109
  • NEXUS6
    #29
    És mennyibe kerül az a média center PC, meg mit is tud?
  • NEXUS6
    #28
    Ezt meg most megkapod 60GB vinyóval, csúcs procival, BD meghajtóval 140-ért félév múlva meg 100 se lesz.
  • NEXUS6
    #27
    Bakker ez igaz?????

    Akkor ilyen 10 rugós DVD lejátszóból, amiben vincsi van, netezni lehet vele USB flash MC meg memstick kártya leolvasója van, meg HDMI kimenete van, meg 7.1 csatornát tud, és azért lehetőleg minimum olyan minőségben mint ahogy azt egy márkás terméktől el lehet várni holnapra 20 darabot rendelnék tőled.
    Rakj rá még 2 rugót/db, hogy neked is legyen hasznod belőle.

    Kiba jó üzlet lesz!;))))
  • cateran
    #26
    100 dodoért már kapsz...fél év múlva meg már utánad hajítják.....
  • cateran
    #25
    Média center pc-hez? Errefelé,amerre lakom igen,alapból jár:)
  • dez
    #24
    A PC-hez alapból jár?
  • dez
    #23
    A kompozitot, de még az s-videot is illene már elfelejteni.
    Tehát alap egy olyan kártya, ami tud legalább komponenst, és adnak is hozzá ilyen adaptert.
    De lassacskán a HDMI lesz az alap. Tehát a legújabb videokártyák közül kell választani.
  • dez
    #22
    Az nem tudhat akármilyen kódolást, konténert. Alapból a PS3 is csak a teljesen legálisakat kezeli, de semmi akadálya, hogy valaki összehozzon egy olyat, hogy pl. egy lemezről user beavatkozás nélkül települ egy alap Linux, ami annyit tud, hogy ha azt bootolod be, megint csak user beavatkozás nélkül indul egy mediacenter alkalmazás, ami már mindent tudhat, amit el lehet képzelni.
  • 0o
    #21
    Hát a nintendo egy kalap szarból is a konzolverseny élére tudott ugorni a sonynak pedig csúcs technológiával sikerült az élről a szánalmas kategóriába kerülni én is távoztam volna a cégtől szégyenemben... náluk japcsiknál ez még inkább igy van
  • jin
    #20
    Jah, és a PS3-as játékokat is:D
  • cateran
    #19
    De én nem a Wiivel szerettem volna összehasonlítást, hanem egy normál média centerrel! Távirányítót kap vagy vehet?:)
  • cateran
    #18
    Tv outos graf kártya és egy kábel....
  • narumon
    #17
    Azért ezt a BR kivételével bármelyik 10e forintos asztali lejátszó megcsinálja.
  • Dzson
    #16
    + bármilyen Mediaserver (Pl. Mediaplayer11) videó - kép - hang lejátszása pécéről, hálózaton keresztül. :)
  • NEXUS6
    #15
    BD/CD/DVD/SACD/VCD, MP3, video/kép fájlok lejátszása, vincseszteren tárolása. A koreaak IPTV set-top-boxnak tudják használni. Azért ezzel jócskán túlmutat monnyuk a Wii képességein.

    Van hozzá távirányító, úgy hívják sixaxis.;))) De aki a kalasszikusabb formákat kedveli olyat is kap hozzá.
  • cateran
    #14
    "PS3-at meg multimédia központnak vásárolják." Ez tetszik...konkrétan mire alapoztad? Mert a legolcsóbb BD lejátszó a piacon? Az még mindig csak BD és dvd lejátszás problémamentesen (ne geekekböl indulj ki...a linux überbonyolult egy átlagos xnek...mellesleg a windows is az:)) Azért egy multimédia központnak pöttyedt többet kellene ennél tudnia, úgy hogy a felhasználónak ne okozzon túl nagy problémát a használata!:) (mellesleg jár távirányító a ps3-hoz?)
  • adam first
    #13
    Hát nem tudom, de szerény véleményem szerint Kutagari egyszer és mindenkor/először és utoljára a PlayStation 1-el alkotott valami hatalmasat, valami olyat, amire csak a SEGA volt képes a Dreamcastal. Van Ps2-m, de számomra a PS1 termelte ki azokat a felejthetetlen játékokat, amiket soha a büdös életbe nem tudok kitörölni a szürke állományomból. Jöhet Ps2, Ps3 de a legelső PlayStationnál nagyobbat soha senki nem fog alkotni.(Kutagari valóban profi munkát végzett). Amúgy meg a kedvenc címeim is, mind egytől egyig PSX-en vannak: Tomb Raider, Tony Hawk’s, Tekken, Silent Hill, Resident Evil, Driver, Fear Effect, Wipeout, Gran Turismo 2, Ridge Racer, Time Crisis 1, Metal Gear Solid, Final Fantasy VII-VIII és még sorolhatnám. :-)
  • NEXUS6
    #12
    Az a gáz, hogy jelenleg mindegyik konzolt más vevőkör veszi. Az X-et főleg HC gémerek, a Wii-t casual gémerek (esetleg másik konzol mellé), a PS3-at meg multimédia központnak vásárolják.

