1256
  • Esrohnoil
    #296
    A 12. kép a Terminator 2-ből is lehetne lazán. :D
  • davidragon
    #295
    Hol találtál ilyen összehasonlító képeket?
  • Danyi8888
    #294
    "Be the first to play at 00:01 on 01/08/2008 when you’ll get your activation key by email" ez a flatoutgame .com on van és ha ezt is csúsztatják akko ba**ák meg az annyukat.... és ha tényleg ugyanaz lessz mint a FO2 akko biztos h nem veszem meg 7k-ért
  • Peetboy
    #293
    Ja tényleg 3 nap múlva augusztus, de nem 1-én jelenik meg, hanem kicsit később. Hiába írnak aug 1-ét, eltölják úgyis.
  • Danyi8888
    #292
    nemigaz h nem bírtok 4 napot várni
  • Peetboy
    #291
    Augusztus előtt nem jelenik meg szerintem.
  • Peetboy
    #290
    Ja rosszul olvastam amit írtál, szerinted is jobb lesz a grafja..
  • werpelethy
    #289
    valaki jelentesse meg már végre
  • Peetboy
    #288
    A grafikája jobb lesz mint az FL2-nek. Nézd csak meg az összehasonlító képeket (PC vs. X360) amin látszik a különbség.
    Igen ha EVM-es lenne 2000 Ft-ért, akkor biztos többen vennék meg. De tudod a nagy többség még annyit se adna érte, mondván minek megvenni, ha ingyen is le tudja tölteni valahonnan.
  • Maxtreme
    #287
    Ok, menjél

    xD
  • Prince23
    #286
    képek..na
  • Prince23
    #285
    lépek
  • Esrohnoil
    #284
    A 2. része full részletességgel simán futott egy 1 GHz-es p3-on, 500 Mega ram és GF FX 5600 XT mellett.
    Szal nem tom h. mit akarnak még belepakolni, amitől annyira gépigényes lenne, mert a 2. része is elég szép szerintem.
  • Jaka
    #283
    7990 Ft-ot ez nem fog megérni. A grafikát leszámítva ugyanolyan, mint a FlatOut 2. A játékot biztos csak azért adták ki PC-re is, mert rengetegen kívánták. Pech, hogy nem az EVM kapta meg és így szinte alig fogják venni. A 2. részt rengetegen vették, de az UC warezbetegséget fog kapni.
  • bertino
    #282
    bírom ezeket az előrejelzéseket, hogy akinek nincs kétmagos, annak szaggatni fog.

    igen, 100%, hogy így lesz. :)
    várjuk meg, hogy megjelenjen szerintem ;)
  • JackSparrow88
    #281
    Na belenéztem a júliusi Gamestar-ba és ott láttam a játék leírását. Gépigény szempontjából processzor igényes naon, akinek nincs dupla magos v. amd, intel-es procija az inkább tegyen le róla mer valszeg szaggatna mint állat. Én is ebbe a csoportba tartozom, ezért én inkább beszereztem a 2. részt és bizony nem könnyű, még úgyse h teljesen simán fut, szal mi lenne a legújjabb Flatoutnál ha akadna, valszeg akkor képtelenség lenne megcsinálni a többségnek, na mind1...





