Elkészült a WTC elleni támadás szimulációja
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Bizony, és Armstrong sem járt a Holdon, sõt több rízezer embert rávettek, hogy azt hazudja, hogy a NASA-nál dolgozott a Saturnokon, meg az Apollo-n, meg a leszállóegységen, meg a Holdjárón. A több mázsányi kõzetminta se létezett, minden ûrkutató-geológus hazudik. <#mf2>#mf2><#banplz>#banplz>
Ha megnéznéd a videót, meg a valódi felvételet, láthatnád, hogy a gépnek volt akkora mozgási energiája, hogy az kitartott az egész épületen keresztül. Fûleg a kemény részeknek. A fa az tömör, a tornyok meg nem, szóval rossz a hasonlat.
"Meg egyébként ha a tartóoszlopok sérülését a becsapódás okozta akkor kérdem én miért nem azonnal dõlt össze? Miért 1 óra múlva? Az égõ üzemanyag nem magyarázat mert a kerozin 800 fokon ég és az acél olvadáspontja magasabb+az energiakoncentráció a becsapódáskor lévõ robbanásnál a legnagyobb."
Pl. a felsõ szintek terhelése, és az égõ kerozin együtt (attól, hogy nem olvasztja meg, még nem tesz jót neki, és ott égett minden) addig gyöngítettték a maradék oszlopokat, amíg feladták. Az elsõ toronyról készült videón láthatod, hogy nem függõlegesen indul meg, hanem kicsit megdõl. De mivel nincs alatta szilárd talaj, hanem további szintek, oldalra dõlés helyett azokat szakítja át. Mivel nem látjuk, hogy belül mi történik, az is lehet, hogy pl. a beszakadás középen a leggyorsabb, és hiába dõl meg oldalra, közben magába is roskad.
"Amcsi propaganda."
Robbantsunk fel valamit mi is (pl Margit-híd, azt könnyû, úgyis majd' összeroskad), és utána rohanjuk le a szlovákokat! <#banplz>#banplz><#lama>#lama>
okosits nmár fel légyszives...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...
There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don`t!
Nem az lenne az alap, hogy ilyenkor minden információt megkapnak???
Főoldal IT/Tech Tudomány Játék Mobil Digicam Film Letöltés Apró Fotólabor WebTop Tárhely Szerverhosting Áruház
"A szakemberek szerint egy ilyen becsapódásnál az, hogy az épület milyen mértékben károsodik, nem kizárólag a repülõgép méretétõl, hanem sokkal inkább sebességétõl és tömegétõl függ."
Ez meg mekkora hülye mondat? A repülõgép méretétõl függ a tömege...
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
8,4 GHzx 24 magos Cell, NVIDIA-Ati-3dfx-SCEI RSX, 120Tb HDD, 24x BluRay, 512GB XDR, 512 GB GDDR10, OS: MyOS, LCD 1320\" Sony Bravia
16 processzoros gép már szuperszámítógép? Miket meg nem tudok...
Kétféle világ létezik. Az egyik amit látsz és a másik ami mögötte van. Ami mögötte van azt a pénz irányitja. Találd ki melyik világ irányitja melyiket.
ahogy ottmarad majd 3000 ember a romokban - és ez a keleteurópai akcentus
hozzá - mint valami hidegháborús atomháború terv.
Le a kalappal - alig várom, ahogy azt szimulálják majd - ahogy egy HE gránát
beszáll egy iraki ház hálószobájába 6 alvó gyerek közé - vajon a vért
is akkurátisan tudja majd modellezni - és a szétrepülõ apró csontokat?
Tessék modellezni csak milyen hülye az ember.
- mondta a medve, és fejbe lőtte magát...