427
  • balee4
    #387
    A gyerek apja Gólya, az egyiptomi kofa. De le kell leplezni, ha jól emlékszem.
  • Pio
    #386
    Tippem szerint vagy az árvagyerek lehet vagy a szerencsejátékos srác. Mindkettő ott van a piacon, előbbi halat árul utóbbi pedig egy oltárnál játszik a spanokkal, ha jól emlékszem.
    Mérget azért nem vennék rá, mert nem a magyarítottal játszottam... :(
  • KaszaN
    #385
    De pontosan mit is kéne megtalálnom? Gólya? Valami igazi madár vagy csak egy grafity?
  • Prince23
    #384
    Menj le a dokkokhoz, a piac környékén megtalálod.
  • KaszaN
    #383
    Hi
    Ha valaki betévedne ide segítene? Elakadtam ott amikor az aréna után valami gólyát kell megkeresni vagy nemtudom hogyérti de azt írja.
  • Pio
    #382
    Beidézem magamat, más megoldásról azóta se hallottam:

    "
    Szia!

    Más hibával én személy szerint nem találkoztam és nem is olvastam, hogy lenne bármi komoly. Azt hiszem egy helyen volt egy olyan apróság, hogy az egyik karakter kétszer mondott el egy szöveget. Én ennyivel találkoztam.
    Illetve minden harcnál "láthatatlan fal" veszi körbe a harcra kijelölt területet és máshol is bele lehet futni láthatatlan falba, ami mondjuk nem hiba, de sokan nagyon utálják ezért szólok róla.
    A fagyós hiba pedig nagyon változatos mennyiségben fordul elő. Van, akinek egyáltalán nem, van, akinek pedig akár óránként is. Azért a többségnek ritkábban szerencsére. Illetve ha sűrűn kapod, akkor felmerült pár "népi orvosság". Valószínűleg nagy részük csak babona, de ezekkel érdemes próbálkozni:
    1. safe mode-ban indítani a játékot
    2. ablakban futtatni a játékot
    3. Feladatkezelőben beállítani, hogy csak egy CPU magot használjon a játék (ha több van)
    4. ha >=2 gigaramod van, akkor kikapcsolni a virtuális memóriát.
    5. ha <=1 gigaramod van, akkor bekapcsolni a virtuális memóriát.
    6. minden lehetséges dolgot zárj be futtatás előtt.
    7. ne alttabolj játék közben.
    "
  • hovika81
    #381
    Hello mindenkinek! Valaki talált már megoldást arra, hogy amikor kidob a játékból memóriacímre való hibával??? Mert én most a MEDUSÁT próbálnám kinyírni, de esélyem sincs rá, mert ha vége az átvezető videónak kilép a játékból! Kipróbáltam, hogy kikapcsolom az egyik magot és minden futó alkalmazást,de akkor is!
  • Prince23
    #380
    Lehet hogy a témakör, nem tudom még, valahogy át kell verekedjem magam megatonon túlra is... max . 3. lehet nálam ha sikere lesz :D
  • balee4
    #379
    A Fallout 3 sztem utóbbi évek egyik legjobb játéka, baromi hangulatos, nem tudom neked mi hiányzik belőle... :D
  • hovika81
    #378
    Szia Pio! Köszönöm a gyors válaszod, már próbálkozom is, hátha sikerül kinyírni!Az a baj, hogy olyan könnyen lekapkodják az életerőmet és kezdhetem előröl!(A nehézségi fokom pedig HŐS!)
  • Pio
    #377
    Öhh, visszaolvasva két dolog is feltűnt:

    1. nem emlékszem, hogy szellemfarkasok vagy kentaurok jönnek.
    2. abban viszont biztos vagyok, hogy Hepnaje vagy hogy is hívták nem kiméra volt, hanem mantikór.
  • Pio
    #376
    Az elején csépeld ameddig csak tudod, aztán jön a következő fázis, amiben történik pár dolog.

    Földbecsapás, amivel elrepít a fenébe - ez ellen nem lehet semmit tenni, el kell viselni
    Szellemfarkasok - ha óvatosabb akarsz lenni húzódj be jobb szélre és ha véletlen pont a szélen jön egy farkas, akkor pajzzsal védekezz. Ha bátor vagy, akkor a farkasok között balra-jobbra vetődvehaladj folyamatosan előre, ezzel meggyorsíthatod a harc menetét
    Hollók - amikor lecsapnak blokkolj
    Ha közel érsz a bosshoz (mert átvergődtél a farkasok között vagy már nem jön több farkas) akkor a kimérát csapjad, ha lent van, ha nincs, akkor a bosst.
    Eltart egy darabig a harc, de ha ezt csinálod, akkor előbb utóbb megfekszik.
    Ha így se megy vedd könnyebbre a nehézséget.
  • hovika81
    #375
    Sziasztok! Egy segítségre lenne szükségem, elakadtam NESSZUSZ megölésénél, ha valaki végigjátszotta akkor megkérném, hogy segítsen már! Előre is köszönöm, nagyon jó a játék!
  • Prince23
    #374
    Épp az, hogy a karakterek jól ki voltak dolgozva:) Meg sztem itt a dialógusokon volt a hangsúly. harcrendszer nagyon rossz benne, ez tény, de legalább nem kell sokszor használni, helyette inkább a szövegelés jön át. legalábbis nekem ez jött le.
    Most ha nézzük az elmúlt évek hasonszőrű játékait, akkor nálam ez a sorrend:

