1256
  • berczely
    #456
    Most is itt sírtok...
  • Jaka
    #455
    semmit nem ígértek
  • bulba
    #454
    Nem is ígértek többet.
  • Jaka
    #453
    egyetértek
  • BiG G
    #452
    egy az egyben a flatout2 átirata, ráadásul előszor xbox-ra portolták át, majd vissza pc-re ami látszik is a menün és az irányításon. a pályák és a verdák teljesen ugyanazok (!), a grafikát picit ráncfellvarták a mai igényekhez, és tettek bele új ost-t, ennyi.
  • Jaka
    #451
    ha felraktad az 1.1-eset, akkor az a baja. Az tönkreteszi a játékot. Töröld le
  • Peetboy
    #450
    Raktam fel Patchot is, meg variáltam az US és EU változattal is. Attól függően EU-s vagy US-s serveren akarok játszani. De most sehogy sem jó a multi rész nálam.
  • Jaka
    #449
    nem lehet, hogy letöltötted az 1.1-es beta patch-et?
  • Peetboy
    #448
    Igen én szoktam. De mostanában hiba miatt nem talál egy Servert sem a játék.
    Valami be kéne állítani.
  • Jaka
    #447
    multizik valaki a 2-vel?
  • Peetboy
    #446
    Na azért. Így már mindjárt más. Vagy a crack volt a rossz, vagy valami béta verzi. De még a Patch is javíthat rajta.
  • berczely
    #445
    Multiját próbálta valaki?
    Törtverzsönnel megy?
  • CalebJoe
    #444
    A német verzióban volt a hiba a Reloaded már 1680x1050-be meg se röccen
  • Jaka
    #443
    hát ha játszani szeretnél, akkor kell. Ha csak netezni, akkor nem.
  • berczely
    #442
    Egyetértek nekem most egy éves és 40ezer volt ráköltve mer beszart a VGA de am nem költöttem volna rá semmit és mindent vitt maxon (kivéve crysis de az mellékes)
  • Jaka
    #441
    a GRID-nek nem árt a 2 GB RAM
  • bertino
    #440
    vagy az első 2 óra játékidő után.
    vagy a táp megy tönkre
    vagy a dvd olvasó
    X360 egy fos, rohangálhatnak vele gariba, ahol "majd megjavítják" hátha utközben 3x elhagyják valahol a csomagot, X360 topicban kurvajo történetek vannak :D
  • Jaka
    #439
    a GRID-nél azért nem szebb
  • bertino
    #438
    ne menjünk bele, nem kell gépet fejleszteni PCsnek sem, ez egy tévhit.
  • Bence94
    #437
    az nem igaz mert 3 ledes hiba már első honap után már jelentkezhet
  • Peetboy
    #436
    7300 GT kártya nem jó már semmire. Múlt héten kipróbáltam a Grid Demót egy 7300 GT kártyával + 2 magos Pentium D-vel, 1 GB Rammal és a menüben nem lehetett mozogni, annyira akadt.
    Ennyit a 7300 GT-ről.
  • Jaka
    #435
    A játékot X-Box 360-ra akrták kiadni, csak úgy döntöttek, hogy PC-re is kiadják. X-Box-on nem kell tartani a grafikától, mert ott nincs VGA, proci meg ilyen szarságok. Pontosan erről szól a PC vs konzol vita.
    Egy gépet legalább 2 évente kell fejleszteni (kivéve ha egy félmilliós gépet veszel), egy X-Box 360 meg 10 évig is jó
  • Peetboy
    #434
    Ránézésre látszik, hogy ez szebb mint a Grid játék. Nem csoda ha nagyobb a gépigénye.
  • Jaka
    #433
    akinek jó gépe van, persze hogy játszható
  • berczely
    #432
    Hát de most figy!
    Itt sír mindenki hogy hjaj hol a sok ígért next-gen game és kijön egy szép grafú játék és lefikázza mindenki hogy jaj nem megy a gépen meg milyen csúnya akkor meg mit akarnak?Nem értem az embereket!

