1256
  • Maxtreme
    #696
    Mivel a game motorja only dx9c-t támogat, nem igazán van difi dx10 és 9c (sm3) között..

    Az meg h csúnyább.. a szemeidet hova tetted? :)
  • Lobsterman
    #695
    Fura nekem 7900gs-el, x2 3800+ procival 2 giga rammal 25-30 FPS körül futkározott. Mondjuk igaz hogy valszeg a Dx9 mód miatt.
    Egyébként hihetetlen számomra hogy megcsinálják ugyanazt a játékot más engine-el, lassabban fut(a Fo2 60 fps-nél kiakadt a régi gépemen is :D), és még csúnyább is(ismét valószínűleg a Dx9 mód miatt de akkor is).
  • gandrus
    #694
    A videókártyád lesz a szűk keresztmetszet, mert nekem 5000+ os X2-es (2600@2730 Mhz) szintén 2 Gb rammal (800 Mhz) és egy 8800 GT-vel (512 mb-os verzió) 1680x1050-ben max grafikával (max anizo és antialiasing is) 25-40 fps-el viszi. Néha lemegy 20-ra, ha sokan vannak előttem és felkavarják a port.
  • NIBI
    #693
    Amd 5000+ black edition procival (6000-re felhúzva), 8600GT karival, 2Gb memóval, és egy Asus m2n32 alaplappal kipróbáltam a játékot...
    Annyira akad, mint ha Faterom ősrégi gépén indítottam volna. Még a menüt se láttam annyira beakad... Sőt egyre jobban. Egyszer eljutottam valami live menüig oszt annyi, fagyi, vagyis 0 fps.
    Hihetetlen. Ezek után soha nem kell xbox átirat... Nem tudok vele játszani, pedig egyesek gépénél jóval erősebb a konfigom, Nem értem...
  • arty
    #692
    Egen, az már más kérdés. 4200at nekem megérne, de ehez partner kell és egyelőre itt nem találtam :) Talán nagyobb mozgatorugo lenne, ha kiderülne, h meg lehet oldani a multit a live-on.
  • gabi89
    #691
    Szebb a grafika ez tény,de ez kinek ér meg sok ezer forintot? (meg 2új mod meg pár +kocsi)
    Szerintem senkinek.
  • arty
    #690
    linkeltem összehasonlito képeket, az emlékeid megszépültek, az egész fo2 sokkal rondább, nem csak a viz :) (bár azért konkrétan nem ronda az fo2 sem!)
  • arty
    #689
    De nekem nem lesz flatou3-mam az olyan csicskák miatt, akik elvből nem fizetnek játékért, ha ingyen is leszedheti ... közöm annyi van, h ki hova fizet, h ha beirja egy publikus forumra, mekkora barom, akkor én azt ÉRVEKKEL alátámasztva véleményezem.

    Te érveket nem tudsz produkálni, tehát huzhatsz elfele ...

    üdv,
    arty apukája
  • PunkZoli
    #688
    elkezdtem vele játszani... és elszomorító, hogy ez a játék egy az egyben a 2 ... sőt a graf nekem maxon nem jön be... a víz lett szebb csak :\
    ugyanazok a pályák... száni
  • gabi89
    #687
    Sajna ilyen a játék nekem jóval erősebb gépem van mint neked mégis a Fo.2 maxon ment 1280x1024-ben normális fps számmal 30alá nem ment sose ha jól rémlik ez meg örülők ha 1280x1024 felbontáson medium mellett nem szaggatt.Néha így is 25fps alá megy :(
    Egyértelműen azért ilyen mert konzol átírat.
  • fery02
    #686
    Kipróbáltam a játékot (konfig az aláírásban :P): A játék "defaultként" olyan beállításokat adott nekem, hogy 800*600, minden high, kivéve az Antialising-et, meg az Anisotrophy-t. A játék indul...már akkor meglepődtem, amikor a Live résznél alig bírtam továbbjutni a szaggatás miatt, a menüről meg már ne is beszéljünk, 9 fps ha volt. Ezek után már nem is vártam mást játék közbe se... a töltések végülis elég gyorsak, de mikor megjelent a pálya, meglepő módon ott is tartotta a kb 9 fps-t, csak aztán lepődtem meg, mikor visszaszámlálás közbe a kocsit körbemutató kamera, átváltott "verseny" nézetre, amikor is látszódik az egész boj, mind a 12 autóval...nos, ez a rész szó szerint állókép volt, 0 fps-sel :D Nagy nehezen ki bírtam lépni, bár egy gép reset-tel lehet gyorsabban jártam volna. Azóta csutka lowon nyomom a játékot 800*600-ba, így végülis tűrhető a sebesség (15-25 fps megvan), de képeket inkább nem linkelek, gondolván azokra, akik esetleg esznek e hsz olvasása közben.
    Szóval itt tart a 4 éves gépem, mikor a Flatout 2-őt teljesen maxon, über felbontásba, élsimítással játszom? :( Nagyon érdekelne más olyan játékos is, aki hasonló sza..., izé konfigurációval (bár sokan örülnének ennek a gépnek is) tolja a játékot, mint amivel én. Valószínűleg ennek egy XP újrarakás se lenne orvosság, egyszerűen itt tart a gépem.
    Az mindenesetre felháborító, hogy low-on is rohadt szép a játék :P (szvsz), speciel low-on még az a hiperszuper qrva árnyék sem akar eltűnni, ami gondolom rohadtul eheti a gépet, nem beszélve a még így is éles textúrák...pl az autón is még low-on is elég élesek.