    1. Mass Effect
    2. The Witcher
    3. Jade Empire
    4. Rise of the Argonauts

    Fallout 3 számonra annyira nem jön be, de nagy valószínűség, hogy a negyedik helyet foglalná el. Jó játék... de valahogy valami nem nagyon teszik benne, és meg nem mondom, hogy mi, mert nem tudom mi az:))) ez fura válasz volt:D Sztem abból a gémből VALAMI hiányzik. De lehet azért van ez, mert még mindig Megatronban vagyok...?
  • Pio
    #373
    Megnéztem a PCGurus videótesztet, hiba volt...

    Rögtön besorolják "kardozós akciójáték"nak aztán gyakorlatilag végig cinikus megjegyzéseket hallgathatunk benne.
    Például fennakad azon, hogy miért Dzsészönnek ejtik a főhős nevét angolul. Az angol meg azon akad föl, hogy miért Jaszónnak ejtik magyarul. A görög meg mindkettőn. Az emberi beszéd, a nyelvek már csak ilyenek...
    A párbeszédek nagyon, "iszonyatosan" rosszak szerinte. Konkrétan azt mondja, hogy soha életében nem hallott még ilyen rosszul megírt és előadott párbeszédeket játékban.
    A karakterek hihetetlen csúnyák (na jó itt csak Herkulest emelte ki, lehet, hogy Atalanta bejött neki ;-) ).
    Végül is arra jutnak, hogy a játék nem igazán tér el semmiben egy átlag verekedős játéktól, legalábbis ha jól értettem, de ekkor már nem igazán figyeltem :)

    Sajnálom, hogy olyan emberre bízták a videótesztet, aki láthatóan hiányzott a gimiből, amikor az eposz műfajt vették így esély se volt arra, hogy a játék egyetlen igazi erejét értékelni tudja. Fura, hogy az újságban emlékeim szerint egész normális százalékot és értékelést kapott a játék, az egyik legjobbat a "szakmától".

    Mondjuk a játékra továbbra is igaz, hogy ilyen nagy szakadék a "szakma" és az átlag pléjerek (casualok?) értékelése között szinte példa nélküli. Gametrailers 6,5-re értékelte egy a PCG-snél csak némileg visszafogottabban fikázódó videótesztben, a user score meg 8,6.
  • Prince23
    #372
    na végigvittem. nem volt rossz gamma. Történet sem rossz. Csak a harcrendszer nagyon fogyatékos lett. Aportolásról inkább nem beszélnék

    ami jó:
    - aranygyapjú legendája már megér egy misét játékba öltve is
    - baráti karakterek (pl. Atalanta)
    - Műkéne
    - Tartaros és az előtte lévő csapattoborzás az Orákulum társaságában

    ami rossz:
    - rpg-hez nagyon rövíd játékidő (mindössze 11 óra, ennyi az új Wolverine játéknak, sőt! Inkább nem folytatom)
    - Műkénén és Iolasz ill. Tartaroson kivül vérszegény bejárható területek
    - harcrendszer így ciki
    - várható befejezés
    - nagyon instabil játékszoftver!

    Grafika: 8
    Hangok: 9.5
    Hangulat: 9
    Szavatosság: 6.8
    Irányíthatóság: 7.8
    Környezetek: 5.5
    Portolás: !rossz!
    Párbeszédek: jó
    történet: közepestől jobb

    Összesítés: 78%
  • Prince23
    #371
    Áá köszi, mindvégig ott volt mellettem, pedig nem tudom, valamiért figva falnak néztem. Ezért jó a segítőkész fórum:)
    Egyébként jelenleg 8 pontot adnék a gammának (egy ponttal felvittem), most Tartarosz felé tartok.
  • Pio
    #370
    Lent van az arénánál a lakosztályában, 2 csajjal szórakoztatja magát :)
    Oda kell menni ahol Te is voltál az arénameccsek előtt (ahol Daidalosszal megismerkedtél) és a celláknál végig kell menni és a legvégén van Akhilleusz lakosztálya.
  • Prince23
    #369
    Most már tényleg elakadtam! komolyan!
    Kell beszéljek Akhileusszal, hogy harcoljon (rá kell vegyem) de nem találom, bejártam egész Mükénét NÉGYSZER, de nyoma veszett! Patroklosszal már beszéltem, de nem akarja támogatni, be is záratta az Aréna egyik bejáratát, amikor felhúztam. Akhilles meg annyit mondott: na hozd a lányokat , és innentől kezdve nyomtalanul eltünt! Nem tudom holvan, voltam elnn a kikötőben, gondoltam, hátha ott kurvázik, de SEMMMI!
    hol van akhillekusz?
  • Prince23
    #368
    Na megcsináltam...:D
  • Prince23
    #367
    Az utolsó választható helyszínen vagyok most, és nem tudom kinyírni Akhilleuszt :S Gondolom akkor kell támadjak, amikor dícsekszik a nép előtt. De hát egy fabatkát sem ér. Mi a titka?

