259
Nokia 6300
  • menyasszony
    #139
    Sziasztok!

    Most szerváltam én is egy ilyen telót és jó lenne rá egy rakás játék meg néhány téma, de ezeket (a játékokat) hogy kell feltenni?
  • szucsy89
    #138
    kinek kell játék-.-

    témák, hátterek, csengőhangok minőségik rajta
  • Zigdris
    #137
    ez nagyon szar oldal! letöltötem 17 játékot, 15 nem indult el, 2 meg egy ideig jó volt, aztán fizetni kellett volna érte.
  • desigo
    #136
    hát igen ezt sűrűn kell töltögetni :/
    #71
  • SHADOWEYES7
    #135
    ezidáig az akksi nem valami biztató :S
  • szucsy89
    #134
    jaja legjobb oldal ilyen téren, nagyon minőségi minden rajta
  • SHADOWEYES7
    #133
    itt rengeteg téma,stb.. van a telóra
  • szucsy89
    #132
    azért írtam a majdot:D
  • SHADOWEYES7
    #131
    okés
    igazándiból még csak 17 óra van meg XD
  • szucsy89
    #130
    majd véleményt róla pls:)
  • SHADOWEYES7
    #129
    köszi,már sikerült is

  • desigo
    #128
    pm ment...
  • SHADOWEYES7
    #127
    sziasztok

    ma vettem egy 6300-t ,nem tudom egyszerűen bekapcsolni rajta a rezgő hívásjelzést,hozzáteszem nem is nagyon merültem bele a kézikönyvbe hanem a menüben kutakodtam

    valaki help :)
  • peczelimate
    #126
    Nem tud vki olyan oldalt ahonnan játékokat lehet leszedni erre a telora?Aki tud az lécci írja meg.
    Köszi
  • szucsy89
    #125
    ez így van..és mostanában utcán egyre több ember kezében látom ezt a készüléket, nagyon népszerű lett
  • peczelimate
    #124
    Hello!
    Nekem is ilyen telom van és nekem nagyon belyön.Elegáns és könnyű,áttekinthető a menüje,de van egy-két bibije is.Például igen hamar lemerül és elég halk is,de ez még sztem belefér:)
  • szucsy89
    #123
    128as kártya van benne akkor valószínű
  • ZS90
    #122
    Hi all! Lenne egy érdekes problémám!

    Tegnapi nap apám vett magának egy ilyen telefont, összeraktam és megnéztem milyen memória kártya van benne és meglepően tapasztaltam hogy egy gyári Nokia 512 Mb-os kártya, ma rádugom gépre hogy töltsek neki rá pár zenét és csak 128 Mb körül látja a számítógép a memóriát, mondom no fene, széthúztam megnéztem a telefon minek látja, az is 128-asnak ilyenkor mivan?
  • superbayern
    #121
    sziasztok! aki tett már erre a telefonra filmet, és lejátssza, az kérem vegyen fel MSN-re, mert van 1-2 kérdésem! előre is köszi!! :)

    [email protected]
  • desigo
    #120
    kinek mik az igényei...
    én meg vagyok vele elégedve
    egyedül az akksi merül le túl gyorsan :/
  • ifj Hooligan
    #119
    helosztok
    azt szeretném meg kérdezni hogy jó telo a 6300
  • Patesz
    #118
    Hali! Valaki próbálta a telóval a 4GBás kártyát? viheti a teló?
  • lefty88
    #117
    Hello
    Lefrisítettem a szoftvert v.06.60.-raneten keresztül és az a baj hogy csak angol nyelvű lett és ezt a program nem közölte! Segítséget szeretnék kérni hogy hogyan lehet magyarra átokoskodni.
    Segítseket előre is köszönöm, ha lesz!
  • Tibi7
    #116
    Valaki nem tud magyarország térképet erre a telóra???
  • desigo
    #115
    mi a 63 ezer Ft?
    mert a 6300 már csak 30...
  • Hurka555
    #114
    Láttam írtátok hogy a mobile9-en mennyi téma van.
    Ne töltsön le onna senki meert én szettem le a vadonatúj nokiámra(6300)
    63.000Ft és elbaszta a letöltött téma
    Nem engedte a pin kódot használni se puk-ot.
    Szóval ne szedjetek!

    Hajrá Diósgyőr!
  • SötétBarom
    #113
    Hasznos fícsör amúgy..
  • szucsy89
    #112
    ok:)
  • smigiboy
    #111
    OKé már észre vetem h világit csak lassan azthitem h gyorsabban !
  • szucsy89
    #110
    ez csak kéken világít, elegáns üzleti telefon nem bohócoknak való:)
  • smigiboy
    #109
    Hú nem látam vagy aniyira halvány lenne?DE éna silusos Nokira világitásra gonodoltam amikor 1 szer piros utána kék utána zöld stb..
  • desigo
    #108
    nekem is villog ilyenkor...
  • szucsy89
    #107
    lol, világít mikor hívnak, mikor nem fogadott hívásod van, mikor üzeneted érkezett stb..:D legalábbis nekem világít
  • smigiboy
    #106
    Csak 1 hülye kérdésem lenne?:DAnyi h oldalt van 2 led ami bekapcsoláskor világit és ennyi máskor nem is!Csak annyit akarok kérdezni h nem lehet e beálítani h akkor is világitson mikor hivnak...!
  • szucsy89
    #105
    én is ezt akartam kérdezni h lehet e más mp-t felrakni
  • Gaben78
    #104
    lehetne vm szebb mediaplayer hozzá, gondolom nem lehet mást felrakni mint a symbian-os telekre..
  • Gaben78
    #103
    szerencse hogy mini jack van rajta, 2,5 átalakító 3,5 mm jackre, 2GB sd, magnó előlapon jack-IN, úgy nyomom most a zenét a kocsiban. :)
  • Gaben78
    #102
    themes : www.gallery.mobile9.com ott kiválasztod a 6300-t van fent annyi mint a szemét...
  • Ice Cortez
    #101
    Át kell állítanod az sms beállításoknál a csökkentett karakter támogatást és akkor az ékezetekért, meg a spec. karakterekért nem számít fel több helyet!
  • vapourized
    #100
    Hi! Nem tudja valaki, hogy mért csinálja azt a nokia 6300-ám, hogy amikor smst akarok írni akkor már 70 karaktertől másik smst kezd? mert ez így elég költséges.... köszi előreis a választ.