259
Nokia 6300
  • desigo
    #59
    Most nyugi van...
    Még nem ment tönkre senkinek
  • dussy
    #58
    Ez a topik behalt?Esetleg máshol folytatátok?
  • dussy
    #57
    Mire gondolsz pontosan?
    Melyik progira?
  • ZoliJ
    #56
    találkozott már valaki olyannal, hogy az Alkalmazások menüpontban levő programok nem férnek hozzá a nethez?
  • desigo
    #55
    Igen a mentett képek élesek nekem is.
  • szucsy89
    #54
    aha, de utána kitisztul mikor elmentette
  • desigo
    #53
    Fényképezéskor nektek is elhomályosodik a kép?
  • szucsy89
    #52
    nah letesztletem az akkuját, és 6napot bírt ki, minimális zenehallgatással, minimális telefonálással....de azért ez is jobb mint a 2nap
  • Patesz
    #51
    hát igen az aksit zabálja a zenehallgatás! kb 3 napot bír
    jah és találtam mégegy oldalt ahol java-s progik meg játékok vannak. ilyen típusú nokia nincs de a 6280 -at kiválasztjátok az jó lesz!
    www.getjar.com
  • szucsy89
    #50
    igen, jó más tipusé is én pl a 6282-est választom ki a listából és jó
  • baggu
    #49
    Honnan lehet TÉMÁKAT letölteni a telóhoz?www.zedge.no mert itt pont ehhez a telóhoz nincs vagy jó más tipusé is ?
  • szucsy89
    #48
    amúgy ha tovább bírná az akku no.1 teló lenne!!!legalábbis nekem bejön
  • szucsy89
    #47
    hát én megfogadtam hogy megnézem meddig bírja, kedd reggel töltöttem fel, azóta 2x telefonáltam rajta, de amúgy hozzá se nyúltam, meg az ébresztő volt asszem vagy 2x bekapcsolva, na és így még fullon van az akku (kiváncsi vagyok meddig bírja még, de lehet hogy egy kis zenét hallgatok meg kamerázgatok vele hogy megnézzem ohgy merül), de eddig 3 napot kibírt és még fullon van
  • desigo
    #46
    nekem 2 nap alatt lemerül...
  • baggu
    #45
    Jah és 3 napig birja kb ezt is mondta ugy hogy Szücsy89 semmi gond nincs vele ennyit bir.
  • baggu
    #44
    Hali!
    Most vettem én is egy ilyen telót én aztmondom hogy Csak a Nokia és kurva jó ez a teló!
    Legalábbis nyomokdtam 2 órát meg telóztam minden a kihangositója lehetne hangosabb de nem nagyon szoktam használni.
    Meddig kell tölteni elsőre? A telefonos aztmondta h ezeket már nem kell 16 óráig hanem simán feltöltöm és kész meg h 1 - 2 évig birják aztán ugyis uj kell bele.
  • szucsy89
    #43
    gáz
  • totyi
    #42
    nekem is ilyen telom van és még 3 ismerösömnek,és ugy ez a probléma az aksival.nyilván ez ennyit tud
  • szucsy89
    #41
    nemtom mi lehet a gond bár a 16órás feltöltés alatt kb a felénél egyszer kihúztam véletlenül de azonnal vissza is dugtam, nem hiszem hogy ez lenne a baja...de lehet csak a zenehallgatás zabálja ennyire az aksit nemtom...
  • szucsy89
    #40
    nekem ez a gond(lehet valamit én basztam el) de nekem nagyon hamar lemerül, vagy csak az elején sokat nyüstöltem, 2-3-nap után már alig van a kis elem ikonba csík...amúgy az új telefont igaz 16óráig kell folyamatosan tölteni hogy jó legyen?
  • desigo
    #39
    Meddig bírja egy feltöltéssel?
  • dussy
    #38
    Nem 3G-s a teló,csak a szolgáltatód miatt írja ki.
  • totyi
    #37
    sziasztok!
    ha valakinek van játéka ami elindul ezen a telcsin,légysz küldje már el mailban. [email protected].
    bár mennyi jöhet.
    elöre is köszi
  • szucsy89
    #36
    csak simán átmásolod a játékot és meg fog jelenni az alkalmazások között, onnan már indíthatod is, és nem kell mind a két fájlt átmásolni csak az egyik fajtát asszem a jad-et
  • totyi
    #35
    sziasztok!hogy tudom elinditani a játékokat ha pc-röl teszem rá.a jad és a jar fájt is át kell másolni?irja már le valaki légyszives hogy kell elinditani a játékokat.
    elöre is köszi!
  • szucsy89
    #34
    nem fogsz benne csalódni nekem nagyon bejön!!!
  • desigo
    #33
    Nah telefon megrendelve.
    Remélem,hogy pár nap és megjön
  • szucsy89
    #32
    thx az oldalt nagyon yo
  • Patesz
    #31
    én kb 1 hete vettem egy ilyen telót a vodánál ott 4.71 -es szoft van rajt. elötte K700i-m volt ahozképest nagyon fura de már lassan megszokom. Én meg vok vele elégedve. a 3G nem hiányzik úgyse kéne használni.
    témákat letudtok szedni a www.zedge.no oldalról, csak egy ingyen reg kell.
    aki esetleg tud valami olyan oldalt ahol s40 -es nokiákra java progik vannak azt megköszönném.
  • desigo
    #30
    Milyen szoftverrel adják a mostaniakat?
  • szucsy89
    #29
    érdekes....itt azt írja hogy 3g nincs, pedig nekem a kijelzőn ott virít a bal sarokba hgoy 3G...na mind1
  • Promi #28
    T-Mobilnal
  • szucsy89
    #27
    hát nekem a pannonnál volt vmi kedvezményem és 25ért elvihettem, de asszem 50körül van most az ára
  • Taranov
    #26
    Mennyibe fáj egy ilyen?
  • szucsy89
    #25
    ja, meg témákat szeretnék, mert az alapok elég silányak:S
  • szucsy89
    #24
    nah megvettem a telefont és nagyon bejön!! nem tudtok valami netes oldalt ahonnan játékokat, programokat, képeket ...stb. tölthetek le, onnan meg a mobilra?
  • Me0w
    #23
    Ja, ok :)
  • desigo
    #22
    én új előfizetés nélküli kártyafüggetlen telóra írtam...
  • Me0w
    #21
    19 korul van uj tmob elofizunal.
  • desigo
    #20
    szerintem 40 körül még talán meg is éri...