    és még sok van hátra a gémből? :S
  • Prince23
    #366
    Nesszusz dögöt hogy kell megölni? Mindig meghalok, pedig forma 1-ezek, meg kivédem a kentaur hullámokat :(
    Eddig 7/10 a gém. Közelébe se ér a Jade Empire-höz legalább. Mass Effecthez meg semmiképp nem hasonlítható.
    Olyan mintha a GTA 4-et a Wheelmanhez hasonlítanánk :S
    pls segítsetek
  • grebber
    #365
    Nekem is állandóan exe hibával kilépked :(
  • Prince23
    #364
    Helló!

    Nektek instabil a játék? nekem állandóan fagyogat... kb. 4 órát játszottam és 3x lefagyott.
  • Narxis
    #363
    Sok a beszéd.
  • JackSparrow88
    #362
    Íme itt van: Rise of the Argonauts HUN (sajnos itt várni kell pár percet, mire el lehet kezdeni tölteni)
    Nekem mondjuk nincs meg a game, de lehet h beszerzem majd.
    Am ez mennyire RPG illetve milyen game, mer én nem szeretem a nagyon RPG jellegűeket...
  • blau24
    #361
    Sziasztok!magyarosítást tudna esetleg valaki hozzá?Köszönöm!
  • akirsch
    #360
    Sziasztok! Tudnátok segíteni nekem? Most játszok a játékkal és a kentauroknál vagyok, mikor már szellemekkel kell beszélgetni. Van egy csávó hullája felakasztva a faluban és nem tudom hogyan adhatom fel neki az utolsó kenetet. Légyszi segítsetek, mert nem tudok továbbmenni. köszi
  • Pio
    #359
    Az öreg meg leküld Medeához, de ezekszerint arra már rájöttél :)
  • mac83
    #358
    közben megtaláltam az öreget :)
  • mac83
    #357
    srácok itt mit kel csinálni?





  • sherlock1
    #356
    Az angol feliratot vissza lehet valahogy állítani a játékban?
  • balee4
    #355
    konfig függő, nálam Vista-n talán 2x ha fagyott
  • robotnyk
    #354
    vista32, folyamatosan updatelve
  • Pluskast
    #353
    Milyen op rendszered van? Csakmert ha xp-d akkor kell neki a sp3. Velem is megcsinálta, hogy kivágott négyszer - ötször mindaddig amíg fel nem raktam az sp3-at.
  • robotnyk
    #352
    valami egész tragikus, ahogy ezt a játékot megírták. látszik, hogy a programozók nem bírtak felnőni ehhez a gameplay designhoz (egy 5 seces cutscenehez tölteni kell?). nagy kár érte. hiába nézem a grafikát tátott szájjal, az elmúlt 45 percben 4szer fagyott ki a játék. :\
  • Pio
    #351
    Nincs. Eleve elképzelhetetlen lenne bele coop, mivel a játék nagy része párbeszédekből áll.
  • MarkBlade
    #350
    Van ebben a játékban coop?
  • Pio
    #349
    Nincsenek bónusz pályák. Az egész abból indult ki, hogy még nagyon régen, 2007ben az első videóprezentációk egyikén egy olyan szigeten nyomultak, ami nem került be a végleges verzióba. Aztán végül - ki tudja miért - ez a sziget (és egy csomó más dolog is, amit említenek) kimaradt a játékból, de valamelyik kiadásnál fennmaradt a lemezen néhány file belőle és innen ered a titkos bónuszpálya legendája. Pontosabban én még soha nem hallottam senkitől azt, hogy ő maga játszott ezen a pályán csak több felé olvastam, hogy vannak ezek a bizonyos fájlok, amik hozzá kapcsolódnak.

    ITT VAN AMÚGY a videó Artemisz szigetéről, hogy legyen mire nyálat csorgatni.
  • apoca07
    #348
    Nagyon nagyszerű,de itt valaki említ bónuszpályát,és azt nem tudom elérni.
    Ha lenne valaki olyan szíves pontos részletes felvilágosítással szolgálna azt isten kegyeibe ajánlanám!Tisztelettel egy lelkes amatőr.