1256
  • hitch
    #256
    és milyen olcsó is a far cry:990 ft
  • keepernext
    #255
    Én kétszer végigtoltam nagyon zúzós kis játék!
  • Peetboy
    #254
    Én még a FL2-öt sem vittem végig. Elvittem a közepéig, aztán meguntam. Pedig egy igazi élménydús játékot nem lehet abbahagyni. De sajnos a mostani játékokkal így vagyok, elkezdem aztán max a közepéig elviszem, ott abbahagyom.
    Azért főleg nem fogok fizetni, amit lehet a 2. pálya után megunok. Már pedig mostanában elég sok ilyen játék van.
    (Pl: Far Cry-t nem lehetett abbahagyni.)
  • 12346
    #253
    +n
  • 12346
    #252
    hát hogy támogasd a fejlesztőket, nem? aszotad^^
  • hitch
    #251
    pedig jó lett volna ha ez is budget kategoriás lesz.na mind1 legalább marad money a spore-ra:P
  • Peetboy
    #250
    Szerintem is aug-ban fog megjelenni, már csak pár hét. De a 2009-es megjelenés micsoda hülyeség. Szerintem az egész világon egy időben fog megjelenni, nem fél késéssel.
    A magyar kiadásról annyit, biztos nem lesz külön 2.000-es és 8.000-es változat. Mert akkor ki az a hülye aki a 8 ezrest venné meg, ha ugyanaz lesz.
    Ez a játék megér 8 ezret szerintem, támogatni kell a fejlesztőket, mert 2 ezres árból nem nagy hasznot húznak, hiába olcsó. Az más kérdés, hogy én is 2-öt még adnék érte, 8-at már nem. De ha olyan lesz mint a FL2, amivel a neten is lehet játszani nem eredetivel, akkor minek megvenni.
  • acsati
    #249
    meg ha már ennyit késik az már eleve rossz érzés. most már annyira nem is vagyok oda érte, csak majd ha kijön akkor megszerzem és játszok vele.
  • Maxtreme
    #248
    Detto. Ennyit nem ér egy újra kiadott második rész.
  • acsati
    #247
    hát én ezt nem is fogom megvenni mint az fo2-t
  • Djemba
    #246
    bocsi tesó
  • Maxtreme
    #245
    xD
    De ha ilyen ár mellett, és ennyi késéssel csak 1 felturbózott Fo2-t kapunk, akkor kb bekaphassák:)
  • bertino
    #244
    nah megyek is flatout 2őzni :D
  • Maxtreme
    #243
    elvileg ikszpés is van belőle (emlékezz csak vissza rá, a gow is müxött xp alatt :) )
    Az 1 más kérdés hogy 1 nagy kalap szar. Szal ennyit a multiról.
  • bertino
    #242
    az meg vistás cumó
  • Maxtreme
    #241
    mhh mh.. No akkor keverjünk még 1 kicsit :D

    Még a végén igazad lesz

    Ráadásul az újabb feketeleves a Windows/xbox live multi rendszer (álá gow)
  • Maxtreme
    #240
    Valami problémád van?
    Majd akkor ócsárolj hülyézz mást, ha abból az x sok hozzászólásodnak legalább a 10%-a értelmes lesz.
    Thx.
  • Djemba
    #239
  • Maxtreme
    #238
    Hát a Cdpoject honlapján nincs róla semmi infó
  • hitch
    #237
    naon remélem tévedett.XD
  • Maxtreme
    #236
    lol!
    No akkor ez 7900-be fog kerülni, és magyarul fog megjelenni. (már ha a fószer nem téved :)
  • hitch
    #235
    LOL.Tegnap voltam 576ban és kérdeztem a palitol hogy EVM-es lesz és erre azt mondta hogy NEM!!!!.CD projektes lesz OMG FTS
  • bertino
    #234
    az sincs már olyan messze :D
  • Synit HUN
    #233
    Csába! Augusztus
  • acsati
    #232
    jó hát ez úgyis akkor fog már csak kiderülni mikor megjelenik mert itt meg augusztus írnak... :S
    majd örülünk ha kijön végre
  • Synit HUN
    #231
    Teljesen rossz! Mindenhol mást írnak. Én abban reménykedem hogy e hónapban kint lesz.
    #213

    "FlatOut Ultimate Carnage for PC launches globally in June 2008." - IGN
  • Maxtreme
    #230
    "hát te nagyon hülye vagy!!!!!"

    Meglehet, de az viszont megnyugtat hogy te még engem is túlszárnyalsz mérföldekkel etéren.
  • Djemba
    #229
    hát te nagyon hülye vagy!!!!!
    pár nap és töltheted a netről
  • acsati
    #228
    nem is fog megjelenni!
  • Zóanagyvarázsló
    #227
    A kiadó továbbra is az Empire Interactive, a WB csak forgalmazó Észak-Amerikában, ahogy ez az - egyébként tudtommal nemhivatalos - megjelenési dátum is az ottani megjelenésre vonatkozik.
  • Maxtreme
    #226
    Khhm..
    Ign szerint:

    Published by: Warner Bros. Interactive
    Developed by: Bugbear Entertainment
    Release Date: Q1 2009
    Genre: Racing
  • Danyi8888
    #225
    hát ez nem igaz 1 év nem vol elég nekik hogy átportolják
    szánalmas
  • Maxtreme
    #224
    és én még azt hittem hogy a Warner Bros Interactive, korrektebb etéren mint az Empire Interactive :)))
  • werpelethy
    #223
    hogy az a jó ********! De nehéz lehet az xbox-ról átportolni, hihetetlen
  • Föcsök
    #222
    A kiadó honlapja szerint elcsúsztatták augusztus 1.-re.
  • Föcsök
    #221
    Természetesen nem.:S
  • werpelethy
    #220
    és megjelent?
  • bertino
    #219
    ehehehe
  • Danyi8888
    #218
    Na de majd meglásssukXD még van bőven a napból úgyhogy még ma kiadhatják a cuccot nem kell felkapni a vizet még nincs vége a napnak
  • Föcsök
    #217
    Na ezt utálom! Mondtam, hogy úgy is az lesz, hogy akkor fog megjelenni, mint az USA-ba. 2009 Q1. Kész vége, addigra meg kulát se fog érni a gépem és nem fog indulni.:S Láttam már Július 11.-et, 18.-át, meg augusztus 1.-jét, de ez mind hamis lesz szerintem, és 2009-ig semmit se kapunk. Bocsi a hozzászólás hangneméért, csak nem szeretem, ha valamit beígérnek és átverik az egész világot. Június óta csak ígérgetnek.