551
MINIMUM SM 2.0b-T TUDÓ VIDEOKÁRTYA KELL A JÁTÉK FUTTATÁSÁHOZ!!! (nV 6xxx vagy ATI X6xx)
  • Szaniboy
    #431
    Van egy pálya ahol sok az ellenfél, és a feladatom az, hogy Öljem meg Moor-t. Nah jó, de hol találom meg??? Jönnek az ellenek dögivel de 2 kaput nem tudok kinyitni, ott ahol állnak a tankok:S HELP!!!

    Itt egy kép ez egyikről:

    és a másikról:
  • LES FORZA INTER
    #430
    eeeeeeeeegen
  • sharpwrz
    #429
    Sziasztok!
    Nekem nem adja le normálisan a szineket, sőt, van ahol csak fehér szín van, a textúrák miatt épp, hogy lehet látni valamit!
    Kicsi a Vga-m? Ati radeon 9600 Pro 256/128?
  • Depridol
    #428
    valószínűleg pislogsz, ez teljesen normális...
  • fenegyerek1
    #427
    Játék közben "pislákol" a kép.Eltünik a játék kép és vissza.Ez mitől lehet?
  • csoola
    #426
    hallod én azt a részt kb annyi ideig csináltam mint a többi részét együttvéve a játéknak... amugy nagyon tucat FPS volt, ha legalább a 2 szintjét elérte volna mostani elvárásokkal, sztem egyik kedvencem lehetne, de nagyon primitiv volt
  • Psychomata
    #425
    Helloka!Nem tudna valaki segíteni, hogy mikor vmi bányaszerűségnél leérek az aljába mit kell ott csinálni?Házban van két túsz két őrrel azokat megöltem, meg vmi generátor pöfög odakint:)
  • SuperCharger
    #424
    Jegyezd meg, hol vannak az ellenek, és szaladj jól elõre a csávó elé, nem sajnálva az életedet meg a lõszert.
  • #423
    Elakadtam amikor a börtönből kihozom a csávót :(
    Elindulunk, de mindig megölik :(
  • janickgers89
    #422
    jáccottam már vele, de köze sincs az elözö két rész hangulatához. Ez csak arra van hogy aprítani lehessen annak aki élvezi. a régi sofokban az aprításos brutalitás csak körítés volt az izgi sztori és pörgős játékmenet mellett.. szerintem!
  • A Kaszas
    #421
    hi.megbabráltam a 3 antennát vagy mit.most előttem barrikád van betonból,hordóból,raklapból és nem tudom mit kell csinálni.valaki segítene?
  • C7
    #420
    nem tudom, nekem geforce 7600GTm van és azzal simán futott. de ha már így előre leszarozod akkor inkább legyél makacs kőbunkó és csak azért se próbáld ki.jó hogy a kritika lenullázza de ha már úgy szar hogy ki se próbálod akkor nem kell kipróbálni, mert a végén még megváltozhat a véleményed
  • janickgers89
    #419
    szerintetek nincs rá esély hogy ez a szar mennyen radeon 9550essel??
  • SuperCharger
    #418
    Menj rá v. ugorj rá a liftre, utána tovább kéne mennie. Ha nagyon nem, kezdd újra azt a pályát. 1x nekem is megállt a játek egy késõbbi helyen, és újra kellett csinálnom az a pályát, másodszorra már továbbment.
  • Frankee
    #417
    Szevaszok ! A dzsungeles pályán (Mogaung) elakadtam, ott ahol a sittes faszi ad egy keycard-ot egy lifthez, amit meg is találtam de semmire nem reagál. Szóval ott mit kell csinálni ?
  • drucker
    #416
    Nekem ugyanolyan... nem egy TFPS... :D
  • C7
    #415
    hát nem éppen mint a többi SoF. az első az még az volt, de a kettőben volt azért nehézség meg élmény. és volt egy baromi izgalmas sztori.... ez pedig egyre jobban fejlesztett modernebb fps, ráadásul néha kihívást is okoz. nem csak mész és gyilkolsz, azért kell benne egy kicsit bujkálni meg védeni is
  • Prince23
    #414
    Próbáld levinni a Brightnesset, vagy driver frissítés.
  • drucker
    #413
    Nem tudom mennyi a játékidő... először a problémámat kéne vhogy megoldanom, me totál élvezhetetlen 'tök fehéren' a játék...