    #675: tipikus magyar gondolkodásmód, grat.
    Mondjuk így én se venném meg, de ha jobb gépem volna, nem gondolkodnék rajta.
  • Istencsászár
    #685
    Egy igaz warezgémerrel állunk szemben, az a két játék is fizikai fájdalmat okozott gondolom...
  • bertino
    #684
    flame.
  • keepernext
    #683
    te meg egy kis senki vagy fiam ,csak írogatni tudsz ökörségeket...
    semmi közöd hozzá ki hova fizet...
    nem a te pénzed fogy vele,akarom mondani apádé teeeee....
  • arty
    #682
    mind1 mit irtál, ezt a részt többször elolvastam, meg probáltam értelmezni és néztem a szpoilert, hátha nem komolyan mondod :)

    "ki az a hülye aki a fejlesztők támogatásáért venne egy játékot"

    ---

    Gears of War magyarul jelent meg, és a multi abban is live-os, asszem valahogy megoldották az ottopikolók, h lehessen multizni eredeti játékkal... de most olvasgattam és nem találom a leirást :(
  • Peetboy
    #681
    Olvasd el újra, nem azt írtam, hogy eftépéért fizetek, hanem, hogy teljesen ingyen tudnám letőtteni.
  • Bence94
    #680
    és még azt hittem én veszek meg alig játékot.
  • Peetboy
    #679
    Igen, 2-öt összesen. Mindkettőt a netes multi miatt.
  • Bence94
    #678
    hogy két játékot összesen?
  • Peetboy
    #677
    Én is megvenném ha lehetne benne multizni és ha 2000 ft lenne, de többet nem adnék érte. Amúgy meg nem tetszik nekem annyira ez a játék, hogy megvegyem. Eddig 2 játékot vettem meg.
  • arty
    #676
    pl. én? hogy esetleg legyen flatout3 is, bazdmeg, és a kedvenc (mocskos tolvaj banda) eftépédről leszedhesd? (amugy is buta luzer, aki eftépéért fizet és tolvajokat gazdagit...)
  • Peetboy
    #675
    Ja és ki az a hülye aki a fejlesztők támogatásáért venne egy játékot, amit le is lehet tölteni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kedvenc FTP-men már rajta van az angol Reload verzió, már tölthetném is max sebességgel és még 1 sms-t se kell küldenem.
  • arty
    #674
    1 pici infot mutass, mely szerint 1 éven belül kijön EVM-ben ;)

    (korai terv volt az EVM, ami sajnos ugy néz ki meghiusult: vszeg a games for windows miatt :( )
  • kabel15
    #673
    Bemutató? Hol van bemutató?
  • Jaka
    #672
    ha megnéznéd a bemutatót, akkor látnád, hogy kacsázni kell. Mindig amikor leér a vízre, nyomj Ctrl-t!
  • kabel15
    #671
    Hello!

    Ott járok a játékban mikor a medencébe kell kilőné magunkat na most az a gond hogy sehogy sem tudok 180méternél nagyobat repülni :(
    Van valami tipp hogy hogy tudnék nagyot repülni?
  • Jaka
    #670
    ha tényleg kijön EVM-be, akkor fölösleges kintről megrendelni
  • arty
    #669
    az EVM-es FO2-ben azért nem lehetett chatelni, mert az összes europaiban nem lehetett :)

    az amerikaiban lehetett. aztán tákoltak az europain, és lett cset. aztán kijött az 1.2 pecs és végre együtt játszhatott az egész világ és ugyan azt tudta minden verzio ... az EMPIRE (kiadó) egy hányinger cég.

    ---

    Továbbra is kérdezném, van aki megvenné velem a FOUC-t, 4200forintért? (kintről rendelnénk, posta felezve, igy jönne ki 4200/fő-re)

    A hazai megjelenés csak szeptemberben várható.
  • Bence94
    #668
    de aztán gyorsan ki is dobták a javítást amiben már volt chat meg mikrofon lehetőség is.
  • Maxtreme
    #667
    Megnyugtatlak hogy nálam X-FI Xtreme Gamer-el is szaraxik a hang...
  • fery02
    #666
    Külföldön nagy valószínűséggel...
  • Jaka
    #665
    Biztos lehet benne multizni
  • fery02
    #664
    Nem azt kérdeztem ám, hogy megjelent-e. Csak mert ha nem lehet vele multizni "szeretett" országunkba, akkor tényleg csak a fejlesztők támogatása miatt venné meg az a pár százalék a magyarok közül.
  • Maxtreme
    #663
    haha :p
    Az evm-es fo2-ben pl nem volt chat lehetőség (az 1 dolog hogy meg lehetett oldani házilag, de hivatalosan akkor sem volt bent)

    Az EVM-es postal2-ben pl nem müxött a multiplayer lehetőség.

    és ráírták a dobozra? Hát persze hogy nem :)
  • werpelethy
    #662
    Még meg sem jelent itthon, pontos ár sincs, a LIVE-ról pedig majd akkor. Gondolom nem merik úgy kiadni, hogy nem tájékoztatnak róla, hogy a software csak korlátozottan használható.
  • fery02
    #661
    Ha nem jelentkezhetünk be Live-ra Mo-ról, akkor eredetivel hogyan lehet multizni?
  • HoReSz1975
    #660
    vagy majd gyorsba adnak ki egy javító patch -et, a soldier of fortune payback -nál is volt ilyen, a gyártó szerintem már látja a saját sz*rát
  • Peetboy
    #659
    Nekem a FEAR recsegett alaplapi hangkártyával és újra indult a gépem tőle. De mióta van benne egy jobb hangkártya, azóta nem recseg és minden ok.
  • Masakari
    #658
    hát akkor nem próbálom ki:/ 2 nem tetszett 1 jobb volt szvsz sztem
  • bertino
    #657
    köszönjük emese