259
Nokia 6300
  • TibiGT
    #99
    dc++ keresőbe írd be .nth egy csomót fog kiadni (nekem is onnan vannak)
  • kicsiÉn22
    #98
    hali. honnan tudnék leszedni 6300 hoz témát? h valakine van ötlete, szóljon. köszi
  • Pipör
    #97
    * Max. 7,8 MB belső felhasználói memória
    * Bővíthető memória: max. 2 GB-os mikroSD-kártya
  • Pipör
    #96
    enéket, videofelvételeket és fényképeket tárolhatunk az akár 2 GB-os, bővíthető memóriában
  • TibiGT
    #95
    Sziasztok!
    Meg tudja mondani valaki hogy mekkora Memóriakártyát képes kezelni maximum ez a telefon?? Köszi.
  • desigo
    #94
    szerintem is megéri...
  • szucsy89
    #93
    szerintem megéri!

    (ez csak a saját véleményem)
  • doncarlos
    #92
    Én most tervezek befekteni ilyen teloba.... van a piacon ugyan ennyiért, ami jobb? Mert most kb. 15.000 körül hozzá juthatnék kis bizbisszel... érdemes?
  • desigo
    #91
    nics mit...
  • Nuxy
    #90
    Na a te 50 játékod már lassan az én 50 játékom is lesz:) nagyon köszike még 1 szer, h felvettél msn-re és átküldted öket:))) pussz
  • desigo
    #89
    Elég keveset?
    Én amikor megvettem a telót letöltöttem kb 50 jar fájlt.
    Total commanderrel áthúztam a telóra és azóta is ott pihennek.
  • Nuxy
    #88
    Nekem is ilyeeen telcsikém van:) márrr szeptembertöl, de nem igazán szeretem, na szoval az van, hogy az én telemben csak a .jar végzödésü játékok indulnak el, és ilyet elég keveset találok:( sajnos, szoval ha valakinek van, az küldhetne nekem e-mail/msn is :[email protected] nagyon szépen köszikeee
  • tom110
    #87
    http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=mobilphone feltöltőkre vár nagyon jó oldal pár elemet már feltöltögettem nektek.van mobile meg minden.minden linket elfogadunk.
  • desigo
    #86
    2,5-ös a csatlakozója valóban...
  • jafar33
    #85
    Sziasztok!

    Ahogy elnézegettem erről a telefonról a képeket, nekem úgy tűnt mintha 2,5jack-szerű lenne a headset csatlakozó. Hozzá lehet kötni egy saját 2,5jack-es fülest?
  • attosz1120
    #84
    Hello!Tudnátok segíteni abban,hogy .nth kiterjesztéshez milyen progi kell,hogy a netről tudjak letölteni témát a telora?
    Mert minden letöltött téma .nth kiterjesztésű!
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • szucsy89
    #83
    sztem nem lehet...de lehet tévedek
  • ronaldo10
    #82
    csá all. nem tudjátok hogy kell megcsinálni h. a cuccokat alapból a memó kártyára mentse??
  • szucsy89
    #81
    a zenelejátszója miért csak 12számot tud tárolni? nincs hozzá valami zenelejátszo progi mert ez az alap elég gagyi...
  • desigo
    #80
    ugyanúgy egy nap alatt lemerül de mostanság napi 3-4 órát beszélek szóval ez kicsit már sok...
  • szucsy89
    #79
    majd írd meg h mik a tapasztalatok:D
  • desigo
    #78
    Nah belefaragtam a BL-5C akkumlátort.

    Ez pont ugyanolyan méretű csak egy kicsit vastagabb de kicsit megreszelve belefér:)

    Kíváncsi leszek a változásra...
  • szucsy89
    #77
    oh thx.bár energia takarékosság ide, alvás mód oda, tény hogy nem sokáig bírja szusszal:S
  • desigo
    #76
    Nokia 6300 - Felhasználói kézikönyv


    Energiatakarékosság

    Készenléti módban, amikor a készülék semmilyen gombját nem nyomjuk meg, az Energiatakar. mód és az Alvás mód funkció
    gondoskodik az akkumulátor kíméléséről. Lehet, hogy ezek a funkciók már aktiválva vannak a készüléken.
  • szucsy89
    #75
    beállítások/kijelző/alvás mód
  • desigo
    #74
    Hol láttad ezt az alvás módot?
    nekem csak repülés van...
  • szucsy89
    #73
    azigen:) milyen cégnek vagy az igazgatója?:D

    amúgy azon gondolkoztam hogy a témák is meríthetik, meg hogy a képernyőkímélő is, szal ezek nélkül nem bírná tovább?(lehet hülyeség)

    meg a másik hogy mi az az alvás mód?(a kézikönyvet eltökítettem vhova...)
  • toni1790731
    #72
    Sziasztok!

    Milyen kódgenerátor kell a Nokia 6300 telefon kifüggetlenítéséhez?
    Tudtok mondani pár linket?
    Köszi!
  • desigo
    #71
    tegnap 48 hívást bonyolítottam
    le is merült egy nap alatt
  • desigo
    #70
    Én is így gondolom...
  • szucsy89
    #69


    btw így 3 hónap után azért elmondhatom hogy meg vok elégedve vele teljes mértékben, megérte megvenni
  • desigo
    #68
    Nehéz a töltőjét sötétben beledugni
  • desigo
    #67
    Csak a hangos rezgésre hirtelen riadok fel:(
    Valami puhára kell rakni a telót és akkor nem rezeg úgy...
  • Basic
    #66
    Én nem találtam ilyen beállítási lehetőséget. De nem mindegy? Úgyis az a cél, hogy felébredj.
  • desigo
    #65
    Ébresztésnél ki lehet kapcsolni valahogy a rezgést?
    Mert elég idegesítő,hogy nem a hagra ébredek hanem a rezgésre :(
  • Basic
    #64
    Majd meglátjuk:)
  • szucsy89
    #63
    jaja, a zene minőségére tényleg nem lehet panasz, amúgy én azt hallottam hogy nem érdemes venni 2gb-os kártyát, mert belassul tőle a telefon, de ezt csak hallottam vhol, nemtom hogy igaz e...
  • Basic
    #62
    Na én tegnap vettem magamnak egy ilyen mobilt. K700i-ről válottam. Mindenképpen nokiát akartam venni, mert a micro SD olcsóbb, mint a SE-be való M2-es, és úgy gondoltam, hogy a telefonáláson, és sms íráson kívül csak zenehallgatásra fogom használni. Egy kis próbálgatás, tesztelés után rájötte, hogy ez a mobil jobb, mint amire számítottam. Most folyik az első töltésem, kb 15 órája lóg a töltőn. Alig várom, hogy beszerezek hozzá egy 2 gigás kártyát, mert a zenelejátszás minősége nagyon bejön nekem, minőségibb, mint az mp3 lejátszóm.
  • szucsy89
    #61
    hát nekem még bírja, majd szólok ha megadja magát...eddig csak a készenléti idő miatt szidtam a többivel meg vagyok elégedve
  • dussy
    #60
    Ami késik nem múlik...