    És úgy tűnik, hogy a konzolok hardverileg is annyira eltérők, hogy nincs igazán átjárhatóság.
    A PS3 még azért inkább esélyes szélesebb körű sikerre, mert valószínűbb, hogy ha egy soxínű HW-rel felszerelt gép árát kicsit lecsökkentik (meg átdizájnolják), nagyobb esélye van, mint a kiegészítőkkel karácsonyfaként teleaggatott cuccosnak, legalább is a konzoltörténelem ezt bizonyítja.
  • L3zl13
    #11
    Ha meg neked lenne igazad, akkor nem csináltak volna PS3-at.
    A PS2 egy másik piac már. Más vevőkörrel.
    Ha egy gyártó nem akar hightech gyártóból lecsúszni az olcsó kategóriába, akkor nem engedheti meg, hogy ilyen sokáig generáció hátrányban legyen.
  • Commandante
    #10
    188 ezer PS2 > 155 ezer XBOX 360

    A számok sajna nem téged igazolnak. A régi generációs gépnek is van esélye, csak legyen rá játék és legyen olcsó.
  • qwas
    #9
    Remélem ezzel a konzol dologgal nem fog az történni hogy annyira media centerré válnak illetve elszámítógépesednek hogy már nem is lesznek konzolok. Mert én azért vettem konzolt mert meguntam a sok tökölést a pc-vel. Mind a hardver mind a szoftveres oldalát, hogy játszani tudjak. Namost ha ebben a rohadt nagy versenyben ahol minden cég sűrűbben hozza ki a maga portékáját csak azért hogy a másikat lepipálja oda jutunk hogy 2-3 évente új konzolt kell venni hogy játszani tudj akkor mi a különbség? Mármint a konzol meg a pc között? Egy konzol életútja 5-10 év között kéne legyen de az alsó határ inkább 6,7 év.
  • NEXUS6
    #8
    Az biztos, hogy nagy fej ez a Kutaragi, de nem sok ember van a világon akivel ne rugta volna össze a port.

    De talán ahhoz hogy valaki új dolgokat ne csak kitaláljon hanem meg is valósítsa öket valszeg ez kell.
  • L3zl13
    #7
    Tudom, hogy nem volna jó egyiküknek sem.
    Csak azt mondtam, ha egyikük meglépi, akkor a másiknak követnie kell.
  • Dzson
    #6
    A programozók már most morognak, hogy be kell tanulniuk az új technológiába, ami nem kis idő. Ha a MS ki is hozna idő előtt egy új gépet, a mostani konzolok (PS3 X360) játékainak olyan hosszú a fejlesztési ideje, hogy senki nem lenne hülye átállni az új gépre, és dobni a kurrens projecteket.
  • dez
    #5
    Addigra még a befektetéseket sem hozza vissza. Tehát bukó lenne az egész konzol-biznisz, mind a Sonynek, mind a MS-nak. A Nintendo meg mindent tarolva nyer a Wiivel, ami már nyereséges, viszont 5 évvel korábbi technológia és tudásszint, egy ügyi kontrollerrel. Aztán majd mindenki ezt utánozza (olcsó hw + ilyen kontroller). És ezentúl ilyen lesz minden kozol. Komolyan gondolod, hogy ez lesz?
  • L3zl13
    #4
    "Bár a MS-nek mindegy, majd kihozzák 2 évvel korábban az új gépüket,"

    Pedig ha a MS vált, akkor a Sony is kénytelen lesz megtenni max egy évre rá, mert 2-3 év múlva már nem lesz versenyképes egy akkori technológiát tartalmazó konzollal.
  • feamatar
    #3
    basszus, Howard Stringer simán Howard Sternnek olvastam, má csodálkoztam hogy ő is a PS3ról beszél LOL
  • Dzson
    #2
    Kutaragi játékgépet akart, a Sony meg egy játékgépet és home entertainment rendszert BD lejátszóval.

    A nintendo trágyát ad el legyeknek.

    Az X360 meg jó lenne, egy halk és stabil hardverrel, meg egy HD DVD drive-al minimum. Így egy évig fogja tartani a tempót. Bár a MS-nek mindegy, majd kihozzák 2 évvel korábban az új gépüket, ezt meg leszarják a felhasználókkal együtt - mint ahogy azt tette az Xbox-al is.

    a PS3 egyedüli gondja egyelőre a kevés játék.
  • L3zl13
    #1
    Talán átnyergel XBoxra. :D
    A PS3-at meg nem kell leírni. Szerintem bár sokat veszít a piacrészesedéséből, ebben a konzol generációban még mindenképp ők fognak többet eladni. (Legalábbis az MS-hez képest. Wii darabszámban lehet, hogy nyer.)
    Ha lesz helycsere a MS és a Sony között, az leghamarabb a következő generációban fog bekövetkezni.