    Flatout 2 tökjó game volt toltam nagyon sokat és sztem jó hogy kicsit next-gen grafot tettek rá tuti végigviszem nagyon dúrva szal király!
  • Jaka
    #431
    tudom, hogy kell a VGA is neki, de prociból erősebb kell. GeForce 7300 GT-vel is elmegy (persze nem fullon), tehát az nem annyira vészes.
  • Maxtreme
    #430
    akarod mondani grafikáJa igaz?


    Egyébként a PS-nél mérföldekkel szebb az nem is vitás. De a gridnél viszont nem. (és ez jóval gyengébben megy)
  • Prince23
    #429
    Játszható volt a crysis... minden max, kivéve AA, mert az nagyon zabálta az fps-eket...
  • berczely
    #428
    Hát sztem elég jólnézki a screenshotok alapján érthető a gépigény szvsz!
    Azt is nézzétek hogy fizika is van!
    Sztem am pro street verő a grafikálya!
  • Bence94
    #427
    arra szokták érteni de nem szokott összejönni mindig :D mármint hogy fullon megy
  • Maxtreme
    #426
    Kell ennek vga is megnyugtatlak :)
  • Jaka
    #425
    nyílván nem úgy értettem, hogy a 8600 GT alatti összes videokártyával érdemes megnézni (pl GeForce 4MX 440-el nem sok értelme van xD), de 7300 GT-ig azért még le lehet menni. Egyébként a játék nem videokártyaéhes, hanem processzoréhes. Prociból kell neki a legjobb.
  • Peetboy
    #424
    Ja én is azt hittem ,hogy minden Full, de itt ennél csak közepes beállításra vonatkozik.
  • Jaka
    #423
    Kedves Prince23, akkor ha az ajánlott konfigot mindenhol fullon értenék, akkor a Crysis-nál nem tudom, hogy mi lenne.
  • Maxtreme
    #422
    hát 6600Gt-nél gyengébb kártyával én ezt semmi szín alatt nem próbálnám ki.. (sőt én amondo vagyok hogy MINIMUM kell neki egy 7800GTX/7900GT)

    A hivatalosan közölt gépigényekre meg nem érdemes adni..
  • Jaka
    #421
    persze, hogy benne maradtak, de arra nem voltak hajlandók a fejlesztők, hogy legalább ezekből csinálanak 1-2 újat. Tehát maradtak a régiek.
    (high jump, royal flush, soccer, baseball, basketball, stb.)
  • Prince23
    #420
    Ajánlottnál én mindig azt hittem, h minden full, max felbontáson, stb...
  • bulba
    #419
    Ahol én vettem ott kb. ugyanúgy fogyott mint bármelyik más játékból.
    Ismerőseim közül aki játszott vele 2 kivétellel (egyik megvette másik tőlem kérte kölcsön) mindenki úgy töltötte le.
    Attól mert Te egy viszonylag normálisabb környezetben élsz, sajnos az ország nagy részének mindegy hogy egy szoftver 2k vagy 12k, ugyanúgy letöltik (pl. nézz csak körül 1-2 alacsonyabb színvonalú fórumon) .
    Azért mert pesszimistábban gondolkodom mint Te nem kell azt feltételezni hogy, nem vettem meg a játékot.
  • Peetboy
    #418
    Már a 8. helyen van a Topik. Csak így tovább...
  • Jaka
    #417
    Tisztázzuk a játék gépigényét:
    - minimális rendszerkövetelmény
    - 2,6 GHz Intel vagy AMD XP 2600+
    - 512 MB RAM
    - GeForce 6600 GT

    - ajánlott rendszerkövetelmény
    - 3,6 GHz Intel vagy AMD A64 3500+
    - 2 GB RAM
    - GeForce 8800 GT

    A játék ajánlott rendszerkövetelménye általában az 1024*768-as felbontás, közepes részletességet jelenti. Ezt nem árt tudni. Tehát, ha valakinek ennél gyengébb gépe van, az próbálja ki 800*600-on, minimális részletességgel. Meg ha a játék fullon olyan gyönyörű, akkor 800*600-on sem lehet bűnronda.