőttem mint az állat azokkal a nemtudommikkel is (2van belőle) valaki segítsen már!
  • Crysis12
    #1217
    Oké nem kell értem! De elakadtam a játék végén amikor jön a T-rex! Ott hogy kéne megölni? Lövöm mindennel amim csak van!
  • Kongy
    #1216
    Jah,és full eredeti a gamma.
  • Kongy
    #1215
    Igazából én már kijátszottam a turok-ot,de játszanám is újra Inhuman fokozaton,de állandóan előjön valami Protection Error-ral,és aztán,hogy do you want to report this bug? Jelenteni akartam,de az meg csak egy hülye levél. Nincs hozzá patch?! nVidia GeForce 8600GT-m van...
  • nesto
    #1214
    heló. elakadtam azon a részen, ahol kijutok a bázisból. kitör valami vulkán, és száll a hamu a levegőbe. követni kéne a társaimat de nem mozdul az emberem. hiába mozgatom az egeret nem néz semerre, és a billentyűzetre sem reagál. lehet hogy valami bug?
    ha nincs megoldás rá, akkor valaki küldene egy olyan mentést ahol ott jár?
    köszi
  • davidka003
    #1213
    "magyarosítás"

    Magyarításnak hívják. Tényleg nem kell hozzá, nélküle is könnyű a játék.
  • nesto
    #1212
    nem is kell hozzá. a játék tulajdonképpen az a klasszikus kaszabolós játék, "fuss és ölj" stratégiával. szerintem fölösleges is hozzá a magyarosítás, amit tudni kell azt a kisvideók tudatják veled..
  • Crysis12
    #1211
    Ez a fej aztjelenti hogy nincs?
  • strebacom
    #1210
  • ApPa123
    #1209
    Hy a játékhoz van a magyarítás???