360

Darkest Of Days - FPS
  • ewuk
    #160
    engem csak az idegesít halálra ebben a játékban, hogy megjelennek a jövőből jött faszik lekaszabolom őket, felveszem a stukkerüket, de a pl.: polgárháborús társaimnak fel sem tűnik a robotruhás jövőmókusok hullája, nem, hogy a sorozat lövőgépkarabélyom. gráá
  • Zeller01
    #159
    hangulata tényleg nagyon jó, de ami nagyon zavaró, hogy az emberek olyan hihetetlen buták! csak szaladgálnak ész nélkül! emiatt lett egyszerű ez a játék. ezt berakták volna egy cod környezetbe és beszarunk a gyönyörtől! kedvencem, mikor egymással szemben áll az ellen és lövik egymást kb 2m-ről :D tiszta csupasz pisztoly :D
  • Fritz Von...
    #158
    Basszus. Vége...
    Hát ez rövid volt. Remélem, hogy jön folytatás, még több helyszínnel és korral.
    Hangulat: 10
    Grafika: 9
    Zene-hangok: 10
    Sztori: 10

    Király volt, sztem még egyszer végigtolom, de ordít a folytatásért.
  • Eagle16
    #157
    Jó sok küldetés van
    Most járok a 11.-nél, ez polgárháborús volt, de most beadott megint 3-at.

    Pár kép, hogy színesebb legyen a topic.




  • Lacee86
    #156
    Wolfenstein nekem is fennvan: eddigi 1 küldetés alapján egy nagy kalap sz*r sztem. Nekem is sokkal jobban bejön ez a játék, eddig legalább is.
  • Lacee86
    #155
    Tudom h 1680x1050 a natívja, asztal annyiban is van. De úgy van ahogy mondod: mint látod, elég gyenge kártyám van az ilyen nagy felbontásokhoz. Amúgy most annyit sikerült megtennem, h az nvidia panelben egyedi felbontásként 960x600-at bele tudtam tenni, így a játék opcióiban megjelent ez a lehetőség is. Ki is választottam, úgyh most annyiban van. De lehet h inkább átteszem 1280x800-ra, és visszaveszem high-ról mediumra. Igaz sajnos eléggé romlik a látvány, de teljesítményben jelentős javulás van. High-on helyenként szinte játszhatatlan.
  • Fritz Von...
    #154
    Hát nekem meg az a véleményem, hogy nagyon el lett találva ez a játék. Tény, hogy nem crysis a grafika, de az speciel nekem nem tetszett. Ez úgy, ahogy van, rendben van. A helyszínek változatosak, a feladatok szintén.
    Most éppen elkaptak a németek a II. Vh-ban, és a többi lengyel hadifogollyal együtt egy lágerbe visznek (Auschwitz-re emlékeztet). A hangszórókból német parancsok röpködnek, és a rádióból a Horst Wessel lied szól. 100%-os a hangulat.
    Mióta elindítottam, egyre kevésbé tudom abbahagyni, és teszem ezt a Wolfenstein kárára, mert annak nincs hangulata. Ennek van. :)
  • Evin
    #153
    Erre a monitorra az 1680 ajánlott. Neked miért nem jó, nem bírja a vga-d ezt a felbontást játék alatt?
  • Lacee86
    #152
    Samsung 2233BW, elvileg frissítve van a legújabb driverrel.
  • Eagle16
    #151
    A monitorod milyen típusú? Lehet hogy van újabb drivere is. Melyik Nvidia driver van fent éppen? Lehetséges hogy egy frissítés megoldaná a dolgot.
    Most már nem jut eszembe, holnap még utánanézek hátha találok valamit.
  • Lacee86
    #150
    Hűha, akkor itt nálam vmi nagy gebasz van. Nekem ennél sokkal kevesebb felbontást ír ki. Meg más játéknál is csak egyedül az 1680x1050-et jelzi 16:10-ben... Pedig fennvan a monitor drivere. Most mit csináljak akkor, van vmi ötlet?
  • Eagle16
    #149
    "más 16:10-es felbontás meg nincs benne"