    de amúgy ugyanolyan ez is, mint a többi SOF... mész gyilok, FULL GORE LEVEL, és ez fun...
  • Prince23
    #412
    Így már másabb, kösz, akkor megszerzem

    és jó játék amúgy, játékhossz biztos vagy 6 óra mi?
  • drucker
    #411
    SOF új része... SOF3, ha úgy tetszik :I
  • Prince23
    #410
    Helló!
    Ez meg mi ez a játék? csak Multys? vagy egy kiegészítő?
  • drucker
    #409
    Nekem is az a probléma, hogy belépek a játékba 1. pálya... és minden fehér... mintha megfordították volna a színeket... így nem nagy fun... ha tud vki segíteni plz... :(
  • janickgers89
    #408
    hello! mennyi a min gépigény ennek a cuccnak?
  • #407
    Hogyan kell megcsinálni ezt a küldetést?
  • fdi-brutal
    #406
    Sajnos arra van a legkevésbbé szükség:(
  • Bence94
    #405
    helo találtam jó híreket idézem

    This is a public message from the head developer of SoF Payback

    Quote:Hi,

    we have said it in many e-mails but we would like to announce it more publicly. We are closely watching discussion in forums and preparing list of features for next patches. We would like to release more patches as it is faster solution than waiting for one perfect patch. In the next few days we create list of features for patch #2 and announce it here.

    Kind regards,
    David


    It would seem we will be getting a series of patches of fixes and features. Hopefully the first one we be released soon and will add chat to MP.
    We will keep you updated as to any developments.

    ebből azt vettem ki hogy a következő patch-ben sok újítás javítás lesz benne pl. multiban chat is lesz.
  • SuperCharger
    #404
    Pontosabban: akkor nem rakunk patchet, ha nincs ahhoz a verzióhoz való törés.
  • C7
    #403
    aha. nekem is. nekem semmi patch nem keleltt a tökéletes játékhoz. am meg most szíttam a witcherrel, hogy felnyomtam egy patchet és nem tudott beszélni a játék. azóta megtanultam a nagy leckét, bratyóm szépen el is magyarázta. a lényeg:
    CRACKELT JÁTÉKRA SOHASE RAKUNK PATCHET!!!!!!!!!!!!!!
  • hitch
    #402
    szted:D:D:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Soldier.Of.Fortune.Payback-AVENGED
  • C7
    #401
    és megvettec, vagy feltört verzió?
  • hitch
    #400
    #397 ????????????????

  • #399
    Most én is ott szívok :(
  • lac coo
    #398
    X800 XT az jó ? Fogalamam sincs melyik újabb ....
  • hitch
    #397
    csáó.nekem az a gondom hogy amikor el akarom inditani a legelső pályát kifagy exe hibával.nem értem fent van az 1.1es pach legujjab nvidia driver direct x is novemberi mi lehet a gond???
  • fdi-brutal
    #396
    Idővel lesz az is...vagy nem:)
    De ha nem lesz akkor már jósolni lehet, hogy halott az egész.
    Idnuljunk ki ama optimizmusból, hogy "nekik" is van annyi eszük mint nekünk, bár.....:)
  • Kaszi46
    #395
    meg kihajlás, meg dedicated szerver, meg cheat védelem, cd kulcs hogy lehessen bannolni, stb stb.....:(

    a single rész amugy tényleg játszható valami.
  • csadam
    #394
    vagy a Ts-est
  • RIZLA
    #393
    amig fel nem találja valaki ujra a ventrilot.......
  • SuLtAN17
    #392
    Igaz Pro és Kontra :D Csak tudod ha nincs chat nincs klánozás, nincs cb, nincs stb érted:D Persze anyázás is meg csíterezés is van de ez vele jár.