Elkészült a WTC elleni támadás szimulációja

← ElőzőOldal 7 / 7

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21
lazsi temeg fasz vagy ha igy inditasz 1 ilyen cikknél :amcsi propaganda...... azért 1 pici tiszteletet a halotaknak amit nem adsz meg igy énse neked .A kerozin 800 fokon ég?... és szerinted ott nemgyulladt meg semmi mi? a szén se ég nagy höfokon mégis elég 1 börfujtato hozzá hogy...... érted ugye ?😛 (ráérö emberek utánanézhetnek, aki fejböl tudja az irhatja rögtön 😛 hogy mekkora höfokon ég szén bár gondolom fajtája, minösége sokat számit és mennyi lesz ha mondjuk oxigént kap) ha meggyujtok 1 gyufát az se ég tul nagy höfokon de ha ezzel felgyujtok 1 házat hidd el meleg lesz nagyon 😄 ( na nem mintha ilyet tennék mielött valaki félreérti 😛 ) <#worship> na csá 😄
#20
"Az épületbõl menekülõket valahogy sikerült elhallgattatni, de néhányuknak sikerült megszólalnia"

Bizony, és Armstrong sem járt a Holdon, sõt több rízezer embert rávettek, hogy azt hazudja, hogy a NASA-nál dolgozott a Saturnokon, meg az Apollo-n, meg a leszállóegységen, meg a Holdjárón. A több mázsányi kõzetminta se létezett, minden ûrkutató-geológus hazudik. <#mf2><#banplz>
Alien69
#19
lazsi, Robbantás egy külön dolog. Azt nem felül kezdik, itt meg a felsõ részbe száltak a gépek (szinte teljessen átszakították az épületet), márpedig ezek az épületek egy részig tutira földrengésbiztossak. Ergo, a közvettlen találat egy dolog volt csak. De ami utánna jött, az már gáz volt. Akár szó szerint is. A kerozin meg tökmindegy, hogy 800 fokon ég. Egy gyufaszáltol is leéghet egy ekkora épület, ha a felhasznált anyagok nem megfelelõek. Márpedig, nem egy épület, hajó, stb semmisült meg tûzesetekben, CSAK azért, mert gyullékony anyagokat alkalmaztak. Ilyen tûzben csak maga a füst 1000 fok feletti lehet. Ezen kívül, ha Te ennyire okos vagy, és mindenki más hülye, az is, aki se ezt nem hiszi, se azt, amit Te mondasz, akkor mi van?<#ejnye1><#banplz> Tehát jobb lenne, ha nem hülyézgettnél le senkit se, szvsz.<#action>

#18
hat a merettol lehet abszolut fuggetlen is a tomeg tehat a Te "Ez meg mekkora hülye mondat?" mondatod legalabb ilyen hulye mondat 😊
#17
"Na most ha az épület egyik oldalába beleszáll egy gép és az ottani tartóoszlopok kidõlnek, míg a másikfele kevésbé károsodik akkor nem oldalra kellene dõlnie mint amikor a fába oldalról vágnak bele?"

Ha megnéznéd a videót, meg a valódi felvételet, láthatnád, hogy a gépnek volt akkora mozgási energiája, hogy az kitartott az egész épületen keresztül. Fûleg a kemény részeknek. A fa az tömör, a tornyok meg nem, szóval rossz a hasonlat.

"Meg egyébként ha a tartóoszlopok sérülését a becsapódás okozta akkor kérdem én miért nem azonnal dõlt össze? Miért 1 óra múlva? Az égõ üzemanyag nem magyarázat mert a kerozin 800 fokon ég és az acél olvadáspontja magasabb+az energiakoncentráció a becsapódáskor lévõ robbanásnál a legnagyobb."

Pl. a felsõ szintek terhelése, és az égõ kerozin együtt (attól, hogy nem olvasztja meg, még nem tesz jót neki, és ott égett minden) addig gyöngítettték a maradék oszlopokat, amíg feladták. Az elsõ toronyról készült videón láthatod, hogy nem függõlegesen indul meg, hanem kicsit megdõl. De mivel nincs alatta szilárd talaj, hanem további szintek, oldalra dõlés helyett azokat szakítja át. Mivel nem látjuk, hogy belül mi történik, az is lehet, hogy pl. a beszakadás középen a leggyorsabb, és hiába dõl meg oldalra, közben magába is roskad.

"Amcsi propaganda."

Robbantsunk fel valamit mi is (pl Margit-híd, azt könnyû, úgyis majd' összeroskad), és utána rohanjuk le a szlovákokat! <#banplz><#lama>
#16
Az épületbõl menekülõket valahogy sikerült elhallgattatni, de néhányuknak sikerült megszólalnia és õk azt mondtákhogy több robbanást halottak, de nem csak a becsapódás körüli szinekrõl hanem az épület teljes magasságában. Az egász egy megremdezett esemény volt ami casus belliként szolgált az iraki meg afganisztáni háborúhoz meg az úgynevezett terrorelllenes boszorkányüldözéshez aminek a keretében többszázezer másképp gondolkodót figyelnek meg a nagy szabad amerikában és ami miatt több ezer embert deportálnak amerikai koncentrációs táborokba.
#15
Jaja, valójában nem is omlott le, még ott van, csak láthatatlan. Én úgytudom hogy az Ezüst Utazó tüntette el, hogy Pókember ne tudja a két torony közé kifeszített hálóval elfogni Galactust.