    ?
  • Lacee86
    #148
    Amúgy ezt rohadtul nem értem. Annyira így meg úgy wide divat van, de a játékokban még mindig 4:3 az uralkodó... Pedig tényleg jó a wide, régebben idegenkedtem tőle, de most h lett széles monitorom, nagyon jónak tartom. Sokkal jobban igazodik a szemnek a vízszintes látószögéhez.
  • Lacee86
    #147
    Hát van, de ha átírom, eltolja a képet és szaggat. :(
  • Zeller01
    #146
    gecc nem tudok írni felbontást...
    falbontás ez jó
  • Zeller01
    #145
    az úgy elég fos lehet... esetleg nincs valami .cfg vagy valamilyen edit fájl ahol tudnál falbontást módosítani?
  • Lacee86
    #144
    Hali! Nem tudtok vmi megoldást (progit vagy akármit), h a játékot a felkínált felbontásokon kívül egyébre is be lehessen állítani? 16:10-es monitoron szeretnék full képernyőn játszani, de 1680x1050-hez gyenge a gépem, más 16:10-es felbontás meg nincs benne, meg aspect ratio átállítás sincs ha jól láttam. Most úgy játszom, h 1024x768-ban 4:3-ban, 2 oldalt fekete sáv van, de jobb lenne teljes képernyő.
  • Eagle16
    #143
    Ja, rájöttem, elnézést
  • Eagle16
    #142
    Izé, hülyeséget írtam, az a kiadó :D

    "Brand New Engine: The dedicated team at 8monkey Labs has created an all-new, groundbreaking game engine known as Marmoset. The Marmoset engine not only breaks from the all-too present Unreal engine FPS clones flooding the market, but also allows for some amazing graphical capabilities. You’ll fight through epic battles filled with literally hundreds of NPCs on the screen at the same time, all with an advanced AI and all without a hint of graphical slowdown and all set against wide-open environments that are lushly detailed and dynamically lighted."

    Tehát a játékmotor neve Marmoset.
  • Csokis
    #141
    Az a kiadó, te! Marmoset engine-t használ.
  • Eagle16
    #140
    Phantom EFX motort használ a játék.
  • Shep
    #139
    Egyébként ez milyen engine?
  • AKI94
    #138
    Hát én nemtom a grafra miert kell panaszkodni mikor örülhetnénk hogy ez a játék akár 80 NPC-t megjelenit 1 mpben ráadásul mindet mozgatni.... nemkis feladat ám
  • Magiszter
    #137
    Ezt hívják optimalizálatlanságnak. Hogy nálam el se indul, nálad gyengébb gépen meg hasít...
  • Optimus Prime
    #136
    Mondhatom 100%-ban egyetértek veled. Kára játékért, de azért remélem lehet még kapni. Ha lentebb megy az ára én áldozok az eredeti példányra.
  • Zeller01
    #135
    jön
  • Zeller01
    #134
    akkor jösz a sima
    gyorsabb ftp
    köszi
  • Eagle16
    #133
    Van, de csak annyi hogy a Repack már nem rak ki egy plusz ikont (language selector). A sima verziót is letöltheted, csak egy ikont kell kitörölni.
    (az asztalon hoz létre egyet, amit nem kéne)
  • Zeller01
    #132
    Van különbség a repack és a sima skodrow között???
  • Eagle16
    #131
    Nem ronda a grafika. Legalább annyira jó, hogy nem arra figyel az ember, hogy hű, milyen mosottak a textúrák meg ilyesmi. A kukoricaföldek pl. nagyon jól meg vannak csinálva, mindegyik különálló darab, külön hajlik mindegyik, amelyikhez a a karakter rálép. És bizony egy ilyen búzatábla sok száz darab ilyenből áll, és a játékmotor teljesen simán elboldogul velük.

    Az MI buta: hát tény, hogy nem egy HALO szinten vannak az ellenfelek, de azért fedezékeket használnak ha van, sunyin lőnek, úgy, hogy alig látni őket, gránátokat is dobálnak ha kell...én nem várom el, hogy komplett haditervet dolgozzanak ki ellenem, így is elég sokszor meghaltam, mivel nagyon pontosan céloz az ellenség.

    Szinkron: mert mégis milyen szinkron kellett volna? Az időutazós laborban a női hang, meg a segítőm, a volt New York-i tűzoltó hangja tökéletesen passzol, akció közben meg elvétve találni olyat, akivel hosszasan kéne beszélgetni.

