702
Logikai, ügyességi és független fejlesztésű játékok
  • z99999
    #382
    nem az, de jó játék, köszi a linket :)
  • Aquir
    #381
    hát ez épp nem zombivadászat, hanem zombiterjesztés. ezt már végigjátszottam, elég buta játék :)
  • akyyy
    #380
    itt
  • z99999
    #379
    hol? :?
  • akyyy
    #378
    kongűn fent van!
  • z99999
    #377
    keresek egy játékot, lényegében agyatlan hent a játék zombikra pókokra és egyéb csúnyaságokra, zombie shooterre nagyon hajaz de biztos hogy más a játék elég régi ha vki tudja miről van szó lökjön meg egy kis infóval
  • Desiderata #376
    Hidden Object ("keresd a tárgyat a képen") játékok közül melyik van magyarítva? olaszul is érdekelne, de sehol se találok
  • Dzsini
    #375
    természetesen van :) bár all-in-one crack nem létezik, inkább precracked változatokat lehet letölteni - a Reflexive-en kívül nincs nagyon olyan cég, aki nem használna valami nagy keretprogramot a letöltéshez vagy futtatáshoz, ők úgy ellenőrzik a jogosultságokat (olyasmit, mint pl. a Steam rendszer)
  • ricsa008
    #374
    ah értem akkor tárgytalan majd k9rbenézek biztos van megoldás
  • Dzsini
    #373
    nem, csak néhányat, amelyikkel évek után is szívesen játszok, a többit általában tesztelés után le is szedem (arra pedig az esetek többségében bőven elég az az 1-2 óra, amit adnak az oldalak)
  • ricsa008
    #372
    ja hogy itt mindenki megveszi őket akkor bocsi :D
  • Dzsini
    #371
    sőt, válogassuk ki neked, hogy melyik a kedvenced, telepítsük fel a gépre, és lehetőleg játsszuk és végig helyetted ugye?

    ha kalózkodni akarsz, oldd meg magad.
  • Zomil
    #370
    mintha olyan drágák lennének :D
  • ricsa008
    #369
    és ezekhez van universal crack? mer a refi ben ez volt a jó hogy ehy crack de az mindenhez
  • xido
    #368
    bigfishgames hasonló még szerintem:)
  • Dzsini
    #367
    néhány ismertebb:
    Big Fish Games, Gamehouse, PopCap Games, iWin, PlayFirst, Mumbo Jumbo, Alawar, Zylom... van rengeteg.
  • ricsa008
    #366
    tudtok még valami ilyen oldalt? vagy most hol érdemes nézelődni?
  • Thanatos
    #365
    offline aktiválásról nem tudtam, igy akkor korrekt mondjuk :)
    amazon meg lehet tudja mit csinál de ettől mgé nem lesznek szimpatikusabbak :)
  • Dzsini
    #364
    dehogynem újra lehet telepíteni, az online aktiváló szerver működik még egy hónapig, utána van egy "offline aktiválás" is, nekem is megvan az offline kódom a játékhoz - volt rá 3 teljes hónap, és még most is van lehetőség letölteni az aktiválókód megadásával, csak a közvetlen felületet kapcsolták le.

    az amazon meg egyike a nagyon kevés cégnek, ami megúszta (sőt, növekedéssel zárta) a dotkom lufi kipukkadását a 2000-s évek elején - csak tudják mit csinálnak :) (másik kettő az ebay és a google)
  • Thanatos
    #363
    valszeg naponta-havonta arány is fennáll szvsz, de ettől még aki eddig reflexivenél vásárolt nem biztos hogy egyből az amazon-ra fog rátalálni..., igazából a furcsa az hogy még csak egy linket se dobtak amazonra... vagy lehet csak én nem találtam meg :D

    az hogy idővel lesz link kérdés hogy mennyire jó lépés, mert most az eddigi vásárlók (akik valszeg becsapva fogják magukat érezni hogy még 1 hónapig aktiválhatják a játékaikat aztán a megvett programjaikat többet nem tudják újratelepíteni...) simán átvándorolnak majd a többi eddigi jelenlévő céghez szerintem :)

    persze az amazon-t ettől még nem kell félteni csak szvsz ez nem túl racionális lépés üzletileg se meg sehogy se
  • Dzsini
    #362
    Az Airport Mania-t (time management), a Wik-et (platform), meg a Simplz:Zoo-t (match3) szerintem érdemes kipróbálni, szerintem a legjobban sikerült dolgaik.
  • Zomil
    #361
    15 játék van kint, rájöttem, h ebböl csak a Ricochet-et ismerem :O
  • Dzsini
    #360
    mert az amazonnak szerintem így is naponta több látogatója volt, mint a reflexive-nek hetente...

