1256
  • arty
    #496
    kicsit jobb szögből:




    nem kicsit szebb, elég nagy a különbség szvsz :)

    egyébként a brutál sebességgyilkos a per-pixel-lighting (asszem igy hivják), azaz minden pixelre külön számolnak fény/árnyék hatást: ld start tábla árnyéka a kocsin... perfekt!
  • arty
    #495
    FO2 vs. FOUC


  • arty
    #494
    "X360 egy fos, rohangálhatnak vele gariba, ahol "majd megjavítják" hátha utközben 3x elhagyják valahol a csomagot, X360 topicban kurvajo történetek vannak :D"

    esetleg menj el egy pécés topikba egy szakmai forumon és csekkold mennyi számtek alkatrész megy tönkre nap mint nap :) az x360 valoban szarabb az átlagnál, de enyhén szolva eltulzod a meghibásodását ...

    amugy a behalt pécé alkatrészt is futár viszi korrekt garis ügyintézés mellett vagy rohangálhatsz te hetekig a szarjaid után? ;)

    erről ennyit.
  • arty
    #493
    és akkor a proc igényről:

    1360x768/high


    848x480/low


    látható, h baromira nincs terhelve a proc, 60-70%-on megy mindkét mag, akár mennyire is leveszem a graf részletességet!

    egyébként sztem ez szebb a gridnél, az ugye elég elnagyolt és tulontul vakito a hdr is, plusz a terep is joval statikusabb és alig van szabadság, elég kötött a pálya. nekem ez jobban tetszik.
  • arty
    #492
    ... szal, amikor a második itthon kijött budget áron, akkor kihozták az első részt is EVM-ben.
  • arty
    #491
    Külföldön egyébként az első és a második rész is teljes árú, 'drága' játék volt. Itthon az első drágaként indult, majd amikor a második alapbol EVM-ként jött ki (mellesleg nagyon hamar jött hozzá törés és amugy is el lehetett inditani az sfclone imidzsel! nade, 2k egy teljesen új és jó játékért, ami ráadásul alap gépen is szép és jol fut?).

    Bulba: bocsánat, elragadott a hév :( ( ujra meg ujra felidegel, h vki 2 ezret nem ad egy ÚJ és JÓ játékért, elszállt velem a ló ... )
  • Jaka
    #490
    nem lesznek újak. Csak a régiek lesznek egy kicsit áttextúrázva (pl azon a csatornás pályán a csatornában folyik a víz)
  • Nohab
    #489
    Egyébként egy héttel rá már jött is a törés... Hú de félelmetes volt a sf... Szvsz meg inkább a 2 rugó csábította az embereket :)
  • Shodan
    #488
    de szar, legalább azt hittem új pályák lesznek
  • Jaka
    #487
    Mellesleg szeptemberben fog megjelenni
  • Maxtreme
    #486
    Nagyon régen :)
    Meg már fent sincs mint írtam :D
  • Maxtreme
    #485
    Lehet! Akkor csak később lett EVM-es. Lehetséges :)
  • Jaka
    #484
    szoktál multizni a 2-vel?
  • Jaka
    #483
    Egyébként csak a 2 indult budgetben, az 1. rész 9990 Ft volt
  • Maxtreme
    #482
    ezek szerint ha még 1 évet késett volna, 20k-ba kerülne :D
  • Jaka
    #481
    ha a játék júniusban jelent volna meg, akkor lett volna EVM-es!!! :(
  • Maxtreme
    #480
    Ez 1 jó kérdés. Gondolom az EVM azt hitte hogy mivel az első 2 is budget kategóriában indult, az új rész is abban fog.
  • ricsa008
    #479
    thx
  • Maxtreme
    #478
    Én megvettem anno (nem az sf miatt) és azóta felraktam, le sem szedtem a gépről. Néha napján zúztam vele 1et :)
    Most meg lecseréltem az UC-ra :D
  • Istencsászár
    #477
    Na tessék...
  • Jaka
    #476
    akkor meg mi történt, hogy Games for Windows Lives-os lett?
  • Istencsászár
    #475
    Badarság... akik megvették az Fo2őt ( nagy mértékben az SF miatt ezt tegyük hozzá, nem pedig az ár miatt, de ezis hozzájárult a kettő pedig kiegészítette egymást ) az felejtse el ezt a részt... ha ő kijátszotta már akkor várja az FO3at, aki pedig a kettővel nemjátszott annak ez egy tökéletesen jó játék, szép grafikával, jó hangulattal, ami mégéri azt a 7-8 ezeret...
  • Maxtreme
    #474
  • Maxtreme
    #473
    Igen, én is :(
  • Jaka
    #472
    de láttam egy képet, ahol az EVM-ben reklámozták
  • Maxtreme
    #471
    Ennyi pénzért igen. 2k-ért jó lenne szvsz.
    Vagy kiadhattak volna 1 patchet ami a 2-t felturbózza grafikailag xD Mondjuk abbul nem lett vóna piz :p
  • Jaka
    #470
    értelmetlenség volt PC-re kiadni
  • Jaka
    #469
    Az Ultimate Carnage-t tekintsük a FlatOut 2 kiegészítőjének
  • Maxtreme
    #468
    hogyhogy mire?
    Arra hogy még hány ember, és hányszor fogja elmondani hogy ez csak 2-dik rész felújítva..
  • Jaka
    #467
    ezt mire értetted?
  • Istencsászár
    #466
    360on több mint egy éve már megjelent...azt hogy lesz pécére később döntötték el, bár nemértem a felháborodásokat hiszen az FO2őt megkaptam mindenki 1990 ftért ( nem összeg... ), ez meg 7-8 ezer, vegyétek ugy hogy itt a teljes gém és az FO2 csak előfutár volt... fikázni mindig könnyű persze szar fos trágya, de király ez a warez verzió játszok vele hónapokig, de szar fos és megnem veszem, mert szar...

    Majd lesz Fo3, mert ez nem az ez FlatOut: Ultimate Carnage, semmi több.
  • Maxtreme
    #465
    Még ezt hányan fogjátok szajkózni? (már vagy 5000-en elmondták)
    A fejlesztők SOHA nem ígértek teljes értékű új részt, ennyi.
  • lololol
    #464
    hát ezek kiadták ugyanazt nagyobb gépigénnyel.
  • Maxtreme
    #463
    Az 1 más kérdés hogy hogyan.
  • samsung123
    #462
    sajnos az optimalizálás egy kaki:(
    akinek ment a Grid Highon most ez is fog de nem 30-40fps hanem 25-30 al, és azért a grid jóval szebb.
  • Jaka
    #461
    aha, de nem fullon. 1024*768 medium-on futni fog
  • ricsa008
    #460
    nekem vajon menni fog?
  • Maxtreme
    #459
    nono :)
  • BiG G
    #458
    akkor inkább nevessünk ezen a szaron!
  • Jaka
    #457
    nem is sírunk