1288
  • Qwerty4
    #1288
    Én mondom, ez egy jó nagy kupac szar, méretben és minőségben is.
    Mivel voltak jó vélemények is, kipróbáltam, kár volt, mert ez szerintem szörnyen gagyi.
    Hangulat nulla, grafika fos, pályák unalmasak, játékmenet ócska, színtelen, sivár, ellenek gázak, pocsék hangok és zene, lassan tölt és néha akadozik is (miközben egyes UE3-as játékok valósággal szárnyalnak és még szebbek is), stb.
    Pffff.... :s
  • handrx
    #1287
    Hát én kinyírtam ott mindenkit, de hiába, nem jön új ellenfél. A PS3 videó alapján a velem lévő emberkének kellene mondani valamit, és 1x csak jön az a nyíl és leszedi.... ahogy lejjebb írtam. :)
  • SrAta
    #1286
    mennyél le oda és jönnek ellenfelek asszem....
  • handrx
    #1285
    Itt e:
  • handrx
    #1284
    Hali.

    Elakadtam a játékban, de lehet inkább valami bug a probléma!
    Megöltünk mindenkit az adott helyen, de nem megy tovább a játék! Valami átvezetőnek kéne jönni a Youtube-os PS3-as végigjátszás videó alapján. Be repül 1 nyíl, megsebzi vagy megöli a fickót aki velem van. utána jönne az átvezető
    De nem történik semmi! :@ A játék eredeti. Mondjuk érdekes hogy indításkor nem is kéri 1ik lemezét se! Nincs is rajta akkor másolás védelem?
    CDProjekt Gyémánt kiadásban vettem meg.

    Íme a hely ahol nem megy tovább a játék:

  • Esplanade
    #1283
    indításnál ezt wxmsw262u_vc80.dll a fájlt hiányolja, ilyenkor mi a teendő?
  • Calver
    #1282
    hmmm... 2 óra pont elég volt ebből a játékból. szélesvásznú monitorral használhatatlan kb - vert-, magyarul 65°-os látószöggel (ez még 5:4-es monitoron is VICC) ne kezdjen el okádni a játékos negyed óra után... ha esetleg rávarázsolod az értelmes látószöget, na akkor célozni nem fogsz, mert zoom onnantól kezdve halott. AA nincs, ráerőltetni sem lehet, újabb plusz pont. aki meg "havernak" berakott egy idegesítő, pofáját befogni képtelen lófaszjóskát, az is remélem kap valami elismerést a hatalmas tehetségéért. vagy esetleg végbélrákot. bár inkább nem bántom, segített gyorsan realizálni h tartsam magam távol ettől a szeméttől, és visszaolvasgatva az itteni hozzászólásokat, jól teszem. gondolom ugyanazok a kritikusok istenítették ezt is, akik lehúzták Velvet Assasin-t, mert nem tudtak elbújni a nem létező árnyákban. ó, és azt már meg sem említem hogy ha zoomot az ember átállítja jobb egérgombról valami másra, felejtse el 2 fegyver használatának a jobb kézben tartottal a lövöldözést. ja, és quicksave NINCS, bár bent van az opciókban, de semmit nem csinál.

    de legalább szépen néz ki. egy jó külsejű kupac szar.