    szerintem amúgy idővel a reflexive.com átalakul a fejlesztői oldallá, egy linkkel az amazonos boltra.

    amúgy jó gyorsan őrölnek a fogaskerekek:
    2008 októberében vették meg a Reflexive-et amazonék
    2009 februárjában indult meg az amazon casual boltja (már a Reflexive dolgozóival)
    2010 márciusában jelentették be, hogy júliussal leállítják a Reflexive oldalt.
    most éppen féláron adják az összes Reflexive játékot :)
  • Thanatos
    #359
    ah, értem, ezt nem tudtam hogy eddig amazonnál nem volt casual részleg, de viszont ettől még miért nem érte meg nekik megtartani a reflexive márkanevet is ha ennyire nem voltak bent a piacon?
  • Dzsini
    #358
    az amazon.com ezelőtt nem adott ki casual játékokat, azzal léptek be a piacra, hogy megvették a Reflexive-et és áthelyezték a kiadásnál-terjesztésnél dolgozó személyeket hozzájuk (ahol vélhetően nagyobb forgalmuk lesz), a cég játékfejlesztői részlege pedig maradt saját néven, csak most már fizetést az amazontól kapnak, és nem kell kitermelniük terjesztéssel a saját ebédjüket.
  • Thanatos
    #357
    jah értem én, ettől még nem leszek amazon rajongó, reflexive meg szimpatikus cég volt minden szempontból, ennyi

    az meg hogy felvásároljuk a kis cégeket hogy megöljük a konkurenciát amúgy se szimpatikus lépés :)
  • Dzsini
    #356
    van ~20-25 kiadó-terjesztővállalat, aki idáig náluk adott ki, az most az amazonnál.
  • Thanatos
    #355
    ott a pont, de azért belátható hogy ebben a műfajban jelentős szerepük volt, és szerintem maguknak a játékkészítőknek se jött rosszul +1 ilyen felület..., amazon meg nem a szívem csücske maradjunk annyiban :)
  • Dzsini
    #354
    igen, ha jól rémlik a Ricochet is az övék. Fejlesztőként megmaradnak, úgyhogy nincs semmi gond velük, de az amazon.com-nak meg nem kell két árusítófelület :)
    van jópár játékuk amúgy

    amúgy meg szomorú - hány játékot vettél tőlük? híroldal van rajtuk kívül is bőven, vásárolni lehet ugyanilyen áron vagy még olcsóbban. Az egyetlen igazán előnyös dolog az volt, hogy ők nem használtak semmilyen download/game managert, viszont saját indítója volt minden játéknak. sőt, nagyon sok játék emiatt nagyon későn jött ki náluk (úgyhogy többet megvettem máshol)
  • Narxis
    #353
    És akkor most hol lehet megnézni a játékaikat, amiket eddig csináltak illetve amiket csinálni fognak? Én most hallok róluk először. Nekem PopCap és BigFish volt eddig az etalon. :D
  • Thanatos
    #352
    amúgy ha jól emlékszem reflexive anno még a Ricochet -el futott be annó mint saját game ugye?
  • Thanatos
    #351
    hát ez elég szomorú, tényleg ők voltak az egyik legjobbak a casual gamek világában :( (és nem, nem csak azért mert könnyen törhetőek voltak a játékaik :D)
  • Dzsini
    #350
    Még 2008-ban felvásárolta őket az amazon.com, és mivel ők is foglalkoznak játékforgalmazással, így a Reflexive Entertainment forgalmazási ágát leépítették, mostantól csak a fejlesztéssel foglalkoznak - így hamarabb lesz Big Kahuna Reef 3, Airport Mania 2 meg ilyesmik.
  • Dzsini
    #349
    hónapok óta írják, hogy június 30-al megszűntetik a játékok forgalmazását.
  • Narxis
    #348
    karbantartás
  • ricsa008
    #347
    a reflexive.com al mi történt?
  • Aquir
    #346
    király, 3D-s löveglerakós!
  • Narxis
    #345
    Ez fasza játék, kár, hogy co-op-ban nem nagyon találni embert...
  • DJ RX7
    #344
    tower defense
  • xido
    #343
    Na erről nem is hallottam..köszi:)
    PS1-es Kula world-öt juttatja eszembe:)