Kelta
#14
Mert szerinted mi történt akkor? vagy hogy történt a dolog??
okosits nmár fel légyszives...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

#13
lol

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don`t!

Alien69
#12
Pedig nem annyira a fizikai kiterjedése érdekes ebben az esetben a gépeknek. Nem mindegy, hogy utasszállitó, vagy áruszállitó, és lehet, hogy "méretben" ugyan akkora. Csak éppen a tömegük más. <#nezze>

Divergencia
#11
"Ezenkívül nem sikerült beszerezniük megfelelõ információkat a Boeing 767-200 repülõgéprõl sem"
Nem az lenne az alap, hogy ilyenkor minden információt megkapnak???

Főoldal IT/Tech Tudomány Játék Mobil Digicam Film Letöltés Apró Fotólabor WebTop Tárhely Szerverhosting Áruház

#10
Amcsi propaganda. Szerintetek ha egy épületbe ha beleszáll egy gép akkor majd pont önmagába fog roskadni? Ráadásul mind2 épület is? Ennek mennyi az esélye? A különbözõ robbantásokkor, napokig számolják és tervezik a töltetek elhelyezését, hogy az objektum úgy dõljön le, hogy a környezetét ne károsítsa. Na most ha az épület egyik oldalába beleszáll egy gép és az ottani tartóoszlopok kidõlnek, míg a másikfele kevésbé károsodik akkor nem oldalra kellene dõlnie mint amikor a fába oldalról vágnak bele? Meg egyébként ha a tartóoszlopok sérülését a becsapódás okozta akkor kérdem én miért nem azonnal dõlt össze? Miért 1 óra múlva? Az égõ üzemanyag nem magyarázat mert a kerozin 800 fokon ég és az acél olvadáspontja magasabb+az energiakoncentráció a becsapódáskor lévõ robbanásnál a legnagyobb. Az egész egy nagy kamu és hülye az aki elhiszi. Kb annyi igazságtartalma van mint amikor Hitler elõadta hogy a lengyelek támadták meg õt.
Molnibalage
#9
Hát olyan még nagyon sokáig nem lesz, és fõleg azért, mert az ilyen rendszereket mérnökök íeják és használják, egy átlag grafikus programozó semmit nem ért az egészbõl, mert semmit sem tud áramlástanból és bármiféle mechanikából.

"A szakemberek szerint egy ilyen becsapódásnál az, hogy az épület milyen mértékben károsodik, nem kizárólag a repülõgép méretétõl, hanem sokkal inkább sebességétõl és tömegétõl függ."

Ez meg mekkora hülye mondat? A repülõgép méretétõl függ a tömege...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#8
akkor lesz ez nagyon nagy gizdaság, mikor ezt a hétköznapi GPU-k is már valós idõben tudnak számolgatni ilyet ... csak úgy a játékélmény fokozása érdekében

#7
érdekes...
#6
Inkább úgy kérdezd: még mindig az? S a válasz: nem. Amúgy egyetértek az elsõ hozzászólóval, viszont nem élvezetbõl csinálták ezt meg, hanem tanulmányzás céljából, hogy ilyen támadásra is fel legyenek a majdani építmények készülve!

8,4 GHzx 24 magos Cell, NVIDIA-Ati-3dfx-SCEI RSX, 120Tb HDD, 24x BluRay, 512GB XDR, 512 GB GDDR10, OS: MyOS, LCD 1320\" Sony Bravia

Magoo
#5
Azért picit rideg ahogy a faszi beszél...a hülye barom...picit együttérzõbb hangon is mondhatta volna dolgokat :S

#4
911 loose change. A készítõknek ezt kellett volna elõször megnézni. Utána már nem is biztos, hogy hozzáfognak...
16 processzoros gép már szuperszámítógép? Miket meg nem tudok...
#3
Az a durva ahogy az elején a repülõ mint kés a vajban hatol be az épületbe

Kétféle világ létezik. Az egyik amit látsz és a másik ami mögötte van. Ami mögötte van azt a pénz irányitja. Találd ki melyik világ irányitja melyiket.

#2
ezzel jatszani is lehet?
Vorpal
#1
Azért vetettem egy keresztet a szimuláció végén - brutális ilyen starilen látni,
ahogy ottmarad majd 3000 ember a romokban - és ez a keleteurópai akcentus
hozzá - mint valami hidegháborús atomháború terv.

Le a kalappal - alig várom, ahogy azt szimulálják majd - ahogy egy HE gránát
beszáll egy iraki ház hálószobájába 6 alvó gyerek közé - vajon a vért
is akkurátisan tudja majd modellezni - és a szétrepülõ apró csontokat?

Tessék modellezni csak milyen hülye az ember.

- mondta a medve, és fejbe lőtte magát...

← ElőzőOldal 7 / 7