  • Jaka
    #280
    Sajnos a játék ára 7990 Ft. Aki nem hiszi az nézze meg a CD Galaxisban.
  • Maxtreme
    #279
    De azt is nézd hogy a fo2 nem 1 port.. Itt meg ugyebár x360-ról pakolták át pc-re.
    Persze attól még normálisan is meglehet csinálni.
  • Peetboy
    #278
    Jajj, dehogynem el fog menni azon. Nekem gyengébb gépen is el fog futni, biztosan. A Flat Out 2 maxon simán megy,és pont az a játék ami szép is, jó benne a fizika és régebbi gépeken is elfut.
    Ebben az újban már szebb lesz a grafika, biztos jobban megfogja a gépet, de nem Mediumon biztos jó lesz.
  • JackSparrow88
    #277
    B*ssza meg h az a gépigény igaz, akkor nekem nem naon fog menni ezen: PIV 3.0 GHz, 1.5 GB RAM, Geforce 7600 GS. Lehet h érdekelt volna a game de így akkor nemtom...
  • N o N a m e
    #276
    torrentről
  • Peetboy
    #275
    Csak hogy egy szép játék Lowon is szép, de a Crysis Lowon übergagyin néz ki.
  • csoola
    #274
    lehet h azért mert nem tudtad maximum grafon futtatni DX 10ben...
  • Peetboy
    #273
    Hülye kérdés, honnan. Innen-onnan, ahova be kö pötyögni a kódot a telefonba és elküddeni a Zesemest.
  • NIBI
    #272
    Honnan?
  • Maxtreme
    #271
    Na igen. Szaksajtónak nem nevezhető, vicclapnak meg drága :))
  • N o N a m e
    #270
    én letölteni szoktam
  • yamaha26
    #269
    Csak a függők vesznek Gamestar-t
  • NIBI
    #268
  • davidragon
    #267
    Hmm, senki nem vesz itt Gamestart?
  • davidragon
    #266
    Mit írnak róla?
  • djcom
    #265
    A holnap megjele]enő Gamestarban a játékbemutatók között szerepel, tehát a gém készen van.
  • Föcsök
    #264
    Ne bízz a PC GURU-ban.:D Szerintem ha a www.flatoutgame.com-on augusztus van írva, akkor akkor fog megjelenni.:)
  • Danyi8888
    #263
    motmeg mi van 18.-án jön a game vagy mi??
    a pcgurun 18. van:http://www.pcguru.hu/pcguru/jatek/flatout_ultimate_carnage
    nem augusztus 1. jön????
  • Djemba
    #262
    pénteken warez
  • werpelethy
    #261
    A cpu azért lesz elég, mert a fizika változatlan lesz, valszeg csak a grafikára gyúrtak rá, ezért kell a ram meg a komolyabb vga.
  • Peetboy
    #260
    Megnéztem a játék hivatalos honlapját és videókat nézve új pályák is lesznek benne és új autók. Szerintem az összes pályának újnak kellene lennie, mert nem tart sokáig nekik új pályákat összerakni.

    A vizet nagyon mutatják benne, és a napsugarak és árnyékok tényleg élethűen látszanak a házakon és a környezeten. No persze a játékban mutatja meg magát a grafika.
    A Crysis is a képeken és videókon élethű volt, de a játékban már nincs meg az a látvány élmény, mint amit vártam tőle.
  • Gerbill
    #259
    A memória és a videókártya tényleg soknak tűnik egy kicsit, főleg a procihoz képest, tehát vagy az is nagyobb lesz vagy odaírják mellé, hogy Core2Duo.
  • Föcsök
    #258
    Hűhű mit találtam.:D Végre a Flatoutgame.com frissült, és van egy kép amire az van írva hogy out August 2008. Reméljük így lesz, de most jön a légyeg. A oldal alján van egy Download now felirat, ahol csak előrednelni lehet, de a kép jobb alsó sarkában ott van a gépigény. Mit mondja a CPU jó, de a RAM, és a videókártya remélem ajánlott, nem pedig minimum, mert az én 1GB ramom, és az Ati Radeon 9600 Series 256Mb-os videókártyámom nem hiszem, hogy indulni fog.:( Szóval itt a gépigény:

    OS: Windows Vista/XP
    CPU: 2.2 GHz
    RAM: 2 GB
    Video card memory: NVIDIA GeForce7600+, ATI X1800+ 128 MB
    Disk space required : 4.5 GB
    DirectX®: 9.0c

    Ha nem hiszitek itt van:)
  • tototto
    #257
    én spec a fo2-t vittem végig, a farcryt meg abbahagytam mert unalmas volt :)