    (lehet h ez a hozzászólás csöppet primitív hangvitelű. sőt, valószínű. de valahogy nem volt hangulatom mézes-mázas eposzokban beszélni arról h mekkora egy rakás gané az új Turok.)
  • JackSparrow88
    #1281
    Sztem nem annyira rossz game, én pont most toltam végig másodszor. Ráadásul ez alkalommal sokkal kevesebb bugba ütköztem, mint amikor legelsőnek játszottam vele. Gyakorlatilag két helyen kellett csak újrakezdenem emiatt, illetve a legvégén a t-rex beleragadt a földbe, amikor kiterült. Mindenesetre második neki futásra már vmivel többet adnék rá, mint az elsőre, kb úgy 79 %-ot.
  • adam555
    #1280
    General Protection Fault nekem is ezt irja ki
    vki segitene? pls
  • gabba1
    #1279
    Köszi, megy. :)
  • 0blueman
    #1278
    Binaries
  • gabba1
    #1277
    Meik mappába kell másolni a crack-et?
  • Maxtreme
    #1276
    nem?
  • Pate
    #1275
    Ezen a gépen menne ??? (Toshiba Satellite A300)
    CPU: 2x1,8, 2GB RAM, intel x3100 max 358MB, Vista 32bit
  • vérpocok
    #1274
    Én nem tudok jáccani a játékkal. General Protection Fault-ot nyom a képembe.
    Valakinek volt hasonló gondja? Hozzáteszem, hogy EREDETI a játék. Csak feltelepítettem és ezzel fogad. Pedig eddig még minden eredeti játékom gond nélkül elindult.
  • JUVEfun
    #1273
    Help vki. !!! kéne egy mentés,mert a harmadik pályáról/ 1/.3. Bad Blood/
    végén nem tudok tovább menni ,mert nem látszik a lift / gondolom graf. bug/
  • derdani
    #1272
  • derdani
    #1271
    Mivel lehet szerkeszteni a pályákat?
  • strebacom
    #1270
    Ja sajna!!!
  • w77d
    #1269
    sztem nem lesz, ez a játék méltatlan módon teljes feledésbe merült :(
  • derdani
    #1268
    Nem tudja valaki hogy mikor lesz kiegészítő?
  • Devil093
    #1267
    Sziasztok. az hogy lehet van egy ati radeon hd3870-m és egy amd dual core 3.2ghz 6400+-os procim mégis 20-30 fps-m van? és ha állítom a grafikát ugyan anyi marad
  • derdani
    #1266
    Tudja valaki hogy lehet Multiplayeren cheat kódot használni?
  • dertomi
    #1265
    Nekem beszél ez a hülye derdani?Mit csúfolsz kisgyerek,mi a bajod?
  • strebacom
    #1264
    Hogy beszélsz az öcsédröl...
  • derdani
    #1263
    A dertomi egy 10 éves kis szar.
  • dertomi
    #1262
    Nem kell csalni,főleg nem a multiplalyeren.Ha a multiplalyeren játszol elrontod a többi örömét a csalással.
  • derdani
    #1261
    Tudja valaki hogy lehet Multiplayeren cheat kódot használni?
    Nagy ugrás ,ghost, repülés meg ijesmi.
  • derdani
    #1260
    Tudja valaki hogy lehet Multiplayeren cheat kódot használni?
    Nagy ugrás , repülés meg ijesmi.
  • derdani
    #1259
    Ma nem működik a Multiplayer ,vagy nálam van a hiba?
  • joe1980
    #1258
    Válaszoljatok már legyetek szivesek!
  • joe1980
    #1257
    Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni ,hogy hova menti a dolgokat ez a játék?Ja és nekem nagyon is tetszik ez a játék egyáltalán nem szar csak nehéz.Eredetibe van meg.
  • Firerock
    #1256
    ha igen akkor adjon már valaki privátban egy linket ahonnan le lehet tölteni!ha jó akkor megveszem de annyian írtátok hogy szar hogy ki akarom próbálni.próbáltam csomó helyről de nem 5-el jön
    melyik a jobb verzió?a 12Gb-s vagy a 8gb-s?
  • Firerock
    #1255
    van itt még valaki?
  • Kongy
    #1254
    Van már hozzá patch? Már be sem akar indulni.
  • Prince of Máté
    #1253
    Nekem is tetszett a játék. Jó volt, hogy a játék egy viszonylag nagy pályán játszódott tele dínókkal :) Grafika se volt rossz, bár a játékban volt pár bug :S
  • w77d
    #1252
    na végigtoltam a játékot, kellemeset csalódtam az itteni kommentek után. Nekem igencsak bejövős volt :)
  • w77d
    #1251
    nálam nem... szerintem frankó kis game lett, fasza grafikával...
  • Kongy
    #1250
    Örülj neki,hogy nálad csak ez a baja. Nálam fagy állandóan... -.- fos az egész.
  • w77d
    #1249
    naígy még nem neveztek XD amúgy tényleg ne akarj csalni, mert akkor eggyel több baromarcú csaló lesz, akik miatt nem lehet normálisan gamelni. Én csakis ezt akarom megelőzni...