    Xbox-on szaggat, hát így jártak. Nálam teljesen jól fut, ez is jelent valamit.
  • Evin
    #130
    Pedig a víz nagyon szép. A "gömb" effektje is korrekt.
    Elég szomorú, ha vki csak a grafika alapján ítél el egy játékot.
  • Shep
    #129
    Igen közben már én is rájöttem ,hogy a szerencsétlen csak törölte a physx-et az újat nem rakta fel (hát igen profi munka).


    Boxon is szaggat, az azért már jelent valamit :)
  • Lacee86
    #128
    "a grafika randa, mint a bűn" hm??!! A többihez még nem tudok szólni annyira, de ezen eléggé meghökkentem. Miért, ha 1 játéknak nincs Crysis grafikája, akkor már ronda?? Érthetetlen...
  • grebber
    #127
    Sötét napok következnek a Darkest of Days fejlesztői számára!

    Az első tesztek alapján nem sikerült valami fényesen az 8Monkey Labs legújabb játéka.

    A Darkest of Days alapkoncepciója pedig igencsak jónak tűnik. Időutazás, híres emberek megmentése, egy titokzatos ellenfél, egyszóval adva van minden egy jó játékhoz, és még a sztori is eredetinek hangzik.

    Sajnos azonban úgy látszik az 8Monkey Labs munkatársainak nem sikerült az ötletet fogyasztható formába önteni. Az első tesztek alapján ugyanis a Darkest of Days sztorija összecsapott, a grafika randa, mint a bűn, az MI a havasi gyopár szintjén vegetál, és a szinkronhangok is csapnivalóak, ráadásul az Xbox 360 verzió szaggat is.

    info: Gamestar


    IGN 4/10
    PC Gamer UK 8/10
  • grebber
    #126
    Nekem is így indult de miután feltetem ezeket jó lett:

    PhysX_9.09.0814_SystemSoftware + a setup mappábol az vcredist_x86-et meg az oalinst-t
  • Shep
    #125
    Na ez is jól indul, new game és visszadob az asztalra valami szar hibával, pedig a demo meg ment gond nélkül.
  • Mersant
    #124
    nekem sokkal gyengebb gepem van es minden hiba nelkul futott a demo. nem talalkoztam lathatatlan targyakkal sem, nem is szaggatott...
  • Magiszter
    #123
    Én azzal a gondalt találkoztam demónál hogy a lent említett konfigra kiírta hogy nem éri el a minimumot, majd el se indult a játék. Bezzeg haverom ugyan ilyen konfigján csak nV 8600Gt-n döccenés mentesen szaladt. Csak arra tudok gondolni hogy nincs optimalizálva a motor. Igaz régi a VGA kártya, de ha még a Crysis is tűrhetően fut rajta akkor nehogy már egy ilyen játéknak ne legyen elég. Ergo: Optimalizálatlan. Legalább is a demo-ja. A teljest is azért kipróbálom, hátha annak már elég lesz.
  • Fritz Von...
    #122
    Nem tudom, hogy milyen gondokkal találkoztatok. Az utolsó néhány évben kevés ennyire jól optimalizált játékot láttam PC-re. Az ikonra kattintástól számítva kb 5 mp alatt már a pályán vagyok, röccenésmentesen fut. E8400 proci, Ati 4850, 4 GB Ram van a gépemben, semmi extra.

    Ami viszont bosszantó, hogy tegnap szívatott egy pálya rendesen. Amerikai polgárháborús sorozat, amikor Welsh-t kell hazavinnem (sztem az utolsó pálya lehet ebből). Van egy pont, amikor valami támadást kell vezetnem a szárnyon. Innen szopatóra tett, mert szerintem full bugos. Nekimegyek valaminek, meghalok. Másik oldalra megyek, ott is. Semmi nem jelezte, hogy mi merre hogyan. Nagy nehezen eljutok a végére, 20-30 visszatöltés után, erre az elérendő pont 10 méterre van tőlem, és nem tudok kiugrani a kerítésen, semerre sem tudom megközelíteni.

    Na ezzel találkozott már vki?
  • Magiszter
    #121
    Csak egy kérdésem van: Ha a Demó szerint nem volt elég ez a játék elindításához: Core2 Duo T6400 2Ghz, 2GB DDR2 RAM, HD3650 512Mb VGA, akkor a teljessel se próbálkozzak, vagy azért van valami javítás a két verzió között?

    És persze hogy romokban a pc-s játékpiac ha nem képesek optimalizálni, vagy ha lesz@rják az ATI/nV tulaj játékosokat....